Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

levin banyoda düştü kaburgasında epey kızarıklık oldu, onu teselli ederken birlikte sızmışız.. iyi ve dinlenmiş olarak gezmelere gidicez birazdan.. bu arada kahvaltı ve 1 ltden fazla suya rağmen az önce yani uyanınca tartıldım 65 leri gördüm nihayett:) uyku ne güzel bişeymiş yahuu:)

geçmiş olsun kuzucuğa :KK43:

Bugun lokman hekimden yulaf kepeğimide aldım ve 1. atak gunume basladım
Yuruyusude yaptım
Ayy cok heyecanlıyım nedense :KK52:

Kızlaaaar,

Herkese iyi akşamlar, bugünkü kk performansımdan memnun kalmadım, kısmet yarına inşallah :)))

Hepinizi öpüyorum.:KK16::KK16::KK54::KK54:

Al benim sinirlerimiii Offf İşimi sevmiyorum iştee!! Napiyim puuff!! Hiç bişi yapasım gelmiyo o yüzden.. Hele bir de burayı açınca, bütün gün konuşmak okumak istiyorumm :KK43: Açmayınca da aklım kalıyoo.. Yine kaydadeğer bişey yapamadım ki zaten sabahtan beri..

Haftasonu yazdıklarınızı yaptıklarınızı da okuyamadım :KK43:
Medesa'yla çene yapmışınız galiba :)) Öyle bi şey gördüm sanki bi an :p Medesa minicik kalmış Püüüpüüpüpü!!! 17 kilo vermişsin atom karınca yaa :)) Hey maşallah..!!
Ben hala 10 kilo bile verememenin başarısızlığının mutsuzluğundayım ne yazık ki.. ama sizin adınıza çok seviniyorum Her diyet de herkese uygun olmuyor işte.. Bana uygun diyet yok zaten Dünya'da :KK70: 8 kiloyu vermem mucize :KK70: Ki sanırım onları da alıyorum yani.. Cumartesi yine 59,5 çıktım. Bi daha da tartılmam artık, tartılan da kabahat! O tartıyı fırlatıp atıcam sonunda Ya da kendimi..

Saol canım yaa Ama benim her şeyim inatçı sanırım :S moralim de inatçıı. Çabuk bozulup zor düzeliyo :S İyi olucam ama :KK66:

Beni bekliyorsan 4 günümüz kaldı bak :KK66: ama ben yiyeceğim mamaları düşünemiyorum maalesef :KK43: yiyemeyeceğim mamaları düşünüyorum. %80 kilo alıcam çünkü. Aslında hiç yemesem daha iyi.. :KK43: Zaten tatile de gidicem.. E dediğim gibi Cumartesi yine 59,5 çıktım.. Ha 59,5 ha 60 yani:KK43: Ben bu kilolarda olmak istemiyoruuummmm ühühüühühüh Hiç sabitlenmek istediğim bi kilo değil Bilmiyorum ne olacak..

Dondurman çok güzzeeelll... Ama çok canım çektiiii :KK43: Ben de maraş usulü severim senin tersine.. Bööyyleee süneceeekkk.... Onun da makinesi alamıcam yani :KK43: Battım zaten üüfff!!! Çok sıkıldım beeeennnnn!!!!!!

Hoşgeldin.. Kolay gelsin..

Aaaa dely seni ben hep cıvıl cıvıl, pozitif, neşe saçan biri olarak görüyorum. niye çabuk bozuluyo moralin, olur öyle arada kaçamaklar napalım ama uzun zaman da alsa geldikleri gibi gidecek bu kilocuklaaarrrr...

atakta 2. günüm,fena geçmiyor, sadece komşudan irmik helvası geldi,nasıl canım çekti bir bilseniz :KK43: helva yerine hindi pastırma attım ağzıma yerini tutmuyor ama olsun :) dukana ihanet yok :KK70:

levin banyoda düştü kaburgasında epey kızarıklık oldu, onu teselli ederken birlikte sızmışız.. iyi ve dinlenmiş olarak gezmelere gidicez birazdan.. bu arada kahvaltı ve 1 ltden fazla suya rağmen az önce yani uyanınca tartıldım 65 leri gördüm nihayett:) uyku ne güzel bişeymiş yahuu:)

cok gecmis olsun canim ya :KK43: kiyamam kuzucumaaaa

Medesa'nın muhteşem dönüşümü :)) İşte karşınızdaaaa!!!! Dırırırıııınnnn!!!!

