Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bu ara ben de çok tembelim canım ya :KK50::KK50::KK50: hiç elimi kolumu kaldırasım yok :KK53::KK53: keyfim yok hiç ondan sanırım, bu akşam bir kitap alayım, anca öyle kendime gelicem ben sanırım, depresyona mı girdim ne :18::18::18::18:
Aman amaaann..!!! Depresyon yoookkk:KK20: Kitabını okuuu!! Kendine ciciler aaalll, bakımlar yaaapppp :KK34::KK12: No depresyon :p

seni şuan anlayabilecek en iyi insanlardanım..üzülme diyemem cunku bu cok komik kalıor böle bi durumda insana,,yasa acını üzül ama bunu cokta uzatma..umarım hakkında herseyin hayırlısı olur..erkekler hep umut werir,,sonrada kendilerini dusunur we ceker giderler malesef..bitane daha sen yok o yüzden gereginden fazla yıpratma kendini.

aynen dediğin gibi oldu canım, "seni seviyorum"lar "evlenicez"ler vs.vs. havada uçuodu tüm ilişki boyunca ama ne zamanki iş özgürlüğünden fedakarlık yapmaya geldi, ne zamanki ben bikaç bi şey istemeye başladım hemen kaçıverdi kolaya. üzülmemek elde değil evet ama ben daha önemliyim. hayatıma kaldığım yerden devam edicem. o bi şekilde pişman olup dönecek zaten ama o zaman ben eski ben olur muyum orası şüpheli =//

Yarın akşam tatil için yola çıkıyorum o zaman bol bol ağlıcam inşallah, şu an annemle babam bi şey öğrensin istemiyorum. yani bi de onlara açıklama yapmak zorunda kalmıym kendimi toparladıktan sonra söylerim onlara da ayrıldığımı. kesin sevinecekler bu duruma =)

Ben daha önce de bikaç kez ayrılalım demiştim ama hep düzelir ümidiyle tekrar başladım bu sefer o da bitsin dedi sen üzülüosun ben seni üzmek istemiyorum dedi ve bitti. inşallah en az hasarla atlatırım bu günleri. en çok korktuğum şey insanlara açıklama yapmak zorunda olmak :S herkes soracak şimdi tek tek =//

canımm çok haklısınnn daha önce de platonik bi aşk yaşamıştım ölüp ölüp diriliodum bi daha asla aşık olamam diodum. ama çocukluktu o. bu seferki daha çok koydu. daha dün evlilik planları yaptığımız, çocuklarımızdan bahsettiğimiz bi ilişkimiz vardı şimdi yok..çok garip tarif edilemez bi acı duyuyo insan. zamana ihtiyacım var sanırım dediğin gibi herkesin başından geçicek elbet bunlar, yaşamayı öğrenmek lazım :KK66:

ilk fırsatta boşaltcam bütün içimi yalnız kalmayı bekliyorum. kimseye çaktırmadan yaşamak istiyorum acımı. =) hata yapmışımdır belki bilmiorum ama ben çok fedakarlık yaptım fazlasıyla, belki de en büyük hatam buydu..
olaya dukan açısından bakacak olursak eğer, kendisi beni bu diyet boyunca çok motive etti destek verdi o yüzden bu bi artıdır mesela :KK70:

karşılıklı bi karar denemez aslında ben ayrılmak istiodum ama dile getirmedim ona da düşün taşın karar ver ne olucaz biz dedim o da ertesi gün düşündüm bitsin dedi. tabiki daha güzel daha aşk dolu bi mesajla dile getirmiş bunu ama ne önemi varki sonuçta netice aynı: ayrıldık =// ben öncesinde çok fazlaca gururumu yendim hep ben adım attım şimdi sıra onda. beni kaybetme korkusu hiç yaşamadı o belki de bu yüzden kolaylıkla ayrılalım dedi. bakalım zamanla pişman mı olcak yoksa ohh bee kurtuldum mu dicek görcez =) ama ben bi daha kesinlikle adım atmam =//

