Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende isterimmmm yaaa. Lafta kalmasınnn. 78 ekim doğumluyum. Yüksek lisans mezunuyum. Denizcilik sektöründe yüksek uzman olarak çalışıyorum. Yalova da yaşıyorumm. Ankara ve İzmir civarına bile gidebilirim.
Bak kendimi de tanıttım. Yılbaşına kadar da fıstık olurum zaten kendimi inanılmaz severimmm.
Dedim ya lafta kalmasınnn :)

sen zaten fıstıksın yaw :KK23: tamam seni de aldım listeme, arkadaş çevremi biraz genişletmem gerekecek hehe :KK1:

dely ciiiiiim iyi tatiller kuzummmmmm bikinili resimlerini bekliyorum :KK23::KK23::KK23::KK23:

medesammm bobla barismana sevindim canim hayirlisi olur insallah:KK24:

medesammmm bu ispanakli suflenin yarisi artti derin dondurucuya atsammii birsey olurmu:26::26::26:

bugün oruc tutamadim yarin niyetliyim insallah biterse regl yani bi kac gün kalmali orada:26::26:

Bende künefe isterim oz amannnn :)

söylemesi ayıp annem cok güsel künefe yapar,,ama bunun sogugu gelmez o yüzden bigün bizde gelip yemen lazım cnm :KK1: Annemler İstanbula geldiğinde dawet ederim seni,Yalova dedigin surası ztn atlar gelirsin:KK16:

lovecım çıtırsın fıstıksın walla. olgunu da çıtırı da sana kurban olsun

ayyyy cnmmm agzından bal damlayan dudaklarını sevsinlerr :KK1: :KK1: yanlıs anlasılmasın eşcinsel fln deilimmm heee,,sadece gaze geldim bu sözlere :KK1: :KK53:

ahan da güncelledim tickerımı :KK76:

güncelle güncelle,,moral olsun :KK16:

Hoş geldin Haticecikk .İpek ben :)
Hepimizin yıllar önce vermesi gereken kararı bu yaşta vermene çok sevindim.
İnan hepimiz kendimizi çok kötü hissettik zamanında. Şimdi tamamne bitmese de artık kötü değiliz. En güzel biziz. Daha güzel de olacağız. Face de grup var. Hepimizin resimleri orada mevcut. Hemde öncesi sonrası durumları da var. Şok olacaksın.
O tavsiye eden arkadaşın varyaa cennetlik inşallah. Senin için en önemli insan olacak önümüzdeki günlerde...
Başarı hikayesi demiyoruz onlara. Bunlar gerçek hikaye olmaz... Gözümle görsem inanmam diyeceğin şeyler gördüm ben burda. Bu sebeple ayrılmamam, düzenli takip etmen çok önemli. Bazen burdan çekindiğimden kaçamak yapmıyorum ben.

Arkadaşlar bol bol açıklamış ama bende üstüme düşeni yapayım. Eminim her gelen mesaj seni daha da mutlu edecek ve gaz verecek.

Hemen kitapla başlıyoruz. Seyir evresinin sonuna kadar oku acilinden. Sonra atak evresini tekrar okur notlar alırsın. Arada da bize sorarsın. Atak bitmeden seyiri de okursun tekrar. Sürekli yanında olsun. En önemli kaynak.

Ama lutfen kararlı ol ve ne olursa olsun kaçamak yapma. Hepimiz yaptık neredeyse kaçamak ama yapmayanlar sonuca daha çabuk ulaştı. Yapınca zaman zaman duraklamalar oluyor bu can sıkıyor. Gerçi kaçamak yapmayanlar da duraklama gördü ama yaşın ve kilon hızla zayıflamaya çok müsait. Önemli kısmını atlat hepsini yiyeceğin günler gelecek. Kaçamak başladımı durdurulması çok zor bir evre :)

Dolu tarif var. Birde Neslii var kiii. O bizden biri. Örneğin canın makarnamı istedi. Söylüyorsun Neslii ye hemen sınırsız malzemelerle yapıveriyor. Yani alternatifin o kadar çok ki. Aç kalmak mümkün değil. hele sınırsızları istediğin zaman yiyebiliyorsun. Kitabı okuyunca bu diyetin ne kadar uygun olduğunu göreceksin.

