Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Arkadaşlar merhaba,
Bugün itibariyle dukana başlamış bulunuyorum.
Aranıza katılmak için hangi bildirimleri yapmam gerekiyor?

Birde sormak istediğim şu: Siz her dönemi teste göre mi yapıyorsunuz?

Mesela testte bana 2 gün atak gösterdi ama ben 5 gün yapmak istiyorum. :26:
Bende bugün başladım ve şu ana kadar iyi gidiyor. Sizle birlikte yaparsak daha iyi olur. Sabahleyin yediklerimi yazmıştım. Siz niyetli değilseniz yazabilir misiniz?
Öğlen yemeğim ise soğanlı kıyma kavurması ve bir kase yoğurt. İkindide 2 dilim kaşar peyniri.
Akşamda menüm aynı. Gece süt içerim. Nascafeli sütün zararı olmaz sanıyorum.

melisende hedefi fazla tutmak atakta iyi değil sen onu seyirde dene (gerçi bende işe yaramadı ama sen kararlıysan neden olmasın)
haa atakta da yapsan olmaz mı? olur tabii ilerde sıkılmayacaksan bence sakıncası yok ama dukan benim gibi düşünmüyor ona göre 3se 3, 5se 5:KK9:
mantar protein bombası gibi görülsede sebze ve o nedenle atakta yiyemiyoruz. atakta sadece 1 kaşık domates, soğan filan var o da tatlandırmak amaçlı
Güneyli, bende belki atağı 3 gün yapıp sonrasında 1+1 e geçerim. Atak fazla olursa bünyeye zarar veriyor mu?

ayy inşallah senin gibi lezettli yapabilirim malum biraz yeteneksizim bu konuda :KK53: ben de çilek, kestane, fındık, çikolata, kakao, pötibör aromaları aldım. kestaneyle, kestaneli pasta yaparım :KK37: fındık ta çikolatalı keke ekliyim diyorum içine fındık atmış gibi olsun :KK56: pötibör de kurabiye için olur heralde di mi? ya da çayın içine dökersin, çaya pötibör bisküvi banmışsın gibi olur :KK60: çilekli puding, kakaolu puding için de diğerleri :KK56:

sen benden daha da güzelini yaparsın canım benim :KK16:
üstelik bence dukanella yapıp üstüne döksene yaaa,benim sonradan aklıma geldi ama canım öyle çekti şimdi.sen yapıp yersen ben yemiş gibi mutlu olurum,şimdiden afiyet olsun kuzumm :KK56:

Bende bugün başladım ve şu ana kadar iyi gidiyor. Sizle birlikte yaparsak daha iyi olur. Sabahleyin yediklerimi yazmıştım. Siz niyetli değilseniz yazabilir misiniz?
Öğlen yemeğim ise soğanlı kıyma kavurması ve bir kase yoğurt. İkindide 2 dilim kaşar peyniri.
Akşamda menüm aynı. Gece süt içerim. Nascafeli sütün zararı olmaz sanıyorum.

Güneyli, bende belki atağı 3 gün yapıp sonrasında 1+1 e geçerim. Atak fazla olursa bünyeye zarar veriyor mu?

canım bak önerıde bulununca dukan yapan arkadaslarından bahsedıyorsun hemen. onlar yıyordu dıye. ama dukanda KAŞAR PEYNİRİ de yasaaakkkk:KK52::KK52::KK52: light olanını bile tüketmemelisin. benden söylemesi:KK16:

canım bak önerıde bulununca dukan yapan arkadaslarından bahsedıyorsun hemen. onlar yıyordu dıye. ama dukanda KAŞAR PEYNİRİ de yasaaakkkk:KK52::KK52::KK52: light olanını bile tüketmemelisin. benden söylemesi:KK16:

yaaaaaaaaa:KK43:((((bak şimdi üzüldüm:KK43:(
yemiş oldum. Bundan sonra yemem. Bu sefer çok dikkat etmek istiyorum. Harfiyen dukana uymak istiyorum.

güçlendirmede olanlara seslenmek istiyorum buradan =)) protein perşembesini uyguluyo musunuz siz? ben oruçluyum bugün kafam karıştı şimdi sahurda normal saf protein gibi yedim iftarda da saf protein yapıp bugün sahurda normal düzene dönebilir miyim. yoksa bugün hem iftarda hem sahurda saf protein mi olmalı ya da hiçbirini yapmasam direkt normal günler gibi devam mı etsem :KK1: offf bilemedimki şimdi ben :44:

sen benden daha da güzelini yaparsın canım benim :KK16:
üstelik bence dukanella yapıp üstüne döksene yaaa,benim sonradan aklıma geldi ama canım öyle çekti şimdi.sen yapıp yersen ben yemiş gibi mutlu olurum,şimdiden afiyet olsun kuzumm :KK56:

ayy medesacıım yaa keşke yakın olsaydık da akşam oturmaya gelirdin ben de dukanellalı çikolatalı kek ikram ederdim sanaa:KK16:

Arkadaşlar atak devresi için yoğurtlu yemek tarifeleriniz var mı? ben yoğurdu çok seviyorum. Örneğin yoğurtlu çorba en sevdiğim çorbalardan birisidir.
Yine değişik lezzetli atak için tariflerini varsa mümkünse yazabilir misiniz?

bende Ankara ikamet ediyorum.

Son düzenleme:
tenarrrr yavrummmm bende ankaradayım hep istanbulda herkes diyordum sonunda ankarada olan birine rastlamak mutlu etti beni valla:)))
aaaaa ni demek asyam denizim hepiniz gelin walla çook mutlu olurum :KK54: ankaradayım ben ankarada olan var mı başka. tüm şehirler buluşuyo ankaranın neyi eksik :))

hayırlı olsun hepsinden aldın mı?
bende bu markanın muz ve çikolatası var. pek memnun kaldığımı söyleyemem.
ayrıca dr oetkerin limonu acı bademi romu ve zar zorda olsa bulduğum vanilya aroması var. vanilya ve romu çok sevdim acı badem her şeye yakışmıyor limonu da henüz kullanmadım kek yaparsam kullanırım ama..

Ben de vanilyayı dün kipa da buldum ama çikolata aroması yok galiba dr. oetkerin :KK50::KK50:

tenarrrr yavrummmm bende ankaradayım hep istanbulda herkes diyordum sonunda ankarada olan birine rastlamak mutlu etti beni valla:)))

oooooo nesriiinnn süpeerrr :KK9::KK9::KK9: evet yaw ben de ankarada kimsecikler yok diyodum. eh biz de buluşuruz artık nesrincim :KK76: hatta bu haftasonu şehirdışına gitcez de önümüzdeki cumartesi beklerim dukanellalı çikolatalı kek yemeye :KK56: baktın beceremiyorum madodan diyet dondurma yeriz :KK9: oruç tutuyo musun bilemedim ama :44:

ayy medesacıım yaa keşke yakın olsaydık da akşam oturmaya gelirdin ben de dukanellalı çikolatalı kek ikram ederdim sanaa:KK16:

oyyyy kuzum yemiş kadar oldum çok teşekkür ederim.ankaraya da iş seyahatine geliyorum ben bazen.ilk programımda yerim artık çikolatalı kekini.:KK56:
noluyor bu arada yaaa kimler buluşmuş ben ne kaçırdım,bu izmir de bir tek ben mi varım.niye bırda buluşma olmuyor.ben niye öksüz yetim gibi kalakaldım :KK14:

X