Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canim ya yapabilirimmmm insallah ya seyiri de cünkü dedigin gibi oructan dolayi da kacamak sansi 0 olacak:26:

medesammm sana ekimde gelicem bebeimmmm bekle beni efil efil alsancakta salinicammmm seninle fistikmmmm

acikcasi ben simdiye kadar memlekette hep diyet yaptim naz poz hepsi bir iki kilo vermek icindi alistilar yani belki o yüzden hic sorun olmaz:44:

medesam buarada haklisin sen her haftasonu gittin ve yinede kilo verdin....dogru diyorsun kurabiyelerimi, ekmeklerimi pogacalarimi yapip götüreyim ben orada yapamam belki zaten topu topu 7 gün iki günü yolda geciyor ucak icinde light yemek siparis veririm oh kebap sirada patronu ikna etmek var cok rahatladim kizlaaaaar sagolun varolun

Sağol canım benim, ışıl ışıl aydınlandım.

Göndermiş kadar oldun canım benim, çok sağol.

:86:
Aferin canım benim, tedbirini almışsın Hibis için de teşekkür ederim, bakıcam şimdi.

evet tedbirimi aldım ama tehlike devam ediyor. allahtan bakkal uzak bizim fabrikaya

:18::18::18: ama uzun zamandır kaçamak yapmadım işte o yüzden uzun zaman önce yaptın o konuşmayı
ayrıca her kedinin eti yinmez

evet canım atlamışım bence facede görmüştüm ilk. sonradan modifiye ettim.. önceden evdeki başka renkli sallama çayları filanda koyuyordum böörtlen filan sonra bu çayı alınca hep ondan koydum çok güsel oluyo gerçekten. şimdide bi bardak hüpletiyorum

evet nar çiçeği diyorlar ama nar çiceği değil. ben mısır çarşısında nar çiceği olarak bulamadım sonra baktım hibiscus yazıyo orada. dedim ki adama bunun çayı kırmızı mı oluyo evet dedi. tamam dedim içimden renk versin yeter. az bişi aldım gittim evde demledim. sonra öğrendim ki o çay bu çaymış. tümüyle tesadüf

Son düzenleme:
selam arkadaşlar.
10 gündür 100gr + 200 gr - 2 ileri 1 geri yürüyorum. haftasonu da piknikti misafirlikti diyet falan kalmadı. öyleydi böyleydi derken, 800 gr'ı nihayet verdim. bugün çizelgemi yeniledim.

heyecanla bekliyorum bebeğimmm senii,muhtemelen ekimde artık birlikte bir ödül öğünü bile yiyebilirizzzzz

evet dukan benim,onla ben evleneceğim.ama kuzu cümleyi devrik kurmuş da ondan yoksa ben anladım doğrusunu.dukana değil dukan diyetine sadığım demek istemiş,onun için pençelerimi sakladım şimdilik

evet kuzum işte bu kadar.ben de yanıma alıyorum tatillerde ekmeğimi falan.yolda falan acıktıkça yiyiyorum hakkım kadar olanı.
gittiğim yerlerde de tavuk,balık,yoğurtlu mezeler,zero e gayet iyi yani.
hatta şöyle düşünüyorum,zaten serbest olsa ne yicektim ki ? yine balık meze falan pek de bir fark yok yani
tabu gibi yememeliyim,yasak falan diye düşünürsen inadına yiyesin gelir.ama rahat ol,zaten diyette olmasam da yiceğim yine bunlardı,haaa belki birkaç ekstra bişey daha olabilirdi ama onları da birkaç ay sonra yerim nolcakki de,omuz silk geç git yawru kulum benim

Günaydın kızlar ben sonbaharda 1.5 ay dukan diyeti yapmıştım ve 9 kilo vermistim.ama son haftalarda 4 kiloyu geri aldım dün tekrar başladım ve aksama regl oldum offf moralim bozuldu
boşver daha iyi regl olunca sonrasında daha çok kilo vermiş oluyorsun üstelik regl öncesi iştah açılması, gerginlik, kaçamaklar, vs de yok ohh ne light kebap

umarım haklı çıkarsın, kendim için de aynını diliyorum, pazardan bu yana yine regli bekleme dönemine girdim, üff püff yani, ama iştahım açıldı hem de çok fena, gözüm heran dönebilir sanki, şu anda ben de size söylediklerimi yememek için yemiyorum
en basitinden dondurma ve simit çekiyor canım bugün, niyeyse pasta istemedi hala
ama bilmem artıkın valla ne kadar geç gelirse o kadar zarar ziyan bana