Bu arada burayı özel meselemle meşgul ettiğim için çok özür dilerim. kimseyle paylaşamıyorum konuşamıorum konuşursam ağlarım çünkü die telefonları açmıorum. ancak yazışarak iyi hissedebiliorum. tekrar özür diliorum. sizi seviyorum dicem ama sizin de beni terketmenizden korkuyorum o yüzden kimseye çaktırmadan parantez içinde yazıorum (sizi seviyorum dukaniçeler :KK16:) :KK1:

Bence de adım atma!! Erkekler anlamıyorlar öyle adımdan falan.. 1 kere 2 kere atıyorsun, sonra seni değersiz görmeye başlıyorlar, "nasılsa bana hayran" triplerine giriyorlar, sana olan saygılarını sevgilerini kaybediyorlar. Değersizleşiyorsun gözlerinde.. Artık bir şey olacaksa, adım atma sırası onda.. Hem o adımı atsa bile; sakın iyice ölçmeden biçmeden hemen kabul etme. Daha sona çok daha fazla üzülebilirsin.. Test edilmiştir :KK66: Gerçi insan ne kadar yaşadıklarından ders alıp konuşsa da böyle; olayın o an içinde olan kişi, bunları pek kaale almaz, ben yaşayıp görücem der :) Sonuçta inşallah güzel şeyler yaşayıp görürsün.. :KK16:
Gerçekten seven kişi, ne yaparsan yap terke etmez canım.. Böyle şeyler yaşadın diye sevmekten korkma sakın.. Sadece tecrübe olsun.. ama korkma.. bunu söylemekten de korkma :) Biz de seni seviyoz kiii :KK54::103:

Bu arada burayı özel meselemle meşgul ettiğim için çok özür dilerim. kimseyle paylaşamıyorum konuşamıorum konuşursam ağlarım çünkü die telefonları açmıorum. ancak yazışarak iyi hissedebiliorum. tekrar özür diliorum. sizi seviyorum dicem ama sizin de beni terketmenizden korkuyorum o yüzden kimseye çaktırmadan parantez içinde yazıorum (sizi seviyorum dukaniçeler :KK16:) :KK1:

konuşmak istersen faceye gel canım, oradan rahat rahat konuşuruz :KK34::KK34:

Kızlar bana bi yardımcı olurmusunuz:26:

Marketlerde hindi jambon buluyorum yag oranıda yuzde 10un altında ama hepsinin icinde nisasta var bulamadım nişastasız

Cemensiz pastırma ve fume zaten bulamıyorum

Sarkuteriye gitsem ve hindi jambon istesem bulabilirmiyim nişastasız? Siz nerden alıyosunuz?

aynen dediğin gibi oldu canım, "seni seviyorum"lar "evlenicez"ler vs.vs. havada uçuodu tüm ilişki boyunca ama ne zamanki iş özgürlüğünden fedakarlık yapmaya geldi, ne zamanki ben bikaç bi şey istemeye başladım hemen kaçıverdi kolaya. üzülmemek elde değil evet ama ben daha önemliyim. hayatıma kaldığım yerden devam edicem. o bi şekilde pişman olup dönecek zaten ama o zaman ben eski ben olur muyum orası şüpheli =//

oyy kuzucum yaaa bööle tipler çoğumuzun hayatına girmiştir. inan ki es kaza evlenseydiniz bile hayat geçmezdi bununla, bencil bi kere. bence hayırlısı olmuş hem ailen de istemiyosa emin ol anlamışlardır iyi biri olmadığını. tabii hayatına kaldığın yerden devam edeceksin ve karşına doğru kişi çıktığında yaşadığın bu deneyimlerle o kişinin doğru olduğunu hemen farkedebileceksin.

Bence de adım atma!! Erkekler anlamıyorlar öyle adımdan falan.. 1 kere 2 kere atıyorsun, sonra seni değersiz görmeye başlıyorlar, "nasılsa bana hayran" triplerine giriyorlar, sana olan saygılarını sevgilerini kaybediyorlar. Değersizleşiyorsun gözlerinde.. Artık bir şey olacaksa, adım atma sırası onda.. Hem o adımı atsa bile; sakın iyice ölçmeden biçmeden hemen kabul etme. Daha sona çok daha fazla üzülebilirsin.. Test edilmiştir :KK66: Gerçi insan ne kadar yaşadıklarından ders alıp konuşsa da böyle; olayın o an içinde olan kişi, bunları pek kaale almaz, ben yaşayıp görücem der :) Sonuçta inşallah güzel şeyler yaşayıp görürsün.. :KK16:
Gerçekten seven kişi, ne yaparsan yap terke etmez canım.. Böyle şeyler yaşadın diye sevmekten korkma sakın.. Sadece tecrübe olsun.. ama korkma.. bunu söylemekten de korkma :) Biz de seni seviyoz kiii :KK54::103:

