Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

walla yaa bu kadar talep olcanı ben bile düşünmemiştim :KK1: şimdi kestane şekerciğim pek üzüldüğü için en iyilerinden birini ayırdım tabii :KK53: ama yine ayar yapmaya çalışırız :KK34: daha ziyade 35-40 yaş arası var ama çıtır iyidir bee :KK53:

tamam 40 iyidir bana uyar :-))))

yok yok analamdığım bunca berbat etmek kendi hayatını
ille de rejim nedeniyle söyelmiyorum bunu
sonuçta bu tercihtir herkes vazgeçme hakkına da sahiptir
ama hiçbirimiz hayatımızı çöplüğe dönüştürme hakkına sahip değiliz.
atılacakları atın artık. eski erkek arkadaş, eski koltuk farketmez.. pembe pancurlu ev hayali yerine çöp ev sahibi olacaklar bu gidişle :KK43:

ne güzel demişsin. elbette diyet değil mesele, hayat. zaten kilolardan kurtulmaya da bu yüzden karar vermedik mi? üzerimizdeki yüklerden kurtulmak için.

dukan güzellerim :)) tenar tesekkürler :)))

dısarı cıkmam lazım . barim kafama göre tam tahıllı olmak kaydıylan bir ekmek alip gelelyim sizi beklersem ac kalırım ben sahura:))))

ya hep aklıma sorular var işte hep sizin yuzunuzden:KK43:(( enerji degerleine felan neym bakmam gerekn bişi varmı öff hadi görüsürz..

tatlım ellerine sağlık
dert değil güzelim, resimleri tatilden gelince koyarsın, biz burdayız nasılsa, bekleriz:KK9:
tadını çıkar inşallah, güle güle (şu kırılmaz çelik yağları kırmış olarak) gelmeni diliyorum
kendinize dikkat edin :KK54:
........
Rica ederim canım.. Tatilden gelince pikinili fotolarım face'de boy boy hihihihih:KK1::KK1: Şaka şaka.. O kadar da değil :KK70: Ama accık cıbıl olabilir :p Ramazan ramazan da koymasam mı cıbıl :KK1::KK1: Aslında foto buldum ama; ben kendim için, göbek basen değişimini görmek için göbişi açıp çekmiştim. Onları da buraya koyamıyom haliyle :KK1::KK1:

bundan kaç tane var elinde. bak herkes isticek haberin olsun.bi de çeşitleri var mı. mesela ben 40-45 arası olanından varsa rica ediciim
Yani diyor ki bu beden küçük geldi, bunun 1 büyük bedeni var mı hihihiih:KK1:
Canım sen zaten az daha zayıflarsan, senin yaş da küçülcek.. Sen de bu küçük bedenlerden kullanabileceksin :KK34: :KK9::KK9:

walla yaa bu kadar talep olcanı ben bile düşünmemiştim :KK1: şimdi kestane şekerciğim pek üzüldüğü için en iyilerinden birini ayırdım tabii :KK53: ama yine ayar yapmaya çalışırız :KK34: daha ziyade 35-40 yaş arası var ama çıtır iyidir bee :KK53:
Bak tezgahın önlerine hep iyilerini koyuyorsunuz, torbaya çürükleri atıyorsunuz :KK20: İyilerinden ver iyilerinden... Körpelerden.. Ahahahha :KK60:

yaw her seferinde cevap veriyim sorularına diye heves ediyorum ama sen de hep bilmediğim yerlerden soruyosun be anacım :KK53:
Çalışmıyosun işte böyle oluyo hahahahha :KK9: Çalışmadığın yerlerden çıkıyo hep. Hepsine çalışcan.. :KK53::KK1:

Son düzenleme:
bayıldımmmm nesli ellerie sağlı deneyecem valla acaba talandırıcıyı içine koysak mı yoksa medesanın dediği gibi şerbet yapıp üstüne mi döksek hangisi daha güzel olur kızlar:)))

1 su bardağı kadar yoğurt
2 yumurta
3 kaşık yulaf kepeği
yarıdan biraz fazla kabartma tozu
damağınıza göre tatlandırıcı
(ben takita kullanıyorum tekrar edeyim)
vanilya veya limon aroması yine keyfen konulabilir :KK66:
kek gibi cıvık cıvık karıştırıp kalıba dökün.. 180-210 arası beğendiğiniz-alıştığınız bir ayarda üzeri kızarıncaya kadar pişirin..

böyle kuru değil de aksine şerbetli bir tatlı gibi, ne bileyim revani gibi falan oldu.. afiyet bal şeker ola..

