Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

peynir ve yumurta bu diyetin temel besinlerinden. bunlar olmadan diyeti nasıl yapıyorsun anlamadım. sosis yasak bu arada. işlenmiş et ürünleri yasak. hepsinde mısır nişastası ya da patates nişestası var. pastırma ve sadece füme etler serbest. onların da bazılarında patates nişastası var.

bir de şu var. ne kadar az yersem o kadar çok kilo veririm diye birşsy yok. belli bir miktarın altına düşersen, vücut stoklarını kullanmamak için elinden geleni yapar ve yağ yakmayı bırakır. yani bence sen yetersiz besleniyorsun.

benim bu diyeti 2. kez yapışım ,yumurtayı sadece ekmek yaparken kullanıyorum,küçüklüğümden beri peynir yumurta yiyemem,ne kadar az yersem o kadar çok kilo veririm mantığının bu diette işlemediğini zaten biliyorum,sanırım kendimi yanlış ifade etmişim,sosisteki patates nişastasını göz ardı etmişim saol...

ayy prensesim yaa size şipşak o, benim gibi beceriksize diil. şimdi fırına verdim ama yine mutfak savaş alanı gibi. naptım biliyo musun vanilya aroması koycaktım ama unuttum yağlı kağıdı serip harcı kaba döktükten sonra aklıma geldi ve akıllı ben naptım vanilya aromasını kaba ekleyip onun içinde mikserle çırpayım dedim soonaaa mikser kağıdı bi güzel burdu çevirmeye başladı tabii o sorada bütün harç etrafa saçıldı :KK43: ancak yarısını kurtarabildim. verdim bakalım fırına nasıl olcak...

ay kuzum benim çok tatlısın bee:KK9:

an itibariyle -200 gr :nazar::nazar::nazar::nazar::KK16: artik iftara bi saat kalasi tartiliyorum da:21::21::21::21:

Ben de bugün -100 çıktım, 72,1 oldum. Dün -200 dü vücut alışıyor mu ne :KK53::KK53::KK53: böyle gitse ne iyi olacaktı ya :KK52::KK52::KK52: ben iftarda yemek yemiyorum pek, çok az yiyorum 1 tane köfte ve az salatayla yoğurt yedim bugün. Midem küçülecek galiba ramazan da:KK9::KK9::KK9::KK9:

iyi aksamlar dukancanlar ilk firsatta attim kendimi buraya özledim sizi..:KK54:Gecmise söyle bir göz attim hepsini okuyamadim zamanim yok...:KK50:

geçmiş olsun yasena. talcid falan gibi bi antiasit kullanıyo musun canım? kullanmıyosan bi dene istersen biraz hafifletebilir ağrını

Canim tesekkür ederim midem hic bir ilac kullanmadim ben daha cok sinirsel oldugunu düsünüyorum asiri sinirlenince kusuyorum mesela birde buna stres uykusuzluk eklendi..Bugün de tuttum orucumu cok sükür ama sanirim yarina misafirim gelecek..Kirmizilar göründü...gece bi kefir icip yattim 3 de evde oluyorum 4 de sahurr bitiyor yiyip yatmak istemedigim den sahurlari böyle gecirdim..iftarda mercimek cormasi ictim iki dilim balik yaninda salata ve zero..simdide latte yaptim kendime gece bitene kadar 2lt su iciyorum..ama vucudum daki sislikler gitmiyor ictigim caylar banamisin demiyor...Hayirlisi bakalim...

Günaydinnnn:21::21::21::21::21::21:

Kizlar tickerima bakin cok mutluyum umutluyummmm:KK16::KK16::KK16: bugün 2 km yürüdüm ise öglen yemeginde oruc oldugum icin 4km yürüyecegim aksam is bitisinde de yine o 2 km ev yürüyüsünü yapicam:21:

aksamlari tartiliyorum artik iftar öncesi cünkü o sabah ac karnina tartildigim gibi oluyo sanirim :26: aksami sabirsizlikla bekliyorum:KK51:

Süper gidiyorsun canim tebrik ederim ben bu ara hic yürüyemiyorum...:KK50: Bugün netto dan harzä käse aldim kokusu degisik ama yinede güzel tavsiye ederim..

Merhaba hanımlar bu diyete bende yarın başlıyorum benide kabul edermisiniz acaba :))

Hosgeldin dukana uydugun sürece tabiki kabul ederiz..:KK34:

Son düzenleme:
Ben de bugün -100 çıktım, 72,1 oldum. Dün -200 dü vücut alışıyor mu ne :KK53::KK53::KK53: böyle gitse ne iyi olacaktı ya :KK52::KK52::KK52: ben iftarda yemek yemiyorum pek, çok az yiyorum 1 tane köfte ve az salatayla yoğurt yedim bugün. Midem küçülecek galiba ramazan da:KK9::KK9::KK9::KK9:

ay insallah 100 200 verir kurtuluruz bir an önce bn yiyorum zorlada olsa alissin bünye yemege

X