Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar :KK50: ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim :KK43:
-600 de benden tenarım:KK43:
regl öncesine denk gelmesi kötü oldu sanrım.
bir de bu moral bozukluğu ile akşam ablamlara iftara gittiğimde kaçamakların şahını yaptım.
ama pişman etti bünyem beni.
alt tarafı pide ve azcık pilav yedim. öyle şiştim ki ölüyorum sandım. sanırım bende karbonhidrat intoleransı gelişmiş. :KK53::KK53::KK53:

canimmm kesinlikle basla bende baslayacagimm:KK8: tas gibi olmak icin:21: kilonun durmasinida takma ne zaman takmazsan ozaman iniyor bu kilocuklar:nazar:

prenses aslında takmıyordum ama gitmiyorlar yahu. saf protein yaptım beş gün gitmesi laızmdı.
sanırım pms dönemi yüzünden. birde şu bıngıl bıngıl durumuna son vermem lazım sporla. havalar da serinledi. umarım o sıcaklar bir daha gelmez
.

Kilomu akşama bildireceğim ama bu yarışmanın bana kattıklarından bahsetmek istiyorum :p

Ben ki hiiiç çay içmezdim normal çay bile, şimdi zorla da olsa kendime yeşil çay demler oldum :KK70: Hala içerken isyan ediyorum ama olsun :)

Evde veya dışarıda yemek yerken kılı kırk yardım resmen acaba bu bana kilo aldırır mı falan diye :) psikopata bağladım sanırım :)

Sınırlı izinlileri son zamanlarda tüketiyordum şimdi hiç yok denecek kadar az :)

Bir hafta daha bi yarışmaya katılırsam kendimi gerçekleştirmiş olacağiiiim :KK52::KK53::KK53::KK53:

Günaydın kızlaaarrr..
İşe hep geç kalıyodum ben :S 9'a doğru geliyodum.. Bugün 8'i çeyrek geçe falan geldim.. Anaammm.. O ne geçmek bilmez günmüş ayol!! Öğlen olamadı daha yaa oofff :97: Çok sıkıcııı!!

Bu arada Cumartesi günü tartıda çok güzel bi rakam gördüm :KK52: ama 1 günlük falandır kesin o.. Çok sevinemedim korkumdan :KK53: Moralim bozulur şimdi yine diye de bi daha tartılmadım. Perşembe gününü bekliyorum. Hadi bakalım ne olcak :18:

Haftasonu yazılanları okumadım.. Hereksler iyidir inşallah.. iyi haftalaaarrr...

Tam -1500 :)

Perşembe bildiriminde uçacağım bu hafta sanırım.

Ben bu hafta suyu biraz abarttım ve balığı. Olan biten bu. Tama tatil üstü süper oldu....
:)

İpeekk!! Harikasıınn :KK66: :nazar:

tekrar selam kızlar sizden feyz alıp bende haftalık kek çörek yapayım dedim ama azcık abarttım sanırım zira sadece beni değil tüm aileyi doyuracak kadar yapmışım :KK9: üstüne bir de vanilyalı ve kahveli dondurma yaptım; anlaşılan leplezetli bi hafta olacak benim için. özellikle kek ve melisende'nin çörekleri muhteşem oldu diyet dışında da tüketilebilecek lezzetlerden bence :KK39:

keki vanilya aroması ve goji berry'le yaptım, muffinleri kakao, acıbadem aromalı ve tarçınlı olarak 3 tip yaptım yerken sıkılmayayım diye. bir de ufak süt bezeleri yaptım internette başka güzel tarifler de vardı aklım da kalmadı değil hani ama onları da haftaya yapıcam artık :21: dondurmanın fotosunu çekemedim henüz donmadı diye ama donunca unutmazsam onu da eklerim:KK34:

Eki Görüntüle 487333 Eki Görüntüle 487334

ellerine sağlık canım,çok harika görünüyorlar özellikle de kekin müthiş olmuş :KK34:
günnlük hakkın kadar böl,at buzluğa sonra çok kolay oluyor.
maaşallah valla hepsi çok can çektirici görünüyorlar :KK56:

Kizlaaaar ben geldimmm yaaaaa cildiricaaaaaam:KK52: dün arkadasima iftara gittim ben bir bucuk yildir görmüyorum kizi hazirlik neyin yapmis corbasindan ictim bi kase yogurt corbasiydi biraz salata yedim manti yapmisti maalesef iki yemek kasigi ondan yedim bukadar....cayada süt tatlisi yapmis ama normal seker ile ondanda yedimmi efenim sahura annecigi yufka gibi birsey yapmis onu yedimmi bi dilim peynir ve salatalik domates ile :KK52::KK52::KK52::KK52: bu sabah kalktim eve kadar aglayarak geldim resmen diyette oldugumu söylemek istemedim kimseye ama kiramadimda cokta kacirmadim esasinda:KK50: ama musluk gibi su ictim lavabodan gelemedim geri :KK53: simdi eve geldim iftara daha 3 saat var 71.2 daha dün 71.7 idim bu kadar yememe ragmen bu bir mucize :KK53: Allahim sana sükürler olsun hatami cezasiz anladim:KK14: dha üc saat var ozaman da tartilicam ama genelde bi 200 gr kadar daha gidiyor:26: simdi kardesime gidiyorum iftara o beni bekliyor yemek yapmadi biliyor diyette oldugumu kendi yemegimi kendim hazirlicam:KK8: cok mutluyum ya benim kilom meger su icmedigim icin durmus iki gündür dünkü normal yemege ragmen bu kadar gittiyse bu sadece suyun mucizesidir (tabi günde 8km yol yürümemide es gecmemek lazim)

cok seviyorum sizi cok mutlu oldummmm:21::21::21::21: gece gelip tekrar yazicam uzak kalmak yaramiyor bana buralardan:KK55:

bence de pek yaramamış uzak kalmak :KK50:

Ben bu hafta suyu biraz abarttım ve balığı. Olan biten bu. Tama tatil üstü süper oldu....

vayyy ipeğimmm naaptın sen öyle,yarışmanın şampiyonu belli gibi duruyor :KK34:

kızlar ben sağlık personeliyim(hemşireyim),dr.arkadaşım bu diyetle şuan toplamda 8 kg verdi 3 ayda...kadın komple değişti diyebilirim size,hatta secgilisini bile değiştirdi okadar inanın bana ;-))

Günaydın canlarım, hepinize iyi haftalar, bol eksili günler olsun inşallah :KK16:

Nasılsınız? Herkes iyi mi?

Ben de yoğunluk ve kilo verimi devam ediyor, durduramıyorum kendimi :)) bugün 55,2 kiloyum :emir_bebek:

Ödülümü bugün yapıcam, haftaya da bayrama denk getireyim ki anacığımın yemeklerinden yerim. :KK56:

Yarışma nasıl gidiyor kızlar? Eminim sizi çok motive etmiştir bu durum. En kısa zamanda hedefinize ulaşın inşallah.

Bu arada ben callen teyzemle başladım yine bugün 4. olacak. 5 gün yapıp 15 gün ara vermiştim ama yeniden başlayınca hiç zorlanmadım. Yanında da 8 minutes buns diye basen kalça egzersizi var onu yapıyorum eşref saatime denk gelirse. Yoğunluk devam ama yakında rutin olarak sizlerle olmaya başlarım.

Ajansa bağlandınız, benden haberler şimdilik bu kadar kızlar. :KK9:

tebrikler cnmmmm..

Günaydın kızlaaarrr..
İşe hep geç kalıyodum ben :S 9'a doğru geliyodum.. Bugün 8'i çeyrek geçe falan geldim.. Anaammm.. O ne geçmek bilmez günmüş ayol!! Öğlen olamadı daha yaa oofff :97: Çok sıkıcııı!!

Bu arada Cumartesi günü tartıda çok güzel bi rakam gördüm :KK52: ama 1 günlük falandır kesin o.. Çok sevinemedim korkumdan :KK53: Moralim bozulur şimdi yine diye de bi daha tartılmadım. Perşembe gününü bekliyorum. Hadi bakalım ne olcak :18:

Haftasonu yazılanları okumadım.. Hereksler iyidir inşallah.. iyi haftalaaarrr...

hadi bakalım inş sewındırıcı haberdirrrrr:KK16:

kızlar ben sağlık personeliyim(hemşireyim),dr.arkadaşım bu diyetle şuan toplamda 8 kg verdi 3 ayda...kadın komple değişti diyebilirim size,hatta secgilisini bile değiştirdi okadar inanın bana ;-))

Merhaba canım,

Bir sağlıkçıdan bunları duymak ne kadar hoş, özellikle bir dr un yapmış olması. Bu da dukan zararlı diyenlere gerekli cevabı verir sanırım.