Eki Görüntüle 468682 Eki Görüntüle 468683

bul tabi hepimize bul sırayla:))en güzellerinden çürük çarık istemiyoz ama:)))
wallaha da bulurum ne sandım cicimm :KK55: örneğin şu nasıl?

Eki Görüntüle 468697

bundan kaç tane var elinde. bak herkes isticek haberin olsun.bi de çeşitleri var mı. mesela ben 40-45 arası olanından varsa rica ediciim

delycim gitmeden göreydik seni iyiydi amaaaa:)))
Rica ederim canım.. Tatilden gelince pikinili fotolarım face'de boy boy hihihihih:KK1::KK1: Şaka şaka.. O kadar da değil :KK70: Ama accık cıbıl olabilir :p Ramazan ramazan da koymasam mı cıbıl :KK1::KK1: Aslında foto buldum ama; ben kendim için, göbek basen değişimini görmek için göbişi açıp çekmiştim. Onları da buraya koyamıyom haliyle :KK1::KK1:

Canım sen zaten az daha zayıflarsan, senin yaş da küçülcek.. Sen de bu küçük bedenlerden kullanabileceksin :KK34: :KK9::KK9:

Bak tezgahın önlerine hep iyilerini koyuyorsunuz, torbaya çürükleri atıyorsunuz :KK20: İyilerinden ver iyilerinden... Körpelerden.. Ahahahha :KK60:

Çalışmıyosun işte böyle oluyo hahahahha :KK9: Çalışmadığın yerlerden şıkıyo hep. Hepsine çalışcan.. :KK53::KK1:

Çalışmıyosun işte böyle oluyo hahahahha :KK9: Çalışmadığın yerlerden şıkıyo hep. Hepsine çalışcan.. :KK53::KK1:

eee işin raconu böyle şekerim iyiler önde durmalı :KK1: ayrıca aliyeciğime de burdan sesleniyorum 5-6 yaşın lafı olmaz bee, fotodaki arkadaşımız 77 li temsil :KK53:

çalışcam da bunlar üst sınıfın konuları ben daha seyirdeyim, hem dün akşam elektrikler kesikti çalışamadım :KK60:

ayyy yarina yapsam ben bunu ya istee cok canim tatli istiyor dün kriz gecirip tatlandiriciyi abarttim saniyorum tatlandiricili süt ve yogurt yedim bol bol kahve ictim ama rahatladim bugün zaten sebze günümm o günler tatlandirici almamaya özen gösteriyorum:KK23: ama yarin iftar olarak kacinilmaz bu :KK23::KK23::KK23:

medesammmmm :21::21::21::21::21: hep böyle yapin beni gaza getirin nolur nolur nolur.....oof off o ödül günü neler yememki :KK52::KK52::KK52::KK52: derken bile aklima birsey gelmiyor ama dondurma kesin olacak:KK19: ben bugün bi pilates yapyimda yagmurlugumu giyineyipte yürüyeyim:KK76::KK76::KK76:

başaracaksın kuzuum,ben sana çok güveniyorum ve bu güvenimi boşa çıkarmayacağını da biliyorum :KK34:

senin bobin var ya kız :KK37:

ayyyy kızzz vallahi senin de dely'nin de gözünden kaçmamış,unutmuyorsunuz afferim vallahi :KK9:
evet valla biz bob'la biraz barıştık artık yada neyse cümleten size basın açıklaması yapiiim baya bi barıştık artık :KK23:
yaklaşık 5-6 aylık ayrılık ve sürüncemede kalan saçma sapan süreçlerin neticesinde yeniden mutlu günlerimize döndük.
aslında vallahi benim hiç niyetim yoktu ve tamamen vazgeçmiştim ama aylardır ciddi çaba sarfetti ve en sonunda oturup gördük ki biz aslında içimizde pek de bitirmemişiz birbirimizi :KK23::KK23::KK23:
haaa çok da kaptırmak yada hiç bişeyi sorgulamak istemiyorum.şu an herşey keyifli,tadını çıkartıyoruz.
evlenir miyim bob'la pek sanmıyorum ama yine de büyük konuşmak istemiyorum.
ama tenarr'ın önderdiği gibi bir yakışıklı karşıma çıkarsa aynı anda satarım bob mob tanımam valla :KK9::KK9:

bendeeeee bendeeee :KK53:

kuzum şans yok bizde valla yine takozlar çıkar,sen yine de önce memlekete dikkat et de gerçi kimin de ne çıkacağı belli olmuyor :KK50:
yaa sen var ya fıstık gibi hatunsun,bence biraz gözünü aç eminim çevrende bir sürü insan var ama sen görmüyorsun :21::21:
şans ver kuzum :KK19:

yaw tickerımı güncellicem hazır medesam da 100 gr mımı silmişken size laf yetiştirmekten güncelleyemedim :KK37: bi de benim işler vardı bi ara onlar noldu sahi :KK35:

hayırlı RAMAZANLAR dukan güzellerim benim:))))

simdik size syıne sorularım var:))))