aahhahah canım benim ya siyah elbiseli normal kilolu kocaman kalpli süper azimli ve daha biisürüü güzel özellikli ekimim bahtın da sana gülsün inşallah:)
dua edecek artık zira sabah sabah terasta nerden baksan 100 tane karıncayı filan sulara verdim

yok kuzum "benim artımı gör" dedim, kıyarsan bana kıy barim
bu arada şu moralin çabuk bozulmasıyla ilgli şey var ya cıx cıx cıx
evham yapmak, kafaya takmak, moral bozmak... kötü şeyler bunlar, ömrü yer bitirir kiloları değil
en çok ben yapamam , öyle rahat , geniş davranamam , derdim.
1 musibet bin nasihatten EVLAYMIIIIŞ
ha geniş, rahat olamıyorsun tabi de batması, acıtması gerekenleri ayırabiliyorsun.
yapma bunu kendine bebeğim

ehuehuehue yeşl çay küründe ise bol bol başarılar diliyorum, elimden fazlası da gelmez zaten
şu güneylide hee

canım orucunu tutmayı düşünüyorsan güçlendirme gibi tutabilirsin ben hepimizin öyle ya da böyle bir yolunu bulacağımızı düşünüyorum, yani çok düşünme üstünde , arkadaşlar haklı programı değiştirmene neden olmamalı,cidden burada herşeye daha kolay ulaşırsın , daha az taviz veririsin.
gerçi ben ramazan pidesine ölürümmmmm ama bakıcaz görücez

Ben dün sana demedim mi su o su, su seviyesi deniz gibi alçalıp yükseliyor

ben de dedim, dolunaydan oluyor hep, dolunay gitti su da gitti. ramazanın 1'inde yeni ayla beraber hepimiz incecik oluciiz zaten ))

Son düzenleme:
selam arkadaşlar.
10 gündür 100gr + 200 gr - 2 ileri 1 geri yürüyorum. haftasonu da piknikti misafirlikti diyet falan kalmadı. öyleydi böyleydi derken, 800 gr'ı nihayet verdim. bugün çizelgemi yeniledim.

tebrikler canım
darısı başıma inşallah:26:

merhaba kızlar, 1 haftalık bir gecikmeden sonra bende regl oldum sonunda ve canım inanılmaz tatlı istiyor(( iş yerindeyim oda arkadaşımın şu koca paket biskremlerden vardı o kadar gözüm döndü ki dedim kahvenin yanında bi tane yiyim dedim aç kapa kilitli paketse alırım bi tane ama değilmiş açamadım da yiyemedim de hem iyi oldu hem kötü törpülenmedi isteğim öğlen dışarı çıkıp markete uğrasam da tatlı namına ne alsam diye düşünüyorum...regl dönemimde acayip tatlı istiyo canım yaaaa

bu arada kızlar ben bu sabah 76.00 çıktım yaaa
güçlendirmeye geçicez derken nedir bu +400 anlamadım doğrusuu
neyse ben sanırım daha geçmeyeyim,iyice bir dibi göreyim de sonra geçerim artık

arkadaşım denemelerim sonunda gördüm ki en risksizi süt. ben çok süt içen biri değilim ama cam şişedeki pastörize günlük sütlerden aıyorum arada. tatlı isteğine çok iyi geliyor.

en kısa zamanda gerçekleşir inşallah kuzum.benim asıl beyaz bikini hayalim var,bir de kırmızıya taktım bu ara.ama istediğim gibi bulamadım.mutlaka bulup yaz bitmeden giymeliyim,içimde kalmasın

ben manyak oldum. mağazalara girip girip kıyafet deniyorum. öyle bir parça denemek falan değil, çantasına kemerine varana kadar kombin yapıyorum. yakında kovacaklar beni. geçen gün kırmızı pantolon üzrine desenli bir bluz kırmızı sivri burun ayakkabılar... aynanın karşısından ayrılamadım. sonra pek güldüm kendime. naparsın heves işte ))))))

ama süt tatlı değil ki:))) hem yağsız süt soğuk su gibi oluyo:))

sütün içinde accıcık şeker var. tatlı isteğini kesmeye yetiyor. ayrıca da ben yağsız süt içmiyorum iyyyyy. zaten haftada 1 kere falan içiyorum en fazla. onu da yağsız içemem. tabi pastörizelerin yağsızı da yok. uht de sağlıksız. naparsın mecburiyetten...)))

selam arkadaşlar.

gözün aydın cnmmm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…