Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar günaydııınnn,
Hislerim doğru çıktı yaaa,bayram tatilini sıfır kaçamakla geçirmiş olmama rağmen vücudumun şiş olduğunu hissediyordum nedense bu sabah tartıldım ve tartım da bunu doğruladı.ahanda bildirim :

başlangıç tarihi : 19.03.2012
başlangıç kilo : 92.7
hedef kilo : 69
güncel kilo : 73.8
geçen haftayı unuttum

geçmişi birazdan okuyacağım kızlar,uyuyakalıp işe anca geldim de ayıp olmasın biraz çalışayım

günaydın canlarım bildirim ben de yapmak istiyorum doğum öncesi kilom 50 şimdi dukan sayesinde 58 olabildim ama ben emzirdiğim için saf p günleri yapamıyorum sebxeye de ağırlık veriyorum bir bardak yeşil çay iiçiyorum ve sizi çok öpüyotum

Kızlar prenssevgilisi face den yazmış size kopyalıyorum

Güzellerimmmm!!! Abbas Türkiye yolcusu. cok yogun bir bayram gecirdim. hic ugrayamadim maalesef! Rica etsem bunu birisi kopyalaya bilirmi foruna epten giriyorum!
Bildirim!
baslangic tarih: 21.06.2012
baslangic kilo: 77
Hedef kilo: 65.7
Gecen hafta: 71.1
Bugun: 70.8
iki hafta tatile kaciyorum son bi haftayi dukandan coook uzak bir tarzda gecirdim vicdanen hic rahat degilim! insallah tatil bana pahaliya patlamaz ve geldigimde hic olmazsa kaldigim yerden devam
ederim. hepinizi cok seviyorummve opuyorum: prenssevgilisi

sen o kadar dikkat et bayramda, yap sporunu ama gel de tartıda eksiyi görmee :2: sabah regl olmuşum bununda etkisi vardır ama -100 bile razıydım yaaaa nese bildirimi yapayım

başlangıç:16.07.12
başlangıç kilo:69
geçen hafta:62
bu hafta:62

Hepimiz mızmızlanıyoruz. kaçamak yapmadım bozmadım niye artı.
kocaman bir yalan buuu
Hepimiz kaçamak yaptık.
Kaçamak sadece yeme içme değil bence
düzenizimiz değişti.
Zaten ramazanda alt üst olan yeme saatleri iyice şaştı.
Eminim uykunun bile etkisi var. Uyku saatlerimiz tatil dolayısıyla şaştı. Uyduk öğlenlere kadar. Gece oturduk. Suyu da ihmal ettik biliyorumben kimse inkar etmesin.
Ya deli gibi hareketsiz evde oturduk. Yada haldır haldır gezdik durduk ayaklarımız şişti. sebze günü yaptık o yüzden de su tuttuk.
Gittiğimiz ziyaretlerde diete uygun yemek yok diye az yedik aç kaldık ki bu da tavsiye edilmeyen şeyler.
Sporu da ihmal ettik.
Hatta burayı bile ihmal ettik.
Ya wc olayına ne demeli. Ben başka şehre gittiğim zaman çok zorlanırım hijyen açısından.

Ve bunu n gibi dolu psikolojik neden de sayabilirim.

Önemli olan artık toparlanma aşamasına geçmemiz ve bol bol sporla destek. Hadi bakalım herkes önlem planını açıklasınnn şimdi. Vazgeçmek yokkkk. Kİmseden olmuyor sıkıldım lafı istemiyorum LÜTFENNNNN

:)

yaaaa ağlamak istiyoruuuummmm 94,7 cıktım beeeeeeeeeeeennnn..:84::84::84::84:

gecen haftayı bende unuttum

tamam işte aynı bundan oldum ben

Hadi hadiii.
Tablolar da var geçen haftaa
İşimize gelmedimi hatırlamıyoruz nedenseee.

