Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

14.günüm dukanda :) 65.9 kiloyu gördüm protein sebze döneminde hiç veremedim 5+5 yapıyorum. Yarından itibaren protein gününe geçiyorum.
insallah bayrama kadar daha aşağılara inebilirim. sanırım motivasyona ve de yürüyüşe ihtiyacım var :)

Ben de dün diasa'ya girdim ama ya benim gözüme çarpmadı ya da girdiğim diasa'da yoktu.
İyi denk gelmiş canım. :KK31:

Büyük olasılıkla dukancanların istilasına uğramıştır Diasa. Ben de bazen Kipaya gittiğimde diyete uygun bir şey bulamıyorum, diyorumki burdan dukanikler geçmiş. :21:

şimdi ben kotondan aldığım 34 beden eteğe girebiliosam, kendimi zayıf kategorisinde değerlendirebilir miyim? :KK1: içimde kaldı 3 kilomu veremedim bu yüzden pek zayıf gibi hissetmiyorum kendimi ama kıyafetler yalan söylemez dimii :44:

şimdi ben kotondan aldığım 34 beden eteğe girebiliosam, kendimi zayıf kategorisinde değerlendirebilir miyim? :KK1: içimde kaldı 3 kilomu veremedim bu yüzden pek zayıf gibi hissetmiyorum kendimi ama kıyafetler yalan söylemez dimii :44:

34 beden mi :KK53: daha ne olsun canım yaa vallahi bravo:KK9:darısı başıma gerçi bu aralar ramazan beni çok etkiledi diye düşünüyorum, 66 ile başladım ramazana 63 kiloyum şu an hadi bayrama kadar bir kilo daha gitsin, inşallah gider :44:bayramda 62 de kalırım ama ben 60 olmak istiyordum yaaaa:KK5: :KK5:

Kuzuuuuum gec artik güclendirmeyeee:21:

Kizlaaaar ben geldimmm yaaaaa cildiricaaaaaam:KK52: dün arkadasima iftara gittim ben bir bucuk yildir görmüyorum kizi hazirlik neyin yapmis corbasindan ictim bi kase yogurt corbasiydi biraz salata yedim manti yapmisti maalesef iki yemek kasigi ondan yedim bukadar....cayada süt tatlisi yapmis ama normal seker ile ondanda yedimmi efenim sahura annecigi yufka gibi birsey yapmis onu yedimmi bi dilim peynir ve salatalik domates ile :KK52::KK52::KK52::KK52: bu sabah kalktim eve kadar aglayarak geldim resmen diyette oldugumu söylemek istemedim kimseye ama kiramadimda cokta kacirmadim esasinda:KK50: ama musluk gibi su ictim lavabodan gelemedim geri :KK53: simdi eve geldim iftara daha 3 saat var 71.2 daha dün 71.7 idim bu kadar yememe ragmen bu bir mucize :KK53: Allahim sana sükürler olsun hatami cezasiz anladim:KK14: dha üc saat var ozaman da tartilicam ama genelde bi 200 gr kadar daha gidiyor:26: simdi kardesime gidiyorum iftara o beni bekliyor yemek yapmadi biliyor diyette oldugumu kendi yemegimi kendim hazirlicam:KK8: cok mutluyum ya benim kilom meger su icmedigim icin durmus iki gündür dünkü normal yemege ragmen bu kadar gittiyse bu sadece suyun mucizesidir (tabi günde 8km yol yürümemide es gecmemek lazim)

cok seviyorum sizi cok mutlu oldummmm:21::21::21::21: gece gelip tekrar yazicam uzak kalmak yaramiyor bana buralardan:KK55:

merhaba kizlar. benim boyum 1.58 kilomsa 63.2kq. bu diyete baslamak istiyorum ama sorularim var. mesela yulaf kepeyini hic kullanmasak olurmu? ben Azerbaycandan yaziyorum ve burda nerden bulurum hic bilmiyorum. onu listeden cikarsak problem olurmu? lutfen cevaplandirirsaniz sevinirim.

