Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhba canım arkadaşlarım

uzun zamandır ne yazabiliyorum ne okuyabiliyorum ama rejime devammm

başıma neler geldi bir günde

1- cüzdanım çalındı içide 750 800 tl para ehliyet 2 adet ve nüfus cüzdanım
2- oğlum ateşlendi
3-işçim minibüten düşmüş
4- kardeşimin ayağı metrobüsle kaldırım arasına sıkıştı
5- dayımın kanser olduğunu ögrendim bunların yanında oruç ve susuzluktan gebermiş vaziyetteydimmm

Şaka gibi değilmi evet hepsi aynı gün oldu sankim talan girdi içimizeee

neyse napalım bunuda şükür. sıkıntılıyım anlıcanız hiç giremiyorum kızlar ama gönlüm sizinle

kilo bildirimide yapamadımm

başlanğıç:83,3
geçen hafta 77,1
bu hafta 75,6
giden 1,5

en azında güzel bişe oldu kilo verdimm..:KK52:

sevgiler kızlar

çok çok çok geçmiş olsun...

İyii geceleeeeeer aslanlar kralıçalaaaar:KK23: adadan bol esintili merhaba dileyeyim püfür püfür he:KK1: Ben de bu aralar çok uğrayamıyorum.Sıkıntılardayım duraklamaya girdim hemi de tercih dönemi sıkıntısı ailem istanbulda okumamı istemiyor kızıyorlar bağırıyorlar benimse sinirden sadece uykum geliyor.İlk defa bu kadar çok uyuyorum :44:10 kiilo daha vermem lazım eylülün son haftsına kadar umarım başarabilirim.Ne sıkıcı bir yazdır bu kimsecikler yok eğlence yok valla bunaldım okul başlasa da asosyalliğimden kurtulsam diye dua edeceğim izmiri de özledim.noktalama işaretlerinin de içine etmişim :KK52:
ay bunaldım aşk yok zaten olsa vakit geçireceğim millet anca sarkıntı oluyor avcunuzu yalarsınız :KK56: :KK52:Biraz okuyabildim herkesin keyfi yerindedir inşallah dukana devam spora devam :KK23:

arkadaşlar sabahtan beri yazmaya çalışıyorum bi türlü başaramadım ben 19 günde 7 kg veren:)günde 3 fincan beşi bi yerde içiyorum kendim karıştırıp size de tavsiyem bu daha öncede onun hakkında bilgim vardı fakat dukana yardımcı oldugunu duyunca tekrar içmeye başladım 1 lt ye kadar içilebilir ayrıca günde en az yarım saat kondisyon bisikleti biniyorum ayranı ev yoğurduyla yapıyoruz fakat bende sıkıntı var çünkü acıkıyorum çok yiyemiyorum günde 1 bardak süt içiyorum en fazla balık ağrılıklı besleniyorum ızgarada ama ciddi olarak beşi bi yerdeyi deneyin sadece onunla ayda 5 kg veriliyor görüşürüz bye:)

arkadaşlar sabahtan beri yazmaya çalışıyorum bi türlü başaramadım ben 19 günde 7 kg veren:)günde 3 fincan beşi bi yerde içiyorum kendim karıştırıp size de tavsiyem bu daha öncede onun hakkında bilgim vardı fakat dukana yardımcı oldugunu duyunca tekrar içmeye başladım 1 lt ye kadar içilebilir ayrıca günde en az yarım saat kondisyon bisikleti biniyorum ayranı ev yoğurduyla yapıyoruz fakat bende sıkıntı var çünkü acıkıyorum çok yiyemiyorum günde 1 bardak süt içiyorum en fazla balık ağrılıklı besleniyorum ızgarada ama ciddi olarak beşi bi yerdeyi deneyin sadece onunla ayda 5 kg veriliyor görüşürüz bye:)
Bu beşi bir yerde hazır satılan bir çay mı? Yoksa kendimiz mi alıp karıştırıyoruz içine konan malzemeleri? :44:

Arkadaşlar bu yulaf kepeğini akşam yoğurdumun içine koydum biraz, gündüz yemedim diye.
Yulaf kepekli yoğurt berbat birşeymiş. :KK25:
Zor yedim, son kalan 1-2 kaşığı da döktüm.

Krep'i son bir kez daha deneyeceğim, beceremezsem ekmek yapacağım bundan sonra. :KK31:

Günaydın herkese
bende dün kitabı aldım ve akşam sadece atak evresini okudum devamını o evrelere geçince okuyacağım kafamın karışmasını istemedim :)
şuanda kahvaltı olarak beyaz peynir ve 2 yumurta haşladım onları koydum tabağa yiyorum :)
öğlen et veya tavuk alıp onu kızartıcam akşamada bakıcaz bi hal çaresine :)
bu arada 86 kilo ile başladım umarım 5 günün sonunda iyi bir sonuç alırım :/

merhaba dukan güzelleri ,,ben bu hafta biildirimde bulunamadım ama yine de yazıyorum

geçen hafta 63 bu hafta 61.5
başlangıç 26 haziran başlangıç kilo 67 ,

çok iyi gidiyor kilocuklarım ,memnunum mutluyum :=)
giremdiğim kıyafetleri çıkarttım meydana ya bismillah deyip denemeye başladım ve süprizzz lop diye oturdular ,
dukan öncesi ve dukanla beraber toplamda 12 kiloya yakın vermiş oldum ,tam gaz devam sevdim ben bu hallimi

ben yanlışlıkla 5+5 yaptım kızlar ,yani aslında üç gün p yapınca hadi 5+5 yapayım bu seferlik dedim sonuç gayet güzel
ama çok zorlayıcı ,hiç denemeyin bence ....
hepinizi çok seviyorum ,inşallah sonunda herkez hedeflediği kiloya iner ,

