Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada kıslar kestane şekerciğinden haberdar olan var mı? uğramıyo merak ettim, acep morali mi bozuk? :44:
Evet yaaa :44: Nerde ki ooo? Bugün Nesli de yok sanki.. pksnmz geldi miydii :44: Yoklama alcam bi daha yaaa Devamsızlıktan Forumda kalcaksınız bak huhahah

Ay sen her şeyi nasıl hatırlıyorsun yaaa Şoklardayım şu an Var yaaa.. Peehhhh!! Uçtu gitti benden... Öğlen ne yedin desen onu hatırlamam, dicem ama hatırlıyorum hahahha Kahvaltıyı... Onu da hatırlıyorum Yemedim çünküü.. Kızma amaa. Yeşil çay falan içtim yani, napiiiimm.. Bari çalışmaya başlamıştır sistemim onunla da Bugün yanımda getirdiğim yeşil çayım biriyo. 2 lt. Kürüme akşam evde devam etcem

Son düzenleme:
tek sorunum pide olacaktır diye düşünüyorum. halihazırda bile kokusu burnuma doluyor. yine de başarılamayacak bir şey değil.
tatlı krizini de atlattım mı tamamdır

hayatımda hiç böyle bir şikayetim olmadı ama tam tersi şikayetlerim katlanarak artıyor

canımcım ps yapmazsan sonra gçeiş döneminde zorluk yaşarsın gibime geliyor, adaptasyon için şart sebze
Köfte yaptım kendime, yumurtasız, baharat ve azcık yulaf kepeği var içinde, sanki sunta çiğniyorum

ahahha yumurta koy bari içine, belki yumurta koyduğum için benimkiler öyle kötü olmadı, gerçi azıcık da tavuk köftesi karıştırdım ben.
regl başladı mı ben de pek yemiyorum ama öncesi çok fena çook

afiyetler olsun bebeğim, ben de en son sarmısaklı yoğurtla birlikte közde patlıcan yapmıştım enfesti, şu alinazik işini hiç bilemedim

sosyete diyeti hakikaten yağları erit, çatlakları düzelt, sarkıkları dikleştir oyy oyy

giderse gitsin, hatta defolsun gitsin
üzül, içinden geldiğince söylen ama bu aklının bir köşesinde olsun canım. hiçbirimiz değmeyecek kimseler için hayatımızı heder etmemeliyiz.
döndüüümm. çok şükür iyiye gidiyo daha 1 hafta olmuş haftaya hiç ağrın kalmaz dedi doktor. ayy canlarım yaa duygulanıyorum bööle iyi dileklerinizi okudukça. muck :))
geçmişler olsun

okuyan da sanır ki hepimiz muhteşem şeyler hazırlıyoruz o bizim medesaya özgü bir yetenek, ekmek peynir yaşıyorum şahsen

adım filan tam canım afedersin .o.oları kalkıyor, sanıyorlar kendileri bulunmaz hint kumaşı da lütfetmişler hayatlarımıza
peH
acayip öfkeleniyorum bu ziyankarlara

yaa ben şahsen iki güzel söze, iki pişmanlık dolu komplimana , bir çiçeğe bir böceğe affetmeyecek kadını daha tanımadım. bu nedenle umarım gerçekten sana değer katan biriyse döner değilse asla dönmez
herkes layığıyla olsun inşallah (zor bir dua ama doğru)

aynen " "

ee jambon kullanamıyoruz zaten, hindi fümeyi dene istersen

ahh şu boblar

3300 iyi de kuzum bunun 2500 ü atakta gitti 5 günde geri kalan 15 günde 800 gramcıkcık :18:

hadi hayırlısı bakalım çaktırmıyodum ama biraz üzülüyodum bob a belki hatalar yapmıştır da anlamış belli ki hatasını iyi olur inşallah senin için

ben face takılmıyom kuzum sadece foto falan var mı diye bakıveriyorum, yani kırmızı bikini dedin beyaz bikini dedin merak ettik o bakımdan