1--> mutfak tartim yok 40 gr peynir diyor meselaya göz kararı ne kadar eder?

2--> ekmek yapmak için, tam bugday un+ beyaz un+ay cekirdegi+keten tohumu +kabrtma tozumu ekliiym böle bi ekmek uygun olarmı dukana...yada içine hangi un kullanayim.market ekmekleirnden hangini öneriyorsunuz bayanlar?? cevap bekliyorum cunki dısari cıkıp malzeme almam gerekkk:)))*

2.soruna cvp weremicem zira bunu hiç denemedim :KK1: ama ben olsam sahsen içim raaht etmezdi gider tam bugday ekmegımı alır marketten onu tuketırdım.1.sorun ise 40 gram peynir bi kibrit kutusundan cok az buyuk oluor cnm.

tmm işte ben olgun erkek istiorum.35 olan,,iyisiinden banada ayırsana bitane :KK1:

ohh içimizi boşzlattık şimdi yeniden başa sarabiliriz :KK33:

yok yok analamdığım bunca berbat etmek kendi hayatını
ille de rejim nedeniyle söyelmiyorum bunu
sonuçta bu tercihtir herkes vazgeçme hakkına da sahiptir
ama hiçbirimiz hayatımızı çöplüğe dönüştürme hakkına sahip değiliz.
atılacakları atın artık. eski erkek arkadaş, eski koltuk farketmez.. pembe pancurlu ev hayali yerine çöp ev sahibi olacaklar bu gidişle :KK43:

bu sözleri bende üstüme alınıorum güneylimm :KK1:

,

yaaaa ipeğimmmm vazoyla nasıl bir anın olabilir anlamadıım yaaa,duvarlar falan desen anlıcam da vazo ne yaaa :KK9:

:KK34::KK76::KK23:

aY SEN ÇOK YAŞA
Güldürdün beniii yineee.

Vazoyla callen yapıyordum canımm

Kütahyada şehrin ortasında kocaman bir vazo var. Malum seramik şehri. Şehirde tüm tarifler vazoya göre yapılır. Vazonun yanı arkası ordan sağa vazoda buluşalım vs...
Etrafında çok dönmüşlüğüm var zmaanındaa. Ondan öle dedim sanırım açıklığa kavuştu.. :)

bu arada niyetli olanları da etkilemeden bişeyi paylaşmak istiyorum.. ne olduğundan ya da neye yakın olduğundan emin olamadığım bi ramazan tatlımız daha var sanırım :KK66: resim paylaşın derseniz az kemirilmiş halini de paylaşırım.. ama yek başıma karar veremedim paylaşmaya?? iftarı mı bekleyeyim??

Paylaş gülüm daha çok sevapp ki paylaşamışssın zatenn

gidecek gülüm hepsi gidecek hiç merak etme, çok fıstıksın sen ben sana ne cillop çocuklar bulurum beee

Bende isterimmmm yaaa. Lafta kalmasınnn. 78 ekim doğumluyum. Yüksek lisans mezunuyum. Denizcilik sektöründe yüksek uzman olarak çalışıyorum. Yalova da yaşıyorumm. Ankara ve İzmir civarına bile gidebilirim.
Bak kendimi de tanıttım. Yılbaşına kadar da fıstık olurum zaten kendimi inanılmaz severimmm.
Dedim ya lafta kalmasınnn :)

yaa hakkaten vazo ne yaa :KK60::KK60::KK60:

Sanırım açıklamalarım yeterli olmuştur :)
Vazoda buluşacak adam istiyorum ben

ben de isterim:))))

Canoo bende Ankaraya gelmek istiyorum artık bi el atarsınnnn

1 su bardağı kadar yoğurt
2 yumurta
3 kaşık yulaf kepeği
yarıdan biraz fazla kabartma tozu
damağınıza göre tatlandırıcı
(ben takita kullanıyorum tekrar edeyim)
vanilya veya limon aroması yine keyfen konulabilir :KK66:
kek gibi cıvık cıvık karıştırıp kalıba dökün.. 180-210 arası beğendiğiniz-alıştığınız bir ayarda üzeri kızarıncaya kadar pişirin..

böyle kuru değil de aksine şerbetli bir tatlı gibi, ne bileyim revani gibi falan oldu.. afiyet bal şeker ola..

