Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sen niye kendi kendini ispiyonlama derdine düştün ki tenarrr!! :)) yok yahu ne benimki süper idi ne de seninki bozuverdi :))
bu arada rüyamda baklava denemesi yapıyodum yeminle -ki gerçek hayatta hiç yapmadığım gibi üstüne üstlük hiç de sevmem :)) benim baklavam hurmadır hurmaa!!:KK24::KK24:

wallaha çok güldürüyosun beni nesli süper betimlemeler "kendini ispiyonlama derdine düşmek" :KK1: :KK9:

belki de genç olduğumdan dolayı kabullenemiyorum annemle babamın söylediklerini. sizin de dediğiniz gibi bi bildikleri var bizi en iyi onlar tanıolar ama ben yine de kendim yaşayıp görmek istedim. kurduğum cümle şuydu "bırakın kendim yaşayarak göreyim, üzülürsem de ben üzülcem daha önce de üzüldüm geçti" bunu söylediğim için pişman mıyım, değilim tabiki ama hep dua etmeye devam ettim hayırlısı için. allah istemedi, kaderimiz bir değilmiş. herkes buna benzer şeyler yaşamış demekki. böyle böyle olgunlaşıoruz işte. bu arada yalnız olmadığımı bilmek iyi oluyor. :KK66:
ben yorum yapmıyorum kuzum, çünkü çenem bi açılınca zor kapanıyo.. ummadığın anda geçecek bu hissettiğin acı, o kadarını söyleyeyim ..:KK34:

Ben de HD var canım, eğer kanal HD yayın yapıyorsa olduuun gibi bütün hatlarınla görcem seni :KK1::KK1::KK1:

iyi madem ben dahil tüm kızlar sizde izleyek :)))

ya olduuum gibi görüncem ya da odunn gibi görüncem! pek bi fark yok ama olsun :)))

Son düzenleme:
çok haklısın canım, annemle-babam da haklıydı. onlar tanımadan sevmediler erkek arkadaşımı, 1.5 sene oldu kabullenemediler. babam hep "sen üzülceksin ben seni düşünüorum" deyip durdu. ben erkek arkadaşımı o da beni sevdi çok değer verdi ama olmadı bi türlü olduramadık hayat tarzlarımız ters düştü ve ben tıpkı babamın dediği gibi çok üzüldüm. bundan sonrası kader kısmet. ne olsun die gözyaşı dökerim ne de olmasın die dua ederim. allah ne yazdıysa hayırlısı hangisiyse ikimiz için de öyle olsun. canım yanmıo desem yalan olur. çok yanıo aklıma geldikçe ağlama krizine giresim gelio bi hıçkırıp susuyorum biri duymasın die. geçicek biliorum zamanla olucak ne olucaksa.

keşke şu üzüntü için de bi formul olsa. Bi dukan daha çıksa ve "artık üzülmeye son" diye yeni bi yöntem sunsa bize, kilolarımız gibi üzüntülerimizden de bi çırpıda kurtulabilsek...

kocaman ve çok çok içten bi amiiiinnnn dedim son dediğine =) allah inşallah doğru insanı çıkarır bi an önce karşıma. arkadaşlarım ve ailemle hiçbi şekilde konuşmadım bu konuyu. sizinle paylaşıorum sadece. ilişkiye ilk başladığımızda bikaç kez ayrılmıştık. şimdi söylesem inanmıcaklar bana siz barışırsınız dicekler ama bu sefer kesin bunu hissediyorum ve biliorum.
İtiraf edeyim sanırım biraz şoktayım. ondan biraz daha mücadele etmesini bekliodum. hiçbi şey yapmadı ayrılmak istedi. ne yapıcağımı ne düşüneceğimi bilmiorum. tatile çıkınca bol bol ağlayıp deşarj olmak istiyorum. umarım iyi gelir. destekleriniz için çok teşekkür ederim. sizin yazdıklarınız biraz daha iyi hissettirior bana iyi ki varsınız :KK16:

Canım, gerçekten olsun diye çok yalvardığımız, olmadı diye çok üzülüp gözyaşı döktüğümüz şeyşerin bir süre sonra olmamasına şükrettiğimiz çok olmuştur mutlaka. Bu da öyledir inan ve anne baba evladı için hep en iyisini ister ve mutlaka istemiyorlarsa bir bildikleri vardır.

Öyle acıyı bir anda yok edecek bir şey yok, olmasın da bence çünkü her acı biraz olgunlaştırır bizleri, mutlaka birşeyler katar. Gönül ister ki kimse üzülmesin, kırılmasın ama acımasız bir dünyada yaşıyoruz başımıza gelenler de bir dahakine biraz daha güçlü olup ayakta kalabilmeyi öğretiyor bize. Üzül, ağla, dök içini ama tatilden kilolarını (güçlendirmedesin biliyorum 3 kilonu) ve üzüntünü denize bırakıp gel canım. Döndüğünde de silkelenmiş, yenilenmiş şekilde yeniden hayatın güzellikerini görmeye başlayacaksın.