Kızlar haftaya sevgilimle tatile çıkıyorum.:) Tam da cillop bir vaziyete gelmişken tatile çıkmak nasıl bir keyiftir yahu. Aman kendi kendime nazar da değdirmişliğim vardır benim :)) Yalnız iki gündür bir iştah açılması var. Allahtan ayrana saldırarak krizleri geçiştiriyorum. Regle az kaldı ondandır. Bu arada şu kahve dünyasındaki dondurmadan yemek lazım. Medesa kız yakınım ben de Göztepe' ye. Olmazsa senle bi dondurma faslı yaparız. Aslında İzmirli hatunlar kahve dünyasında DUKAN BULUŞMALARI 1' i gerçekleştirelim derim daha da iyisi. Evde dondurma yapacak halimiz yok valla :)

ahahhaha varya şu bahsettiğin yazıyı okuyayım dedim:
Menstrüasyon esnasında kadınların seratonin, nam-ı diğer mutluluk hormonu seviyeleri dip yapar. Karbonhidratlar da insülin sayesinde seratonin öncesi amino asitleri arttırır. Yani vücutta seratonin zaten azken, karbonhidrat istemesi gayet normaldir. Vücut düşen seviyeyi yükseltmek için sinyaller göndermektedir.
ilk kelimeyi farklı okumuşum, töbe yarabbim O_ha filan oldum resmen
bi daha okudum

idrak yollarım kapanmış benim kızlar ne tavsiye edersiniz

olur mu canım için yanıyor ve paylaşacak kimsen yok tabi ki paylaşabilirsin.
bizi sevdiğini söylemekten korkma yyavlumm, biz bu yüzden asla terketmeyiz seni.

şu anda kitap yanımda değil o yüzden emin olamadım,güçlendirme konusunda uzman sayılmam ama nişastalı öğün olarak fasulye mercimek gibi bakliyatlar sanırım tüketilebiliyor. ee leblebi de nohuttan yapılıyor dolayısı ile fındık fıstık gibi yağlı tohumlardan üretilen kuruyemişlerin kategorisine girmez gibi geliyor bana.dukanların fransasında leblebinin tüketildiğinden emin değilim

İyi tatiller sempatika...

Guneyli hangi kelimeleri farklı okudun anlamadım benim idrak yollarımda da sorun var sanırım.
bir de ben regl öncesi sakarlaşıyorum size de oluyor mu öyle

leblebiye yaklaşımın bence de çok doğru canım ya kuruyemiş gibi değil o sanki dediğin gibi nohuttan yapuılması nişastaya yaklaştırıyor sonuçta fındık, fıztık,badem yağlı sonuçta ama leblebide yağ var mıdır emin olamadım bende:)))

İyi tatiller sempatika...

Guneyli hangi kelimeleri farklı okudun anlamadım benim idrak yollarımda da sorun var sanırım.
bir de ben regl öncesi sakarlaşıyorum size de oluyor mu öyle

HAHAHAHAAA
SESLİ GÜLDÜM RESMENN

Bir tek benim aklım bu işlere çalışmıyormuş demek... :)

:)

Ayrıca cümleyi yanlış anladığın kelimeyle okuyunca da gayet anlamlı ve doğru bir sonuç çıkıyorrr.

:)

heheheheheh hatırlarım ben herşeyiiii,mesleki bişey biraz da belki
yani mesela müşterilerin isimlerini,sevdiklerini,sevmediklerini,ne yediklerini,kahveyi nasıl içtiklerini falan hep kazırım hafızama sonra süper olur.mesela ayşe hn gelir bir kahve içicez bahçede,garsona sipariş verirken dönüp 'sadeydi dimi ayşe hn ' dedin mi ahanda tamamdır,o müşteri sonsuza kadar benimdir artık.küçük gibi görünür ama etkileyicidir
kuzu kahvaltı yapmasan da 1 parça füme yada peynir at çık ağzına yahuu

kuzum zaten atakta verdiğin hızı seyirde bulamazsın ki,hepimiz öyle olduk.ben de atakta 3.5 kilo falan verdim sonra verme hızım düştü.ama ortalamada gerçekten haftada 1 kiloya denk geldi.
hatta dur hesaplıcam ;inanmıyorum yaaa bak cidden 14 temmuzda tam 17 kilo vermiştim ve tamı tamına 17.haftam bitmiş,bunu da şimdi saydım da gördüm.yahuu benim manitam biliyor bu işi,ne dediyse çıkıyor adam dukan değil medyum mübarek

