Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

valla tespıtın okadar doğrukı teslım oldum bilemmm... bende proteın gunlerı ile toparlamaya calısacagım..

hop dedik noluyoruz bakalım...gelior dukan sopası:) toplan bebeğim bırakmak yok:)

valla temız bı sopa hakedıyorumda ışte kımse kıyamıyo

ben daha yeni dukancıyım kızlar.bu gün 2.günüm atak evresinde
ve bu sabah 700 gr verebilmişim.günde 1,5 kg verenlerin yanında bayağı az ama normalide ne bilmiyorum.
en çok ne yesemde zorlandım tamam sınırsız da nasıl yesem falan filan kafam dün oldu DUKAN.internette ne varsa okuyup anlamaya çalışıyorum.

sizlere bir soru?
atakta 3 ana 3 ara öğün mü yapıyorsunuz.doğrusu bu mu? yoksa acıktığınız her an mı yiyorsunuz?(sanırım ben dün 2.sini yaptım :) )
birde örneğin tavuk göğsünden sote gibi yaptık ben bir oturuşta 1 tavuk göğsünün tamamını yesem nolur?hani sınırsız ya siz ne kadar yediniz?
ve son soru Gotu Kola ,Spirulina gibi takviyeler aldınız mı?Gojibery kullandınız mı ?

şimdiden destekleriniz için teşekkürler..

müthişsin şimdi ben sıkştırırım da.ne kadar sürede verdin peki. şimdi başa döndürme beni olurmu 6bin küsur sayfa olmuş yahu :)

Başa döndürmem şekerim büyük bir zevkle anlatırım :) 2 ocakta başladım, Yaklaşık olarak haziran başına kadar 82-83 kiloya ulaştım. O dönemde düğün, balo, mezuniyet, kongre falan derken ben sıkıldığımı hissedip, dikkat ederek devam ettim. Kilo almadım. 12 temmuzda tekrar sıkı dukana devam etmeye başladım, şimdi 79,5 diyebiliriz. En son 79,5 i gördüm. Toplamda 8 ay olmuş diyebiliriz :)

kızlar öncelikle hepinize merhabaa.
tatilden yeni döndüm ve diyet falan kalmadı fakat artık kilo veremiyordm ve bezmiştim açıkcası tatile gittim ve yedim herşeyden hemde 20 günde 4 kilo verdim hala yiyorm ama almıyorm bi süre daha böyle devam edip sonra devam edicem diyetime zafere yaklaştıkkk :)

çok güzel kilo vermişsin maşallah nazar değmesin bakalım bende 73 kiloyum şöyle aslında 62-63 olsam yetecek ama çok uzakmış gibi geliyor bana.hem ben hergün 45-50dk tempolu yürüyüp jillian michael le 30day shred programını yapıyorum 2. level dün başladım.inşallah faydasını görcem.

canım benim kıyamam senin işin daha zor.ben en azından akşam kocaya dırdır ediyorum senin dırdır edecek kocada yurt dışında zor iş.helede çoçuk biri beşi fark etmiyor sorumluluk.umarım sorunsuz büyütürsün.benim baba gitti anne sağ ama onunda kendince sorunları var birde yaşı 60 geçti artık bebek gibi o ilgi bekliyor.kiloda dediğin gibi gider.Allah can sağlığı versin.birde şeker hastalarının kendilerine çok dikkat ettikleri için çok sağlıklı hastalar olduklarını duymuştum.umarım seninde sağlığın hep iyi olur.dukan diyetide sana uygun şekeryönünden .benimde çok aşırı kilom yok verilmiyecek gibi deyil 32 kg veren var.onun yanında aslında ben 64 düşsem bile iyi oluyorum.şimdi tickerimde düşük yazdım ama eşim istemiyor.60 altında iseletim çok çıkıyor.aslında neden böyle oluyor bilemiyorum boyum 161 cm yani toplu görünmem gerekirken iskelet gibi oluyorum.hele 55 de 36 bedene düşüyorum.galiba eşimin dediği gibi kemiklerim iri o 64 ol yeter diyor.bakalım çok zayıflama yöntemi denediğim için vücut dirençli yinede 50günde4,5 kg kadar gitti buda başarı.umarım sende ,stediğin kiloya düşersin.