Paylaşımın için teşekkürler. :KK16:

Günaydın kızlaaarrr..

ne gördün ne gördün bize de söylee:KK52:

İpeekk!! Harikasıınn :KK66: :nazar:

Günaydın canlarım, hepinize iyi haftalar, bol eksili günler olsun inşallah :KK16:

Nasılsınız? Herkes iyi mi?

Ben de yoğunluk ve kilo verimi devam ediyor, durduramıyorum kendimi :)) bugün 55,2 kiloyum :emir_bebek:

Ödülümü bugün yapıcam, haftaya da bayrama denk getireyim ki anacığımın yemeklerinden yerim. :KK56:

Yarışma nasıl gidiyor kızlar? Eminim sizi çok motive etmiştir bu durum. En kısa zamanda hedefinize ulaşın inşallah.

Bu arada ben callen teyzemle başladım yine bugün 4. olacak. 5 gün yapıp 15 gün ara vermiştim ama yeniden başlayınca hiç zorlanmadım. Yanında da 8 minutes buns diye basen kalça egzersizi var onu yapıyorum eşref saatime denk gelirse. Yoğunluk devam ama yakında rutin olarak sizlerle olmaya başlarım.

Ajansa bağlandınız, benden haberler şimdilik bu kadar kızlar. :KK9:

canımmm sana da iyi haftalar,özlettin kendini iyice ama tabii şimdiki koşuşturmalarının arasında yine de unutmuyorsun bizleri canım benim.herşey yolundadır inşallah :KK16:
bu arada ne olacak senin bu önlenemeyen kilo verimin bilemiyorummm :KK9:

Kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım var.Hani hatırlayın kestane şekerinin söylediği yerden ekmek sipariş etmiştim ama ekmek çok beyadı ve ben normal un olabileceğinden kıllanmıştım hatta bizim usta da un var bunda demişti ya,adamın açıklamasını paylaşıyorum sizinle yorum yapın lütfen,güveneyim mi ben bu adama ????

Size gelen 24 adet mini tost ekmeğinde toplam 8 ölçek (1 ölçek dolu dolu 1 yemek kaşığına tekamül etmektedir) yıkanmış ve ayıklanmış yulaf kepeğinin öğütülmüş olan unu,yumurta akı(sarısı kullanılmamaktadır),yağsız süt ve az miktarda kabartma tozu kullanılmıştır bildiğiniz üzere dukan diyet ölçüsü günde 2 ölçek yulaf kepeğidir.

selçuk belevi mevkisinde bulunan saanen keçi çiftliğimizde soğuk hava depomuz ve organik gıda ürünleri üretimimiz bulunmakta olup kullanmış olduğumuz yulaf kendi mahsulümüzdür yulafımızı tirede taş değirmenlerde öğüterek DÜAG güzelbahçe tesislerinde yıkama ve ozonlama işlemini yaptırmaktayız ürün hakkında bir şüpheniz var ise almış olduğunuz ürünün para iadesini yarın adresinize iade edebiliriz

Selam kızlar günaydın,

kilom cumartesi sabahı 62,7 de kaldı.:26:
üç gün sonra regl oluyorum..
sonra da bayram giriyor araya...
hiç başarılı değilim hiç kendimden memnun değilim.:KK50:
kesin karar verdim memleketten dönünce spora başlicm artık

Aaaaa kediciğim, karamsar şirin gibi konuşmuşsun olmaz ki ama, regl öncesi çok normal bu:KK19:

kediiiiiii kader arkadaşım, al benden de o kadar :KK50: ben de yarışmayı -200 le tamamlayarak kaybettim :KK43:

Canım benim, olsun olsun, :KK54:hemen takılmak yok, başka aksiyonlar katarak devam :emir_bebek::emir_bebek:

tekrar selam kızlar sizden feyz alıp bende haftalık kek çörek yapayım dedim ama azcık abarttım sanırım zira sadece beni değil tüm aileyi doyuracak kadar yapmışım :KK9: üstüne bir de vanilyalı ve kahveli dondurma yaptım; anlaşılan leplezetli bi hafta olacak benim için. özellikle kek ve melisende'nin çörekleri muhteşem oldu diyet dışında da tüketilebilecek lezzetlerden bence :KK39:

keki vanilya aroması ve goji berry'le yaptım, muffinleri kakao, acıbadem aromalı ve tarçınlı olarak 3 tip yaptım yerken sıkılmayayım diye. bir de ufak süt bezeleri yaptım internette başka güzel tarifler de vardı aklım da kalmadı değil hani ama onları da haftaya yapıcam artık :21: dondurmanın fotosunu çekemedim henüz donmadı diye ama donunca unutmazsam onu da eklerim:KK34:

Eki Görüntüle 487333 Eki Görüntüle 487334

Ellerine sağlık canım, nefis görünüyorlar.

