Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Burdaki migrosta aroma yok baktım şimdi siteden, akşama bişey yapmam lazım çayın yanınaaa, canım çok tatlı istedii ya
dr.oetker aroma işe yaramaz mı ki? nesli nin kekinden yapim ben de bari

evet ipekom başladığımda kayıtlamıştım kendimi :) 109 iken -89 olmuş :)

Ya süper bu. Ben geçen ölçtüm hiç değişmemiş yada ben yanlış hatırlıyorum. Pofff

Bu arada ramazan başladığından beri her akşam düzenli callen yapmaya başladım. Aklıma fesatlık geitrmeen yapıyorum gece10:30 gibi. Zaten duş da alınca sorun kalmıyor :)
Yapamadığım hareketler vardı. Artık gayet rahat yapıyorum. Asla yapamam tam set diye düşünürdüm.

burdaki migrosta aroma yok baktım şimdi siteden, akşama bişey yapmam lazım çayın yanınaaa, canım çok tatlı istedii ya
Dr.oetker aroma işe yaramaz mı ki? Nesli nin kekinden yapim ben de bari

cnm ztn mıgrostakıler dr.oetkerin aromaları.

maşallah

kız verme artık yeter çiroz olcan bu sefer de accık etin butun olsun yaw

abovvvvv kız yarısını da bize verseydin hadi bakalım hayırlı olsun yeni başlangıcın

vıyyyy revaniye bayılırım oy oy oy ben de deniyim hemencik bunu

Burdaki migrosta aroma yok baktım şimdi siteden, akşama bişey yapmam lazım çayın yanınaaa, canım çok tatlı istedii ya
dr.oetker aroma işe yaramaz mı ki? nesli nin kekinden yapim ben de bari

evet evet yaa bizim burdaki migroslarda da yok migrosun hangi çeşit arolamalrı var yaa bi desenize ben de söliyim de getirsinler yaww

ben de bki hesapladım şimdi. 29,5 çıktı. bel ölçüm ve kilom senden az ama benim boyum 1.55.

migros sanal markette doğalsan yulaf kepeği indrmdeymş sanal marketten sipariş verim dedim ama bi türlü siparişi bitiremedim siparişi bitir diom gene aynı sayfa açılıyo:S

sanal marketten alıswerıs yapınca kargo parası eklenior dimi ?

2 lira ekleniyomuş nesli söylemişti.cocacola zero indrmdeydi dörtlüsü hadi taşımim o kdr şeyi dedim yulaf kepeği ve sek light süt 500 ml de indrmdeydi.zaten migrosa gtcem dolmuş parasıda vercm.netten sip vermek daha mantıklı geldi yörsan lorda bi tek migrosta var.tadını sevdm onun...bi türlü bitiremedim siparişi:Sçıktm ztn şimdi akşam nesliye sorcam nası yapılcak die ay tickerımıda yapıştıramamıştm ben çok mu beceriksizim ne

alemsin ya

4 günlük tatilimden sonra işte geldim burdayım tatilim her şey dahil otelde olduğu için çok zorlandım diyeti bozdum azıcık ama toparlanıcam en kısa zamanda o yüzden panik yapmıyorum

eve gelir gelmez migrosun sanal marketine girdim ne var ne yoksa aldım. evde hiçbişeyim kalmamış. ramazan için erzak lazım bana

bu arada erkek arkadaşımla kesin olarak bitti. bugün iş için bi sınava gitmiştim sınava ara verildiğinde tuvalete gidip sessiz sessiz agladım ama yetmedi tabi halen daha hüngür hüngür ağlayıp zehrimi boşaltmayı bekliorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…