Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ay güneyli hahahahahha Ay çok güldüümm

Ay pksnmz de demiş, öyle okuyunca da mantıklı puhahaha :callanyapansmiley hahaha

Güle güle gidiyorum valla, saolasınız

İyi akşamlar kızlaaarrr...

Son düzenleme:
Canlarım,

Ben çıkıyorum şincik. Ne kadan çok yazmışsınız bir kaç saat topu topu, hala var okumadıklarım ama okuyacağım yarın erken gelip

Hepicinizi öpüyorum kuzularım, yarın görüşmek üzere inşallah.

Yağ oranı diğer kuruyemişlere göre çok düşük canım bir tablo buldum nette paylaşayım dedim Eki Görüntüle 466521

pehh ben leblebiyi zaten sevmemm bööö

canım ya hadi hayırlısı olsun bakalım,Allah güzel gönlüne göre nasip etsin evladına güzel okullar.İnşallah bu başarıları da hep devam etsin,hayatı boyunca şans yanından hiç eksik olmasın

ahahahahahaha ipek bana kırmızı gecelikli callen yaparkenki video'sunu yollamış
ipek dururken napayım callen teyzeyi,zaten ölmüş gitmiş rahmetlik olmuş

Öncelikle herkese maşallah cok super kilolar verilmis veriliyordaBen de bugun araniza katildim Dukan da ilk gunum 164 boyum 71 kiloyum umarim ilk bes gunde ben de sizler gibi basarili sonuclar alirim

canım hoşgeldin aramıza.biz senden daha kötü durumlardaydık,çok şükür bugünkü halimize
sen daha iyilerini başarırsın inşallahh

ben güçlendirmedeyken saçlarım avuç avuç dökülüyordu, doktora bile gittim,diyet yapanların çoğunda bu sorun yaşanıyormuş,dukanda meyve de yiyemiyoruz haliyle vitamin alamıyoruz saçlarımız bundan dökülüyor bence... ben bioxin kullanarak çözüm bulmuştum canım hergün onla yıkıyordum serumlarını falanda kullanmıştım buyük oranda kesti dökülmeyi, gerçi su an dukana tekrar başladım muhtemelen güçlendirmedeyken gene dökülecek,saçsız kalıcam bu gidişle:)))

ankarada isen sana bütün pastırma,füme satan yerleri tarif edebilirim canım,ben peynir,yumurta yemiyorum da haliyle dukanda sabah hindi pastırma,hindi füme,light salam,sosis falan bolca tüketiyorum. sosis olarak beşlerin sosisi tüketiyorum ben yağ oranı %5, hindi pastırma dersen polonezinkini aldım bir alana bir bedava vardı, ama nametinki daha güzeldi, polonez hindi füme tam dukanlık yağ oranı %1 ben zamanında çok yediğim için artık sevmiyorum, pınar de light salam var, bir sürü light salam var onlar dukan için serbest canım, bütün bu söylediklerim mgros 5m lerde bulabilirsin cnm carrefourlarda da mevcut..

kızlar ataktaki 2.gün 2 kilo gitmiş bile ikinci kez dukan diyeti yapıyor olsam da ben dukanı çoookkk seviyorum:))

karışmak haddim değil ama kızsan da fikrimi söyleyeceğim.
annem-babam ayrıldığıma sevinecek diyorsun ya hani; ben bu yaşa kadar birşey öğrendim, anne baba bir ilişkiye karşı çıkıyorsa, -sebep her ne olursa olsun- emin ol bildikleri birşey vardır ve zamanı geldiğinde onların görüp de çocukların göremediği şey, nurtopu gibi bir sorun olarak çıkar karşımıza. o yüzden, herşeyin hayırlısı diyelim. bizim hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır olabiliyor.

bi de ben size bi şey sorucam dukana döneyim de aklım dağılsın biraz =) ben nişastalı öğünüm için bugün leblebi yedim. Yanlış mı acaba kuruyemiş yemek? ona göre bi daha yemiym :44:

bildiğim kadarıyla leblebi nişastalı değil ama karbonhidrat içeriyor. ama iyi yapmışsın afiyet şeker olsun, benim de çok canım istiyor valla.

