Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

SELAM CANLARIIIMMMM

sizlere yeni dükkanımdan vınnn ile bağlandım.... akşam saat gece 3 e kadar da yazdıklarınızı okudum keyifler yerinde ben bu hafta baya zor durumdayım

benim oğlana anem bakıyodu şimdi evine baya uzaklaştık o nedenle alitunayı işe getirdim aman allahım bumu slu çıcuk dükanı tepeme indirdi hiç bişe yapamadım yok çişim geldi yok acıktım bilmeme ne derken akşamı zor eettim bugünde aradım babanneyi sen evde kal ben,m çok işim var dedim saolsun geldi şimdi onlar evde bende size bakıp kaçocammm

bu arada 1 kilo daha gitti 74,6 dan 73,5 im kızlar

bide size bişe sorcam özellikle eski arkadaşlar uzun süre oldu benim sayılır dukan 3 ay bitecek yanlız böbreklerim zannedersem çok agrıyor sırtımda ve bel boşluğumda bi aprı var tüm gün ve beni gece uyandırıyor suyu artırdım baya biraz azaldı agrım ama sizde böle şeyler var ı kızlar

öptüm efem

hay maşallah ne diyeyim bilemedim, ağzımın suları akıyor şu an o derece bilemedim yani

artık bugün bunu görüp de başlamazsam kendi yüzüme tüküreceğim

Ben de ben de hahaha Sonra yarabbi şükür dersem şaşmam ama Uzuuun bi ara vermiştim. Şu stomach olanı yapiyim bari. bi de o cardio olanı

CALLANETİCS BEGİNNİNG : callaneticse yeni başlayanlar için ve basit hareketlerle 30 dklık bir egzersiz.10 saate 10 yaş gençleş prorgamı için ön hazırlık.
CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR : 10 saatte 10 yaş gençleş programı callaneticsin ilk programı olrak kabul ediliyor.57 dklık bir egzersiz.
AM/PM CALLANETİCS : 10 saatte 10 yaş gençleş programının alternatifi.1 saatini bir anda egzersize ayıramayan kişiler için.20 şer dk sabah ve akşam için 2 ayrı program.
SÜPER CALLANETİCS : 10 saatte 10 yaş gençleş programından sonra yapılması gereken program ve 1.5 saat sürüyor.
CALLANETİCS EVOLUTİON : Bu dahada geliştirilmiş bi call programı ve çok iddialı.Dolaptan içine sığamadığınız skinny kotunuzu çıkarın spor sonrası sığacaksınız diyor.65 dk.
CARDİO CALLANTETİCS : Bu kilo vermek isteyen kişiler için ideal.Yağ yakımı çok hızla sağlanıyor.Bale,yoga ve aerobik karışımı.

Bir de hızlı CALLANETİCS programları var.Bölgesel çalışmak isteyenler için;
QUİCK CALLANETİCS LEGS : 20dk. sadece bacakları sıkılaştıran ve çalıştıran bir program.
QUİCK CALLANETİCS STOMACH : 20 dk karın ve mide için.
QUİCK CALLANETİCS HİPS&BEHİND : 20 dk basen ve kalça için.

Callen topicinde 599 veya 600. sayfada linkler var. Ben kopyaladım ama burdan gidince açılmıyorlar nasıl bir engelleme varsa anlayamadım.

Seni mi kıracağım bir daha paylaşırım kuzuuu

AM PM CALLANETİCS
CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER ....
Quick stomach
super callanetic

bunları indirebildim hangisini yapim şimdi ben?

Kızçem derdini söle derman olayımmm
Sen ne istiyorsun onu bilelim öncee

:)

cok cok tşk ederim cnm.umarım aynen dedıgın gıbı olur.we umarım Allah sanada hayırlısı ıle istediğin zmn bebek bagıslar..

Seni mi kıracağım bir daha paylaşırım kuzuuu

Eki Görüntüle 502784 Eki Görüntüle 502785

:)

tebrikler cnm,,gercekten cok ii gorunuorsun..en kısa surede guclendırmeyıde gormen dılegı ıle..

Sağol ipekom, çoook uzun geldi okuyamadıydım. stomach da benim için birebir zannımca.