salam ayla, hoşgeldin :KK3: ama maalesef yulaf kepeği olmadan olmuyo :KK50: oradaki ramstorelar burdaki migrosların aynısı, burdaki migroslarda oluyo belki orda da olur :44: bulamazsan özelden adresini gönderirsin ben yollarım burdan :KK34: men de 2006-2007 illerinde 9 ay bakı'da işledim, darıqdım oraları :KK16:

salam ayla, hoşgeldin :KK3: ama maalesef yulaf kepeği olmadan olmuyo :KK50: oradaki ramstorelar burdaki migrosların aynısı, burdaki migroslarda oluyo belki orda da olur :44: bulamazsan özelden adresini gönderirsin ben yollarım burdan :KK34: men de 2006-2007 illerinde 9 ay bakı'da işledim, darıqdım oraları :KK16:

canim yaaa cok tesekkurler. ben aslinda bu diyete baslamak istiyodum ama zararlarini falan okuyunca vaz gectim. yani simdilik yapmiycam ama istersem ileride sana mutlaka yazicam.ilgin icin sagol tatlim. ALLAH RAZI OLSUN.

ben forma girdiğimde yine herkescik kaçmış oluyor.bugün iftarda 1 kase domates çorbasıyla 1 parça poğaça yedim.sabahtan beri 2 litre suyuda içtim.dün miydem bulanıyordu bugün sabahtan beri başım ağrıyor.nazarlaramı gedim bilmem.domates çorbasında normal un kullandım.ancak kocaman 1 tencereye 2 yemek kaşığı kadar yağınıda az koydum.süt ilave edmiştim o zaten lezzet veriyor.sıcak sıcak iyi gitti.bugün suyumu içmek için jendime limon aroması 1 limon nane yapraklarıyla limonata yapıp günboyu içtim.artık iyi olmya başladım.şu son günleri tutayım diyorum .bu hafta sonu tickerimi yenilerm inşallah

zayıflık da greceliymiş meğer :-) ben de kotonun 42 bedenine giriyorum diye zayıfım :KK60::KK60::KK60::KK60:

Şİmdi biz yarın mı tartılcaz :KK1: Yarışmadaki arkadaşlar ses verin heheheheh

yarın tartılacaz canım da en son ben kalırsam beni 63 olarak alın bugün tartılmıştım yarın ancak iftar öncesi tartılabilirim, gerçi yarışma için yarın -500 görmem gerekiyor ama imkansız gibi :KK1:

tatlım çok güzel spor yapıyorsun .kardiyobaküler spor zaten haftada3 kere yeter.senin zayıflaman durmamış sadece vücudundaki kas miktarı artmış.buda daha iyi.kasın artması demek vücudunu daha cok kalori yakması demek.birsüre sonra normalde 100 gr verebilecğin durumda sen 200 gram kaybedeceksin.engüzeli vücut ölçülerinide bi kenara yaz.pasif jimlastik dediğin şu elektirik verilerek kasların hareketimi ondan bahsediyorsn oda kas miktarını artırır sarkmayı engeller.yürüyüşün zararı olmaz.sen bu azimle devam et ama proteyin günlerini abartırsan bi süre sonra şefkini kaybedersin.kaçamağı yaptın bunun sonu altı üstü biraz dudur sen zaten fazladan sporla bunu halletmişsin.bence kasın artmış.

evet cnm hoca da öyle söyledi daha fazla spor göğüs küçülmesi ya da belirgin kaslanma yapabileceğinden zararlıymış zaten :KK30: yok yok benim protein günlerim çok keyifli geçiyor tek tip yemiyorum evdekiler bile özenmeye başladılar yavaş yavaş :21: ama hep protein sağlıksız olacağından artık atağı bırakıp seyire geçtim tekrar, ayrıca çook teşekkür ederim güzel bilgiler için :KK16:

