Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende de var pcos, kilo vermede sorun yaşamadım ...

biliyorum daha önce konuşmuştuk yine bu mevzuda. dukan diyetini yaklaşık 3 aydır araştırıyorum .olumsuz eleştirileride duyunca bende bi karamsarlık doğmuştu..ama sen bende de var bir sorun yaşamadım deyince Kararım değişti..BKALIM BENDE SİZİN GİBİ İRADELİ ÇIKACAKMIYIM.HEP BİRLİKTE GÖRCEZ..

DONBUL canım tebrik ederim umarım diğer kızın ve oğlun içinde aynı mutlulukları yaşarsınnn ay benim bebişimde büyüsün üniversiteler kazansın inşallahhh

nesli geçmiş olsun canım benimde eklemlerimde sorun vardı ama kilo verdim diyemi yoksa dukandan mı bilmem baya azaldı ha bide dişlerim sızlardı o da tamamen geçti

sen bi doktora görün inşallah mühim bişe değildir

canım o kadar kilo vermişsin m beden hiç küçümsenmiycek bişe

yanlız sana bu konuda bi tavsiyem , insanlar kilo konusunda çok acımasız oluyorlar hiç bu muhabbetlere girme derim böylece seni üzmelerine izin vermemiş olursun onların fikirlerinin ne önemi var sen kendini ne başardığını biliyorsun tabii bizde

sıkma tatlı canını kuzumm

bu geceki spor da yapılmıştır bayramda da ara vermem inşallah, ara verince ipin ucu kaçıyor valla... Bizimkiler sahura börek yaptılar sadece koklamakla yetindim, tariflerde gezindim gözleme tarifi var, birazdan deneyeceğim inşallah olur en azından börek tarzı kepekle yapılmış gözlememi yer rahatça uyurum

kızlar sahurda omrenin gözlemesini yaptım tek kelimeyle HARİKA, uzun süredir böyle lezzetli bir şey yememiştim, sadece kepek,kıyma ve maya, benim gibi yumurtayı sevmeyenler için güzel alternatif , mutlaka deneyin derim

Günaydinnn Dukanicelerim benim

oy kendimi cok iyi hissediyorum neden bilmem kilom sabit ama ben biliyorum bir anda gidecek o

Bugün ben bayram temizligine baslarim cicis alamadim kendime daha bayramliik belki onun icinde cikar gezinirim

aksma bu yilin son iftari ben seviyorum ramazan ayini ya bi düzen getiriyor bana

allah o kızı nası biliyosa öyle yapsın fıstıksın sen yola devM

bu sabah 62 düz oldum kızlar.
artılarla beraber 1,5 kilo gitti.
ama bayram tatili başladı düzen bozuldu.
bi kaç kilo gelir artık:18:
dönüşte yine başlicam saf plerden..

bu sabah 62 düz oldum kızlar.
artılarla beraber 1,5 kilo gitti.
ama bayram tatili başladı düzen bozuldu.
bi kaç kilo gelir artık:18:
dönüşte yine başlicam saf plerden..

kedicim bende pazar. pazartesi. sali. carsamba günleri olmak üzere 4 gün saf protein yapicam cünkü ramazanda cok kacirdim kilom oynamadi indi ara ara yine ama arinmam lazim:26:

Arkadaşlar bu tartı beni bir türlü düzgün tartamadı bugün.
Kalktığımda bir tartılayım dedim ama pişman oldum.
3 farklı kiloda gösterdi.
Regl dönemindeyim ondan mı acaba? :26:

Yoksa tartı mı bozuldu?

moralini bozma bozuk o bozuk
kızlar guzel kılolar vermıssınız tebrık edıyorum bu guzel haberlerı duydukca ınsan motıve oluyor

Dukan' ın sopası

Bulaşık suyum, karşında son model kompleksli bir hatun varmış. Bu modellere hasetik asit diyorum ben Düşün; zayıflığı öyle canını yakmış ki zamanında, diliyle senin canını yakmaya çalışmış. Çok da tınnn, diyip geçicen böylesine. O sana 20 kilo daha verseniz muhabbeti yaptığında sen de ona; senin de daha 40 fırın ekmek yemen gerekiyor güzelim hem de her manada diyeceksin. Hadi bakayım bu lafın altından kalksın... Sen orda kendi durumunun keyfini çıkarsana yavrım dimi ama

Son düzenleme:

dijitalse pili bitiyor olabilir. benimki öyle olmuştu

merhaba arkadaslar.ben bugun dukana basladim bundan once isvec diyetiyle 65 ten 62 ye dustum.dukanin sitesinde testi cozdum 3 gun atak cikti.simdi ben ataktan sonra seyir evresini nasil yapmaliyim 1+1 mi 2+5 mi 5+5 mi.benim vermem gereken 6 kilo var.birde ben hizli vermek istiyorum kiloyu dugun var onumuzdeki ay verirsem iyi olur. tavsiyelerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler.herkese iyi diyetler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…