75,3 le başladığım atak evremin bugün 3. gününe kazasız belasız girmiş bulunmaktayım:)

Kızlar sabah 73,1 geldim. İnanamıyorum:))))) Harika bir durum. 2 günde 2,2 kilom gitmiş. Arkasından su falan dökmedim ki bir daha gelmesin:))))
Gözlerime inanamayıp tartıya çıkıp bakıp indim, çıkıp bakıp indim. Bu sabah tartım kafayı yemediyse bir daha töbe yemez:)Tartım ne oluyoruz falan kesin demiştir:)

Et normalde severim ama sadece et yemek, yanında sebze yememek bana göre değil. Benim hayatım sebze ve de meyvedir. Hele çiğ sebzelerle yapılan salataya bayılırım.
Sadece et yiyemediğim için dün akşam kendime yağsız tavada 2 yumurta ve peynirle omlet yaptım. Yatarken normal yağlı bir bardak süt içtim. Öğlen bir dilim somon balığı yemiştim.

Bu sabah dün sabah olduğu gibi yarım saat yürüdüm. Bir yumurta, yulaf kepeğiyle hazırlamış olduğum krepim ve peynirimi yedim. Öğlen ve akşam için et köftesi hazırlamayı düşünüyorum.

Ağzımın içi çok acı olduğu için dün iki sefer birer tane kiraz yemiştim. İki de şekersiz doğal maden suyu içtim.

Bu kadar çok kilo vermemi yoğurdu çok yememe, akşamları yatarken süt içmeme ve de bol bol su içmeme bağlıyorum. Süt normal AOÇ, yoğurdum da kendi ev yapımım. Bir tek peynirim light.

Hmm... Benim günde 2,5 lt falan oluyor işte.
Ama çay tüketimin çok bence canım. Hatta su bile bana fazla geldi.

Benim çay alışkanlığım hiç yoktur normalde.
İkram edilmezse aklıma bile gelmez.

Ama bugün şekersiz doğal maden suyu aldım 6'lık olanlardan.
Aklıma gelirse günde 1 tane ondan içebilirim.
Birde coca cola zero aldım bu akşam onu içmeyi düşünüyorum.

Yani benim içeceğim extra sıvılar light cola ve doğal maden suyu.
Çay, kahve aklıma bile gelmiyor açıkçası.
Canım, çay ve su tüketimimin fazla olduğunun farkındayım ama elimde değil:KK43:( Dayanamıyorum. Bu diyet beni inanılmaz susatıyor.
Ne derece doğrudur bilemeyeceğim bir arkadaşım eğer suya bu diyeti yaparken çok ihtiyaç duyuyorsan bu diyette çok zayıflarsın demişti. Doğru mu?
Ben kola hiç sevmem. Senede içtiğim kolanın miktarı 1 çay bardağını geçmez. Normalde gazoz severdim. Gazozların lightı olsa alacağım ama yok.
Kahveye de düşkünlüğüm yok. Haftada bir bilemedin iki sever ya tüketirim ya da hiç tüketmem. Benim hayatımın içeceği çay:)

Beşi bir arada ne oluyor? Açıklayıcı yazarsanız bizlerde temin edebiliriz. Balık yemeniz ve de süt içmeniz size katkıda bulunmuş. Yoğurdunuz ev yapımıymış ki ev yapımı yoğurtların ekstradan zayıflama özelliği vardır. Hatta uzmanlar yoğurdunuz şayet ev yapımıysa günde bir kilo tüketmekten kaçınmayınız diyorlar.

Son düzenleme:
Günaydın herkese
bende dün kitabı aldım ve akşam sadece atak evresini okudum devamını o evrelere geçince okuyacağım kafamın karışmasını istemedim :)
şuanda kahvaltı olarak beyaz peynir ve 2 yumurta haşladım onları koydum tabağa yiyorum :)
öğlen et veya tavuk alıp onu kızartıcam akşamada bakıcaz bi hal çaresine :)
bu arada 86 kilo ile başladım umarım 5 günün sonunda iyi bir sonuç alırım :/
Aaaaaaa ne güzel bir atak evresinde olan arkadaş daha:)
Umarım hepimiz iyi sonuçlar alırız. Ama önemli olanın gidenin geriye gelmemesi. Bence en zor evre orası.

eylülde de güzel olur kuzum buralar,hala sıcak olur üzülme.kaç gel sen bana gezerikkkk :KK34:
daha ipek böcüğüm de gelecek çapkınlık yapıcaz onunla :KK9:
hepinize iyi tatiller :KK16:

Az kaldı geleceğim canım.