merhabaaa öncelikle sizleri ayrı ayrı tanıdığım için ve ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkr edermm.yazdklrnızın her biri çok değerli benm için.kitabı hemn alp okuyacağm ve daha iyi anlayacağm tabiki :) sizler sayesnde daha emin ve doğru adımlar atcağmdan eminim.ilk başta bu kadar ilgi göreblcğimi hiç tahmn etmemştm ama gördm ki aile olmşsnz ve beni de aranza almaktn çeknmednz hepinize çok tşkkr edermm :)) hepinizin yorumlarnı ayrı ayrı okudum ve sanırım ramazndan snra başlamann bana daha doğru olck benm için.çnkü ben normlde en az 3 4 litre su içen bi insanm ve ramaznda bu beni çok zorlyck diyetnde özü su oldğu için zor olck gibi görünüyor.ama ben dedklernizigöz ardı etmycm naslsa ramazndn snra diyete başlycm birz daha yiyeym demycm şmdiden sorumluluklrmn bilincndeym ama dukana olan hassasiyti net görebldğm için diyete ramazndn snra başlama kararı aldm o zamana kadar kitabı da ezbrlemş olurum sanırım :) bu 1 ay içinde de sizde öğrncğim çok şey var tabiki :)

Testi bir an önce yapmana sevindim Haticecik
Bu nuda profilindeki çizelge alanına yapıştır bakalım ne olacak :)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wNk97RH/weight.png

bunu yapmaya çalşcm hemen nasl oldğnu tam olarak bilemesmde yardmcı olursunz sanırım :)

Bence Haticecik kendine ve iradesine güveniyorsa hemen başlasın. Beklemesinin bir anlamı yok.
Ama bize söz verecek.
Suyunu içecek.
Protein günlerinde etini sütünü eksik etme. Sebze günleri kurallarını atlama.
Atak döneminin zaten 5 günmüş. Biraz sabırla olurr.

Haticecik iznin olursa seni çekirgem seçtim. Burda nerdeyse herkesin bi çekirgesi (çömezi) var. İnan bu diyetin % 50 si gazla oluyor. Yarışmalar, bildirimler yapıyoruz. özelimizi ortaya yatırıp tartışıyoruz. Birbirimize sevgili bulmaya çalışıyoruz. Bazı arkadaşlar buluştular ama toplu bi buluşma henüz yapamadık. Ayrıca spor programları var. Hele bi Callen var ki. Ama buna ramazandan sonra başla ourç falan gidebilir.... Bana özel den adresini yollarsan ben sana cd yollayabilirim. Sıkılaşmak ve şekillenmek çin bire bir. Sırt falan düm düz oluyor çok cabuk hisssediliyor. Daha neler var neler. Say desen sayamam.
1 kelime bile atlamadan forumu okuyoruz her gün. Aklıma yatanı not alıyorum. Tavsie ederim ...

söylediğiniz her şeyi uygulayacağımdan emin olablrsinz çnkü sizlere çok güveniyorum bu konuda.. ayrıca çekirge olmayı zevkle kabl ederim :) siz benm öğretmnmsinz bi noktada burası çok eğlenceli bi platform ve eğlencelerde yanınzda olmayı çok isterm :) yardmcı olmaya çalştğnz için her şeklde iletşm kurablrm hiç problem değil.her şey için çok teşekkr ederm.tavsiyeleriniz her zaman önemli.. teşekkrler tekrar :)

aY SEN ÇOK YAŞA
Güldürdün beniii yineee.

Vazoyla callen yapıyordum canımm

Kütahyada şehrin ortasında kocaman bir vazo var. Malum seramik şehri. Şehirde tüm tarifler vazoya göre yapılır. Vazonun yanı arkası ordan sağa vazoda buluşalım vs...
Etrafında çok dönmüşlüğüm var zmaanındaa. Ondan öle dedim sanırım açıklığa kavuştu.. :)

Paylaş gülüm daha çok sevapp ki paylaşamışssın zatenn

Bende isterimmmm yaaa. Lafta kalmasınnn. 78 ekim doğumluyum. Yüksek lisans mezunuyum. Denizcilik sektöründe yüksek uzman olarak çalışıyorum. Yalova da yaşıyorumm. Ankara ve İzmir civarına bile gidebilirim.
Bak kendimi de tanıttım. Yılbaşına kadar da fıstık olurum zaten kendimi inanılmaz severimmm.
Dedim ya lafta kalmasınnn :)

Sanırım açıklamalarım yeterli olmuştur :)
Vazoda buluşacak adam istiyorum ben

Canoo bende Ankaraya gelmek istiyorum artık bi el atarsınnnn

Budurrr.
Ellerin dert görmesin

Bende künefe isterim oz amannnn :)

