Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hoş geldin, aslında gayet başarılı atak yapmışsın, her bünye fark gösterebiliyor o nedenle çok takılma 300gr a bence :KK34:
kabızlık sorunu yaşamamış olmana ayrıca sevindim, çoğumuz için bu ortak bir sorun haline gelmişti :KK1:

güneylim güneylimmm sen davul ol emiiiiii :KK1: :KK1: aldın bence sen benim msjı cicim:KK1:

ben de yoruldum bu karnı görmekten yasena, akşam annem "elbiseni düzelt bakiyim yoksa o karnın mı? diye sorunca hepten bittim.
üzgün değilim de inanılmaz yoruldum ya 2 aydır 5 kilo veremedim üstüne bir de bu gün 2 aydır 2 kilo vermiş oldum, 3 kilo geri almışım.
yoruldum velhasıl, onca çabaya değmedi geliyor bana, bünyem kolay alan bir bünye ama yani bu kadar da olmaz da.. herdefasında bi diyete başla cıx olacak şey diil:KK34:
kendime de kızamıyorum bu defa ,güçlendirmede kaçamak kabilinden tek dondurma yedim bir de 3 gün iftara abartarak meyveyle başladım. üff püff yani
ekinim gibi love um gibi olmak istiyorum ben de :KK53:

neyse bakalım Ramazan sonuna kadar ne olacak. hadi hayırlısı hepimiz için.

oruçtan dolayı o bünyenin şaşırması ile alakalı bişidir.kilo almamıssındır merak etme.:KK16:

Sen 40 tam oldu diye yazınca ben hayret ettim.
Canım, benimde bacaklarım kalın ve basenliyim. üst bedenimle alt bedenim arasında en az bir beden oynar. Bana bile 42 olurken nasıl olur Sportmen'e 40 dar gelebilir diye düşündüm.

Bugün ilk atak günüm olduğu için hiç bir şey yapmadan sizleri okuyorum. Sizlerle olmak bana destek veriyor:)

Kızlar, bugün kıymayı az bir su ile suyunu çekene kadar pişirip üzerine soğan doğrayıp onunla da pişirmeyi planlıyorum. O yemeği öğlen ve akşam yoğurtla yerim. Siz ne dersiniz. Bu arada gün boyu limon damlattığım suyumu içerim.

bende hayret ettim, na böle oldum.:KK53:
tek açıklaması kalıbının darlığı olsa gerek. skinny, dar kesim 30 beden kotum belimden düşüyordu o kadar umutla gitmiştim ki magazaya, çok üzüldüm ya çok:KK43:.
geçen sene verdiğim kiloları geri aldım diye çok kızdım kendime. ama saçlarım dökülmeye başlayınca çok paniklemiştim mecbur hissetmiştim kendimi.
şimdi de yaştan mıdır nedir kilo vermek o kadar da kolay olmuyor. neyse sabırla devam ediyorum napim :26: bıraksam anında alıyorum geri. ömür boyu diyet mi yapacaz nedir anlamadım ki:KK53:

veee huzurlarınızda bu haftaki kilo bildirimim:KK14:

Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.9
Bu hafta : 53.4
Alınan Kilo : 2,5 (+)

$26.7.jpg

Güneyli, hayattayım canım:))))) ama sabahleyin ağzım sanki benim değil gibiydi. Öyle acı bir tat vardı:KK43:((( Akşam yatarken 2 adet renie aldım. Midem allak bullak olmuştu ve ağrımaya başlamıştı.
Güneyli, bende tavuğu pek sevmiyorum. Bu nedenle kırmızı ete ağırlık vereceğim. Yumurta yiyebiliyorum. Peyniri ve yoğurdu çok seviyorum.
Atağı dayanabilirsem 5 gün yapmayı düşünüyorum. Bu 10 kilo vermeyi benim gibi hedefleyen birisi için uygun değil mi?