canım ya bob bana yanlış bişey yapmamıştı ki,bizim bir sorunumuz falan yoktu aslında.yani ne 3.kişi,ne saygısızlık hiç böyle şeyler yaşamadık.çok da güzel vakit geçiriyorduk.sadece arada ufak tefek tartışmalarımız olabiliyordu.birbirimizi anlamadığımız yada yanlış anladığımız durumlar olabiliyordu ama biz sonrasında konuşup halledebiliyorduk.yine böyle durumlardan birinde neden üstlerine vazife olduysa benim ikimizi de seven bir çift arkadaşım araya girmek istediler.gerek yok biz hallederiz dedik ama nedense onlar hem benle hem onla ayrı ayrı görüştüler,sonra bizi biraraya getirmeye çalıştılar.aslında böyle yaparak hem onun hem benim bi tarafımı kaldırdılar.biz 2 taraf olarak da birbirimize ağırdan davranmaya başladık.sonra büyüdü de büyüdü.yoksa onlar araya girmese hiç bişey bu hale gelmezdi çünkü sorun yoktu.neyse işte aylar sonra geçenlerde başbaşa yeöeğe çıktık,biraz konuştuk.herşey keyifliydi.ayrıca birbirimizi çok özlemişiz.ilerisini düşünmek istemiyorum şu anda.çünkü ana kuzusu olması,sıkışınca ağlaması falan hoşuma gitmiyor tabiki.ama bunları gerekirse sonra düşünürüm.şimdi hç bişeyi irdelemeyip keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarıcam o kadar

sana inanamıyorum yaaaa,sen izmirde misin.aşkk olsun e mi,küstüm sana

Yağ oranı diğer kuruyemişlere göre çok düşük canım bir tablo buldum nette paylaşayım dedim

Canlarım bitanelerim,

Öğlen bilgisayarım bir dondu 2 saat boyunca açamadım bir türlü e bi de biliyorsunuz sbs annesi modunda dolaşıyorum ortalarda, okullar kontenjanlarını açıkladılar bugün, devlet okullarına, özel okullar burslarına bakıyorum o yüzden ansızın gidiverdim ama iyiyim.

Merak eden çıtır arkadaşlarıma duyurulur.

12 Eylül e kadar da devam edecekmiş bu kargaşalık, o zamanın sonunda akli melekelerim hala yerinde kalsa bile sanırım saçlarımın tamamı dikilmiş olacak.

Mesai biter kedi kaçar kızlar. pazara gidiciim akşama.. köy yımırtası geliyo böle içi sarı sarı onlardan alıcim. market yumurtasını hiç seemiom.

hepinizi seviyorum, görüşmek üzere

ayyy medesam inşallah benim de ortalama öyle olur kasım başına kadar 14 daha veririrm. sonra bebe çalışmalırana başlıcam malum yaş 35 daha fazla geç kalmayalım.

oh maşallah o zaman sana iyi eğlenceler, keyfini sür, zamanı gelince su akar yolunu bulur nasılsa

Yağ oranı diğer kuruyemişlere göre çok düşük canım bir tablo buldum nette paylaşayım dedim Eki Görüntüle 466521

ben makarnayı bile süt ile pişirin die öneren bi insanın acıkcası leblebiye izin wereceğini pek sanmıorum..dedim ya ztn azda olsa yag war die..şahsen bana yanlış gelior ama herkesin kendi fikri ve secimi tabi

bu arada kızlar ben bu sabah 76.00 çıktım yaaa
güçlendirmeye geçicez derken nedir bu +400 anlamadım doğrusuu
neyse ben sanırım daha geçmeyeyim,iyice bir dibi göreyim de sonra geçerim artık

Sudur o suuuuuuuuuuuuu :))))) Hem ben sana 1 hafta süre daha verdim ya balım oturur o zaman inşallah

en kısa zamanda gerçekleşir inşallah kuzum.benim asıl beyaz bikini hayalim var,bir de kırmızıya taktım bu ara.ama istediğim gibi bulamadım.mutlaka bulup yaz bitmeden giymeliyim,içimde kalmasın

Kız, beyaz bikini tamam da ipekimden sonra kırmızıya bi düştün sen o cd de ne vardı bakalım

o da sudur yaaaaaa :-D

Bu kadar kilodan sonra hakkındır canım benim Eskiden mağazadan girmek istemezdik, ne kötü günlerdi, yaşasın normal insan olmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…