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Tamam artık iftar öncesi tartılıyoruz sabah tartılıp moral bozmuyoruzz

Ay ayyay ayyy
Ben,m mesaim bitmek üzere. Çok iyiyimiş böleee sevdim bu tarzıı. Şimdi annemle buluşup çarşı gezeceğim. DÜnya vakit var daha.
Tekrar hayırlı olsun Ramazan ayı. ALLAH seneye de yetiştirsin. Aİlelerimizle, olmayanlara eşlerle bebelerle İNŞALLAHHHHHH

vazoyla callen mıı ahahahaha yok artııkkkk :KK60:
kuzu sana izmirden bulalım birini,gel yamacıma :KK34:

maşallah maşallah :nazar::nazar: çok sevindim allah mesut etsin. yaa medesacım yakışıklı olur da bizim sektörde öyle pek kodum mu oturtan tip yok be cınım sen öyle seviyosun diye sölüyorum :KK1:

ben ona bi kodum mu yapıştığı yerden kalakmaz vallahiii,neee koydumu oturtmasıı anaaaa :KK20:
sen yanlış anlamışsın kuzummm o kadar da deel yaniii ama azıcık da erkek olduğunu,ağırlığını hiseetmek lazım babında dediydimm.yani onun yanındayken ben kendimi erkek gibi hissetmemmeliyim,o bakımdan :KK34:

Hayırlısı olsun canişko :KK73::KK48: Sevgi aşka varsaaa.. Oh ne alaaa.. :103: Bize pis bişi yemek düşer hiihihih :KK1::KK53::KK53:
Sen üzülme yeter kii.. ama yazık tabi, o da üzülmesiiinn... Aşık çocuk aşık, napsın yaaww :KK16: :KK69:

Bi de ne dicem... Böyle biri benim karşıma çıkmasın bence, tehlikeli hahahaha:KK9::KK9:

bakalım kuzum yaaa hayırlısı gerçekten,off ama zor bu işler yaaa:KK19:
yani böyle sevgililik durumu iyi hoş da evlilik gibi ciddi bir durumda zor olur gibi,aman düşünmeyeceğim şimdilik bu detayları :KK50:
niçüün teklikeli anlayamadım kuzucannn :KK52:
yaaa ayrıcaaa artık en geç tatil dönüşü ekle şu resimlerini bebemm :KK23:

dely ciiiiiim iyi tatiller kuzummmmmm bikinili resimlerini bekliyorum :KK23::KK23::KK23::KK23:

medesammm bobla barismana sevindim canim hayirlisi olur insallah:KK24:

medesammmm bu ispanakli suflenin yarisi artti derin dondurucuya atsammii birsey olurmu:26::26::26:

bugün oruc tutamadim yarin niyetliyim insallah biterse regl yani bi kac gün kalmali orada:26::26:

sağol kuzum benim :KK16:
yaa sebzeler buzluğa girip çıktı mı böylee bii gevşeyip yumuşuyorlar,bi garip oluyorlar ama yenmez diye bişey yok olur tabiii.:21:
ben neyi bulsam atıyorum buzluğa,sonra çıkarırı ısıtır yersin.bak canım çekti h.sonu ben de yapiim bi ıspanak sufleciği :KK56:

ahan da güncelledim tickerımı :KK76:

tebrikler kuzuummm,Allah daha sık güncellemeyi nasip etsin inşallahhh :nazar:

Haticecik,
Dün çizelge yayınlanmıştı. Onu bir incele. Kim ne kadar zamanda kaç kilodan kaça dşmüş. İnan acayip motive olacaksın.

Kızlar bu arada ben ramazan dolayısıylşa sabah 7 de mesaiye başladım. Site sayesinde 1,5 saat geçti bile. Bu arada işimide yapıyorum tabi.. Ancak maillerimi okudum ya neyse...
Sabahın köründe de çenem bi düşük ki, sormayın. Oruç beni böle yapıyor işte.
Sahurda dukan ekmeği, peynir ve çılbır yedim. Gayet protein günüme uygun bir sahurdu. Tabi bunu direk 500 gram olarak + gördüm ama o saatte yiyince ne olacak. Ramöazanda iftar öncesi tartılmayı planlıyorum. Moral bozulmasın diye....
Babama da tembih ettim pide almasın eve diye. Ama canı ister alırsa bilemem. Bakalım pideyi görünce içm nasıl acıyacakkkk

