Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar geçen gün biri tulum loru aldım demişti. kimdi hatırlayamadım. nerden almış, tadı nasılmış öğrenmek istiyorum.

arkadaşlar geçen gün biri tulum loru aldım demişti. kimdi hatırlayamadım. nerden almış, tadı nasılmış öğrenmek istiyorum.

:) canım ben almıştım hala onu yiyorum bitsin tuzsuz lor alıcam.
Tadı bence çok güzel, ama senin damak tadını bilemiyorum tabi. Mandıradan aldım ben tadıpta aldım.
Tuzlu lezzetli bir lor bence. Ama tabi tuzlu hiç yemiyorum diyorsan olmaz.

çok tuzlu sevmem ama normal peynir tuzu rahatsız etmez. tulum çok severim. tadı tuluma benziyorsa, yani keskin bir peynirse ekmekte kullanabilirim diye düşündüm. normal lora ekmekte bile tahammül edemiyorum. light peynirleri de birkaç aydır tüketiyorum zaten. öncesinde hep normal peynir yedim. migrostan falan aldıysan, bir bakayım ben de diye düşündüm. yine de bakayım migrosa, belki farklı birşeyler bulurum. teşekkür ederim cevabın için...

uçmuşsun sen asyacım. tebrikler.

yok kuzum ya ne ucması bunlar gelen artıların gıdısı oldugundan oyle gorunuyor. gerçekte aslında hıc eksım yookk

on numarasın ayakta alkıslıyorum senı

yok be yavru kuş, moral bozmak da neymiş. demirden korksam trene binmem diyerek kendime gaz veriyor ve denizi geçtim derede boğulmam diyerek yoluma devam ediyorum.
süpersin yaa.

Tulum loru diye gogılda arayınca yağlı tulum loru çıkıyor bize uyar mı acaba ben peynir delisiyim uyarsa ben de alayım

umarım söyleyeceklerimde hata yoktur. ben şu şekilde biliyorum:
aslında lor yapılış mantığı itibariyle yağsızdır. peynir mayalandıktan sonra ardında bir su kalır.(peynir altı suyu) lor o sudan yapılır. yani sütün yağı peynire geçer. kalan su yağsız ya da çok düşük yağlıdır ama besin değeri çok yüksektir. bizim evde yaptığımız (süt+tuz+limon gibi karışımlarla) şey ise kesik. o yağlı olur. yani süt ne kadar yağlıysa o kadar yağlı olur.
tabi endüstriyel üretimde loru yaparken lezzetini artırmak için içine ne katıyorlar, yağ ekliyorlar mı onu bilmiyorum.
şu tulum loruna bir de ben bakayım netten nasılmış?

kızlar günaydın,nasılsınız ? bildirimi yapiiimmm :

başlangıç tarihi : 19/03/2012
başlangıç kilo : 92.7
Geçen hafta :hatırlamıyorum
hedef kilo : 69
Bu hafta :72.4

dünkü kiloya göre bildirim yaptım,yine inişe başladım diye sevinmiştim ki bu sabah 73.5 ile uyandım acaba light puding yüzünden olabilir mi ki ???

kendi kendinden alıntı yapan insan oldum ben. lor mevzusunda işin içine krema giriyormuş sanırım. yani lor da masum değil. zaten çok da çirkin.

dolunaydandır o sudur su..pudıgle alakası olacagını sanmıyorum. 1 kılo pudıngmı yedınde 1 kılo aldın. 1 kılo pundgde de 1 kılo yağ yok zaten. bence sadece suuuuuuuuuuuuuu...

Kızlar selam herkese, bildirim yapıyorum.

Başlangıç tarihi : 26 Temmuz 2012
Başlangıç kilo : 66.4
Hedef kilo : 57.0
Geçen hafta : 61.0
Bu hafta : 61.0

kızlar valizimi topluyorum. çok farklı bir insana dönüşmüşüm gibi hissettim. ilk kez ailemin yanından çalıştıgım yere dönerken mutlu hissediyorum.
öncelikle artık sigara içmiyorum. valizde getirdiğimden beri hiç giymediğim dolayısıyla da hiç yıkanmayan kıyafetler var. leş gibi sigara kokuyorlar.
diğer kıyafetlere de sinmiş kokuları midem bulandı. gider gitmez bütün valizin içindekileri yıkamam gerekecek. 7 kilo vermişim geldiğimden beri.
vücudum, yüzüm, tenim hatta kişiliğimde ki bazı nüanslar bile değişmeye başladı. aslında kilo ve sigara farkında olmadan beni ne kadar mutsuz ediyormuş diye düşünüp duruyorum bir yandan valizi toplarken.
inanılmaz mutluyum. 7 kilo daha verirsem 36 bedene düşeceğim :)kilo deyip geçmemek lazım hayat değiştiriyor.

kendi kendinden alıntı yapan insan oldum ben. lor mevzusunda işin içine krema giriyormuş sanırım. yani lor da masum değil. zaten çok da çirkin.
Aliye'cim ben de geçen gün mandıradan tatlı lor aldım 250 gr kadar.
Tadı hoş değil haklısın ama light peynirlerden sonra bana fena gelmemişti.
Yinede yedim ben bayağı o lordan.
Kilomdaki bu haftalık duraklamanın bir sebebi de o lor olabilir. :26:

Yağ oranı, krema falan derken bize uygun değil zannımca.
Ne kadar etkiler bilemiyorum ama bir daha yemeyeceğim ben.

imkanı olan starı açsın. gürkan kubilay, yağların vücutta nasıl işlendiğini ve kolay atılması için bir yöntem anlatıyor

tebrik ederim canımcım. özellikle sigarayı bıraktığın için. ben de 3 yıl kadar önce bıraktım. şimdi sokakta yanımdan geçen insanların kokularını alınca ne kadar iğrenç olduğunu farkediyorum. ayrıca kilonun hayatı ne kadar değiştirdiğini çok iyi biliyorum. tüm psikolojim, duruşum, konuşmam değişti.

sağol canım inşallah kalıcı olur bu değişimlerim =)
sendekiler öyle olmuş gibi :)

Tebrik ederim Sigaradan bi daha içmemek üzere kurtulmuşsundur ve o son 7 kilonu da verip rahatlarsın inşallah. Ben de 1,5 sene falan oldu bırakalı. ara ara canım istiyor ama; galip geliyorum Hep böyle devam eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…