Bu kadar kilodan sonra hakkındır canım benim Eskiden mağazadan girmek istemezdik, ne kötü günlerdi, yaşasın normal insan olmak.

sorma yaaaa. alışverişe gidip, alacak bişey bulamayıp, üstüne bi de öküz gibi yemek yiyip eve dönerdim.

Kizlaaaaaar bugünde ugrayamadim buralara maalesef bu regl sancisi öldürdü beni ama daha tesrif edemediler

veee biletimi onayladim ucuyorum annemlerin yanina.....bir iki gün öncesinden ekmek ve kurabiye yapicam peynirlerimide alicam ne olur ne olmaz diye

cok ümitliyim bakarsiniz orada daha cok hareket daha cok su icerim daha cok verir gelirim

çok haklısın canım, annemle-babam da haklıydı. onlar tanımadan sevmediler erkek arkadaşımı, 1.5 sene oldu kabullenemediler. babam hep "sen üzülceksin ben seni düşünüorum" deyip durdu. ben erkek arkadaşımı o da beni sevdi çok değer verdi ama olmadı bi türlü olduramadık hayat tarzlarımız ters düştü ve ben tıpkı babamın dediği gibi çok üzüldüm. bundan sonrası kader kısmet. ne olsun die gözyaşı dökerim ne de olmasın die dua ederim. allah ne yazdıysa hayırlısı hangisiyse ikimiz için de öyle olsun. canım yanmıo desem yalan olur. çok yanıo aklıma geldikçe ağlama krizine giresim gelio bi hıçkırıp susuyorum biri duymasın die. geçicek biliorum zamanla olucak ne olucaksa.

keşke şu üzüntü için de bi formul olsa. Bi dukan daha çıksa ve "artık üzülmeye son" diye yeni bi yöntem sunsa bize, kilolarımız gibi üzüntülerimizden de bi çırpıda kurtulabilsek...

he ya göndermedim di mi :)) senle takıla takıla, takılıp kaldım dimek kii
geçmiş olsun kuzucuğa
sağol tatlım, sana da çok çok geçmiş olsun
çok sağol kedicim, ben makina da aldım ona rağmen beceremedim yani pöh bana beceriksizlik bende :) beceri konusunda forumda neslinin tam tersi olan kişiyim :)
anam ben küçülmeye çalışıyorum, büyütmeyin gözünüzde yahuu
özelden şeedenzi!
sanırım biz tembeliz :)) kaytarıyoz işten güçten
açıklıyom altta
Evet yaaa :44: Nerde ki ooo? Bugün Nesli de yok sanki.. pksnmz geldi miydii :44: Yoklama alcam bi daha yaaa Devamsızlıktan Forumda kalcaksınız bak huhahah
açıklıyom açıklıyom altta
idrak yollarında "daş" var herhal ben gibi

.....

ben yarışmaya didiyom tv'ye.. kıyafet bakmaya gittim tüüüüüm gün hemi de.. sonna 40 bedendi 38 bedendi derken kendimi kaptırmışım,, ala ala da setle aynı renkte kıyafet almışım :)) zabahınan değiştirmeye giderim sanırım.. ayakkabı falan.. çok iş var çok keşke 10 kilo önce katılaymışım

teşbihde hata olmazmış, bir laf vardır "taziyeye giden herkes kendi ölmüşüne ağlar" derler. senin acin bana kendi yaşadıklarımı hatırlattı. hepimiz yaşadık benzer acıları. inşallah tez vakitte atlatırsın.

yarışmanın gününü saatini kanalını bizede söylemeyi unutma. şöyle bi boyunu posunu görelim.))

hehe ekibin yaşlıları belli oluyo ben de aynı senin gibi düşünmüştüm ilk okuduğumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…