Ben de ben de hahaha Sonra yarabbi şükür dersem şaşmam ama Uzuuun bi ara vermiştim. Şu stomach olanı yapiyim bari. bi de o cardio olanı

Yapalım bakalım datlım

saol cnm bende sizleri cok ozledım..bu arada ayarlada artk kendıni goruselım yuzyuze :)
Tabi ki canımcım, ne zaman istersen. sen işten arılmıştın diye hatırlıyorum, yanlış mı? öyleyse bugün bile görüşebilriz. ben amaçsızca dışarı çıkacağım da

Kızlar ya,

Sizin nick lerinizin yanında neden (+) işareti var anlamadım ben.:44:

Sadece Dely olsaydı kilo verememesini direk ona bağlayacaktım ama Love01 bozdu bu teorimi

Şimdi beni aydınlatın bakalım :)

Ayy ne güzel sevdiğimiz dostlarımız hep burada bugün. Keşke eksiklerde gelse. Aklıma ilk gelen kestanem şekerim meselaa.

offf kızlarrr kalabalık olmuşuz yine eskisi gibi bu süper de yazdıklarınızı okumaktan yazamıyorum vallahiii

tamam canım teşekkür ederim....peki surimi tarzı şeyler yediniz mi hiç..önerir misiniz..simlanın sitesinde görmüştüm..farklı şekillerde tüketilebiliyormuş...alsam mı diye kararsız kaldım????

canım ben yiyiyorum surimi,ne bileyim salatanın içine koyabilirsin yada işte o fırında yapılan cips hali var ama ben en çok canım bişeyler atıştırmak istediğinde alıyorum elime 1-2 tane öyle yiyiyorum işte.omlete bile koyuyorum bazen.şeyini çıkardım anlayacağın

canım ama ben burda defalarca içeriğini yazmıştım hatta yiyeyim mi içeriği bu diye de sormuştum herkese.
light yoğurt,light süt ve yoğurt kültürü diye bişeyle tatlandırılıyormuş demiştim.herkesin damak tadı da farklı olabilir tabiki ama ben çok seviyorum onu.en azından tatlı isteğimi gayet kesiyor.üstelik tatlandırıcı olmadığı için duraklatmıyorda,ayrıca işyerime çok yakın.mesela biri kafamı bozdu mu alıyorum bi küçük boy,mutlu oluyorum
mado yok yakınlarımda ama onu da merak ediyorum,orda meyveli de mi var,meyveli biz yiyebiliyor muyuz ki ?

hay senin ağzını öpeyim ne güzel yazmışsın

afiyet şeker olsun yağ olmasın bebeğimmm,çok sevindim
valla benim de ilk kez bu kadar güzel oldu.bir dahakine içine vişne aroması ve tatlandırıcı koyarak lor tatlısı gibin bişey yapıcam bakalım o nasıl olacak
bu arada ben dün ilk defa takita toz tatlandırıcı aldım,onu kullanabiliyoruz dimi ?
hem bu 500 gr 11.5 tl ,splenda 125 gr 25 tl. arada ciddi fark var doğrusu
yahuu mahlepe bayılırım,bizim buralarda da var mıdır acaba mahlepli kabartma tozu,bilen var mı ?

love01 hoşgeldiinnnn bebeğimmm kaybolma lütfen bir daha ama yaaaaa
özledik biz seni,merak ettikkkk
sıkıntılar hepimiz için ama illa ki bir şekilde yoluna giriyor zamanla valla bak
kuzuuu bu tarifle süpper oldu benim poğaçalar.valla ben sürekli sitelerden ordan burdan araştırıp kopyalıyorum bir köşeye,ilerde yaparım diye.açıkçası nerden aldım nerden çaldım bilmiyorum bunu.sonuçta tarifler gelende birbirine benziyor.belki de senin tarifindir olabilir,öyleyse de sağol kuzu iyiki paylaşmışsın

canım yaa hala hafif hafif devam ediyor sancım ama düne göre çok daha iyiyim.normalde böyle ağrılı olmaz benim ki,farketmem bile acaba bu da mı dolunaydan ki la ? ne dolunaymış heee

hehehehe o bob'un kafasını kopartacağım sürünsün bakalım.dün akşam zır kapı baktım bu,elinde l,ght süt ve light limonata hastayım diye getirmiş yazık ammaa ve lakin yumuşadım mı hayırrrr pekii yumuşayacak mıyım evetttt

canım o kadar yemeğe az bile almışsın bence de,neyse olsun sana da bir mola oldu.şimdi tam gaz devam edersin sorun yok

canıım öncelikle yeni işin hayırlı uğurlu bereketli olsun inşallahh
canım yaaa bu diyetin en önemli kısmı bol su içmek.bol su içmediğin zaman böbreklerde hasar oluşabildiği söyleniyordu.bence az tükettinse ondan olmuştur sancıların.suyu arttırmışsın ama geçmezse bence hemen bir doktora görün,sağlık herşeyden önemli

Ayy ne güzel sevdiğimiz dostlarımız hep burada bugün. Keşke eksiklerde gelse. Aklıma ilk gelen kestanem şekerim meselaa.

