Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam dukan güzelleri:)))

dunku iftar menümde ispanaklı yumurta ayran cocola zero .2,5 lt su yesılcay vardi ve 3 dlim karpuz.

sahurada cılbır yaptim.

ıspnaklı ygurt yicem bugunde:))) ıspangın her turlusu:))

ALLAHIM YARDIM ETT.....AKSaM USTLERİ COK HALSİZ DUSUYORUM BENYA: ORUCLU DUKANgüzelleirm siz naıslınız nasıl gidiyor ?

İFTARDAN SONRA DUZELİYORUM Amma:)))

hhayden kolay gele iyi iftarlar....

hepimiz halsiz oluyoruz. fazla dert etme canım

4 günlük tatilimden sonra işte geldim burdayım :KK1: tatilim her şey dahil otelde olduğu için çok zorlandım diyeti bozdum azıcık ama toparlanıcam en kısa zamanda o yüzden panik yapmıyorum :KK19:

eve gelir gelmez migrosun sanal marketine girdim ne var ne yoksa aldım. evde hiçbişeyim kalmamış. ramazan için erzak lazım bana :KK39:

bu arada erkek arkadaşımla kesin olarak bitti. bugün iş için bi sınava gitmiştim sınava ara verildiğinde tuvalete gidip sessiz sessiz agladım ama yetmedi tabi halen daha hüngür hüngür ağlayıp zehrimi boşaltmayı bekliorum.

hoşgeldn arkadaşım. inşallah yakında daha iyi hissedeceksin kendini

iftar öncesi tartı 71.8. dünle aynıyım. 2 gün öncesine kadar çok hızlı kilo veriyordum. o dönem kaybettiğim suyun bir kısmı geri geliyor sanırım. yine de şikayetim yok. gramlar gide gele 1 haftada 1 kg olarak dengeliyor kendini. bu da gayet iyi bence...

iftar öncesi tartı 71.8. dünle aynıyım. 2 gün öncesine kadar çok hızlı kilo veriyordum. o dönem kaybettiğim suyun bir kısmı geri geliyor sanırım. yine de şikayetim yok. gramlar gide gele 1 haftada 1 kg olarak dengeliyor kendini. bu da gayet iyi bence...

haftada 1 kg süper bence çok az kaldı haydi 38 beden :KK23:

6km yürüyüs sonucu evde nesli revanim muffin tarzinda pisiyor tavugum baharatini cekmek üzere buzdolabinda yerini aldi iftara kalan süre 1 saat 20 dk

dukan bizi tanisa gurur duyardi :KK23:

kızlar bende Cumartesi tartıda 53,2 gördüm bu hafta artk güncelliorum ticker.ımı :KK1: güçlendirmede bugun 33.günüm.giden bu durumda 1200 gram olmus oluor.ama tabi Cumrtesi görmüş oldugum rakamın rahatlıgı ile,o gün aksam yemegini ödül yapmama ragmen,,Pazar günüde azıcık kacırdım kahwaltıda,,biraz kızartma ve vişne reçeli yedim :KK17:ama diyete basladıgımdan beri o reçel dolapta,,o bana baktı ben ona,o kdr sewmeme ragmen hiç yememiştim.kızartmayıda cok ozlemıstım.yaptım eewt ama pişman deilim :KK1: bunun cezası 2 gun saf protein yapıcam,çarsambada protein agırlıklı gidicem.bakalım artk bu hafta tartıda ne görücem Allah kerim :KK1:

Güneylim bu arada tşkler cnm,,Allah hepimizi korusun.
34 Ekimmmm,,koruma tarihini güncelle bakalım iletindeee,,,güçlendirmede werdiğimiizzz kilolar içindeee 10 gün yapıormusuz sekerimmm,,yani kilo wermeye dewam ettikçe güçlendirme bitişde uzuorr naberrrrr :KK1: nanikkkkkkkkk :KK33: :KK33:

Aman canım valla 3 kiloya yakın verdim 30 gün daha güçlendirme yapamam, biraz kaçamak yapıp alırım dermişim. :KK1:

ekım 34 ve ekınsu nerelerdesınız kızlar,yoksunuz ortalarda..surada tek guclendırmecı kaldım bi basımaa :2:

Canımm valla bu hafta benden pek hayır yok :KK31:

ekimimmmm nerelerdesin ki seeeeeen:KK3: özledik seniiiii:KK19:

Sağol canımm:KK16::KK16:

Ben de özledim sizleri, işle ilgili hareketli bir döneme girdim ki sorma, gözüne battı insanların buradaki saadetim :KK9:

Sen nasılsın fıstığım, nasıl gidiyor. Daha iftar olmadı değil mi orda?

X