Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

her duygu nasıl hak ediyorsa öyle yaşanmalı. şu an üzülmek lazımsa, üzül. ağlamak lazımsa ağla. zamanı gelince o da geçer...

canım işte bu tarifler sana yardımcı olur.
dukan diyeti tarifleri: VANİLYALI DONDURMA
dukan diyeti tarifleri: DONDURMA MAKİNESİ ve KAKAOLU DONDURMA

hayırlısı olsun canım ama ortak alınan bir kararmış.yani sende istemişsin ayrılmayı demek ki yolunda gitmeyen şeyler vardı. aşk acısı çok pistir ama sana verdiği olgunluk tatlıdır. bir gün bugünleri gülümseyerek hatırlayacaksın..

meraba tatlisss ben vitamin olarak elevit kullanıyorum, hamilelerin kullandığı bi vitamin kompleksi içinde bütün vitaminler fazla fazla bi de 4 mineral var. ne kadar zamanda verdin 4.4 kg benim 3 haftam bitti 3.3 kg verebildim henüz

Canııımm... Bütün aşklar sonmuş gibi gelir insana.. ama sadece 1 tanesi öyle oluyor işte.. Onu bulana kadar böyle şeyler yaşarız ki, onun değerini bilelim.. Seninki şimdilik o değilmiş demek.. Ama inan o günler de gelecek.. Sonradan iyi ki ayrılmışız diceksin bak.. Ne demek 'özgürlüğü tercih etmek..' Öyle biri girecek ki hayatına, 2 kişi olacaksınız ama; tek kişi gibi özgür yaşayacaksınız.. Böyle biri zaten seni hak etmiyormuş.. Biraz üzüleceksin, dertleneceksin ama sonra düşündüğünde bunu sen de fark edeceksin.. Hepimizin başından geçti bunlar.. Ölüyorum diye az ağlamadık.. Üzüleceğin kadar üzül.. Sonra kapat o kapıyı.. Kapat ki yenisi açılsın karşında..

Son düzenleme:
ben gitmedim buradayım okuyabiliyorum bugün
ama ben sizin yaptığınız yemekleri pek yapamıyorum hatta hiç yapamıyorum
proteinlerimi ızgara sebzelerimi salata tarzında tüketebiliyorum
allahtan seviyorum bu tarzı
ama yazdıklarınıza ilave birşeyler yazamıyorum
sadece okuyorum
sanırım tembelim birde çalışma saatlerim uzun

hehehehehe deli şey seniiiiiii aslında var bikinili pozlarım ama onu da burdan paylaşmayayım artık dimi yaa

geçmiş olsun canım,dikkat et kendine

amanınn hem de bikinili yaa sen sünger bobu çatlatcan heralde ortadan 2 ye hehe :)) sahi noldu sünger bob ne zamandır bahsetmedin?

sağol canım benim azcık ağrım kaldı o da haftaya geçer inşallah

hayatta herşey deneyimdir eğitimdir
bu yaşadığın sana neler öğretti onları düşün
ilişkiler tek taraflı yaşanmaz hatalarda tek taraflı yapılmaz doğrularda
hatalarını düşün koy cebine , bir daha sen aynı sen olmayacaksın karşındakide farklı olacak
ama sen daha doğru bir insan olacaksın
ağlamak istiyorsan ağla bağırmak istiyorsan bağır susmak istersende sus ama üzülme hayat devameder

bu olayı da dukana ve yemek yeme alışkanlıklarımıza bağlarız , hatta tam örnek olur ama yapmayayım

hihooooo süpersin dely hemen deniyorum, duygularımı ifade etmek için napcamı şaşırıyodum yaa boole mi desem bööle mi desem hehe hihoha :))

Göğüs dikleştirici hareketler falan da var Üşenmezsen onları yap.. Ben üşeniyom da accık.. Ama herkes doğumdan sonra öyle düşünüyor.. Onlar sonra toparlar yaaa!! belki eskisi gibi olmaz haklısın ama; öyle korktuğun kadar da olmaz bence..
Ben de genelde senin gibi yapıyorum.. ama işte 40 yılda 1, mesela dün.. Hadi diyim ayda 1 :)) Farklı bişey yapıyorum. Dün sadece kıymayla dolma yaptım.. Biber, patlıcan ve kabak doldurdum Eve gidip bunları yapıncaaa, saat 10'da yedik yemek :S ama yedik yani.. Amacıma ulaştım hiihih:112::76: Yanında yoğurtla miss gibim olduu. Pirinçlisi kadar lezzettli olmadı tabi.. Bi de ben rejim yapmadan önce yemek yapmazdım pek :s Pirinçlisini hiç yapmadım.. Rejim de bana zorla yemek yaptırıyo :S :))

hihooooo süpersin dely hemen deniyorum, duygularımı ifade etmek için napcamı şaşırıyodum yaa boole mi desem bööle mi desem hehe hihoha :))
Ay sorma yaa..! Ben bu smileylere o kadar alıştım ki, her yerde gözümün önündeler.. Face'de orda burda.. Nereye bişiler yazsam "ah şimdi şu smiley olaydı da koyaydım, ay şu olaydı da edeydim.." falan diyorum Normal hayatta da mimiklerimi çok kullanırım Smileysiz bir yazı eksik kalıyor bana

