Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Tabi ki seninkiiii :)) Keşke ben de öyle olsaaaammm....
Beyaz günü denedim canım.. Yarın da yeşil çay kürüne başlıcam. 3 gün müydü 4 gün müydü neydi o :) Neyse zaten 3 gün kalıyo Ramazan'a. İlk gün oruç tutarım kısmetse.. Sonra tatile gidicem zaten :S ama napiyim.. Sonra telafi etmeye çalışırım artık. 3 gün yeşil çay kürü yapcem yani bakalım.. Cumartesi tatile giderken bi tartılırım.. Sonra tatilden sonra :S İnşallah kilo almam.. arada küçük kaçamaklar olabilir.. Neyse güçlendirme yapıcam zaten de, yine de almaktan çok korkuyoommm :18: İyi de bi yüzsem.. Pek öyle balık gibi yüzümem ama dinlene dinlene yüzsem de kar kardır Herkes benim yağları bi yumruklamak istiyo :)) Sen de gel canım sen de gel

kuzuuuum geçmiş olsuun yaaaa,neyseki iyiymiş buna sevindim

bebeeeem bozma moralini yaaa,ben geçmeyeceğim daha takılıcam biraz buralarda.sen benden önce geçeceksin bak

tamam kuzu paylaşıyorum derhal

merhaba dukaniçeleeer,
geçmişi yeni okuyabildim alıntı yapamadım ama yine de yazayım. Öncelikle love01 hoşgeldin canım, umarım kendini daha iyi hissedersin bi an önce, allah rahmet eylesin arkadaşına yakınlarına da sabır versin inşallah. Bu arada kilo verio oluşuna sevindim, hedefine bi şekilde ulaşacaksın darısı benim başımaa

Buraya en son arkadaşıma gitmeden önce yazmıştım hatta yiyeceklerimi de yazmıştım ama ben o listeye uyamadım tabi Ödül öğünümü kullanmak zorunda kaldım. İzninizle yediklerimi yazmak istiyorum sizce abartmışmıyım?

Ödül öğünümde:
Bir kase erişteli çorba
Bir tabak z.yağlı kabak
yanına 2-3 kaşık bulgur pilavı
Karpuz ve
tatlı olarak da 2 dilime yakın meyveli pasta

Bu ödül öğünü çok mu ÖDÜL olmuş sizce Tartıya çıkmıyorum ben 3-4 gündür. Tartı beni strese sokuo o yüzden bi süre tartısız devam etmeye karar verdim. Önümüzdeki günlerde 3-4 günlük tatile çıkıcam tatilden sonra tartılmayı düşünüyorum. O zaman anlıcam kilo alıp almadığımı ama şimdilik akışına bıraktım biraz.

Bu ödül öğünü dışında kaçamak yapmadım. 2 tane meyveli yoğurt yiyorum her gün onun dışında da bolca kaşar ve salam var menümde. Sizce yapmam ya da yapmamam gereken şeyler neler? Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Canım umarım daha iyidir şimdi. Yaa benm çok bozulurum çocuk ağlamasınaa. Walla analarına kızarım geneldeee
Neyse geçmiş olsunnnn çokk ..

walla süper yaa çok sevindim medesacım :) inşallah o 3 kiloyu da çabucak verirsin süpersin süper :)

Ben de haftaya geçiyorum güçlendirmeye inşallah.. Kaşar tamam da, salam yiyebiliyor muyuuzz :44: Onda da nişasta vaar. O zaman o nişastalı yemek yerine geçmez mii :S Bilemedim valla :44: bi de Dukan amcam izin veriyor diye 2 tane meyveli yoğurt yeme bence her gün.. Sonra anlamıyoruz neden duraklıyoruz neden kilo almış gibi oluyoruz falan.. Sebebi onlar oluyor işte.. Tabi yine sen bilirsin..
Bence ödül öğünün az bile olmuş ayrıca :)) Kabak zaten Dukan yemeği gibi bişey. Pilavın baya az.. Erişteli çorba ve tatlı bi tek ödül sanki.. Tatlıyı 1 dilim yiyeydin iyiymiş Yoksa hiç de fazla değil bence.. Afiyet osluunnn

canım çok teşekkür ederim. Salamın lightını tüketiyorum. Resmini ekledim geçenlerde yine ekliym, zararlıysa tüketmiym.