tekrar selam kızlar sizden feyz alıp bende haftalık kek çörek yapayım dedim ama azcık abarttım sanırım zira sadece beni değil tüm aileyi doyuracak kadar yapmışım :KK9: üstüne bir de vanilyalı ve kahveli dondurma yaptım; anlaşılan leplezetli bi hafta olacak benim için. özellikle kek ve melisende'nin çörekleri muhteşem oldu diyet dışında da tüketilebilecek lezzetlerden bence :KK39:

keki vanilya aroması ve goji berry'le yaptım, muffinleri kakao, acıbadem aromalı ve tarçınlı olarak 3 tip yaptım yerken sıkılmayayım diye. bir de ufak süt bezeleri yaptım internette başka güzel tarifler de vardı aklım da kalmadı değil hani ama onları da haftaya yapıcam artık :21: dondurmanın fotosunu çekemedim henüz donmadı diye ama donunca unutmazsam onu da eklerim:KK34:

$1.jpg $2.jpg

Eklentiler

• $3.jpg
    $3.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 45
tekrar selam kızlar sizden feyz alıp bende haftalık kek çörek yapayım dedim ama azcık abarttım sanırım zira sadece beni değil tüm aileyi doyuracak kadar yapmışım :KK9: üstüne bir de vanilyalı ve kahveli dondurma yaptım; anlaşılan leplezetli bi hafta olacak benim için. özellikle kek ve melisende'nin çörekleri muhteşem oldu diyet dışında da tüketilebilecek lezzetlerden bence :KK39:

keki vanilya aroması ve goji berry'le yaptım, muffinleri kakao, acıbadem aromalı ve tarçınlı olarak 3 tip yaptım yerken sıkılmayayım diye. bir de ufak süt bezeleri yaptım internette başka güzel tarifler de vardı aklım da kalmadı değil hani ama onları da haftaya yapıcam artık :21: dondurmanın fotosunu çekemedim henüz donmadı diye ama donunca unutmazsam onu da eklerim:KK34:

Eki Görüntüle 487333 Eki Görüntüle 487334

Valla harika görünüyorlar.Ellerine sağlık. Özellikle de kek çok nefis görünüyor.. Tarifi nasıldı bunun canım. Yapasım geldi yarına. Acıbadem aroması var mıymış ben bayılırım acı bademe. Hemen almalıyım. :KK53:

Valla harika görünüyorlar.Ellerine sağlık. Özellikle de kek çok nefis görünüyor.. Tarifi nasıldı bunun canım. Yapasım geldi yarına. Acıbadem aroması var mıymış ben bayılırım acı bademe. Hemen almalıyım. :KK53:

Teşekkür ederim cnm evet bende yeni gördüm acıbademi ama birkaç damladan fazla kullanmanı tavsiye etmem çok sertti aroması :KK1:

3 yumurta , 4-5 çorba kaşığı tatlandırıcı,8 yemek kaşığı yulaf kepeği, 7-8 damla vanilya aroması, 5 çorba kaşığı goji berry, göz kararı süt ve tarçın, yarım paket kabartma tozu bir de azcık limon kabuğu rendesi koydum cnm netteki bir tariften aldım ben de ama çok güzel çıktı tavsiye ederim doğrusu :KK34: hazırlarken kabartma tozu ve yulaf kepeği hariç tüm malzemeleri iyice karıştırıp en son onları da ekledikten sonra yarım saat bekletiyoruz cnm. En sonda kek kalıbına döküp fırında 50-55 dk pişirdim 150 derecede. Üstüne de azıcık tarçın serpiştirdim pişince

Son düzenleme:
kızlar bi yazıyonuz bi yazıyonuz takip edene kadar bi saat geçti:)
twist and shape bende var kullandıgım zaman muthıs sonuclar alıyorum cok guzel toparlıyor ama bır bedencı arkadasım dedı kı ''tüm spor aletleri vucudun ısınmasından sonra zayıflama etkısı yapar önce yuruyus yap '' ben de artık oyle yapıyorum sıze de bılgı vereyım dedım
ne yarısması bu benı de katın nolur yaee

X