Oyyy kıyamam sanaa hayırlısı ne ise o olsun hakkında, karşılıklı bir karar ise bir şey diyemem ama eğer aşılabilecek bir sorun varsa gururunu bir kenara bırakıp ilk adımı atmanı öneririm, biz kadınlar genelde ilk adımı hep karşıdan bekliyoruz bu dönemi atlatmak için bir kitap almanı öneririm, açlık oyunları iyi gider mesela

en kısa zamanda gerçekleşir inşallah kuzum.benim asıl beyaz bikini hayalim var,bir de kırmızıya taktım bu ara.ama istediğim gibi bulamadım.mutlaka bulup yaz bitmeden giymeliyim,içimde kalmasın

yok yok sen kesin yüreğine indirecen bu adamın :)

seni şuan anlayabilecek en iyi insanlardanım..üzülme diyemem cunku bu cok komik kalıor böle bi durumda insana,,yasa acını üzül ama bunu cokta uzatma..umarım hakkında herseyin hayırlısı olur..erkekler hep umut werir,,sonrada kendilerini dusunur we ceker giderler malesef..bitane daha sen yok o yüzden gereginden fazla yıpratma kendini.

Bu ara ben de çok tembelim canım ya hiç elimi kolumu kaldırasım yok keyfim yok hiç ondan sanırım, bu akşam bir kitap alayım, anca öyle kendime gelicem ben sanırım, depresyona mı girdim ne :18::18::18::18:

her duygu nasıl hak ediyorsa öyle yaşanmalı. şu an üzülmek lazımsa, üzül. ağlamak lazımsa ağla. zamanı gelince o da geçer...

Yarın akşam tatil için yola çıkıyorum o zaman bol bol ağlıcam inşallah, şu an annemle babam bi şey öğrensin istemiyorum. yani bi de onlara açıklama yapmak zorunda kalmıym kendimi toparladıktan sonra söylerim onlara da ayrıldığımı. kesin sevinecekler bu duruma =)

Ben daha önce de bikaç kez ayrılalım demiştim ama hep düzelir ümidiyle tekrar başladım bu sefer o da bitsin dedi sen üzülüosun ben seni üzmek istemiyorum dedi ve bitti. inşallah en az hasarla atlatırım bu günleri. en çok korktuğum şey insanlara açıklama yapmak zorunda olmak :S herkes soracak şimdi tek tek =//

canımm çok haklısınnn daha önce de platonik bi aşk yaşamıştım ölüp ölüp diriliodum bi daha asla aşık olamam diodum. ama çocukluktu o. bu seferki daha çok koydu. daha dün evlilik planları yaptığımız, çocuklarımızdan bahsettiğimiz bi ilişkimiz vardı şimdi yok..çok garip tarif edilemez bi acı duyuyo insan. zamana ihtiyacım var sanırım dediğin gibi herkesin başından geçicek elbet bunlar, yaşamayı öğrenmek lazım

ilk fırsatta boşaltcam bütün içimi yalnız kalmayı bekliyorum. kimseye çaktırmadan yaşamak istiyorum acımı. =) hata yapmışımdır belki bilmiorum ama ben çok fedakarlık yaptım fazlasıyla, belki de en büyük hatam buydu..
olaya dukan açısından bakacak olursak eğer, kendisi beni bu diyet boyunca çok motive etti destek verdi o yüzden bu bi artıdır mesela

karşılıklı bi karar denemez aslında ben ayrılmak istiodum ama dile getirmedim ona da düşün taşın karar ver ne olucaz biz dedim o da ertesi gün düşündüm bitsin dedi. tabiki daha güzel daha aşk dolu bi mesajla dile getirmiş bunu ama ne önemi varki sonuçta netice aynı: ayrıldık =// ben öncesinde çok fazlaca gururumu yendim hep ben adım attım şimdi sıra onda. beni kaybetme korkusu hiç yaşamadı o belki de bu yüzden kolaylıkla ayrılalım dedi. bakalım zamanla pişman mı olcak yoksa ohh bee kurtuldum mu dicek görcez =) ama ben bi daha kesinlikle adım atmam =//

Bu arada burayı özel meselemle meşgul ettiğim için çok özür dilerim. kimseyle paylaşamıyorum konuşamıorum konuşursam ağlarım çünkü die telefonları açmıorum. ancak yazışarak iyi hissedebiliorum. tekrar özür diliorum. sizi seviyorum dicem ama sizin de beni terketmenizden korkuyorum o yüzden kimseye çaktırmadan parantez içinde yazıorum (sizi seviyorum dukaniçeler )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…