Bi de bu meyveli yoğurtları şekerli bi şeyler tüketmiş olmak için tüketiyorum. hayatımda hiç tat yok yahu ama haklısın onlara biraz ara vereyim çok zorda kalırsam tüketeyim en iyisi, garantiye almış olurum

Pastaya aslında bi dilimle başladım ama sonra hızımı alamadım. Allahtan 4 kişiydik ve herkes bi anda pastayı bitirmeye odaklanmıştı bana çok fazla kalmadı yoksa bütün bi pastayı bile yiyebilirdim

canım çok teşekkür ederim. Salamın lightını tüketiyorum. Resmini ekledim geçenlerde yine ekliym, zararlıysa tüketmiym.Eki Görüntüle 465821 Eki Görüntüle 465822

Bi de bu meyveli yoğurtları şekerli bi şeyler tüketmiş olmak için tüketiyorum. hayatımda hiç tat yok yahu ama haklısın onlara biraz ara vereyim çok zorda kalırsam tüketeyim en iyisi, garantiye almış olurum

Pastaya aslında bi dilimle başladım ama sonra hızımı alamadım. Allahtan 4 kişiydik ve herkes bi anda pastayı bitirmeye odaklanmıştı bana çok fazla kalmadı yoksa bütün bi pastayı bile yiyebilirdim

delyyyy mail attım kuzum
bu arada sana katılıyorum bence de sadece 2 dilim pasta biraz fazla gibi geldi bana kii şu an bi çatal için bile delirebilirimm
onun dışında bence de normal duruyor,afiyetler olsun

yok kuzum ya sen gel şu güçlendirmeye inşallah, yüzme de bence iyi gelecek
canım sen buna ödül öğünü diyorsan ben ayvayı yedim demektir :18:tamam ben abarttım ama sneinki de öyle endişe edeck birşey değil bana göre. kaşar ve salamı bence kademeli olarak artır yani hemen bol bol yeme, bir iki haftaya yay,belki ağır gelir başta diye söyledim bunu . bir iki haftanın ortalaması sana zaten iyi yapıp yapmadığını gösterecektir.
doğrusu abarttığını düşünmüyorum, alacağım, korkunu at üzerinden tamamdır bu iş

mesaj tekrarı olmuş yukarda kusura bakmayın gitmedi sanıp bi daha yollamışım =// cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İçim rahatladı biraz. Açıkcası kilodan çok moralimi düşünüorum şu sıralar abartmamışsın demeniz bile yetti bana çok sağolun. Dediğiniz gibi birden yüklenmicem yiyeceklere yavaş yavaş arttırıcam tatilden sonraki tartı bana ne yapmam gerektiğini söylicek ama sizin de yardımlarınızla ben yanlış bi şey yapmıcam inşşaaallllaaahhh bu arada güçlendirmeye gelen medesaya kocaman bi hoşgeldinnn diyorumm diğerlerini de tez zamanda aramıza bekliyoruzzz

başınız sağolsun canım, allah sabır versin sana ve ailesine.

kuzularım,bizim bilgisayarlarda garip bir ağırlaşma söz konu oldu.ekranlar donup kalıyor.nedir bu teknolojik sorun anlayamadım
şimdi server'ı resetleyecekler.size bile zor yazıyorum donup duruyor.
dely istersen resimlerimi sen paylaşabilirsin tabi sana zor olmayacaksa.bu resetleme uzun sürerse arkadaşlara söz verip yapmamış olmak istemem
hemen hallettirmeye çalışıp dönücem aranıza tekrardan.
kurbanlık danadan bugünleree .....

bu salam baya iyiymiş

çok çoook sağol canım benim ama ben hedefimi 3 kilo daha aşağı çekeceğim,şansımı biraz daha zorlayıp öyle geçeyim güçlendirmeye diyorum bakalım giderse kilolar tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…