çok teşekkür ederim canımm, dediklerin o kadar doğru ki ben kendi kendime bile söz versem asla barışmam yapmam etmem gibi beylik laflar da etsem her şey olacağına varıo. o anki bi söz bi bakış yetio yelkenlerin suya inmesi için. ama bu sefer biraz daha zor olacak işi bundan eminim =) çok ama çok teşekkür ederim destekleriniz için :KK16:

ve tabiki dee En Büyük KK :KK1:

konuşmak istersen faceye gel canım, oradan rahat rahat konuşuruz :KK34::KK34:

face.imi de kapattım off =// çakma bi face.açıp geliorum aranıza :KK70:

:KK9::KK9: Ay sorma yaa..! Ben bu smileylere o kadar alıştım ki, her yerde gözümün önündeler.. Face'de orda burda.. Nereye bişiler yazsam "ah şimdi şu smiley olaydı da koyaydım, ay şu olaydı da edeydim.." falan diyorum :KK70::KK70: Normal hayatta da mimiklerimi çok kullanırım :KK70: Smileysiz bir yazı eksik kalıyor bana :KK9:

heyooo artık benim de smileylerim var, tekrar teşekkürler dely :KK19::KK37::KK52::KK53::KK16::KK33::KK55::KK9::KK35::KK64::KK71::111::119::118:

dely üstadım bir de özel mesaja resim eklenebiliyo muydu? onu da sorayım sana. eklenti ekle bölümü göremedim ben özel mesaj kısmında

bu arada kıslar kestane şekerciğinden haberdar olan var mı? uğramıyo merak ettim, acep morali mi bozuk? :44:

kötü yapıyorsun bence. hem yetersiz beslenmiş olursun hem de güçlendirmeye geçmene az kalmış. orda yeme şeklin değişince kilo alabilirsin

bence yanlıs yapıosun.ben dukanın kendı sıtesındekı bı chat esnasında okumustum bunu,orda senin gibi yapan birine yetkili diyetin etkililiği için günler eşit miktarda olmalı ve olması gereken gibi yapmalısınız sebze gununude protein gununude dıordu.vucudu sırf proteine alıstırırsan normal yeme duzenıne gectıgınde kılo alabılırsın bence vucut alısmıs olmadıgı ıcın..

haklısınız kızlar yaaa ama bu aralar günlerimi birbirne karıştırcam diye de stres oldum.2 gün üstüste yanlışlıkla sebze yapacağıma p yapayım gitsin dedim ama yarından itibaren yine aynı düzende devam edeceğim.
h.sonları da tatil kaçamağı falan yaptığımdan bazen 2 gün sebze olduğu oldu,biraz da onu dengelemek için yaptım.
ama haklısınız,öyle olsa müstakbel kocam hep p yapın sıkışırsanız sebze ekleyin derdi dimi amaaa :KK9:

Köfte yaptım kendime, yumurtasız, baharat ve azcık yulaf kepeği var içinde, sanki sunta çiğniyorum :KK56::KK56::KK56::KK56::KK35::KK35::KK35::KK35:

ayyy kuzuuu benim köfteler de tövbe yarabbim bi garip oluyor kuru kuru.şöyle azcık kuyruk yağı koysam ay ne güzel olurduu:KK23:

Hihihihi :KK1::KK1: Hain planlar hihiih :KK1:

Hoşgeldin ama geri gittinn.. Kolay gelsin.. Kıracaksın inşallah o stabilliği :KK66:

Hahahahha :KK9::KK9: Çok komiiikk :KK9:

Hayırlı olsuuunnn :KK51:

Saol caanıımmmm:KK54: Senin artını görmiyim yaaa :S Kendiminkini göriyim :) Yok yok paylaşırım.. görmeyelim hiç birimiz.. ama çok fark etmiyosa eğer, şöyle içinizden gelerek, aman da maşallah diyemezsiniz belki.. sizi düşündüğüm için :)) Ne giysem de fark edilse diye düşünüyorum bi yandan da hehe :KK1:

Amin amiinnn!!!