Eki Görüntüle 468682 Eki Görüntüle 468683

Budurrr.
Ellerin dert görmesin

ewt cnm Antakyalıyız aslen..Küflü çökeleği ben sewmem ama ewdekiler sewer.Adanaya gidince getiririm sana :KK16:

bende bende bendee...Tenar Tenar duy sesimiziii,,işte bu KK.nin ewde kalmıs kızlarının ayak sesleriiiii :KK53: :KK53: En Büyük KK

Bende künefe isterim oz amannnn :)

Cehennem haram kılınan kullardan olmamız dileğiyle ben de hepimizin Ramazan-ı Şerifi'ni kutlar, hayr, bereket, rahmet getirmesi dilerim.
Mevlam alnımızın akıyla geçirmemizi nasip etsin .

ben de sabah 51.6 idim. kızlar haklı, iftardan önce tartılmamız gerek :KK34:

öğrencilik güzeldir ipekcim
ama şu dizle regl bağlantına çok şaşırdım. iyiymiş aslında :KK1: ağrı seni çok rahatsız ediyor mu?

!

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Tamam artık iftar öncesi tartılıyoruz sabah tartılıp moral bozmuyoruzz

Ay ayyay ayyy
Ben,m mesaim bitmek üzere. Çok iyiyimiş böleee sevdim bu tarzıı. Şimdi annemle buluşup çarşı gezeceğim. DÜnya vakit var daha.
Tekrar hayırlı olsun Ramazan ayı. ALLAH seneye de yetiştirsin. Aİlelerimizle, olmayanlara eşlerle bebelerle İNŞALLAHHHHHH

ayyyy kızzz vallahi senin de dely'nin de gözünden kaçmamış,unutmuyorsunuz afferim vallahi :KK9:
evet valla biz bob'la biraz barıştık artık yada neyse cümleten size basın açıklaması yapiiim baya bi barıştık artık :KK23:
yaklaşık 5-6 aylık ayrılık ve sürüncemede kalan saçma sapan süreçlerin neticesinde yeniden mutlu günlerimize döndük.
aslında vallahi benim hiç niyetim yoktu ve tamamen vazgeçmiştim ama aylardır ciddi çaba sarfetti ve en sonunda oturup gördük ki biz aslında içimizde pek de bitirmemişiz birbirimizi :KK23::KK23::KK23:
haaa çok da kaptırmak yada hiç bişeyi sorgulamak istemiyorum.şu an herşey keyifli,tadını çıkartıyoruz.
ama tenarr'ın önderdiği gibi bir yakışıklı karşıma çıkarsa aynı anda satarım bob mob tanımam valla :KK9::KK9:

maşallah maşallah :nazar::nazar: çok sevindim allah mesut etsin. yaa medesacım yakışıklı olur da bizim sektörde öyle pek kodum mu oturtan tip yok be cınım sen öyle seviyosun diye sölüyorum :KK1:

........
.........
Hayırlısı olsun canişko :KK73::KK48: Sevgi aşka varsaaa.. Oh ne alaaa.. :103: Bize pis bişi yemek düşer hiihihih :KK1::KK53::KK53:
Sen üzülme yeter kii.. ama yazık tabi, o da üzülmesiiinn... Aşık çocuk aşık, napsın yaaww :KK16: :KK69:

Bi de ne dicem... Böyle biri benim karşıma çıkmasın bence, tehlikeli hahahaha:KK9::KK9:

eee işin raconu böyle şekerim iyiler önde durmalı :KK1: ayrıca aliyeciğime de burdan sesleniyorum 5-6 yaşın lafı olmaz bee, fotodaki arkadaşımız 77 li temsil :KK53:

çalışcam da bunlar üst sınıfın konuları ben daha seyirdeyim, hem dün akşam elektrikler kesikti çalışamadım :KK60:
Hep bi bahane hep bi bahaneee :KK1::KK1:

Patron iş bekliyo ben geyikteyim.. Biraz iş yapiyim hatrı kalmasın çaaavv :122:

X