Eki Görüntüle 465865 Eki Görüntüle 465866

woooooooooooooooooooooooow medesammmmmm bu ne degisim cok güzel olmussun fistikligina fistiklik katmissin :KK30: masallah masallah

Kizlaaaar su saate kadar takilamadim sizinle maalesef ki :26: cok yogundu isler bugün aksama ve yarina sakliyorum ekimim gibi :KK76::KK76:

süppersin arkadaşıım şimdiden teşekkürlerrrr,ıleeeen ben yazıyorum yazıyorum ekrana bir saat sonra çıkıyor yazdıklarım.gitti bilgisayarlar poffff :KK50:
benim de kağnı hızıyla çalışıyor pc:KK33:

Medesa'nın muhteşem dönüşümü :)) İşte karşınızdaaaa!!!! Dırırırıııınnnn!!!!

Eki Görüntüle 465865 Eki Görüntüle 465866
fiuuuuuyyt fiuuuuvvyyy maşallah tebarekallah ya fıstıktın fıstık ezmesi olmuşsun resmen
:nazar::nazar::nazar:

çok saol canım ya benim güçlendirmedeki ikinci denemem bu bundan bi 10 gün kadar önce güçlendirmeye başladım ve kendimi kaybettim hergün tartıya çıkıp "aa kilo almıyorum ben" demeye başladım ve almadıkça yemeği arttırdım kaçamaklar çoğaldı derken bi haftada 2 kilo aldım geri. şimdi tartılmadan bi süre devam etmek istiyorum. böyle daha kontrollü olduğumu hissediyorum. çünkü eğer fazla yediysem ertesi gün " kesin kilo almışımdır ben" diyerek daha çok dikkat ediyorum kaçamak yapmıyorum. böyle garip bi durum ama zaten bi sürelik bi şey bu, bi hafta daha böyle devam edip haftaya pazartesi tartılcam sonrasında yine kontrollü devam edicem inşallahhh :44: yine de çok teşekkür ederim uyarın için :KK16:
canım bence de 3 günde bir tartılmalısın fakat kendini de en iyi kendin bilirsin, nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım :KK31:

Hoşgeldin.. Olma mıyızz..? Oluruz elbett :KK66:

iyi akşçamlar güzeller... bu hafta güçlendirmeye geçerken eğer çok şişkin hissetmezsem kendimi, malum bi günümüz bi günümüzü tutmuyor :S , ben de paylaşırım belkim fotomu.. Öpüyoruumm

paylaşmazsan + mı gör e mi:KK30:
Kızlar, oğlum liseye gidecek ya, psikopat sbs annesi olarak özel bir okula bakmaya gittim apar topar, yeni geldim :KK9: Bu yaz zor geçecek benim için anlaşılan. :))

Canım benimmmm,

Boşver işi be tatlım, hem zorla güzellik güzellik salonunda olurmuş kuzum benim :))
oyy annecik okul belirlemeye çalışmak sbs den bile zor olabilir, bol şans öncelikle.
ayrıyetten denedim ben güzellik salonundan da bi fayda yok :KK9::KK9::KK9:

hoşbulduukkk delyciim, walla bugün bi kaçamak oldu yaw 8 adet patates kızartması kadar çok sıkılmıştım daa :KK43:
ahahah ben olsam patatse için kıymazdım kendime bi dondurma ya da bir pasta şahane olurdu :KK9:

Kızlaaaar,

Herkese iyi akşamlar, bugünkü kk performansımdan memnun kalmadım, kısmet yarına inşallah :)))

Hepinizi öpüyorum.:KK16::KK16::KK54::KK54:
senin performansının karşısında perforjeye bağdaş kurarım ben, yetişmişsin yine çok yere :nazar:
şu karınca meselesini akşam anneciğime müjdeleyeceğim. onaylandı sayenizde :KK14:

canım bence de 3 günde bir tartılmalısın fakat kendini de en iyi kendin bilirsin, nasıl iyi hissedeceksen öyle yap canım :KK31:

tartıdan çok korkuyorum güneyliii :KK25: korkumu yenemiyorum ilk güçlendirme haftasından sonra bana yadigar kalan bu korkuyu nasıl yencem bilmiorum tartıda + görünce bildiğin panik yapıorum bunalıma giriorum :KK5:

bende başladım bugün 6. gün atakkk.. 3 kg vermişim. bazıları diyor ki 5 gün yap bazıları diyorki 10 15 kilo vermek istiyorsan 7 gün yap ne yapmak lazım arkadaşlar?

bende başladım bugün 6. gün atakkk.. 3 kg vermişim. bazıları diyor ki 5 gün yap bazıları diyorki 10 15 kilo vermek istiyorsan 7 gün yap ne yapmak lazım arkadaşlar?

Ben 12 kilo vermek istiyorum
6 gun atak yapıcam :KK1: cok bıkkınlık gelirse 5tede bırakabilirim

Tatlandırıcım ve kuru mayam yok
Oyuzden pek lezzetli olmayacagını dusundugum basit bi dukan ekmek yapıyorum

Yarın alırım artık, bugun bununla idare edeyim..

kaç kilo vermek istiyorsun bilmiyorum ama canım 6 gün atak çok fazla...dukanın sitesinde anket var yap istersen, o sana kaç gün atak yapacağını söylüyor, ama çok fazla kilosu olanlar için bile 5 gün falan veriyor hadi max 6 olsun...vücuduna zarar bence... sonuçta atak sadece bu diyetin çok küçük bir parçası...

Ben 12 kilo vermek istiyorum
6 gun atak yapıcam :KK1: cok bıkkınlık gelirse 5tede bırakabilirim

12 kilo için dukan 3-4 gün atak öneriyor diye biliyorum,sende anketi yap istersen canım...

kız madesaaaaaaaaaa çok güzel görünüyosun. :KK53::KK19:ahanda bende hedefimi değişiyom. :63:75 yapıyorum hemen. zaten dukan amcam bana 79 demişti.:119: ben abartıp 65 yapmıştım:KK9:

herkese selaaaam iki haftadır duraklama yaşıyorum bi göremedim 53 leri eveet kararım 3 gün atak bir gece bir sabah olmak üzere hergün 2 saat yürüyüştür. Karar alınmışır! Burada yazıya dökülmüştür. Hergün bakıp hatırlanacaktır! :KK47:

12 kilo için dukan 3-4 gün atak öneriyor diye biliyorum,sende anketi yap istersen canım...

Cozmustum zaten canım
Ama sitede bana 51 kiloyu onerdi ve 6kilo icinde 2 gun verdi

Ben 45te kararlıyım o yuzden dukan amcayı bu konuda dinlemeyip 5 veya 6 gun yapcam :KK1:

bu kadar sınızrsız ete verilen parayla spor salonuda aynı işi görmezmi?

Görmüyo olmalı ki bu kadar kişi Dukan uyguluyor. Dukan sporu dışlayan bir diyet de değil ayrıca. Her gün yürüme rutinleri var. Callanetics olayı var. Var da var. Ben spor salonuna gittiğim dönemlerde daha çok acıkıp kilo almayı becermiştim. Sonradan baktım aynı şeyi yaşayan bir ben değilmişim.

Son düzenleme:
X