Yulaf kepeğini 1,5 kaşıkla sınırlı tutmaya çalışacağım canım:)

oruçtan dolayı o bünyenin şaşırması ile alakalı bişidir.kilo almamıssındır merak etme.:KK16:

kuzucuğum benim yaa nasıl da hemen moral mativasyona yetişiyorsun :KK54:
bebeğim öyledir inşallah değilse de bilmiyorum artık görücem ben bayramda kendimi :KK34:
bu gidişle ben Dukana çok pis küserim, acayip huysuz bir ihtiyarımdır vesselam :KK60::KK60::KK60:

bende hayret ettim, na böle oldum.:KK53:
tek açıklaması kalıbının darlığı olsa gerek. skinny, dar kesim 30 beden kotum belimden düşüyordu o kadar umutla gitmiştim ki magazaya, çok üzüldüm ya çok:KK43:.
geçen sene verdiğim kiloları geri aldım diye çok kızdım kendime. ama saçlarım dökülmeye başlayınca çok paniklemiştim mecbur hissetmiştim kendimi.
şimdi de yaştan mıdır nedir kilo vermek o kadar da kolay olmuyor. neyse sabırla devam ediyorum napim :26: bıraksam anında alıyorum geri. ömür boyu diyet mi yapacaz nedir anlamadım ki:KK53:

Maalesef bazı bünyeler çok çabuk kilo almaya müsaitler:KK43:((Bu tür bünyeye sahip bizlerin ömür boyu dikkat etmesi gerekmekte. Yine de sağlık olsun. Elimiz ayağımız tutuyor, sağlıklıyız. Fazla dertlenmeye gerek yok.

Güneyli, sıkma canını. Sıcaklar vücutta su toplanmasına sebep oluyor. Bu nedenle bol bol su içmek gerekli ve de yeşil çay. Yeşil çay toplanan suyu en iyi dışarıya veren içecek.

Güneyli, hayattayım canım:))))) ama sabahleyin ağzım sanki benim değil gibiydi. Öyle acı bir tat vardı:KK43:((( Akşam yatarken 2 adet renie aldım. Midem allak bullak olmuştu ve ağrımaya başlamıştı.
Güneyli, bende tavuğu pek sevmiyorum. Bu nedenle kırmızı ete ağırlık vereceğim. Yumurta yiyebiliyorum. Peyniri ve yoğurdu çok seviyorum.
Atağı dayanabilirsem 5 gün yapmayı düşünüyorum. Bu 10 kilo vermeyi benim gibi hedefleyen birisi için uygun değil mi?

Yulaf kepeğini 1,5 kaşıkla sınırlı tutmaya çalışacağım canım:)

bana 3 gün atak vermişti benim 12-13 kilom vardı, bence fazla melisende, atağın çok olması herzaman iyi demek değil, bünye düşmesin durduk yere canım :KK34:

güneylim güneylimmm sen davul ol emiiiiii :KK1: :KK1: aldın bence sen benim msjı cicim:KK1:
ahahhaha ben şu ellerde şıngıldatılan şeylerden olsam , afrika mambosu gibi şey varta onlardan :KK33: tamam tamam
ama bak cidden şu tilaks var yaa asrın çayı ilan ettim ben onu, annem de öyle :KK60::KK60:
:KK54:

bence kesinlikle ödem bu güneyli. sıkma canını.oruçtan:KK16:
kedicik umarım öyledir de oruçtan ziyede belki reglden olabilir ama yine de 2,5 kilo olacağını sanmam
bakalım göreceğiz haftaya
bir de gerçekten canımı sıkmıyorum sadece yeniden yapamıycam, onu biliyorum, benim için olduğu yere kadar yani. o nedenle heba olsun istemiyorum çabalarım.
gerçi alışkınımdır sıfıra inip yeniden başlamaya :KK9::KK9::KK9:

kuzucuğum benim yaa nasıl da hemen moral mativasyona yetişiyorsun :KK54:
bebeğim öyledir inşallah değilse de bilmiyorum artık görücem ben bayramda kendimi :KK34:
bu gidişle ben Dukana çok pis küserim, acayip huysuz bir ihtiyarımdır vesselam :KK60::KK60::KK60:

alemsin yaaa :KK1: bişi olmaz ama sen yinede yediğin meywe oranını cok abartma istersen :KK1:

