Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar,

Bu çok açık bir teklif. Callen cd si isteyen varsa bana adreslerini mesaj atsınlar. İsteyen herkese göçnderebilirim.

Ben Callen in çok faydasını gördüm. 4 aydır görmediğim bir arkadaşımla sün msn de cam açtık. malum yaz ben yarı çıplaktım. Yanmışımda nar gibi. Kızcağız şok oldu. Ne oldu sana, az daha aç göreyim falan diyorr. Dur kız dedim şimdi sapığı var manyağı var gece gece show yapmayalım millete dedim. Tabi kimin neyi nerden gördüğü belli olmaz. 15 kilo vermiş olsamda bu Callen bana daha büyük değişimler yaptı bence. Ben ki o şortu giydim çıktım daha da bişey demiyorummmm.

Lütfen çekinmeyin. Tamamen ücretsiz. Hatta bu akşam vaktim olursa o cd ye yeni bişeyler eklemek istiyorum. Bu bıngıl kollar için falan. Aklınız gelen bişey olursa yazın kim neden yarar gördü CD ye onlarıda ekleyeyim.

Sonuçta mum diğerlerine ışık verdiğinde kendi ışığından bişey kaybetmez. Bu işe birlikte baş koyduk birlikte çıkacağız anlımızın akıyla....
Sonra da parti vereceğizzz hep birlikte...

:)

ama ben sana adres yazamıyorum ki.burdan da açık açık yazmak olmaz şimdi.malum mesajlar hep kalıyor silinmiyor.napcas..

Aman ne olacak nargileden. En fazla gaz yapar..

ama ben sana adres yazamıyorum ki.burdan da açık açık yazmak olmaz şimdi.malum mesajlar hep kalıyor silinmiyor.napcas..

pksnmz@hotmail.com

Bana adresini mail atabilirsin. Hrkes atabilir. AMa lütfen telefon da yazın. Kargo bulamayınca dönebilsin...

bugün yine dayanamadım, arkadaşımla tatlı yiyip tatlı konuşalım istediğim için götürdüm bikaç bi şey =// yine yaktım kendimi :S bugün 55 kiloydum tartıda yarın 54 öbür gün de 53 görmeyi planlıyorum inşallah toparlarım bi an önce hadi hayırlısı bakalım :44:

Kızlar size bişey danışıcam atak evresinden sonra şalgam suyu içebilir miyim?

şalgamın içeriğini bilmiyorum ama eminim facedeki bayanlar daha önceden incelemiştir, izin olduğunu sanmıyorum hem çok su tutar kilo vermem yavaşlar gibi geliyor...

nargilenin ne zararı olacak ki :44:meyveli oluyor kavunlu falan onun için mi diyorsun anlamadım valla, ama ben arada içiyorum sigara kullanmadığım halde dukan açısından bir zararını görmedim tabi sigaradan daha zararlı diyorlar orası ayrı

callen kalçadan zayıflatıyor mu yoksa toparlıyor mu canım, benim incelmesi gerekiyor, toparlıyorsa bana yetmez zaten spor yapıyorum calleni bir ara yapmıştım bir hafta falan ama o eski tip bayanlar ve beyler çok sıkıcı gelmişti bana, ama gerçekten inceltiyorsa onu da ekleyebilirim sporuma çok sürmüyor zaten diye hatırlıyorum :44:

kendine dukan usulü bir şeyler yapsan... ne güzel güçlendirmedesin kepek hakkın fazla ne biliyim feysteki rulo pastalardan,keklerden vs... en azından o tatlılardan yiyeceğin zaman çantandan çıkarır yersin ve dukanda bozulmamış olur