Eeeee? Kimsecikler bildirim yapmıyor mu? Sönük bir bildirim günü oluyor.. Gün de geçmiyor bi türlü.. Bi de ben Cuma sanmıştım bugünü. Puufff :97:

Bildirim yapmak isteyen yeni arkadaşlaarrr,

Başlama tarihi
Hedef kilo
Başlangıç kilo
Geçen Perşembe kilo
Güncel kilo

yazıyorsunuz. Ben de sizi listeye ekliyoruummm.. Hadi emeee... 19 kişilik listemizde 10 bildirim var..

aliye1971 nirdeeee?
güneyli nirdeee?
kestane_sekeri işi yoğundu gelemiyor galibaa
kkoras nirdeeee?
Nesli misafirleri vardı, fırsat bulamadı mıı :44:
Semblante bilmiyom nirdee?
sempatika nirdeee?
tenarrr işleri yoğun olduğundan gelemiyor sanırım
violetto nirdeee?
yagmur00 buralardaydın ama bildirim yapmadan gittin miii?

ve yeni katılmak isteyeneleeerrr??

Son düzenleme:

dukanda istediğin kadar tavuk gögsü ve dananın yağsız yerinden zamana ve mekna bakmaksızın tükete biliyorsun atakta hiç sebze yok kepek 1,5 yemek kaşığı.süt ürünleri 1 lt geçmiyecek peynir diyet yoğutr diyet süt diyet olacak.takviye ben almadım.tatlandırıcı kullandım.gojiberi kullanmadım ama crantbery kullandımonuda gojibery diye yanlışlıkla almışım aslında yararlarına bakarsan ikiside benzer.ben tavuğun heryerini yedim deri hariç.köfte falan yaptım tarifleri internette bulabilrsin.

Bana da aynen öyle bir etki yapıyor, sanıyorum sütten oluyor ve bol sudan sadece 1 kez kabız oldum

demekk ki herkeste kabızlık olmuyo..en çok ondan korkuyordum..neyse içim rahatladı..ama birde mide ağrısı başladı.şimdi ....vücudum tepki veriyor sanırım.bu günüde kazasız belasız atlatalımda yolumuza güzelce devam edelim

Valla benim çizelgedeki kurbağacık ilk başladığımda çok umutsuzca hedefe bakıyordu ama şimdi o kadar yakın ki bi sıçrasa hedefe ulaşacak durumda Yaptığın sporun da faydasıyla birlikte hedefe kısa sürede ulaşırsın

Amaa sen hamileysen diyet yapman doğru olur muu ?

dukanda ara ana filan yok canım acıktıkca yiyebilrsin ben goji kullanoyorum bende akşamları azıma bişeler atma isteği oluyo onu gidermek için süper 100 gram bana 3 hafta filan yetiyo avcunun ortası kadar yiyebilsrin

light kola 3 kutuya kadar serbest

hoşgeldin başarılarrr

Başlama tarihi 22/08/2012
Hedef kilo 70
Başlangıç kilo 101,2
Geçen Perşembe kilo daha geçen perşembem yok :)
Güncel kilo 100,5

bir önceki sayfada da birşeyler sormuştum ama cevap veren olmadı

benide eekle listene umarım başarırımda güncel kiloda 70 i görürürz hepberaber.

Amaa sen hamileysen diyet yapman doğru olur muu ?

dukanın kitapta hamileler için olan kısmını yapmalısın verecek kilon azsa güçlendirme şeklinde olacak perşembe proları yokm

kilon varsa hafta da 1 vey 2 pro yapabilrsin normal seyir bebeğe zaralı demiş dukan amca

:) az daha beklesem siteme gerek kalmayacakmış..

ben hamile değilim ne yazıkki bu ara tedavi görüyorum alttakide en son adet tarihime göre yazmıştım silmemişm.zaten doktor bana kilo ver böyle çocuk zor deyince başladım hiç değilse seyirde biraz ilerlersem sonra hamileler güçlendirme dönemiyle diyete devam edebiliyormuş öyle yaparım diye dşündüm.

dely, geldim canım. keyfim yerinde yapıyorum bildirimimi.

başlangıç tarihi : 26 temmuz
başlangıç kilo : 66.4
hedef kilo : 57.0
geçen hafta : 61.2
bu hafta: 61.0
giden : - 200

Kızlar ben tartıda + görmeyi bekliyordum bugün aslında. Bayramın son zamanları kaçamaklarım olmuştu çünkü. 2 baklava, 3-4 sarma, 3-4 kaşık yemek gibi...

Sporum yok hala ama yaptığım tek düzenli şey günde en az 2,5 lt su tüketmek.

Şimdi ben + görmeyi beklerken - gördüm ya ( 5 kere tartıldım üst üste yanlışlık olmasın diye ) bu gazla bugün evde askı görevini üstlenen kondisyon bisikletini kullanmaya başlıyorum.

ben burdayım ama regli, yüzünden bir süre tartıya kapalıyız.

Anladım şeker kilo da verirsin bebek sahibi de olursun her ikisini de burdan kutlarız Bekar azınlıkta olmadığın için şükret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…