Ya benim ki neydi acabaa :)

tamam işte aynı bundan oldum ben

Hepimiz olduk emin ol. En kaçamaksız MEDESA bile olduysa düşün artık.
Hem ben deniz suyu yuttum bol bol...

selam güzeller güzelleriii

ne o bakimm herkezin paçalar tutuşmuşşş yemedim diyip yemişiniz ben yemedim vallah bakın sonuç fena değil bence

başlangıç:07.06.2012
baş.kilo:83,3
geçen hafta:75,8
bu hafta: 74,6
giden:1,2
toplam giden:8,7

mutluyum mutluuuuuu 75 hayaldi 74 de gördüm 2 dir görüyorum ama bu kez gördüğüme göre sabitlendi umarımmm

canlarım üzmeyin kendinizi elimizde dukan gibi sihirli bir deynek var sakın bırakmayalım

bugün kuzenim gördü beni 2 aydı filan görmüyo abla noldu harika olmuşsun ne kadar çok vermişsin dedi hergören aynı tepkide 9 kilo verdim ama daha çok gibi duruyo kızlar nırmalde ben bu kiloda 42 falan giyerdim 40 tem gibi bişe

sizlerin desteği ile devam ediyorum

tatlımıda yiyorum etimide canım bişede istemiyo iyim yaniii

seviyorum len siziiiiiiiiii

ooo harikasın canım bu gazla varya hafta bilmiyorum kaç kilo vermiş olurum

benim planım şıuuuuu

bol su bol pro

no tuz no şeker no diet kola

bol motive

dukan yani kısacası kaçamak yok

bu arada kızlar light meyveli yogurt deniyormusunuz dukan günde 3 adede kadar serbest vermiş yanlış bilmiyosam benim şeker isteğimi baya sıfırlıyo tavsiye ederrim süteş light meyveliiii alın kızlar

selam çıtır dukaniçeler..dün 93,8 ile başlamıştım. bugün 92,2 yani giden 1,6 kg..kızlar sizler kabızlıktan bahsetmişsiniz ben tuvaletten beri gelemiyorum yaww.. bu normal mi..ilk gün sizde de böyle oldu mu acep????

bu dukan diyeti sizlerede pahalıya mal olmuyor mu?siz nasıl uygun hale getiriyorsunuz acaba?

Arabayı sattım hehehehehe. Şaka bir yana diyet biraz pahalıya patlıyor ama, maddi anlamda sıkıştığımda lor, tavuk kurtarıcım oluyor, balık ve kırmızı ete göre daha ucuzlar

Bir de kilo vermeye başladıktan sonra hemen kıyafet almamak lazım, ben yaptım siz yapmayın. Önceden aldıklarım şimdi olmuyor ve en fazla iki kere falan giymişimdir, eskilerle idare edip ideal kiloda en güzel cicileri almak lazım

Reglmişsin ya işte ondaaannn. Bi bitsin sen bak o zaman -1 -2 kesin Moral bozmak yookkk

Düzenimiz değişti yaa.. Ondan oluyo canıımmm!! Hiç ağlamak falan yok. Zaten bi işe de yaramaz Daha çok şişersin heeee yine eskisi gibi gitmeye başlayacaklar yakında, merak etme..

...........
...
Hem ben deniz suyu yuttum bol bol...
Tabii.. Hem tuzlu ya. Su tutmuştur Hem sen zaten almamışsın kii.. Eferim sanaa :))

Tebrik ederim canım Hep böyle gider inşallah

arkadaşlar,
benim bu sabhki kilom 104.8
geçen haftayı hatırlamıyorum
Geçen hafta 106,1'mişsin - 1,3 Bravooo!!

dukankalarım bayramı sıfır kacamakla atlattım demiştim ya..
dün birbucuk simit yedim.. pişman mıyım hayır... cunkı bayramda borek baklava yemezsem ve kılo verırsem sımıt yıcem dıye kendıme soz verdım... sımıtler ruyalarıma gırıyordu artık manyak gıbı olmustum... tartıya baktım artı yok ama eksi de yok... ne yuzsuzum o kadar sımıtı ye bı de eksı bekle:) ama artık yooooooooğğğğğk bıttı kacamak:)

hop dedik noluyoruz bakalım...gelior dukan sopası:) toplan bebeğim bırakmak yok:)

bulasiksuyu bu kadar kiloyu dukanla mı verdin sen?

Bana da aynen öyle bir etki yapıyor, sanıyorum sütten oluyor ve bol sudan sadece 1 kez kabız oldum

delycüüüüüüm

ben kilo verinceye kadar bildirim yapmıyom bebem, beni affet taam mıııı haftaya yapcam inşallah bol eksili bi bildirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…