çizelgeye çoktan göz attımmm.hepinizle gurur duydum size imrenmemek elde değil :))

haticeciğim aramıza hoşgeldin.:KK16:Bende aliye gibi düşünüyorum sen ramazanda dikkatli beslen ama dukana bayramdan sonra başla. bir ay çok fazla birşey kaybetmezsin, hatta bu şekilde bile kilo verebilirsin bir çok insan ramazanda da kilo kaybediyor,diyetsiz:KK34:.atakta çok su içmen gerekir çünkü protein böbrekleri zorluyor ve sen oruçlu iken bunu yapamazsın kuzum. allah korusun böbreklerine zarar verirsin aman diyeyim. önce sağlığın

merhaba hoşbuldummm.düşüncelerinze hak verdm ramazndan snra başlyrm ve tabiki dikkt ediyorum ramazn sonuna kadrda kendmi hazlamş olurum :) çok teşekkr edermmm

ben ona bi kodum mu yapıştığı yerden kalakmaz vallahiii,neee koydumu oturtmasıı anaaaa :KK20:
sen yanlış anlamışsın kuzummm o kadar da deel yaniii ama azıcık da erkek olduğunu,ağırlığını hiseetmek lazım babında dediydimm.yani onun yanındayken ben kendimi erkek gibi hissetmemmeliyim,o bakımdan :KK34:

tebrikler kuzuummm,Allah daha sık güncellemeyi nasip etsin inşallahhh :nazar:

amanınnn yanlış anlaşılmışım :KK53: yok canım tabii ki sana kodum mu oturtmasın öylesi kimseye olmaz :KK20: yani masaya yumruğunu vurdum mu demek istedim yaa erkek gibi yani mert falan :KK34:

çok teşekkürler kuzucuum amiinnn aminnn :KK16:

haticecim hoş geldin aramıza:) bnde 24 yaşındayım 122kiloyla başladım 27 mayısta şimdi 109 kiloyum.1 haftadır uymuyorum dukana ama gerçekten çok ciddi sorunlar yaşıyorum.sen bnm gbi yapma:) tekrardan hoş geldin...seni facebook grubumuzada ekleyelim:)

ne kadar çok kilo vermişsiniz harikasınıızzz çok mutlu ediyo beni bunları okumak benmle paylaşmanz.motive oluyorum her defasnda daha fazla heyecnlanıyorum demekki oluyormş yapnca bunu görüyorum sizlerde :)) muhteşemsinizz.. çok çok hoşbuldum ben sizleri de forumu da :) olur tabi facete de görmk isterm hepinizi :)

amanınnn yanlış anlaşılmışım :KK53: yok canım tabii ki sana kodum mu oturtmasın öylesi kimseye olmaz :KK20: yani masaya yumruğunu vurdum mu demek istedim yaa erkek gibi yani mert falan :KK34:

çok teşekkürler kuzucuum amiinnn aminnn :KK16:

heehh bak o olur,masaya vursun hoplatsın beniiii :KK52::KK52:

kızlarr nedense bugün doğru düzgün bişey yiyemedim ve hiç aç hissetmiyorum kendimi.
sabah 1 tane haşlanmış yumurta ve süt o kadar.
öğlen yemek falan yemedim,onun yerine 1 dilim dukan ekmeğimi yaptım.
sonra da arada havuçlu tarçınlı kekimden yedim 1 dilim.
suyumu da içemiyorum yaa,şu saaatee kadar daha 1 litre içmişim,oysaki çoktan 3 litre falan olmalıydı :KK50:
ayrıca karnımda da garip bir sancı var,sanki mest çayı içmişim gibi anlamadım niçün bugün böyle oldum ki,üstelik de sebze günüm ama canım hiç bişey istemiyor,karnım da hiç acıkmıyor.cins miyim ben :26:

çenesi düşükler :) seçmece mi yapıyonuzz :KK9::KK9::KK9:

bayıldımmmm nesli ellerie sağlı deneyecem valla acaba talandırıcıyı içine koysak mı yoksa medesanın dediği gibi şerbet yapıp üstüne mi döksek hangisi daha güzel olur kızlar:)))
ya bu böyle ekmek kadayıfının ultra-hafifi kıvamında oldu.. şerbet yapaılacaksa bu kadar yoğurt koymadan daha kuru bi tarşf de denenebilir sanki..:KK34:

X