Ben de bugün kardeşime mantı açtım valla ama tek lokma ağzıma koymadım, hamile olduğu için canı isteyince kıyamadım,kalktım yaptım, ev ahalisi o güzelim mantıyı yerken ben sebzeli köftelerimleydim...Annem kendine de yulaf kepeğinden yapsan dedi ama kepek hakkımı çoktan tüketmiştim canım çok istedi yarın dukan mantısı yaparım isteğim körelir diye düşünüyorum

selam duKAnıucelerim ühühüüü dün aksam yemekli dugun vardi .hadi dedim ödülüm olsun pilav ve kızartma mayonezli salatalrı haric yedim gerci onlardada yaglı peynır domtaes salata birer parca ve ızgara tavuk gögüs besamel soslu idi ve pasta vardi. tamma bgu ödül dedim . bugun de evde degıldım. tatli meyve yedim .ama normal yedim. hemen göbek cıktı meydana. 3gun protein yapicam. peki sonra tekrar guclnedirmeye dönücem yoksa sebzeli protein gunune gecip sonra bastanmı guclendırme gunumu hesaplicam .ne güzel bir ay geride klamıstı . lütfen yardım edinnnnnn bana :)))bana cevap verene adar yazarım kurtulamaxzsınız benden biliyosunuzzz:))))

çok haklısın canım ya ama oburum işte obur her ne kadar elimde öyle güzel bi imkan olsa da gözüm hep sahip olamadıklarımda bi tek yarın kaldı sanırım sonrasında arkadaşlarla görüşme faslım bitiyo ondan sonra da iş başı yapıcam işe başlamadan önce dediğin gibi bikaç tarif araştırıp onları yapıcamki iş yerinde kolaylık olsun. zaten sosyal ortamdan uzaklaşınca kendi başıma kalınca yemek yemiorum ben.

Farkettimki ben sosyal yiyiciyim o yüzden sosyalleşmenin bitmesi gerekio bi an önce :44:

canım ben neredeyse 2 aydır güçlendirmedeyim kaç kere bozdum sayısını unuttum artık ama tekrar başladığımda yine güçlendirmeyle başladım çünkü bi şekilde yeni düzene alıştırmak gerekio vücudu. kendimi zorladım çoğu zaman acıkmasam bile yedimki yemesem de olurdu ama işte sonrasında vücudun alışması uzun sürer die düşündüm hep.

arkadaşlar fikrinze ihtiyacım var ben seyir evresindeyim 5 kg kaldı fakat hızlandırmm gerek bende onun için 4 günlük atak yapmaya başladım bunun bi faydası olurmu sizce

selam kizlar.. benim bugun diyette birinci gunumdu ve muthis bi basagrisi cekiyorum sizdede oldumu ? daha oncede uyguladim bu diyeti ama kizimi emzirdigim icin seyir evresinden baslamistim 6 kilo verdim ama daha da vermek istiyorum.. cok SIKTIM kendimi sanirim :)

callen topiğinde geçirilen 3 saatin sonunda 15 gün denemeye karar verdim, göbek falan değilde kalçanın ve basenin erimesi gerekiyor, birazdan başlayacağım ölçülerimide aldım

kalça:103
basen:58 bakalım dukan dieti, callenetics ve jullianın egzersizleri 15 günde nasıl bir değişim yapacak

evet canım basagrısı oluyor. ama bu sanırım dıyet psıkolojısı ıle az yemeyle alakalı. sende mı az yedın yoksaaa

linkini atarmisin canim :)

bugunude kaçamaksız kapattım çok şükür. yarın sabah eksı olup olmadıgını yazarım

ama hıc su ıcemedım

Son düzenleme:
Kızlar selam. Bir haftadır yoktum çünkü İstanbul' da fing atıyordum. Hepinizi özledim valla. Bu arada İzmir' den çıkmadan önce tartılmıştım son kez. 58.9 dum. Dukan' a göre 59 olmam yeterli. Bense 58 yapayım demiştim. Şimdi 57. 8 olmuşum. Bir kilo daha gitmiş yani. Ben derim ki şu 800 gramı atıp 57 de mi demirlesem.Bu arada İstanbul' da beni gören arkadaşlarım tabiri caizse şöyle bir kalakaldılar. Çok şaşırdılar bu kadar kısa bir sürede bu kadar kiloyu verdiğimi görünce. Aç geziyorum filan zannettiler ilk başta. Neyse haberler iyi yani. İstanbul çok güzel geçti.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…