Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesam süpersin walla her hafta başka bir güzide tatil yöremizdesin :KK51:

hehehehe naparsın yaz kısa tadını çıkarmak lazım:KK76:
izmirde yaşayınca da her yer yakın.hele bir de c.tesileri çalışmasaydım off diyorum neler yapmazdım ki:KK34:
neyse sen bu kilona sevindin mi üzüldün mü ben pek anlayamadım :KK33:

Kızlarrrr gurmenetten bir sürü aroma sipariş ettim ;bal,hindistan cevizi,fındık,vişne,zeytin ve olmazsa olmaz rom aromammm:KK52:

hehehehe naparsın yaz kısa tadını çıkarmak lazım:KK76:
izmirde yaşayınca da her yer yakın.hele bir de c.tesileri çalışmasaydım off diyorum neler yapmazdım ki:KK34:
neyse sen bu kilona sevindin mi üzüldün mü ben pek anlayamadım :KK33:

ohh maşallah gez tabii izmirin tadını çıkar. ben sevindim yaa 65.5 görünce 2-3 haftadır 66.0-66.5 arasında gıdıp gelıyodum, bi de iş yerinden 1 arkadaşla iddaya girdik 1 eylülde 65 kg olmam lazım 500 gr kaldı :KK51:

ohh maşallah gez tabii izmirin tadını çıkar. ben sevindim yaa 65.5 görünce 2-3 haftadır 66.0-66.5 arasında gıdıp gelıyodum, bi de iş yerinden 1 arkadaşla iddaya girdik 1 eylülde 65 kg olmam lazım 500 gr kaldı :KK51:

afferim kuzummaaa,1 eylüle kadar sen rahat 1 kilo veririsin :KK9:

ne cok aroma tuketıyorsun. :KK53::KK53:

Napıyosun o kadar aromayı bebem sen, kendine sürüp kokluyon muu :KK1::KK1::KK1:

komik şeyler siziiii :KK16:
rom malum kolayla şakacıktan alkol babında kendimi kandırma amaçlı,hoş 2 tane içip kafam güzel olduğu olmuştur artık nasıl bir psikolojiyse :KK9:
vişneyle çikolata vişneli kek yapmayı planlıyorum.
hindistan ceviziyle de havuçlu falan kek yapıcam.
bunları aynı zamanda yoğurda süte falan da ekleyip az tatlandırıcıyla içicem yada dondurma gibi yicem:KK56:
fındıkla da kek yapıcam.
zeytini de domatese damlatıp falan kahvaltıda yicem,peynirli kek poğaçalara da koyarım zeytin aromasını:nazar:
heeee bak hindistan cevizini kendime sürüp koklayadabilirim,iyi fikirmiş yaz günü :KK23:

rom malum kolayla şakacıktan alkol babında kendimi kandırma amaçlı,hoş 2 tane içip kafam güzel olduğu olmuştur artık nasıl bir psikolojiyse :KK9:
bunları aynı zamanda yoğurda süte falan da ekleyip az tatlandırıcıyla içicem yada dondurma gibi yicem:KK56:
fındıkla da kek yapıcam.
zeytini de domatese damlatıp falan kahvaltıda yicem,peynirli kek poğaçalara da koyarım zeytin aromasını:nazar:
heeee bak hindistan cevizini kendime sürüp koklayadabilirim,iyi fikirmiş yaz günü :KK23:

Kola rom muuuuuuuuuu :KK53::KK53::KK53: niye paylaşmıyon la sen bunları bizimle:KK4::KK4: ne güzel de fikirmiş bunlar meğersem, şşi kahveye de damlatılır la rom :KK34::KK34: hemen deniyorum az sonra :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kola rom muuuuuuuuuu :KK53::KK53::KK53: niye paylaşmıyon la sen bunları bizimle:KK4::KK4: ne güzel de fikirmiş bunlar meğersem, şşi kahveye de damlatılır la rom :KK34::KK34: hemen deniyorum az sonra :KK52::KK52::KK52::KK52:

kız deliiii bas bassss bağrınıp duruyorum yaaa burdan,herkesçikler biliyor benim romlu kolayla kafa bulduğumu.herkesler rakı balık yaparken benim nuri alço gazozu hazırlar gibi romlu kola içtiğimi ilahi yaniii :KK9::KK9:
tabiii canıııım kahveme de damlatıyorum süppeerrrr oluyorrr :KK9:

kız deliiii bas bassss bağrınıp duruyorum yaaa burdan,herkesçikler biliyor benim romlu kolayla kafa bulduğumu.herkesler rakı balık yaparken benim nuri alço gazozu hazırlar gibi romlu kola içtiğimi ilahi yaniii :KK9::KK9:

Ayyy kahve yaptım şimdi valla mis gibi oldu yaaa :KK56::KK56: hemen yarın sipariş veriyorum, gurmenin rom u dr oetkerden daha mı iyi? özellikle karamel alcam kendime buzzz gibi frappiçino yapcam ayyyy :KK52::KK52::KK52::KK52:

fındıkla da kek yapıcam.

ben 6 tane aroma almıştım en çok poti bör aromasını sevdim. fındık, kakao, çikolata, çilek ve kestane aromalarını da almıştım. çilek fena diil ama diğerlerini sevmedim yaw :KK50:

Ayyy kahve yaptım şimdi valla mis gibi oldu yaaa :KK56::KK56: hemen yarın sipariş veriyorum, gurmenin rom u dr oetkerden daha mı iyi? özellikle karamel alcam kendime buzzz gibi frappiçino yapcam ayyyy :KK52::KK52::KK52::KK52:

ohh afiyet olsun :KK56: ben de çilekle napsam diye düşünüyorum aslında cheesecake için düşünmüştüm ama hiç denemedim hep bol poti bör aromalı kakaolu kek yaptım şimdiye kadar

ohh afiyet olsun :KK56: ben de çilekle napsam diye düşünüyorum aslında cheesecake için düşünmüştüm ama hiç denemedim hep bol poti bör aromalı kakaolu kek yaptım şimdiye kadar

Sağol canım :KK16: çilekle milkshake yapabilirsin buzlu buzlu, puding yapabilirsin, dondurma da mis gibi olur :KK56::KK56::KK56:

Kızlar bugün ben de diyete başladım. Kitabı almadım ama sizin yazılarınızı okuyunca almış kadar oldum :KK1: 5 Sene önce hayatımda ilk defa diyet yapmayı başarmıştım ve 18 kilo vermiştim, o kiloyu burdaki paylaşım sayesinde verdiğimi düşünüyorum. Şimdi yine diyet yapmaya başlıyorum ve sizinle paylaşırsam sadık kalırmışım gibi geliyor.
Bugün sabah tartıldığımda 83,5 kilo çıktım. Yrın kaç çıktığımı yazıcam. İnşallah ben de sizler gibi hedefime ulaşırım :18:

Günaydın canlarım,nasılsınız ?
Valla ben pek iyi değilim yaaa,bu sabah da 73.6 çıktım.Üstelik 3 yada 4 gündür saf protein yapıyorum.buna rağmen +dayım.
Delyymmm bebeğim şımarmadım kuzum yaaa ama yani bütün bayram nelere direndiğimi görsen üstüne + görünce de motivasyonum düştü haliylee.ne güzel yazlıkta herkes rakı balık yaptı,bir kadeh hatta bir yudum bile içmedim.kahvaltıda sucuk kızarttılar adiler,küçücük bir lokma bile yemedim.üstüne + ile döndüm :KK14::KK14:
neyse yaaa yapacak bişey yok.haftaya perşembe bodruma gidiyoruz tatile.o zamana kadar balık + yeşil çay kürü yapayım kendime sürekli.eminim o etkili olacaktır :KK16:
callen cd'mi kaybettim,başlamak istemiştim ama başlayamadım.başlasam iyiydi:KK50:
aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş,hepiniz hoşgeldiniz.inşallah en kısa zamanda hedeflerinize ulaşırsınız :KK16:

Kuzum yarın hemen kargo yapıyorum kıyamam ben sanaaa

canım pınarın light süt tozu var,onu kullanabilirsin :KK34:
krebi de azar azar ye,kimdi yahuu tuna mıydı başkası mıydı bi çimdik diye diye yiyiyordu :KK9:

gülaycım çok vermişsin yaa,normalde 4.5 / 5 tl civarı

he valla aklıma bile gelmiyor,ya şimdi yapsam kaçamak nolcak haydiii bakalım 3-4 hafta geriye döneceğim,ne gerek var ki.azcık daha dişimi sıkarım :KK76:
amma ve lakin p.be bodruma gidiyorum yaaa bari diyorum damacanayla olmamak koşuluyla gece hiç değllse 1-2 tek bişeyler içsem olmamı ? ipeğim olsa kesin sonuna kadar desteklerdi beni de bilemedim yaaa:26:
yani hani güçlendirmede ödülde var ya bir kadeh,ben de aslında halettiğim halde hala güçlendirmeye geçmedim ya,onu ona saysak olma mı acaba yahuu.bari hiç değilse yemekte 1 kadeh ????
ayrıcaaaa bu konuda fikri olan var mı ? bu alkollerden en az zararlısı hangisidir bari onu tüketsem ?
yani atıyorum 1 kadeh rakı 4 tane votkaya eşdeğer falandır mesela hıı var mı öyle bişey :KK52:

Kuzum alkol harekatını destekliyorum. Sen bunu hak ettin. İnan hiç anlamı yok. Varsın 1 hafta geç gitsin kilolar. Geçen 33 yıla sayarımmm. Canın sağolsun buzzzz gibi 2 duble rakı. Tekila iç sen en iyisi hem saf alkol hemde accıkk :)

Pahalı almışsın evet. Aktar tabi dışardan alıyo, üstüne de baya bi kar koyuyo. Büyük marketler daha ucuza aldıkları için daha ucuza da satıyolardır. Ayrıca internetten alışveriş yapıyorsan, gurmenet.com ya da hammaddeler.com'dan da alabilirsin. Oralarda da uygun oluyor fiyatlar. Haberin olsun. Uygun buldun mu, stok yapcan :KK34:

Kuzular aktardan alınanın kilosu 8 tl bence. Marketteki 400 gr falan 5 tl.

Canım, ben seni destekliyorum gerçekten.. Eminim sen yasak olduğu için zaten az içersin, için el vermez pek.. Ama zaten sen ideal kilona indin ki. Daha fazla vermen bile gerekmediği halde kendi isteğinle daha da zayıflamaya çalışıyorsun. O yüzden sonuna kadar hakettin bence.
Bak şurda da alkol kalorilerini buldum :KK34: Akll diyet - Kalori cetveli, Alkol grubu Yardımcı olur belki :KK34:

şşşş

Kendi düşüncelerin önemli zaten. Sen öyle düşünüyorsan mutlaka başarırsın :KK66: Kolay gelsin..

Haha barda görsem elinde küçük şişe kolaya katıyor biri. Şikayet ederdimmm :)

Kızlar dayanamadım tartıldım :) dün 83,5 idim bugün ise 82,8 ayyy çok sevindim bir gariplik yok demi sonuçta bugün başladım. Su mu kaybediyorum acaba :44:

hatunlar bir aroma muhabetidir gidiyor.rom aromasını denmedim kahveyemi katılıyor.türk kahvesimi diğer kahvemi.neyse zaten rom sevmem.alkolün hiçbitürünü istemem.zehir o ayol.sigara alkol.şeker tuz.un ve yağ bunların hepsi zehir.alkol dezenfekte maddesi.sıgara ve alkol kadını çabuk yaşlandırır.çünkü hücreleri mafediyor.sıgara kullanan bayanların ciltleri mat ve gözbebekleri gri oluyor.zayıflayıp sağlık ve güzellik elde etmeye çalışıyoruz kızlar bu aromalarında ne olduğu belli deyil.kimyasallardan üretiliyor.bende aldım.bukadar keskin olması için kimyasal olmalı.dikkat edin kızlar.kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.zaten diyet kola yeterince mafediyor.

off ne oluyor bana son günlerde yaa :KK25: 2 günde bir bozuveriyorum diyeti, karşıma ne çıkıorsa yiyorum öyle böyle değil deli gibi yiyorum öküzümsü diye tarif ettiklerimizden :KK52: acayip bi tatlı merakı başladı pasta kurabiye ve çikolata türevlerine hayır diyemiorum :18: her gün bi arkadaş ortamındayım, bi an önce işe başlamam lazım kendimi yemeklerden uzak tutmam lazım offf offff içimde dev bi canavar var kendisi çok ama çok açgözlüüüü :KK47:

X