Evet cidden, uzun zaman sonra çok iyi geldi bana da. Herkesler gelsin bugün :)

Kestanem den ses yok gerçekten, umarım iyidir.

Daha birrr sürü arkadaşımız vardı, yaz geçti inşallah toplanırız bundan sonra.

Medesam şu an online değil ya onu farketmedim :))

Hayırlı olsun yeni yerin ve geçmiş olsuunn!! Dikakt et kendineee, suyunu ihmal etmeeee ve mutlaka doktora gitttt..

Kızlar ya,

Sadece Dely olsaydı kilo verememesini direk ona bağlayacaktım ama Love01 bozdu bu teorimi

Haha Nerde (+) işareti var yaa Ben neden görümüyoom :)) Merak ettim şimdi.

Heee.. gördüm gördüm ben de, ama sende de var ki :)) Kendimde görmüyorum ben de. Anlamını bilmiyom ama

Oyyy!! Light süt ve light limonata mıııı Ay onu öyle kapıda boynu bükük düşüdüm dee.. Kıyamaammm.. Yazıııkkk!! Ne düşünceli çocuk bu yaa.. Ne diye hödüklük yapıyo anlamadım ki

Son düzenleme:

Canım ben içeriğine bakınca şekeri azaltılmış diye gördüm, şeker yokmuymuş içinde? belkide bizim buradaki güzel değildi bişemiyorum ama ben değişik bir tat beklemiştim bu evde de elde edilebilecek bir tat
Mado da her çeşit var light dondurma meyvelisi de var, meyveli yoğurt tüketebiliyorsak meyveli dondurma da tüketebiliriz zaar ben zaten en fazla 3 top alıyorum fazla almıyorum, onun içindeki meyvede 2 kutu meyveli yoğurttan fazla değildir :44::44:

Son düzenleme:
ya kızlar sanırım benim vitamine ihtiyacım var. saçalarım dökülmeye başladı son zamanlarda. ne yapsam. vitaminler de çok pahalı ama uygun bişey var mıdır ki?

tamam canım ama öğleden sona ekliim azcık işim varda

saol canım aminnnn Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin dünyanın en güzel şeyi anne olmak diyorumki ben zengi n olsam sürekli çocuk pırtlatırım

Tabi ki canımcım, ne zaman istersen. sen işten arılmıştın diye hatırlıyorum, yanlış mı? öyleyse bugün bile görüşebilriz. ben amaçsızca dışarı çıkacağım da

cnm ben istifa ettim ama suan ihbar süresindeyim malesef.ay sonuna kdr ihbar suremı kullanacagım..uygunsan ugra benim işyerime,,cıkacagın yer buralara yakınsa,,işyeri rahat sorun olmaz.

Kızlar ya,

walla cnm sizlerin goruntu ayarı ıle ilgili bişi sanırım bu,,ben baktım nick.ime şimdi tekrar bende artı gorunmuor.:44:

cok tşk ederim cnm..umarım aynen dediğiniz gibi en kısa sürede hersey silinip gider beynimde.ewt baktım geçmişe bu benim yazdıgım tarif..bende hep bunu yaparak gecırmıstım seyiri,,kurtarıcım olmustu..bencede az bıle aldım,,yeniden disipline girmek zor geldı su 2 gundur ama napalım,,eski hallerime donmek istemiorum bidaha

bu fotolarda hafta sonu kuzenimin kına ve dugununde cekıldıgım fotolar.kilo almıs halımle..bakın bakalım cok fark belli mi?? bana sankı kilo alınca direk göbegim cıkmaya baslıomus gibi gelior ama benim kafa yerinde olmadıgı ıcın kuruntuda yapıor olabilirim.siz bakın yorumlayın bakalım :)

cnm ben istifa ettim ama suan ihbar süresindeyim malesef.ay sonuna kdr ihbar suremı kullanacagım..uygunsan ugra benim işyerime,,cıkacagın yer buralara yakınsa,,işyeri rahat sorun olmaz.
boşver rahat rahat oturup sohbet edeceğimiz bir yere gideriz.haftasonuna ayarla görüşelim. ben müsaitim.

ya ne farkı, ne göbeği. fıstıksın inan ki. evet ayrıca daha da zayıflama

ya kızlar, kilo vermenin kötü bir tarafını buldum. hemen size de yetiştireyim.
şimdi eskiden ben elbise, etek tişört gibi şeyleri, ütü masasına takardım. döndüre döndüre rahat rahat ütülerdim. şimdi taktım elbisemi, ütüye başladım. diğer tarafı çeviriyorum dönmüyor ki bir türlü. yavaş yavaş yırtmadan döndüreyim diye, ütü sürem 2 katına çıktı. ne yapsam acaba, 40 beden ütü masası mı alsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…