Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben de baş dönmeleri var. bugün atakta son günüm.
b12 eksikliğimden de kaynaklı olarak uygun gördüğüm diyet buydu.
ama ayaga kalkınca bu baş dönmeleri kötü oluyor.
korktum sanırım.
fikir verin lütfen

kan şekerin mi düşüyor acaba. bilemedimki :26: bende de olur ama genelde ac oldugumda. dıyetten oncede olurdu sımdıde oluyor yanii.. kepeğini tüketiyormusun..

Merhabalar arkadaşlar,

Ben de Atak evresinin 4. günündeyimm... 87.4 kg ile başladım ve dün tartıldımm 84.5 kiloyum :) Beni forumdan eskiler belki hatırlar, bundan 2 sene önce 96-97 kg'dan 79 kg'ya düşmüştüm ancak geçen 2 sene bana +8 kg olarak döndü, olsun yine de eski kiloma dönmedim :) Boyum 1.76 ve kilom dün itibariyle 84.5, Dukan amcaya göre ideal kilom 71,6 kgmış ancak benim hedefim 66 kg olmak, en son ortaokulda falan gördüm heralde o kiloyu da :) :44:

Sizlerin de desteğiyle, Dukan'a göre 27 Aralık'ta hedef kiloma inmiş olmayı ümit ediyoruuum :) Haydi kızlar, kolay gelsin hepimize..

Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Ben daha 10 in 10 u yapıyorum. Onda belli bir mesai yapmadan diğerine geçmeyi düşünmüyorum. Zaten diğerini de bulamadım. Bana linkini mail atarsan sevinirim.
Ben ti,bet in gençlik sırrı diye bişeye takıldım. 5 dakikamı alıyor zaten. Kilo falan değil onun derdi. Tamamen enerji yoğunlu. Sabahları yaptığımda gün daha zinde geçiyor..
Trambolin aldım onda zıplıyrıummm
Bugün dambıl hareketlerine başlayacağım sırt ve kollar için. Walla iyice cozuttum ben sanırım. Eskiden aynalardan kaçan ben şimdi ayna bulsamda bi baksam diye aranıyorum hemde bu kiloya rağmen. Karnını içeri çekmeden sahilde bikiniyle yürümek ne kolaymış kasmadan.

6 set 6+1 gün düzenli yapmalı bence 10 in 10 u. Öyle okumuştum. 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz. Yani bugün başlamak için ideal bir gün. Pazarda off oluruz. 1,5 ay düzenli yapsak bak sen farka.
Ama arada bozunca ben başa dönüyorum. İlla tatil, seyehat bişey çıkıyor. 1 saat az zaman değil. Hergün ayırmak zor oluyor. Ben ramazan da inat ettim. Bozmazdım gece yarısı bile olsa kalktım yaptım. AMa belim tutulunca tamamen kesildim. Bugün tekrar başlıyorummm..

Benim eşim indirdi ikisini de, çok zor buldum dedi akşam sorarım nerden indirdiğini yazarım burdan.
Tibetin gençlik sırrı'na ben de bakayım, çok yorgun kalkıyorum sabahları.
Maşşallah sen enerjiksin hayatım ben herşeye üşeniyorum :KK31: . Ama bu 10 in 10 u bitirebilirsem tae bo ya da başlamayı düşünüyorum bu uyuşukluktan kurtulmak içim.
Evet bugün başlamayı düşünüyorum ben de sadece regl olcam bu hafta ondan korkuyorum. Sendeki azim bize de bulaşır inşallah :KK1:

kan şekerin mi düşüyor acaba. bilemedimki :26: bende de olur ama genelde ac oldugumda. dıyetten oncede olurdu sımdıde oluyor yanii.. kepeğini tüketiyormusun..

kepek almamıştım. ondan mı acaba? tam anlamıyla yapabildiğim 2. gün
bugün 64,700 e düşmüş kilom. hızlıda vermişim o da etkilemiş olabilir

ben de baş dönmeleri var. bugün atakta son günüm.
b12 eksikliğimden de kaynaklı olarak uygun gördüğüm diyet buydu.
ama ayaga kalkınca bu baş dönmeleri kötü oluyor.
korktum sanırım.
fikir verin lütfen

Canım bir tansiyonunu ölç istersen. Bende de oldu baş dönmesi çünkü ben normalde çok tuzlu yiyorum fakat diyete başladıktan sonra birtek akşam yemeğimdeki tavuğa tuz koyuyorum. Benimki ondan oldu tuzu artırdım azcık düzeldi

Canım bir tansiyonunu ölç istersen. Bende de oldu baş dönmesi çünkü ben normalde çok tuzlu yiyorum fakat diyete başladıktan sonra birtek akşam yemeğimdeki tavuğa tuz koyuyorum. Benimki ondan oldu tuzu artırdım azcık düzeldi

normalde de tuz yemem fazla. açta kalmadım.
canım aşırı yogurt veya ayran istiyor.
gidip alacağım ama gidip alacak bile halim yok

memure hanım deilim ama sayıladabilrim:KK70: özel şirkete bağlı çalışıorum maaş hariç ondarla aynı gibiyim :)
ağzım çok kötü oldu su bile içemiodumki okuduktan sonra hemen bi turşu yedim:) ohh ekşi ekşi

mmmm afıyet olsun ozaman..

ee özelsen benıde alabılırsın yanına :KK52::KK52::KK52:

kepek almamıştım. ondan mı acaba? tam anlamıyla yapabildiğim 2. gün
bugün 64,700 e düşmüş kilom. hızlıda vermişim o da etkilemiş olabilir

normalde de tuz yemem fazla. açta kalmadım.
canım aşırı yogurt veya ayran istiyor.
gidip alacağım ama gidip alacak bile halim yok

canım kepegını tuketmelısın. karbonhıdrat ıhtıyacını karsılayabılecegın tek sey bu maalesf. ve senın kan sekerınle ilgili sorunun var oyle gorunuyor bencede tansıyonunu olctur.

kızlar merhaba,

ben bugünlerde sporumu aksatırıyorum. Sanırım ondan kilo vermem de durdu. Kiloma bir bakıyorum 300 gr gitmiş, bir bakıyorum ertesi gün geri gelmiş. umutsuzluğa kapılıyorum...

X