Ay demin 3 paragraf yazı yazdım ve sitenin azizliğine uğradım.

Özet geçeyim.

1,5 ayda göğüsten 3 , belden 10, kalçadan 3, dizden 1, kolve baldırdan 3 er santim inceldim. 10 küsür kilo vermiş olmamın yanında CAllen teyseye teşekkürlerimi bir borç bilirim. Şideetle tavsiye ediyorum. Hala poposunu kaldırmaya üşenenler varsa size böööööö diyorumm. 3 gün üst üste yapınca zaten alışıyorsunuz. ben her gece 11 de başlıyoprum. Dün akşam sırf Callen teyse yüzünden olipiyatların açılışını canlı izleyemedim. Hadi kızlar ya lutfen. Özellikle kalça problemi olanlar ya bi deneyin ölmezsiniz ya. Ben kalça hareketlerini yarım yapıyorum. Küçülsün istemiyorum. Sapıklık kanımda var ne yapayımmm
:)

Özet geçeyim.

1,5 ayda göğüsten 3 , belden 10, kalçadan 3, dizden 1, kolve baldırdan 3 er santim inceldim. 10 küsür kilo vermiş olmamın yanında CAllen teyseye teşekkürlerimi bir borç bilirim. Şideetle tavsiye ediyorum. Hala poposunu kaldırmaya üşenenler varsa size böööööö diyorumm. 3 gün üst üste yapınca zaten alışıyorsunuz. ben her gece 11 de başlıyoprum. Dün akşam sırf Callen teyse yüzünden olipiyatların açılışını canlı izleyemedim. Hadi kızlar ya lutfen. Özellikle kalça problemi olanlar ya bi deneyin ölmezsiniz ya. Ben kalça hareketlerini yarım yapıyorum. Küçülsün istemiyorum. Sapıklık kanımda var ne yapayımmm

Göğüsten 5 olacak yanlış yazmışım...

Özet geçeyim.

bacaklarda da incelmen oldu mu canım ,benim özellikle bacak ve kol inceltmem lazım ,zayıflıyorum güzel hoş ta felaket sarkıyorum ,hareket ttikçe sallanıyor ettlerim ,oturduğum anda ise bacaklar yayılıveriyor ,bu call yeterli mibunları toparlamaya ?sen kaç gün yaptın ?pardon canım ya kol ve baldır demişsin zaten ,sorry

Son düzenleme:
günaydın kızlar,
Benim bugün 2. günüm sabah tartılıyım dedim 75,3 geldim şok oldum.Dün 76,8 dim:)) Valla acayip gaza geldim:KK53:

günaydın kızlar,
Benim bugün 2. günüm sabah tartılıyım dedim 75,3 geldim şok oldum.Dün 76,8 dim:)) Valla acayip gaza geldim:KK53:

ben bir ayı bitirdim ve 5 kilo verdim ,devam ettikçe daha çok şoklar yaşayacaksın ,pes etmeden dvam et bak sonu güzel olacak

bacaklarda da incelmen oldu mu canım ,benim özellikle bacak ve kol inceltmem lazım ,zayıflıyorum güzel hoş ta felaket sarkıyorum ,hareket ttikçe sallanıyor ettlerim ,oturduğum anda ise bacaklar yayılıveriyor ,bu call yeterli mibunları toparlamaya ?sen kaç gün yaptın ?pardon canım ya kol ve baldır demişsin zaten ,sorry

Evet evet çok etkili. Benim bacaklarım pek sorunlu değil bu halde bile fark inanılmaz. Ramazanın ilk gününden beri her gün yapıyorum. Zaten istikrar önemli. Callen teyze videonun sonundaki son hareketin ortasında diyorki "eğer yorulduysanız yürürken sallanan bacaklarınızı düşünün" :)
O derece yaniii

Evet evet çok etkili. Benim bacaklarım pek sorunlu değil bu halde bile fark inanılmaz. Ramazanın ilk gününden beri her gün yapıyorum. Zaten istikrar önemli. Callen teyze videonun sonundaki son hareketin ortasında diyorki "eğer yorulduysanız yürürken sallanan bacaklarınızı düşünün" :)
O derece yaniii

bahsetmiş olduğunuz program hangi kanalda ve hangi saatte? O programın amacı basen ve baldır eritme programı mı?

bahsetmiş olduğunuz program hangi kanalda ve hangi saatte? O programın amacı basen ve baldır eritme programı mı?[/QUO

Samanyolu TV de. Sabah namazından sonraaa.

Sen çok yaşa MELİSENDE. Pek güldüm mesajınaa.

İnternette Callen diye aratırsan bulunabiliyor 1 saatlik bir video. Ama yok ben indiremem Türkçesini bulamıyorum falan diyorsan, bana özelden mesaj at sana cd kopyalayıp yollarım. Bir çok arkadaşıma yolladım burdan sana da yollarım... (Tabi Türkiyedeysenn :))

X