Sen de iyi ki varsın canım. :KK19:

he ya göndermedim di mi :)) senle takıla takıla, takılıp kaldım dimek kii:KK53:

.....

ben yarışmaya didiyom tv'ye.. kıyafet bakmaya gittim tüüüüüm gün hemi de.. sonna 40 bedendi 38 bedendi derken kendimi kaptırmışım,, ala ala da setle aynı renkte kıyafet almışım :)) zabahınan değiştirmeye giderim sanırım.. ayakkabı falan.. çok iş var çok:KK37: keşke 10 kilo önce katılaymışım :KK9::KK9:

boy pos tamamdır :KK76: "göz dolduracağıma" ne şüphe alişim,, ben verdim 10 kilo, ekran koycak 5 kilo :)) olcam yine 80'lik nene :))))

Canım, bu ne yaışması bakalım, anlat hele bi :KK55::KK55::KK55:

ayyy çok sesli güldüm yaaaa, akşam akşam çok yaşa emi, hadi fındık olsa anlarım atarsın ağzına da, kabunu kıracak bir zımbırtı bulup, kabuunu kırıp, sonrada yemişsin, baya yemişsin yani, ahahahahhaaha :KK33::KK33::KK33::KK33:

qulSe ben de benzer bişey yazacaktım, kızma sakın tatlım, üzülme de.. olur öyle.. :KK34:

Son düzenleme:
kıslar bu arada ben sizin yazdıklarınızı hep beğeniyorum da nedense ben evden bağlandığımda bu beğen butonu çalışmıyo bende. işyerinden çalışıyo sadece. hepinizi beğendim ben hepiniziiiiiiiiii :KK9:

callenden mi bahsediyorsunuz burda? =) ben de bi on gün kadar yaptım çok güzel şekillendim arkadaşlarım zayıflamışsın falan dediler ama aksine ben kilo bile aldım. sporun etkisini ben hissetmedim ama çevredekiler farketti. ramazanda tekrar başlıcam düzenli olarak yaparım o zaman diye düşünüorum. inşallah bacaklarımın incelmesinde faydası olur.
nesli ben de merak ettim ben de görmek istiyorum değişimii :KK16:

Evet canım callen valla muhteşem değişim:emir_bebek::emir_bebek:

ekim yazıyom ya balım, yarışma için rüküş olcam diye hazırlanıp duruyorum, yeni bedenle de alıştığım reyonlarda bişey bulamadım, yeni yeni dadandığım reyonlarda da acemilik vs.. içime sinmedi :))
bundan sebep uzak kaldım eccük :)

bi de ben ayrı ayrı zamanlarda yapabildim..
6 kere bi yaptım 5 kere de bi yaptım.. 11 gün toplamda.. kaptırcam yine yakında :KK66:)

Kız sen bana neden yaşlı muamemesi yapıyosun :KK9: Akşam kaldığım yerden gele gele yazıyorum işte, sonradan gördüm rüküş, 38 beden bilmem ne, yarışmanın hangisi olduğunu bilemedim önce, hemi de boş bulundum sordum be ya,sanki akçay da tv varmış gibi :KK9: bir yandan telefonla konuşurken. Demek ki belli yaştan sonra aynı anda 2 iş yapılamıyormuş :KK1:

Yaaaa dalgınlıgıma gelmişşş 4tane kayısı cekirdeği vardı onları kırıp yemişimm

Offfff:KK14::KK14::KK14:

ayyy çok sesli güldüm yaaaa, akşam akşam çok yaşa emi, hadi fındık olsa anlarım atarsın ağzına da, kabunu kıracak bir zımbırtı bulup, kabuunu kırıp, sonrada yemişsin, baya yemişsin yani, ahahahahhaaha :KK33::KK33::KK33::KK33:

Ya canım, sahiden çok emek ister o, nasıl yaptın. Hani oruçken uğraşır yer bitirirsin sonra aklına gelir ya, onun gibi. Olsun canım, afiyet olsun :KK19:

iyi madem ben dahil tüm kızlar sizde izleyek :)))

ya olduuum gibi görüncem ya da odunn gibi görüncem! pek bi fark yok ama olsun :)))

Delisin sen ya, ne kelime dağarcığı valla pes, yemek tarifleri gibi maşallah.

Bu arada rüyandaki baklavaya da çok güldüm alıntı yapmadım ama mantıların şahaneydi, sıra ona da gelir be kuzum. Medarı iftiharımızsın sen Nesli. :nazar::nazar::nazar::nazar: Totonu kaşı :KK9:

kıslar bu arada ben sizin yazdıklarınızı hep beğeniyorum da nedense ben evden bağlandığımda bu beğen butonu çalışmıyo bende. işyerinden çalışıyo sadece. hepinizi beğendim ben hepiniziiiiiiiiii :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK54::KK54::KK54: Çooook tatlısın :)))

Kızlar,

Bu arada ben ilk defa akşam giriyorum, hep böyle hareketli mi bu akşam mı böyle?:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::126:

:KK23: sana özell fıstığım.. duyduk sbs anası çekimserliğini, gerginliğini , ürkekliğini.. ondan çullandık :KK53:

Yirim seni ben :KK16: Sorma kuzum ne zormuş be, güneylimin dediği gibi sbs ye girmekten zormuş okul seçmek. Öğreneceğiz el mecbur. :KK9:

fıstıklarımm ben hala uyumayan levinimi dışarıya çıkartayım, serinlikte pisikletünü sürsün yavruşum :KK66: iyi geceler hepiciğimizee :KK16:

Evet Nesli yarışma günü ve kanalı paylaşırsan çok sevinirim. İşte bizim en hamarat Dukandaşımız deyip pay çıkarırım kendime :)

kız nesli bişey belirleyelim, bi hareket, bi aksesuar falan... onunla bize selam yolla. hatta olursa aleni selam yolla...

X