Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sıcakda benimgibi birde korse giysen .geçenlerde bir kalıp olsada içine girip istediğimiz bedeni kodlasak dışarı çıktığımızda o beden olsak demiştim.Allahın dilek kapısını nezaman açık olacağı belli olmuyor.bak şimdi kalıp içindeyim.çıkarırsam derim sarkacak.vs vs işte tatlım.

aynı şeyi bazen bende düşünüyom ilerde belki öyle bi teknoloji geliştirirler ne güzel olur dmi:KK52:

kızzzz 62 ye düşmüşsün hangi sıkıntıdan bahsediyon.benim daha o kiloya aylarım var.kıskansammı acep
Kıskanacak bir şey yok canım ya, senin biraz daha zamanın var sadece. Ben senden önce başladığım için böyle.
Dediğinde haklısın yalnız, şu an gözle görülür bir problemim de yok. Durduk yere can sıkıntısı benimkisi. Boşluktan mı oluyor acaba? :26:

Canım ilk insanlar tamamen et ile besleniyorlardı, tahıl dolayısıyla yüklü karbonhidrat insan hayatına çok sonra girdi, özümüzde hepimiz avcıyız, hepimiz et oburuz, bunun aksini iddea edeni mağmaya doğru uğurluyorum, ben hiç ama hiç etkilenmiyorum bu tip söylemlerden, bu açıklamalar tamamen duygusal ve bu adam bana hiç samimi gelmiyor tamamen reklam, bi şarlatan tipi var adamda bir gün katıldığı bir programı arayıp şarlayasım var:KK53::KK53::KK53:

geçen gün, maç önce futbol yorumu yapıyordu stadyumda.

snn gene aylar varmış bnm bi sene var:KK52::KK51:

bakacak olursan 2013 mayısında son buluyor.güçlendirme koruma derken.birde doktor beklenenden liposeşsında 1 kg olacak derken benden 2,5 yakın almış.alına bilecek en iyi miktarı aldık dedi.ancak girdiğimde70 dim dün70.5 bugün 72 amaliyattan çıktığımdada 70.2 dim.acaba doktor alacağım derken gerimi koydu.benim 68 lerde olmam gerekiyordu.neyse ödemdir.dukan amcayı bırakmadım ama 4 gün yememem gereken birkaç şeyi yedim.mecburdum.suçluluk duydum.yani anlayacagın bacım benimde nerdeyse senem var.ikimizede kolay gelsin.daha başlayalı 1 ay oldu benim.:KK52::KK52::KK52:

Ben bir şey daha sormak istiyorum benim gibi çok kilo vermesi gereken insanlarda atakta her güne 1 kilo gitmesinin normal olduğunu okumuştum. Peki günde ilk günler 1 kg' dan daha fazla gitmesi normal mi? Seyirde sebzeler de girince verdiklerimi alırım bu kadar hızlı giderse diye korkuyorum.

bakacak olursan 2013 mayısında son buluyor.güçlendirme koruma derken.birde doktor beklenenden liposeşsında 1 kg olacak derken benden 2,5 yakın almış.alına bilecek en iyi miktarı aldık dedi.ancak girdiğimde70 dim dün70.5 bugün 72 amaliyattan çıktığımdada 70.2 dim.acaba doktor alacağım derken gerimi koydu.benim 68 lerde olmam gerekiyordu.neyse ödemdir.dukan amcayı bırakmadım ama 4 gün yememem gereken birkaç şeyi yedim.mecburdum.suçluluk duydum.yani anlayacagın bacım benimde nerdeyse senem var.ikimizede kolay gelsin.daha başlayalı 1 ay oldu benim.:KK52::KK52::KK52:

bnmde 2.5 ay olmak üzere...normalde çoktan bırakmış olmam gerekirdi diyeti...ama bırakmadım bu sefer:nazar:

bnmde 2.5 ay olmak üzere...normalde çoktan bırakmış olmam gerekirdi diyeti...ama bırakmadım bu sefer:nazar:

bırakma bacım bak nekadar vermişsin.amaç manken olmak deyil kendimizin mutlu olacagı görüntüye sahip olmak.bak ben üst sırt kenarda südyen bölgesinde kocaman yağ topagı vardı zayıflasamda gitmiyordu.beni rahatsız ediyordu.cesaret ettim gittim aldırdım.bu arada doktor karnınıda hafif düzelteyim dedi.bende yap gitsin dedim.korseyi çıkrıp duş aldığımda göbek çıkıntımın gittiğini gördüm.sırtımdaki eskisinden büyük ama ödemden.yani güzellik kadın için her dönem önemli ben 41 yaşındayım.ama neden hoş bir görüntüde olmayayım.şişmanlık kaderimi benim.deyil.onun için güzeli devam et sakın bırakma.kimsenin azmini bozmasına izin verme.

bırakma bacım bak nekadar vermişsin.amaç manken olmak deyil kendimizin mutlu olacagı görüntüye sahip olmak.bak ben üst sırt kenarda südyen bölgesinde kocaman yağ topagı vardı zayıflasamda gitmiyordu.beni rahatsız ediyordu.cesaret ettim gittim aldırdım.bu arada doktor karnınıda hafif düzelteyim dedi.bende yap gitsin dedim.korseyi çıkrıp duş aldığımda göbek çıkıntımın gittiğini gördüm.sırtımdaki eskisinden büyük ama ödemden.yani güzellik kadın için her dönem önemli ben 41 yaşındayım.ama neden hoş bir görüntüde olmayayım.şişmanlık kaderimi benim.deyil.onun için güzeli devam et sakın bırakma.kimsenin azmini bozmasına izin verme.

bu sefer bırakmıcam...dukan bana gerçekten iyi geldi:nazar:

İnşallah öyle olur. Ben sorun yaşamıyorum pek devam edebileceğime inanıyorum ama sürekli bırak baskısı olduğu için üzerimde sinirlerim bozuluyor :KK43:

kuzucum sağlık açısından endişeleniyosan, multivitamin kullanabilirsin. seyire geçince de 1+1 yerine hergün ps uygularsan hem daha yavaş kilo verirsin (böylece hızlı kilo vermenin zararlı etkilerinden korunmuş olursun) hem de için rahat eder :KK34:

X