Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

6km yürüyüs sonucu evde nesli revanim muffin tarzinda pisiyor tavugum baharatini cekmek üzere buzdolabinda yerini aldi iftara kalan süre 1 saat 20 dk

dukan bizi tanisa gurur duyardi

keşek benim de yürüme imkanım olsa. evim dağın başında. siteden çıkınca çok ıssız. yürümeye cesaret edemiyorum. site içinde de binaların arasında 30 dk. dolaşana kadar patlıyorum sıkıntıdan. şöyle gönlümce yürümek için 1.5 saat yol gitmem lazım.

oooo cıstak cıstak ekim ve prenses hanımlar da burdalar güselll, pek güsell

Evet canım, gündüz yoktum ve yakın zamanda da olamayacağım, malum açığı kapatmam lazım gündüz yazamadıklarımı yazayım bari tenar ım

yok kuzummm olmadi daha bi saate yakin var daha bekliyorum bakalimmm

dukan cok iyi gidiyooo durdu durdu birden indi kendimi cok zinde hissediyorum ayrica

ayyy revani miii eline sağlık prenses ben de mi yapsam acabeee

yap kuzum yap ya sipsak oluyor daha tadina bakamadim ama kokusu müthis

canim yaaa bizim burasi kücük bir sehir gölün etrafinda yürüyorum fistik gibi 4 km eve kadrda 2 km

Maşallah canım ya, ne güzel bak şimdi birden gidiyor medesamın margarinler. Sabrın sonu selamet.

Allah kabul etsin canımmm, vitamin olsun yağ olmasın yediklerin.

Sahi ne güzel olur ya, göl kenarında yürümek

hanımlar size bi şey sorcam, ben bu ramazan ayında çok az bi şeyle bile doyabiliorum. şimdi acaba doyduğum kadar mı yemeliyim yoksa dukan amcanın dediklerini mi dinlemeliyim: 2 dilim ekmek, 40gr peynir vs.vs. şart mıdır? :44: tok olmama rağmen kendimi zorlayıp yedim az önce bi şeyler ama doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilemedim

Canlarım,

Ben bugün yoktum, bu hafta da olamayacağım büyük ihtimalle, bu ara oldukça yoğun geçecek.

Her gün kk dayım diye biri ispiyonladı anlaşılan, ya da bizim yöneticiler de dukana başladı çözdüler beni zannımca Şaka bi yana da kızlar bu ara pek giremeyeceğim ama aklım, kalbim, diyetim sizlerle olacak

Bu sürede hepinize bol bol eksiler hayırlı ramazanlar dilerim. Kendinize çoook iyi bakın beni unutmayın.

Medesam, su dur canım o su, iki sallan geçer

Kestanem tekrar başladın iyi ettin canım, 3 gün yeter.

Neslim, alıntı yapamadım ama süper incelmişsin

İpekim, callen e başlamışsın tebrik ederim. (Aklıma bişey getirmedim bak )

Love01 im, seni yalnız bırakmak istemezdim :26:ama kalbim sizinle,

Güneylim ramazanda meyveyi abartıyorsun madem şu pasif jimnastiğe başla (hani şu akal sallama olan)

Ve okuyamadığım can dukanlarım

Hepiniz kendinize çok iyi bakın, bol bol eksiler olsun, oruçlarınızı Allah kabul etsin inşallah.

Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız.

an itibariyle -200 gr artik iftara bi saat kalasi tartiliyorum da

Ooooo maşallah canım, tebrik ederim.

Canım, hoşgeldin, nasılsın? Tatilin iyi geçti mi? Soruna gelince iftarda ve sahurda yemelisin verilenleri bence.

Prensesim, sana şimdiden afiyet olsun Allah kabul etsin.

Glshk cım, ben izninle çıkıyorum, anormal yorgunum, sen de iyi ol, kendine iyi bak lütfen.

İkiniz varsınız şu an, ikinizi de öpüyorum. İyi geceler kızlar.

hepimizin mideler küçükldü minicik kaldı. ben de çok az şey yedim iftarda ama doydum. yine de yeteri kadar yemek gerektiğini düşünüyorum. diyetten dolayı son derece compact besleniyoruz gibi geliyor bana. yani miktar olarak az ama kalite olarak yüksek. eğer azaltacaksan da sebzenden ve etinden değil de ekstralarından azalt. mesela kola içme, ekmeği daha az ye. ama imkanın varsa verilenlerin tümünü yemeye çalış tabi. bence böyle.

yap kuzum yap ya sipsak oluyor daha tadina bakamadim ama kokusu müthis

ayy prensesim yaa size şipşak o, benim gibi beceriksize diil. şimdi fırına verdim ama yine mutfak savaş alanı gibi. naptım biliyo musun vanilya aroması koycaktım ama unuttum yağlı kağıdı serip harcı kaba döktükten sonra aklıma geldi ve akıllı ben naptım vanilya aromasını kaba ekleyip onun içinde mikserle çırpayım dedim soonaaa mikser kağıdı bi güzel burdu çevirmeye başladı tabii o sorada bütün harç etrafa saçıldı ancak yarısını kurtarabildim. verdim bakalım fırına nasıl olcak...

Son düzenleme:

yeme kız yeme doyduysan bırak

önce yukarıdaki gibi demiştim ama senseilerimiz aliye ve ekim ye diyolarsa ben de ye diyorum

Son düzenleme:
iftara 10 dakika kala tartıldım ama sonuç hüsran, gram oynamamış yaaaaaa( 1+1 seyir yapıyordum 4. gün ama gram oynamaz mı ya... iftarda zaten çok yemiyorum da sahurda 5 adet küçük piliç sosis 2 yemek kaşığı yoğurt dukan ekmeğimden yiyorum sadece..sosis %5 yağlı, ben peynir yumurta yemediğim için bunlarla tutuyorum orucu...Sosis mi etkiliyor, oruçluyken metabolizma hızım yavaşladı mı anlayamadım....

peynir ve yumurta bu diyetin temel besinlerinden. bunlar olmadan diyeti nasıl yapıyorsun anlamadım. sosis yasak bu arada. işlenmiş et ürünleri yasak. hepsinde mısır nişastası ya da patates nişestası var. pastırma ve sadece füme etler serbest. onların da bazılarında patates nişastası var.

bir de şu var. ne kadar az yersem o kadar çok kilo veririm diye birşsy yok. belli bir miktarın altına düşersen, vücut stoklarını kullanmamak için elinden geleni yapar ve yağ yakmayı bırakır. yani bence sen yetersiz besleniyorsun.

Prensesim, sana şimdiden afiyet olsun Allah kabul etsin.

:

ekimimmm canim cok sagolllll

kiiiiz tenarrrr simdi yiyorum yaptiklarimi bende aroma koymadim ama böylede güzel olmus ben lokma tatlisina benzettim benimkisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…