Ay çok tatlı :KK1:

İyi olmuş iyiii.. Bence sen eve gidince yumurtayla tatlandırıcıya sütle falan bir şeyler yap.. Olmadı, yoğurda kat ye, falan.. .. ama o cıslara dayaaannn!! Yeme onlardaann..

Canım 400 gr ne yapsın sanaa... Sen ne artılar görmüş de ne kadar fazlasını vermiş insansın :KK34: 75'de geç bence güçlendirmeye, orda da vereceksin seenn :KK34:

Bence sebze protein günlerinde sebzeni ihmal etme canım.. Kepek gibi düşün, mutlaka ye.. Vitamin lazım dediğin gibi.. Vücuduna yazık; protein protein.. Ben de ihmal ediyordum kimi zaman senin gibi, şimdi yemeye çalışıyorum..

Benimkiler de yağ dolmuşlar heralde kilo alınca :S Silikon gibi :) Verince sönüverdileeerrr... Yani çok büyük sevmem de zaten.. Sündüler accık :S Napalım.. Kilo uğruna fedaa :p E emziriyormuşsun zaten.. Sütten kesince tabi giderler canım :KK66: Bozma moralini :KK66: :emir_bebek:

sağol kuzum,dikkat edeceğim yicem sebzemi de güzelce yeniden :KK34:

söze nasıl başlanır bilmiorum..şu an çok kötüyüm içime içime akıtıyorum bütün gözyaşlarımı evdeki annem babam duyup endişelenmesin die. sevgilimden ayrıldım az önce...bitsin dedik karşılıklı...1.5 seneden sonra o kadar koyduki o son sözler...fotoğraflar silindi, ilişki durumu değiştirildi...nasıl bi kader yazmışsa allah bana, ilk ve son aşkım olacağına inandığım adam özgürlüğünü tercih etti ve gitti...çok şey söylemek istiyorum ama susuyorum yazmaya devam edersem ağlıcam çünküü...

canım yaaa inan seni çok iyi anlıyorum.ben de bob'dan önce 5 senelik bir ilişkimi bitirdim.hiç de kolay olmuyor.
her ne kadar ayrılmayı sen istesen bile,yılların verdiği alışkanlık,onun hayatındaki varlığı,hep biyerde var olduğunu bilmek bile yetiyor bazen.ayrılıktan sonra ilk günler güzel sen de özgürsün,biraz kafa dinliyorsun ama sonra zamanla yokluğunu hissetmeye başlıyorsun.
ama inan bana zaman herşeyin ilacı.ben o ayrıldığım kişiyi insan olarak hala seviyorum ama pişman mısın ayrıldığına dersen değilim.
o noktaya gelmişsem ve ayrılalım demişsem demekki öyle olması gerekiyormuş.zamanla herşey geçiyor be kuzum inan bana.
düşünüyorum da kimler için ölürüm sanmıştım,hiç de ölmedim valla.bir daha hayatıma kimseyi sokamam derdim,sokuyorsun valla:KK34:
bunda da vardır bir hayır.ben hayatta yaşadığımız herşeyin iyi yada kötü mutlaka bir sebebi olduğunu düşünüyorum.
mesela senin bu arkadaştan ayrılman belki de senin kıymetini çok daha iyi bilecek ve bencil olmayacak belki de kendinden önce seni düşünecek olan yeni biriyle karşılaşmana vesiledir,nerden biliyosun :KK34:
sen üstüne düşme dediğin gibi kuzum.bak benim bob'a kapıdan kovsam bacadan girip duruyor.kaçan kovalanırmış,acı ama gerçek:KK23:

meraba tatlisss ben vitamin olarak elevit kullanıyorum, hamilelerin kullandığı bi vitamin kompleksi içinde bütün vitaminler fazla fazla bi de 4 mineral var. ne kadar zamanda verdin 4.4 kg benim 3 haftam bitti 3.3 kg verebildim henüz

kız 3.3 3 haftada ne güzel işte.dukan ne demiş haftada 1 kilo,bak sen daha fazlasını yapmışsın:KK34:

amanınn hem de bikinili yaa sen sünger bobu çatlatcan heralde ortadan 2 ye hehe :)) sahi noldu sünger bob ne zamandır bahsetmedin?

