Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benim bu diyeti 2. kez yapışım ,yumurtayı sadece ekmek yaparken kullanıyorum,küçüklüğümden beri peynir yumurta yiyemem,ne kadar az yersem o kadar çok kilo veririm mantığının bu diette işlemediğini zaten biliyorum,sanırım kendimi yanlış ifade etmişim,sosisteki patates nişastasını göz ardı etmişim saol...

ay kuzum benim çok tatlısın bee

bugün saf protein yaptım.önmzdeki bikaç günde öyle yapcam...anca dengeler bu yediklerimi.daha doğrusu inşallah dengeler

ben dr.oetker aldım, ama çikolata ve vanilya falan yoktu sadece rom ve limon vardı

evet cınım maalesef dr oetkerin çeşidi az. vanilya, rom, limon ve acıbadem aromaları var. neden çikolata yapmaz ki anlamadım. ben de gurmenetten sipariş verdim artık napiim

an itibariyle -200 gr artik iftara bi saat kalasi tartiliyorum da

Ben de bugün -100 çıktım, 72,1 oldum. Dün -200 dü vücut alışıyor mu ne böyle gitse ne iyi olacaktı ya ben iftarda yemek yemiyorum pek, çok az yiyorum 1 tane köfte ve az salatayla yoğurt yedim bugün. Midem küçülecek galiba ramazan da

iyi aksamlar dukancanlar ilk firsatta attim kendimi buraya özledim sizi..Gecmise söyle bir göz attim hepsini okuyamadim zamanim yok...

geçmiş olsun yasena. talcid falan gibi bi antiasit kullanıyo musun canım? kullanmıyosan bi dene istersen biraz hafifletebilir ağrını

Canim tesekkür ederim midem hic bir ilac kullanmadim ben daha cok sinirsel oldugunu düsünüyorum asiri sinirlenince kusuyorum mesela birde buna stres uykusuzluk eklendi..Bugün de tuttum orucumu cok sükür ama sanirim yarina misafirim gelecek..Kirmizilar göründü...gece bi kefir icip yattim 3 de evde oluyorum 4 de sahurr bitiyor yiyip yatmak istemedigim den sahurlari böyle gecirdim..iftarda mercimek cormasi ictim iki dilim balik yaninda salata ve zero..simdide latte yaptim kendime gece bitene kadar 2lt su iciyorum..ama vucudum daki sislikler gitmiyor ictigim caylar banamisin demiyor...Hayirlisi bakalim...

Süper gidiyorsun canim tebrik ederim ben bu ara hic yürüyemiyorum... Bugün netto dan harzä käse aldim kokusu degisik ama yinede güzel tavsiye ederim..

Merhaba hanımlar bu diyete bende yarın başlıyorum benide kabul edermisiniz acaba :))

Hosgeldin dukana uydugun sürece tabiki kabul ederiz..

Son düzenleme:

ay insallah 100 200 verir kurtuluruz bir an önce bn yiyorum zorlada olsa alissin bünye yemege

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…