Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

wallaha çok güldürüyosun beni nesli süper betimlemeler "kendini ispiyonlama derdine düşmek"

ben yorum yapmıyorum kuzum, çünkü çenem bi açılınca zor kapanıyo.. ummadığın anda geçecek bu hissettiğin acı, o kadarını söyleyeyim ..

Ben de HD var canım, eğer kanal HD yayın yapıyorsa olduuun gibi bütün hatlarınla görcem seni

iyi madem ben dahil tüm kızlar sizde izleyek :)))

ya olduuum gibi görüncem ya da odunn gibi görüncem! pek bi fark yok ama olsun :)))

Son düzenleme:

Canım, gerçekten olsun diye çok yalvardığımız, olmadı diye çok üzülüp gözyaşı döktüğümüz şeyşerin bir süre sonra olmamasına şükrettiğimiz çok olmuştur mutlaka. Bu da öyledir inan ve anne baba evladı için hep en iyisini ister ve mutlaka istemiyorlarsa bir bildikleri vardır.

Öyle acıyı bir anda yok edecek bir şey yok, olmasın da bence çünkü her acı biraz olgunlaştırır bizleri, mutlaka birşeyler katar. Gönül ister ki kimse üzülmesin, kırılmasın ama acımasız bir dünyada yaşıyoruz başımıza gelenler de bir dahakine biraz daha güçlü olup ayakta kalabilmeyi öğretiyor bize. Üzül, ağla, dök içini ama tatilden kilolarını (güçlendirmedesin biliyorum 3 kilonu) ve üzüntünü denize bırakıp gel canım. Döndüğünde de silkelenmiş, yenilenmiş şekilde yeniden hayatın güzellikerini görmeye başlayacaksın.

Sen de iyi ki varsın canım.

boy pos tamamdır "göz dolduracağıma" ne şüphe alişim,, ben verdim 10 kilo, ekran koycak 5 kilo :)) olcam yine 80'lik nene :))))

Canım, bu ne yaışması bakalım, anlat hele bi

qulSe ben de benzer bişey yazacaktım, kızma sakın tatlım, üzülme de.. olur öyle..

Son düzenleme:
kıslar bu arada ben sizin yazdıklarınızı hep beğeniyorum da nedense ben evden bağlandığımda bu beğen butonu çalışmıyo bende. işyerinden çalışıyo sadece. hepinizi beğendim ben hepiniziiiiiiiiii

Evet canım callen valla muhteşem değişim

Kız sen bana neden yaşlı muamemesi yapıyosun Akşam kaldığım yerden gele gele yazıyorum işte, sonradan gördüm rüküş, 38 beden bilmem ne, yarışmanın hangisi olduğunu bilemedim önce, hemi de boş bulundum sordum be ya,sanki akçay da tv varmış gibi bir yandan telefonla konuşurken. Demek ki belli yaştan sonra aynı anda 2 iş yapılamıyormuş

Yaaaa dalgınlıgıma gelmişşş 4tane kayısı cekirdeği vardı onları kırıp yemişimm

Offfff

Ya canım, sahiden çok emek ister o, nasıl yaptın. Hani oruçken uğraşır yer bitirirsin sonra aklına gelir ya, onun gibi. Olsun canım, afiyet olsun

iyi madem ben dahil tüm kızlar sizde izleyek :)))

ya olduuum gibi görüncem ya da odunn gibi görüncem! pek bi fark yok ama olsun :)))

Delisin sen ya, ne kelime dağarcığı valla pes, yemek tarifleri gibi maşallah.

Bu arada rüyandaki baklavaya da çok güldüm alıntı yapmadım ama mantıların şahaneydi, sıra ona da gelir be kuzum. Medarı iftiharımızsın sen Nesli. Totonu kaşı

Çooook tatlısın :)))

Kızlar,

Bu arada ben ilk defa akşam giriyorum, hep böyle hareketli mi bu akşam mı böyle?:126:

sana özell fıstığım.. duyduk sbs anası çekimserliğini, gerginliğini , ürkekliğini.. ondan çullandık

Yirim seni ben Sorma kuzum ne zormuş be, güneylimin dediği gibi sbs ye girmekten zormuş okul seçmek. Öğreneceğiz el mecbur.

fıstıklarımm ben hala uyumayan levinimi dışarıya çıkartayım, serinlikte pisikletünü sürsün yavruşum iyi geceler hepiciğimizee

Evet Nesli yarışma günü ve kanalı paylaşırsan çok sevinirim. İşte bizim en hamarat Dukandaşımız deyip pay çıkarırım kendime :)

kız nesli bişey belirleyelim, bi hareket, bi aksesuar falan... onunla bize selam yolla. hatta olursa aleni selam yolla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…