Maalesef bazı bünyeler çok çabuk kilo almaya müsaitler:KK43:((Bu tür bünyeye sahip bizlerin ömür boyu dikkat etmesi gerekmekte. Yine de sağlık olsun. Elimiz ayağımız tutuyor, sağlıklıyız. Fazla dertlenmeye gerek yok.

Güneyli, sıkma canını. Sıcaklar vücutta su toplanmasına sebep oluyor. Bu nedenle bol bol su içmek gerekli ve de yeşil çay. Yeşil çay toplanan suyu en iyi dışarıya veren içecek.

teşekkür ederim loveum, kedicik ve melisende
melisende aynen söylediğin gibi hep dikkat etmek zorunda olanlardanım ben de canım ama ilk ay 6 kilo verdim rahatlıkla son 2 ayda ise 5 kilo veremedim ya gıcık bir durum benim için ,
yok hem zor ver hem de bi de üstüne hooopp hemencecik al
şakayım resmen :KK60: :KK60: :KK60:

işin kötü bir yanı da şu bugün benim doğum günüm ve akşam otelde ailemle iftar ayarladım
ee napıcam şimdi ben
biri ya şu sakalı kessn ya da şı bıyığı (iirençç ama diyim--->) tükürcem içine böyle şeyin :KK60: 60: :KK60:

melisende aynen söylediğin gibi hep dikkat etmek zorunda olanlardanım ben de canım ama ilk ay 6 kilo verdim rahatlıkla son 2 ayda ise 5 kilo veremedim ya gıcık bir durum benim için ,

işin kötü bir yanı da şu bugün benim doğum günüm ve akşam otelde ailemle iftar ayarladım
ee napıcam şimdi ben
biri ya şu sakalı kessn ya da şı bıyığı (iirençç ama diyim--->) tükürcem içine böyle şeyin :KK60: 60: :KK60:

aaaa öle miiii?? mutlu yıllar o haldeee cicim..en güsel yılın,en güsel yaşın olsun inş..mutlu yıllar sana mutlu yıllar mutlu yıllar bol eksiler sanaaaaa :KK24::KK71:

Sen 40 tam oldu diye yazınca ben hayret ettim.
Canım, benimde bacaklarım kalın ve basenliyim. üst bedenimle alt bedenim arasında en az bir beden oynar. Bana bile 42 olurken nasıl olur Sportmen'e 40 dar gelebilir diye düşündüm.

Bugün ilk atak günüm olduğu için hiç bir şey yapmadan sizleri okuyorum. Sizlerle olmak bana destek veriyor:)

Kızlar, bugün kıymayı az bir su ile suyunu çekene kadar pişirip üzerine soğan doğrayıp onunla da pişirmeyi planlıyorum. O yemeği öğlen ve akşam yoğurtla yerim. Siz ne dersiniz. Bu arada gün boyu limon damlattığım suyumu içerim.

atakta soğan yasak değilmiii:KK53::KK53: limonuda cok tuketme fazlası meyveye gırıyor...

ee napıcam şimdi ben

nice mutlu zayıf senelere canım...