sağol canım benim azcık ağrım kaldı o da haftaya geçer inşallah

vayyy dikkatli arkadaşım beniiiim,hakikaten epeydir bahsetmedim çünkü biz sankim biraz iyi gibiyiz kendisiyle :26:
yani en azından son 10 gündür hiç kavga etmedik,gayet güzel anlaşıp güzel sohbet edip,arada çıkıyoruz.eskisi gibi kahkahalarımız havada uçuşuyor.size itiraf edeyim özlemişim o güzel,keyifli günlerimizi :KK16:
bu arada size nacizane tavsiyem ; her kim olursa olsun en yakın arkadaşınız,aile kim olursa olsun ilişkinizle ilgili hiç bişey başkasıyla paylaşmayın,onlara yorum yapma fırsatı vermeyin ve burunlarını sokmalarına izin vermeyin :KK20:
bazen iyi bişey yaptıklarını zannederken herşeyi mahvedebiliyorlar ne yazıkki :KK47:
haaa bu çocukla ilgili genel bazı sıkıntılarım yok muydu vardı hala var belki ama çok emek harcadı,geri kazanmak için 5 aydır uğraşıyor,çok daha hassas davranıyor.bakıcaz artık,glskh'ye de söylediğim gibi zaman herşeyin ilacı.gözlemleyip bakıcam artık:KK34:

çok sağol cınım. evet evet face den hehe :))

ya ayrılın şu face'ten ama yaaa biz takip edemiyoz valla küsücem hepinize,gelin buraya huuuu lütfennn :KK16:

canım yaaa inan seni çok iyi anlıyorum.ben de bob'dan önce 5 senelik bir ilişkimi bitirdim.hiç de kolay olmuyor.
her ne kadar ayrılmayı sen istesen bile,yılların verdiği alışkanlık,onun hayatındaki varlığı,hep biyerde var olduğunu bilmek bile yetiyor bazen.ayrılıktan sonra ilk günler güzel sen de özgürsün,biraz kafa dinliyorsun ama sonra zamanla yokluğunu hissetmeye başlıyorsun.
ama inan bana zaman herşeyin ilacı.ben o ayrıldığım kişiyi insan olarak hala seviyorum ama pişman mısın ayrıldığına dersen değilim.
o noktaya gelmişsem ve ayrılalım demişsem demekki öyle olması gerekiyormuş.zamanla herşey geçiyor be kuzum inan bana.
düşünüyorum da kimler için ölürüm sanmıştım,hiç de ölmedim valla.bir daha hayatıma kimseyi sokamam derdim,sokuyorsun valla:KK34:
bunda da vardır bir hayır.ben hayatta yaşadığımız herşeyin iyi yada kötü mutlaka bir sebebi olduğunu düşünüyorum.
mesela senin bu arkadaştan ayrılman belki de senin kıymetini çok daha iyi bilecek ve bencil olmayacak belki de kendinden önce seni düşünecek olan yeni biriyle karşılaşmana vesiledir,nerden biliyosun :KK34:
sen üstüne düşme dediğin gibi kuzum.bak benim bob'a kapıdan kovsam bacadan girip duruyor.kaçan kovalanırmış,acı ama gerçek:KK23:

sabırla beklicem bakalım, onun pişman olacağından ve geri döneceğinden çok eminim. kendi de etrafındaki herkes de benim onun için çok ama çok iyi biri olduğumu biliolar ve her seferinde söylüolar senden başkası bu kadar çekmezdi bu çocuğu die. ama işte erkekler benciller. kendileri için yapılanları değil kendi dünyaları dışındaki dünyayı keşfetmek istiyolar gözleri hep sahip olamadıklarında, özgürlüklerinde..
bıraktım her şeyi akışına..aklı başına ne gün gelir bilmiorum ama umarım o zaman geç olmaz her ikimiz için de =//

