Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyetin ilk başlarında haftada 1.5 kg tamam ama sonra haftada 1 e düşer. hatta ilk kilolar gittikten sonra haftada 500 gr olur. yani senin şu an bulunduğun aşamada haftada 1 kg süperdir. sen 1,5 veryorsun ve bunu az mı buluyorsun. tekrar söyleyeceğim. yanlış yaptığını. tabi sen bilirsin ama bence hem sağlıksız bir iş yapıyorsun hem de seyir bittiğinde verdiğin kiloyu koruyamayacaksın.

evet su gerçekten sıkıntılıydı bugün

yaa ben size bi itirafta buluncam. ben hergün ps yapıyorum. kitapta öyle yapsan da kilo verirsin ama daha yavaş olur diyodu da saf proteinden yapınca çok bıkıyorum etten yaa

bir dönem ben de öyle yapmıştım 1 ay kadar. şartlar öyle gerektiriyordu. kilo veriliyor ama çok daha yavaş oluyor tabi. o 1 ayda 1,5 -2 kg kadar vermiştim. ama sonra 2+2 ye geçtim. şimdi ise 1+1 le devam ediyorum

haftada 1.5 ayda 6 eder. bence azcık hızlı gibi yani 4 ideal olan

ilgin için sağol canım. verdiğim kiloyu az bulmuyorum. bugün tam 2 ay oldu başlayalı. 13 kg verdim. giderek azalacaktır ama 1 kg den aza düşmemesi için elimden geleni yapıcam.

mesela çok süt içiyorum bunu bırakıcam, daha çok spora gidicem, vb.

zaten çook uzun bir yolum var. mümkün olduğunca çabuk olması taraftarıyım.

çabuklaşırken süper sağlıklılıktan biraz uzaklaşmak olacaktır, buna razıyım.

inşallah dediğin gibi olmaz. 2012 mayısta başladım dukan'a, 2013 mayıs'a kadar, veya 64 kiloyu görene kadar devam ettirme niyetindeyim. hangisi önce olursa artık.

o kadar yoruldum ve sıkıldım ki kilolu olmaktan, en hızlı ve en uygulanabilir çözüm şu an benim için uygun çözüm, o da bu işte.

neyse en azından 5+2 deneyesi olan varsa, ben denedim iyi gidiyor ilan ediyorum buradan :)

ayy maşallah 14 yaşında oğlun mu var yaa çok genç görünüyosun ama sen susuzluk zor haklısın allah kolaylık versin, oruçlarınızı kabul etsin.

ben yurtdışından bir blogta okumuştum. kız 125 ten 70 e hep ps yaparak inmiş. ve hiç spor yapmadan.

gerçi kız 20 yaşında idi, öyle bir avantajı vardı.

ayy cınım yaaa içime su serptin walla hee ben de geç olsun güç olmasın dedim ha 20 ha 35 çok bi fark yok

Son düzenleme:
bir dönem ben de öyle yapmıştım 1 ay kadar. şartlar öyle gerektiriyordu. kilo veriliyor ama çok daha yavaş oluyor tabi. o 1 ayda 1,5 -2 kg kadar vermiştim. ama sonra 2+2 ye geçtim. şimdi ise 1+1 le devam ediyorum

aliyecim ben yaptığım diyetin sürdürülebilir olmasına çok önem veriyorum artık (onca başarısız diyetten sonra) o yüzden daha konforlu ama yavaş yolu tercih ettim. şimdilik hızım fena diil ama bakalım çok yavaşlarsam 1+1 e dönerim diye düşünüyorum.

senle yarışmayı nasıl dile getirmişim ben abbaaooo sen de uçuştasın maaşallah alişim :))
nesliii nesliii hoşgeldin
hoş bulduk balım kaymağımm :)

slm arkadaşlar hepinize kolay gelsin
oruç tutarken nasıl devam edilecek merak ediyorum doğrusu
ben kötü bir örnek olacağım belki ama 12 mayısta başladım 12 haziranda bıraktım 12 kilo verdim
şu geçen 1 aylık sürede kilo almadım ama hep dikkat ediyorum abartmıyorum protein yediğimde kendimi çok daha hafif hissediyorum belki psikoljiktir bilemiyorum
10 kilo kadar daha vermek istiyorum ama ramazanda başarılı olabilirmiyim bilemiyorum
normaldede şekerim düşüyor çok kötü oluyorum tarçınlı sütle kendimi toparlıyordum
şimdi tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerek

benim için de en önemli şey sürdürülebilirlik ve tabi sağlıklı olması. zaten bence dukanın başarısı da buradan geliyor, sürdürülebilir olmasından. yavaş oluyor o şekilde ama tabki çok daha rahat...

höööö nası yaaa 1 ayda 12 kilo mu verdin amanınnn tehlikeli yaw o kadarı

senle yarışmayı nasıl dile getirmişim ben abbaaooo sen de uçuştasın maaşallah alişim :))

hoş bulduk balım kaymağımm :)

sorma, bu ara böyle bir uçuşa geçtim. duraklamalarımın hıncını çıkarıyorum. birkaç gün önce düşünüyordum, herkes 3-4 ayda ne kilolar verdi, ben neden bu kadar yavaş veriyorum diye. sonra dedim ki kızım saçmalama, onlar en fazla 5-6 senelik yağlarını yakıyorlar, sen şu an 17-18 senelik yağlarını yakıyorsun. (şu an orta okuldaki kiloma ulaştım da) tam ben bunları düşünürken bir hızlanma oldu bakalım hayırlısı. ramazandan çok korkuyorum. benim her ramazan fiks +3 kilom vardır zaten. kazasız belasız atlatayım da inşallah...

yaa walla aliyecim inanır mısın çok alıştım bu şekilde yemeye yani canım eskisi kadar tatlı falan da çekmez oldu obur gibi yeme krizlerim geçti yani artık gerçekten acıktığım için yiyorum çok güzel bi duygu bu

höööö nası yaaa 1 ayda 12 kilo mu verdin amanınnn tehlikeli yaw o kadarı

bencede ama ne yapılması gerekiyosa onu yaptım kurallara uydum kaçamak yapmadım ve verdim
ama çok huzursuz oldum ve bıraktım sadece dikkat ediyorum kilo almıyorum 170 boyum ve 72 kiloyum yaklaşık 10 kilo daha vermeliyim tekrar başlamak istiyorum ama nasıl ve nerden başlasam bilemedimki bu kilolar ayrıca hamilelik ve doğum kiloları

ramazanı geçirip ramazan sonrası atakla başlayın derim ben. ama kendinize güveniyorsanız şimdi de başllayabilirsiniz. ben hergünü sp yaparak geçireceğim ramazanı. bir de hergün 2 yk tam buğday unu ve 2 yk yulaf kepeği ile yatığım ekmek. ekstralarım bunlar.

bence saf protein yerine protein+sebzeyle çözersin sen bu işi 2-3 ayda :) maşallah bu kadar gitmeye hevesliyse yağların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…