kedicik umarım öyledir de oruçtan ziyede belki reglden olabilir ama yine de 2,5 kilo olacağını sanmam
bakalım göreceğiz haftaya
bir de gerçekten canımı sıkmıyorum sadece yeniden yapamıycam, onu biliyorum, benim için olduğu yere kadar yani. o nedenle heba olsun istemiyorum çabalarım.
gerçi alışkınımdır sıfıra inip yeniden başlamaya :KK9::KK9::KK9:

aa birde regl mi vardı? onu atlamışım ben. ikisi birleşince 2,5 kg gelmesi normal. bence üzme kendini inan bana insan demoralize olunca ipin ucunu kaçırması işten bile değil. benim de akşam iş yemeği var, patronum niyetli olunca iftarla birleştirildi off şimdi o sofrada hayır diyemeyeceğim bi sürü şey olacak birde bu moral bozukluğu ile işim çok zor olacak. inşallah alnımın akı ile çıkarım bu sınavdan :KK14:

ee napıcam şimdi ben

aaa doğum günün kutlu olsun ne güzel aile ile otelde iftar çok güzel denk geldi ramazana. mutlu vede kutlu olsun. :KK16:saglıklı huzurlu sevdiklerinle bir yıl diliyorum sana ve bol para ve huzurda eksik olmasın inşallah:KK34:

ee napıcam şimdi ben
:
Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı yaşlara.

atakta soğan yasak değilmiii:KK53::KK53: limonuda cok tuketme fazlası meyveye gırıyor...
Atakta kuru soğan, maydanoz, dere otu ve mantar serbest değil mi? Tabi ölçülü olacak şekilde. Kuru soğan 1 adetle sınırlı. Ben bir adet doğradım kıymama kattım. Baharatlandırarak. Yenmeye hazır:)))))

Yoğurtlu mantarda atak döneminin yemeklerinden diye biliyorum. Arkadaşım harfiyen atak yapardı. Yoğurtlu mantar yerdi. 5 günde 3 kilo vermişti.

Güneyli, ben 10 kilo vermek istiyorum. 3-5 gün atak yeterli olabilir. Daha sonrasında 1+1 yapmayı düşünüyorum. 5 günlük atak hedefliyorum ama bakarsın 3 gün dayanabilirim. Hedefi uzun tutayım, dayanabildiğim kadar dayanayım:)))))

Son düzenleme:
çok sağolll ama beceremedimm ingilizce diye alttakileri bilemedim :KK43:(( o kadar da yardımcı olmaya çalıştın ama yapamadım öff

umarım anlaşılır olmuştur. resimlerini de koydum. küçük olunca okunaksız oldu resimler. farklı mesajlar halinde büyük hallerini atayım

Eklentiler

• $ticker-002.jpg
    $ticker-002.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 30
  • $ticker-004.jpg
    $ticker-004.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 30
  • $ticker-005.jpg
    $ticker-005.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 22
  • $ticker-006.jpg
    $ticker-006.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 32
  • $ticker-007.jpg
    $ticker-007.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı yaşlara.

Atakta kuru soğan, maydanoz, dere otu ve mantar serbest değil mi? Tabi ölçülü olacak şekilde. Kuru soğan 1 adetle sınırlı. Ben bir adet doğradım kıymama kattım. Baharatlandırarak. Yenmeye hazır:)))))

Yoğurtlu mantarda atak döneminin yemeklerinden diye biliyorum. Arkadaşım harfiyen atak yapardı. Yoğurtlu mantar yerdi. 5 günde 3 kilo vermişti.

Güneyli, ben 10 kilo vermek istiyorum. 3-5 gün atak yeterli olabilir. Daha sonrasında 1+1 yapmayı düşünüyorum. 5 günlük atak hedefliyorum ama bakarsın 3 gün dayanabilirim. Hedefi uzun tutayım, dayanabildiğim kadar dayanayım:)))))

seyirde proteın gunlerınde sosunu versın dıye varda atakta serbest oldugunu bılmıyorum. ben hıc kullanmamıstım.

seyirde proteın gunlerınde sosunu versın dıye varda atakta serbest oldugunu bılmıyorum. ben hıc kullanmamıstım.
Çok yakın olduğum 4 arkadaşım dukan yaptılar ve çok iyi sonuçlar aldılar. 4 ü ile konuştum ve yukarıda saydığım sebzeleri atakta kullandıklarını söylediler. Serbest olan bir diğer sebzede sarımsak.
Limon yasak olabilir.

Son düzenleme:
X