Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Haha Nerde (+) işareti var yaa Ben neden görümüyoom :)) Merak ettim şimdi.

Heee.. gördüm gördüm ben de, ama sende de var ki :)) Kendimde görmüyorum ben de. Anlamını bilmiyom ama

Ben de bilmiyom canım:))))

ya kızlar sanırım benim vitamine ihtiyacım var. saçalarım dökülmeye başladı son zamanlarda. ne yapsam. vitaminler de çok pahalı ama uygun bişey var mıdır ki?

Ben soda içiyorum canım günde 2 tane, limonlu. Mineral var ya bana iyi geldi sanki. Ama eczacı arkadaşımız vardı ya, o bir vitamin söylemişti. Bulurum adını sana ben.

Maşallah,. kızım sen çıldırdın mı nerede göbek, büyüteç verirsen belki organ olarak görürüz :)

Kızlar ya,

Sizin nick lerinizin yanında neden (+) işareti var anlamadım ben.:44:

Sadece Dely olsaydı kilo verememesini direk ona bağlayacaktım ama Love01 bozdu bu teorimi

Şimdi beni aydınlatın bakalım :)

ben + falan görmüyorum kendimde p ne ola kii

Yaaa dimi, bi de öyle sorunlar oluyor baksana, napalım canım Allah başka keder vermesin.

Bebişim, hani ipekin ziyaretçileri saydığı yer var ya, orada dely de ve love01 de nick in yanında (+) var. İşim kalmadı da onu merak ettim bugün ben :) Online olduklarında görebilirsin. .ama seninkine baktım ben yokkk :)

Dizinin biraz göbeği çıkmış onun dışında bişey göremedim ben deli misin kız ne göbeğiiii maşallah süpersin

Kıııızzzzlaaarrrrr
selamlar herkese ay sonu ay başı derken çok yoğundum pazar 08.30 - pazartesi 19.00 arası aralıksız eczanedeydim
nöbet meselesi
şimdi yeni yeni normal hayatıma dönüyorum ama ayın 15 ine kadar yine bir yoğunluğum var doğru düzgün birşeyler paylaşamıyorum sizlerle
hem sıkıcı hem üzücü bu
ama tamamını beceremesemde yazdıklarınızı okuyorum hatta yazmayı bırakayımda okumaya devam edeyim
öpüyorum herkesi

Bu arada kilomda azar azar değişiklik var ama 70 in altına düşmeden güncelleme yapmıycam :)))

Medesada da var + ben de merak ettim bak şimdi, site yönetimine soralım

ya kızlar sanırım benim vitamine ihtiyacım var. saçalarım dökülmeye başladı son zamanlarda. ne yapsam. vitaminler de çok pahalı ama uygun bişey var mıdır ki?

Eveett :S O vitaminler çok pahalı. Ben de paraya kıyıp alamadım. Benim de çok saçım dökülüyo, ama vitaminin de geçireceğini sanmıyom zaten.

Kız delirmee :)) 5 kilo daha alsan bile olur sana :) 1,5 kiloymuş... O sadece şişliktir. 3-5 güne bişi kalmaz. Zaten sen kalmamışsın, nerdeyse kilo al dicem Bi de göbek diyo yaa

(+) lar da aşağıda. Topiği ziyaret edenlerin yazdığı yerde, isimlerin yanında

öğle yemeğimi yedim kıyma kavurdum yağsız tavada, tabağın altına yoğurt yaydım evde sarmısak kalmamış, kesin eşim attı çöpe ona dokunuyo ben yiyince de kokuyo ona haliyle üztüne kıymayı koydum, kıymanın üzerine de domates sosu döktüm, kekikle kırmızı pul biberle pişirmiştim ohh mis gibiydi valla iyi gitti

şimdi de sütlü tarçınlı nescafe içiyorum kitabım bitmek üzere onu bitireyim oğluş uyanmazsa callan yapıcam inşallah

cnm ben ACE Plus kullanıorum.fiyatıda uygun.deneyebilirsin.

boşver rahat rahat oturup sohbet edeceğimiz bir yere gideriz.haftasonuna ayarla görüşelim. ben müsaitim.

tmmdır,haberleşelim o zmn.

alemsin ya cok guldum

ya ne farkı, ne göbeği. fıstıksın inan ki. evet ayrıca daha da zayıflama

Maşallah,. kızım sen çıldırdın mı nerede göbek, büyüteç verirsen belki organ olarak görürüz :)

Dizinin biraz göbeği çıkmış onun dışında bişey göremedim ben deli misin kız ne göbeğiiii maşallah süpersin

Kız delirmee :)) 5 kilo daha alsan bile olur sana :) 1,5 kiloymuş... O sadece şişliktir. 3-5 güne bişi kalmaz. Zaten sen kalmamışsın, nerdeyse kilo al dicem Bi de göbek diyo yaa

cok tşkler arkadaslar moralımı duzelttınızzz,,saolunnn hepiniz bu arada rachelfine dizinin göbegı kısmına koptummm,alemsin

hazirandan beri protein ağırlıklı besleniyorum aslında..hamurişi yok denecek kadar az ama yaz meyvelerinin hepsini bol bol tükettim :) 2.5 ay yapıp 6 kilo verdm bunun 1.5 kilosunu geri aldım malesef evde yapıp işyerine getirebileceğim çeştli tarifler denedim ama yokk olmuyor tavuk görünce kaçasım geliyor resmen... bu diyeti insan omrunde 2 kere yapması en sağlıklısıymış..sanırım benim 2. ye başlamam için en az aradan 6 ay geçmesi lazım bir arkadaşaım da harfi harfine uydu dukana ama brakınca ramazanda 3 kilo aldı..korkuyorm verilen kilolar hemen alıncak diye..:18:

rAMAZANDA 5 KG VERDİM...

kızz ne kilosu diyosun hallaaaa,hani şımarık kızlar olur ya bi deri bi kemiktir de ayyy göbeğim çıktı derler hehhh öyle işte şımarıkk seniiii,süpper görünüyorsun hele kırmızı elbiseli haline bayıldım,bade işçil gibi çıkmışsın vallahi
saçlarını mı kestirdin sen bakemmm ????

Medesada da var + ben de merak ettim bak şimdi, site yönetimine soralım

galiba kilo +larım onlar,hissediyor yönetim zannımca

artılar arkadas lıstenızde olanlar

amaniiiin o zaman herkes beni + görsünn

ahahahah,,cok tsk ederim cnm,,acayip gaza geldim bu bade işcil benzetmesine,,gercekten cok saoll..bu arada amma dıkkatlisin,,ewt kestirdim cnm (depresyona giren herkes gibi,hoho )

rAMAZANDA 5 KG VERDİM...

aslanım benim
ahahahah,,cok tsk ederim cnm,,acayip gaza geldim bu bade işcil benzetmesine,,gercekten cok saoll..bu arada amma dıkkatlisin,,ewt kestirdim cnm (depresyona giren herkes gibi,hoho )

dikkatliyimdir bennnn ama baksana sence de benzememiş mi aynı vallahiii cillop gibi
ben de doğurunca kestircem inşallah saçlarımı,ayyy sizce kestirebilecek miyim kiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…