bi de ben size bi şey sorucam dukana döneyim de aklım dağılsın biraz =) ben nişastalı öğünüm için bugün leblebi yedim. Yanlış mı acaba kuruyemiş yemek? ona göre bi daha yemiym :44:

ordada kimse yokki kuzum :KK19:

hah tamam o zamaan:KK9:
birden herkesin sesi kesilince oraya kaçtınız sandım.
nesli nerde,ekim nerde,kestanem şekerim nerde herkesçikler kayıp.
ya bu arada dtsyl diye bir arkadaşımız vardı,hani hamile sanmıştı kendini ama neyseki negatif çıkmıştı ama bir anormallik vardı dr gitcekti,kendisi dişçiydi de dely dişçiden korkuyordu falan neyse ben o arkadaşımızın akibetini de merak ediyorum çok.bir gitti tam gitti nedense :KK50:

Kızlar bana bi yardımcı olurmusunuz:26:
Marketlerde hindi jambon buluyorum yag oranıda yuzde 10un altında ama hepsinin icinde nisasta var bulamadım nişastasız
Cemensiz pastırma ve fume zaten bulamıyorum
Sarkuteriye gitsem ve hindi jambon istesem bulabilirmiyim nişastasız? Siz nerden alıyosunuz?
Polonez Hindi Füme'nin için nişasta yok.. Yağ oranı da sadece %1 :KK34:Mügros varsa yakınlarında orada oluyor. Aslında bir çok büyük markette var sanırım.. Ben içinde nişasta var diye jambon salam falan yemiyorum ama Dukan da yiyebilirsiniz diyo sanırım :44: Sana kalmış yine de.. Polonez'i tavsiye ederim ama :)

çok teşekkür ederim canımm, dediklerin o kadar doğru ki ben kendi kendime bile söz versem asla barışmam yapmam etmem gibi beylik laflar da etsem her şey olacağına varıo. o anki bi söz bi bakış yetio yelkenlerin suya inmesi için. ama bu sefer biraz daha zor olacak işi bundan eminim =) çok ama çok teşekkür ederim destekleriniz için :KK16:

ve tabiki dee En Büyük KK :KK1:

face.imi de kapattım off =// çakma bi face.açıp geliorum aranıza :KK70:
Aç face'ini aç :)) Çakma falan... Konuşuruz gııııı!!! Hihihih :KK1: Ayrıca madem yelkenlerin suya inecek bari geç indir :KK9: Ne kadar geç olursa o kadar iyi :KK1:

heyooo artık benim de smileylerim var, tekrar teşekkürler dely :KK19::KK37::KK52::KK53::KK16::KK33::KK55::KK9::KK35::KK64::KK71::111::119::118:
Rica ederim canım :)) Ben yardımcı olunca yardım ettiğim kişiden daha çok mutlu oluyorum :109::kk77::87:
Mesaja foto eklemeyi sormuşsun ama.. onu ben de bilmiyom :KK1:

bi de ben size bi şey sorucam dukana döneyim de aklım dağılsın biraz =) ben nişastalı öğünüm için bugün leblebi yedim. Yanlış mı acaba kuruyemiş yemek? ona göre bi daha yemiym :44:

bu soruyu baskası yazsa sende kitap yok die hemen atlardım üstüne :KK1: cnm kuruyemişler yasak,,leblebide sonucta bi kuruyemis türü..yaglı onlar az yada cok. o nedenle kuruyemişler dışında diede belirtior kitabında..adam protein fazla olsun die makarnayı bile sütle pişirin dior...yani leblebi kusura bakma ama direkmen kacamak olmuss :KK19:

bu soruyu baskası yazsa sende kitap yok die hemen atlardım üstüne :KK1: cnm kuruyemişler yasak,,leblebide sonucta bi kuruyemis türü..yaglı onlar az yada cok. o nedenle kuruyemişler dışında diede belirtior kitabında..adam protein fazla olsun die makarnayı bile sütle pişirin dior...yani leblebi kusura bakma ama direkmen kacamak olmuss :KK19:

deme yahuu :18: napıcamki ben şimdi o zaman :44: nasıl telafi ederim acaba bunu ben =)

X