Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yawww ben neden başaramıyorum bişi yapmayı şimdiye kadar bi tek cheese cake in cheese kısmını yapabildim, dondurma, kek ve ekmek denemelerim bi felaket oldu (

O salamı biliyorum canım evet, oranları çok iyi ama; içinde nişasta vardı yine de.. yok mu :44: Yani çok takılacak bir durum değil ama.. yine de fazla tüketme bence şimdilik. Dedikleri gibi yavaş yavaş arttırırsın..

Ay ben tatilde kahvaltıdaki o 1001 çeşit salamı, jambonu yemicem mi yaaa :18::18: Bayılırım daaa heeee :S Offf!! ((

Bu aradaaa; az sonraaaa...!!! Medesa'nın çıtır oluşunun hikayesi bu ekranlardaaa Bizi izlemeye devam edin hihihi

Son düzenleme:

süppersin arkadaşıım şimdiden teşekkürlerrrr,ıleeeen ben yazıyorum yazıyorum ekrana bir saat sonra çıkıyor yazdıklarım.gitti bilgisayarlar poffff

sportmen kedi; dondurmanaaaaaa bayıldım bu bacakların eriyeceğini ben de sanmıyorum genetik bizdeki hepimizin roberto carlos gibi futbol takımı kursak yeri hihihihihi

sağolasın accacımmm..

Kaleye ben geçicem tımam mı..Bu cüsse top peşinde koşamaz bacım

oy kıyamam, geçmiş olsun levoya.. ama iyiymiş. ağladı mı peki canı çok yandı mı:26:

dondurmam gaymak
oyy kuzumm yakında olsak hemen bi kase yollardım sana. canın mı çekti kıyamam :26:
ben çok severim dondurma o yüzden aldım. ama asıl frozen yoort merak ediyorum böle pratik pratik

yawww ben neden başaramıyorum bişi yapmayı şimdiye kadar bi tek cheese cake in cheese kısmını yapabildim, dondurma, kek ve ekmek denemelerim bi felaket oldu (

tenarcım bu dondurma gerçekten çok basit.
işte makinesi olmayanlar için tarif ;
dukan diyeti tarifleri: VANİLYALI DONDURMA

Medesa'nın muhteşem dönüşümü :)) İşte karşınızdaaaa!!!! Dırırırıııınnnn!!!!

CANIM menün konusunda arkadaşların yorumuna katılıyorum iyi etmişisn afiyet olsun DAAAA

ben şu tartılmama işini sevmedim adına bu insanı bi boşluğa atıyo be gülüm ben denedim şahsen artılar hemen geldi sankim yinede senin kararın tabiki

minik kuzum üzülme yaa ( sonuçta çok uzun bi yoldan geçiyoruz, zaman zaman motivasyonumuz kırılabilir ama ben senin toparlanıp son hızla devam edeceğini biliyorum. bak benim de ataktan sonraki 2. haftam bitti ama ataktan sonra sadece 800 gram verebildim bunun çoğu da yakın zamanda yani mutlaka gidecek bi şekilde nereye kadar direnebilir ki di mi ama

çok saol canım ya benim güçlendirmedeki ikinci denemem bu bundan bi 10 gün kadar önce güçlendirmeye başladım ve kendimi kaybettim hergün tartıya çıkıp "aa kilo almıyorum ben" demeye başladım ve almadıkça yemeği arttırdım kaçamaklar çoğaldı derken bi haftada 2 kilo aldım geri. şimdi tartılmadan bi süre devam etmek istiyorum. böyle daha kontrollü olduğumu hissediyorum. çünkü eğer fazla yediysem ertesi gün " kesin kilo almışımdır ben" diyerek daha çok dikkat ediyorum kaçamak yapmıyorum. böyle garip bi durum ama zaten bi sürelik bi şey bu, bi hafta daha böyle devam edip haftaya pazartesi tartılcam sonrasında yine kontrollü devam edicem inşallahhh :44: yine de çok teşekkür ederim uyarın için

medesa çok iyi olmuşsun, bende senin gibi 67den başladım 56ya inmem gerekiyor, gerektiğinde umarım yardmcı olursunuz bana kızlarr

Tarif için çok teşekkürler canım Çekti valla canıımmm Bu tarifteki sahlep bildiğimiz sahlep tozları var ya marketlerde.. o muuu :44: Nedir o nedirrr?