Günaydin cancaaaazlarim:KK16:

bu hafta erkenciyim bir bucuk saat erkenden gelicem buralara :KK23:

aman yarebbim sabah sabah bi stres bi stres patronun hatalarini düzeltmek ile geciyor tüm günüm gecem:KK47:

ama o kadar kaptirdim ki kendimi:KK9: aman streste kilo verdirir diyorum:KK9::KK9::KK9:

ben bugün süper bir rakam görücem sanirim sabah tartildm haberini aldim resmen :21: ay hadi insallah :21: belki bu bi haftalik yarista bi kilodan fazla gitmis olacak:KK51:

Prensesçim benim, hadi akşama süper bir - bekliyoruz senden :)

İpekimmmmm, ben uzun zamandır yoktum ama sen de yokmuşsun, bilgi işlem maceralarını duydum ama, galip gelmişsin tebrikler. :KK16::KK16:

Bu arada - 1.500 e de tek söylenecek söz :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Kilomu akşama bildireceğim ama bu yarışmanın bana kattıklarından bahsetmek istiyorum :p

Ben ki hiiiç çay içmezdim normal çay bile, şimdi zorla da olsa kendime yeşil çay demler oldum :KK70: Hala içerken isyan ediyorum ama olsun :)

Evde veya dışarıda yemek yerken kılı kırk yardım resmen acaba bu bana kilo aldırır mı falan diye :) psikopata bağladım sanırım :)

Sınırlı izinlileri son zamanlarda tüketiyordum şimdi hiç yok denecek kadar az :)

Bir hafta daha bi yarışmaya katılırsam kendimi gerçekleştirmiş olacağiiiim :KK52::KK53::KK53::KK53:

Sen zaten gerçekleştirdin canım benim, maşallahın var. :KK16::nazar:

prenses aslında takmıyordum ama gitmiyorlar yahu. saf protein yaptım beş gün gitmesi laızmdı.
sanırım pms dönemi yüzünden. birde şu bıngıl bıngıl durumuna son vermem lazım sporla. havalar da serinledi. umarım o sıcaklar bir daha gelmez
.[/QUOTE]

elbet gidecek kuzum benim yaaaa

ipek böcüüüüüm süpersin hay masallah bende bu hafta suyu abarttim ve inanilmaz fark etti:KK53:

Kızlar acil fikirlerinize ihtiyacım var.Hani hatırlayın kestane şekerinin söylediği yerden ekmek sipariş etmiştim ama ekmek çok beyadı ve ben normal un olabileceğinden kıllanmıştım hatta bizim usta da un var bunda demişti ya,adamın açıklamasını paylaşıyorum sizinle yorum yapın lütfen,güveneyim mi ben bu adama ????

Size gelen 24 adet mini tost ekmeğinde toplam 8 ölçek (1 ölçek dolu dolu 1 yemek kaşığına tekamül etmektedir) yıkanmış ve ayıklanmış yulaf kepeğinin öğütülmüş olan unu,yumurta akı(sarısı kullanılmamaktadır),yağsız süt ve az miktarda kabartma tozu kullanılmıştır bildiğiniz üzere dukan diyet ölçüsü günde 2 ölçek yulaf kepeğidir.

selçuk belevi mevkisinde bulunan saanen keçi çiftliğimizde soğuk hava depomuz ve organik gıda ürünleri üretimimiz bulunmakta olup kullanmış olduğumuz yulaf kendi mahsulümüzdür yulafımızı tirede taş değirmenlerde öğüterek DÜAG güzelbahçe tesislerinde yıkama ve ozonlama işlemini yaptırmaktayız ürün hakkında bir şüpheniz var ise almış olduğunuz ürünün para iadesini yarın adresinize iade edebiliriz

canim benim bence güvenebilirsin nedendir bilmem ama bana öyle his verdi hem denemis olursun bi seferlik al tadindanda anlarsin bence:KK34:

Kızlar,

Dukan ekmeği ve kekini mikrodalga ile pişiren var mı? Ben 4 dk ya ayarladım ama sünger gibi oldu, en güzel tarif hangisi ve en uygun süre kaç dakika?

