Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kek on numara elıne saglık.. gujı berry bulmam sıkıntılı.. bı de vanılya degıl aroması? nası yanı?

kek on numara elıne saglık.. gujı berry bulmam sıkıntılı.. bı de vanılya degıl aroması? nası yanı?

Marketlerde sıvı aromalar satılıyor cnm vanilya pudra şekerlerinin olduğu raflarda oluyor genelde, orada rahatlıkla bulabilirsin. Vanilya yasak sanırım pek görmedim tariflerde, hep aroması önerilmişti bende aromasını kullandım o yüzden Goji berryde malatya pazarında satılıyor ama netteki fiyatlarla aynı fiyatı, açıkçası ben ararken boşuna yoruldum netten istesen de olur. benim bağırsak problemlerinin de sonu oldu kendisi tavsiye ederim açıkçası :78:

Son düzenleme:

habire tıkınıp böyle işlerle alakası olmayınca ınsanın aroma seylerını farketmedım hıc
bazen okulda arkadaslar form bıskıvi yerken midem kalkardı ne ya o öyle sunta gıbı..o yuzden dıyet olaylarına yenı alısıyorum ama senın kek muhtesem gozukuyor mutlaka yapıcam canım

Afiyet şeker olsun şimdiden yess bende sevmiyorum pek ama formda kalmak iyidir; gülü seven dikenine de katlanıyor sanırım bir şekilde

muhtesem görünüyorlar canım eline sağlık :)

Dukanın 13. gününde kilom durdu, toplamda 2 kilo verebildikten sonra 65 'de takıldım. Normal midir değil midir anlayamadım? Fazla sebze de yiyemiyorum ama??

Günaydin cancaaaazlarim

bu hafta erkenciyim bir bucuk saat erkenden gelicem buralara

aman yarebbim sabah sabah bi stres bi stres patronun hatalarini düzeltmek ile geciyor tüm günüm gecem

ama o kadar kaptirdim ki kendimi aman streste kilo verdirir diyorum

ben bugün süper bir rakam görücem sanirim sabah tartildm haberini aldim resmen ay hadi insallah belki bu bi haftalik yarista bi kilodan fazla gitmis olacak

Son düzenleme:
Dukanın 13. gününde kilom durdu, toplamda 2 kilo verebildikten sonra 65 'de takıldım. Normal midir değil midir anlayamadım? Fazla sebze de yiyemiyorum ama??

canim seyirin ilk haftasinda bendede durdu sonradan yavsatan basladi yine gitmeye dert etme aynen devam kiz buarada haftasonu avatarinda ki filme baktim tisadüfe bak

Son düzenleme:
kizlar gunaydin,

yeni katildim araniza, 5+5 seklinde basladim diyeti yapmaya,bugun 8.gunudeyim toplam 2600 verdim suana kadar. Fakat fark ettigim bu diyetin beni gercekten kistladigi birazda yordugu,3. asamaya gecmeme,hedef kiloma ulasmaya da daha epey bir var,ne yapsam 5+5 i bitirip mi biraksam yoksa 5+5ten sonra 3, asamaya mi gecsem,ne dersiniz? Vermem gereken 5 kilo daha var bu arada.

Bu arada ben diyeti gayet disipli bir sekilde yaptim hic kacamak olmadi (ilk iki gun yedigim kasar peynirlerini saymiyrum tabii,serbest saniyordum :))

Selam kızlar günaydın,

kilom cumartesi sabahı 62,7 de kaldı.:26:
üç gün sonra regl oluyorum..
sonra da bayram giriyor araya...
hiç başarılı değilim hiç kendimden memnun değilim.
kesin karar verdim memleketten dönünce spora başlicm artık

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim

oo prenses bravoo bekliyoruz akşama haberlerini. evet oruç tutmayan yarışmacılar bekliyoruz sonuçları

canimmm kesinlikle basla bende baslayacagimm tas gibi olmak icin kilonun durmasinida takma ne zaman takmazsan ozaman iniyor bu kilocuklar

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim

canimmmm olsun bu yarismada kaybetmek yoktu kiiii

ben oruc oldugum icin iftardan önce bildiricem kilomu sorun olmaz degilmi :18:

Tam -1500 :)

Perşembe bildiriminde uçacağım bu hafta sanırım.

Ben bu hafta suyu biraz abarttım ve balığı. Olan biten bu. Tama tatil üstü süper oldu....

:)

tabii prenses akşam bekliyoruz sonuçları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…