Medesa'nın muhteşem dönüşümü :)) İşte karşınızdaaaa!!!! Dırırırıııınnnn!!!!

Eki Görüntüle 465865 Eki Görüntüle 465866

Ben de beğendim ben deee :)) Kendimi beğenemiyorum da, es geçmiyim yani :)) Süpersin

Bişey değil fıstık İftaharla sundum hihihi Çorbada tuz

canım harikasın tekrar tekrar tebrikler darısı hepimize

medesa harikasınnn kızımmm,,bel fln kalmamıs..boyda yerinde manken gibi olmussunnn daha nidennn seyirde takılırsın,,geç güçlendirmeye :) maşallahhhhhh diorum sadeceee cnm

medesa çok iyi olmuşsun, bende senin gibi 67den başladım 56ya inmem gerekiyor, gerektiğinde umarım yardmcı olursunuz bana kızlarr

teşekkür ederim canlarım beniiiimmm,kaldı ki bu resimlerden sonra daha da kilo verdim.artık kendimi oldukça iyi hissediyorum.
tabiki biraz daha bacak ve göbek giderse memnun olucam ama onu da callen sayesinden başarıcam inşallah
hepinizi seviyorum,koskocamannnn öpüyorum.herkese iyi akşamlar
dely tekrar teşekkürler bitanem

Hoşgeldin.. Olma mıyızz..? Oluruz elbett

iyi akşçamlar güzeller... bu hafta güçlendirmeye geçerken eğer çok şişkin hissetmezsem kendimi, malum bi günümüz bi günümüzü tutmuyor :S , ben de paylaşırım belkim fotomu.. Öpüyoruumm

Kızlar, oğlum liseye gidecek ya, psikopat sbs annesi olarak özel bir okula bakmaya gittim apar topar, yeni geldim Bu yaz zor geçecek benim için anlaşılan. :))
canimmm cok güzel özetledin sabah sabah pazartesi sendromundan eser yok yerini sevgi seli aldi

Canım benim, sağol

Valla nasıl biliyorum bak ben çıtır hamaratımı, ellerine sağlık canım, muhteşemmmm

Kız, bu arada mail diye boğazıma bastın 4 gündür göndermedin şu totonun resmini, bakıyorum hesap duvar, e gönder artık bari

Ellerine sağlık canım, harika görünüyor gerçekten. Ben de k dünyasında 1 defanın dışında yemedim hiç :)

Valla canım kilolar gitsin de maymun olmakta bişey yok valla çok da lülü :))

Karıncaları rachelfine yöntemiyle yarısını imha ettik, tek tük kaldı.

Sağol be arkadaşım, cidden faydalı.

Canım şöyle yapıyoruz, karbonatla pudra şekerini karıştırıp karıncaların olduğu yere döküyoruz,onun tabiriyle patlıyorlarmış, ben o ana şahit olmadım ama azaldıklarını bizzat kendim gördüm.

Hoşgeldin canım, 400 gr dan bişeycik olmaz, sudur o su.

Hoşgeldin canım,

Tabi ki verebilirsin yeter ki kararlı ol ve buradan ayrılma :))

Aaa canım, çok geçmiş olsun, ama bişeyi yokmuş neyse ki geçmiş olsun kuzuma.

Canım benimmmm,

Boşver işi be tatlım, hem zorla güzellik güzellik salonunda olurmuş kuzum benim :))

Haftasonu bişey yoktu be kuzum medesayla telde konuştuk biz, senden gizli hiçbişeycik yapmadık valla :))

Geçmiş olsun canım, hoşgeldin, ne güzel bak hiç kilo almamışsın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…