her ne kadar pek başarılı olamasam da ben de motive oldum.
geçen hafta off yine mi et dediğim de benim gibi olan bir çok arkadaşım olduğunu biliyordum ve devam ettim inatla.
siz olmasanız asla devam edemezdim.
ben kesinlikle motive oldum yarışmaya devam etmek istiyorum haftaya.
yarın sabah ki kilomu bildiricem sizeEn Büyük KK
ama pazartesi memleketten bağlanamam cumartesi kilomu gelip yazabilirim o kaaa :KK53::KK53:

kendisi de itiraf etmiş.
içinde un var.
kepeğin unu olmaz. kepek kepektir yani tahılın kabuğudur yulaf unu ise yulaf tanesinin dış kabuğudur lamı cimi yok kullanmış.
ama zaten bizim piyasadan alıp kullandığımız hiç bir yulaf kepeği de aslında yüzde yüz yılaf kepeği değil içinde yulaf içinin de kırılmış parçaları var. un olarak olmasa da var yani. yerken anlaşılıyor.
sırf kepek olsaydı hamur bile olmazdı duramazdı bir arada. bugday kepeğine bakın o öyle mi?
buna rağmen kilo verebiliyoruz demek ki o kadar yulaf unu etki etmiyor:KK53:

herkese merhaba millettttt..walla bu hafta sanırım herkesin bol eksi haftası olmuss,,ohh ohh ne güsel hep böle olsun inş...ben gecen hafta sebze agırlıklı beslenmeme ragmen bu hafta tartıda 51.9 gördum yanı 1100 gram wermişim cunku bı önceki hafta 53 kg.dım..Şok oldum rakamı görunce gözlerime inanamadım :KK53: :KK53: bu sevıncle fotosunu bile çektim :KK1:cunku dediğim gibi sebze agırlıklı beslenmıstım..neyse bu tatil öncesı ii oldu,,bu haftada dikkat edicem,bölece haftaya Adanada rahatca cnımın ıstedıklerını yıyebilirim.1 kilo alsamda sorun deil cunku ben 53 olsam bana yeter,artk bende kilo wermek istemiorum.terziye daralttırdıklarım yine bol gelmeye basladı we en önemlisi herkes yuzumun cok coktugunu soyluyor.benim artk kilo wermeye deil sıkılasmaya ihtiyacım war,,bayramdan sonra sanırım bende callana baslıcam..

Eklentiler

• $DSCN3180.jpg
    $DSCN3180.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 42
canim benim bence güvenebilirsin nedendir bilmem ama bana öyle his verdi hem denemis olursun bi seferlik al tadindanda anlarsin bence:KK34:

kobay olayım yaniii,yaa un varsa içinde ya 200 kilo olursam ya pudra şekeriyle karbonat karışımını yiyen karıncalar gibi yulaf kepeği,beyaz un karışımını yiyip patlarsam :KK9::KK9:
Kızlar,

Dukan ekmeği ve kekini mikrodalga ile pişiren var mı? Ben 4 dk ya ayarladım ama sünger gibi oldu, en güzel tarif hangisi ve en uygun süre kaç dakika?

kuzu ben mikro keki yaptım bir kere 3.5 dk tuttum ama yine sünger gibiydi hatta gibisi fazla sünger bob gibiydi ahahahah:KK60:

Kızlar,

ben hep mikroda pişiriyorum ekimcim ve fırını da sırf bu yüzden aldım.
yalnız en yüksek ayarda 7 dk pişiriyorum. evet sünger gibi oluyor ıslak gibi ama sonra düzeliyor. istersen tavada yada tost makinesinde de gevretebilirsin tost makinesinde çok güzel oluyor mısır ekmee gibi oluyor:KK52::KK52:

kobay olayım yaniii,yaa un varsa içinde ya 200 kilo olursam ya pudra şekeriyle karbonat karışımını yiyen karıncalar gibi yulaf kepeği,beyaz un karışımını yiyip patlarsam :KK9::KK9:

kuzu ben mikro keki yaptım bir kere 3.5 dk tuttum ama yine sünger gibiydi hatta gibisi fazla sünger bob gibiydi ahahahah:KK60:

Kuzum ya bence sen kendin yapmaya devam et, arımayasın sen yaparsın, bu zamana kadar yaptın zaten, ben olsam almazdım :KK34:

Mikro dalgaya gelince valla bi defa da 2,5 dk yapayım bakalım ne olacak :)

X