Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

umarım anlaşılır olmuştur. Resimlerini de koydum. Küçük olunca okunaksız oldu resimler. Farklı mesajlar halinde büyük hallerini atayım

çizelge oluşturma parça-1

$ticker-1.jpg

umarım anlaşılır olmuştur. Resimlerini de koydum. Küçük olunca okunaksız oldu resimler. Farklı mesajlar halinde büyük hallerini atayım

çizelge oluşturma parça-5

$ticker-5.jpg

off ya bu da çok okunaklı olmadı bunu da parçalıyım bari :KK43:(

Son düzenleme:
selam kızlar 2 aydır foruma giremiyorum ankaraya taşındık da ve bu arada şehirler arası seyahatlerimizde oldu başta vücudum su topladı sandım ama bugün tartıldım ve 57.7 olmuşum hedeflediğim kiloya ulaşmıştım (49) şimdi ne yapacağımı bilemiyorum tekrar diyetede başlıyamıyorum ölmek istiyorum bana yardım eder misiniz lütfen (meyvelere dayanamıyorum)

selam kızlar 2 aydır foruma giremiyorum ankaraya taşındık da ve bu arada şehirler arası seyahatlerimizde oldu başta vücudum su topladı sandım ama bugün tartıldım ve 57.7 olmuşum hedeflediğim kiloya ulaşmıştım (49) şimdi ne yapacağımı bilemiyorum tekrar diyetede başlıyamıyorum ölmek istiyorum bana yardım eder misiniz lütfen (meyvelere dayanamıyorum)

güçlendirme yapmadın mı?

kız kilo verme böyle patır patır kıskanıyoruuuummmm :63:
tebrik ederim.. hep böyle gitsin.. darısı kediciğin başına olsun..:KK64::KK64::KK62::KK62::KK74::KK74::92::92::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62:

42 beden kediciğin böhüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :95::84::84::84::84::84::84::84:

çok teşekkürler pisiciim :KK16: kıskanma kıskanma ben daha 42 bedene bile giremiyorum.:KK43:

Son düzenleme:

bende hayret ettim, na böle oldum.:KK53:
tek açıklaması kalıbının darlığı olsa gerek. skinny, dar kesim 30 beden kotum belimden düşüyordu o kadar umutla gitmiştim ki magazaya, çok üzüldüm ya çok:KK43:.
geçen sene verdiğim kiloları geri aldım diye çok kızdım kendime. ama saçlarım dökülmeye başlayınca çok paniklemiştim mecbur hissetmiştim kendimi.
şimdi de yaştan mıdır nedir kilo vermek o kadar da kolay olmuyor. neyse sabırla devam ediyorum napim :26: bıraksam anında alıyorum geri. ömür boyu diyet mi yapacaz nedir anlamadım ki:KK53:

dardır o kalıp be yaa ya da yanlış basmışlardır bedenini :KK53:

X