Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

..........
tatlım ben de senin tam tersine moral olarak çok zor bozulup çabucak düzelen cinstenim, hangimizin ki daha vahim bilemiyorum canım :KK9::KK9::KK9:
beyaz gün mü yapsan acaba aynı zamanda bi de şu yeşil çay kürü müdür nedir onu denesen.. kırıcam belini gelip o yağların yakında he , gitsiler yaa :KK4:
Tabi ki seninkiiii :KK17::KK1: :)) Keşke ben de öyle olsaaaammm....
Beyaz günü denedim canım.. Yarın da yeşil çay kürüne başlıcam. 3 gün müydü 4 gün müydü neydi o :) Neyse zaten 3 gün kalıyo Ramazan'a. İlk gün oruç tutarım kısmetse.. Sonra tatile gidicem zaten :S ama napiyim.. Sonra telafi etmeye çalışırım artık. 3 gün yeşil çay kürü yapcem yani bakalım.. Cumartesi tatile giderken bi tartılırım.. Sonra tatilden sonra :S İnşallah kilo almam.. arada küçük kaçamaklar olabilir.. Neyse güçlendirme yapıcam zaten de, yine de almaktan çok korkuyoommm :18: İyi de bi yüzsem.. Pek öyle balık gibi yüzümem ama :KK1: dinlene dinlene yüzsem de kar kardır :KK66: Herkes benim yağları bi yumruklamak istiyo :)) Sen de gel canım sen de gel :KK4::KK4: :KK54:

levin banyoda düştü kaburgasında epey kızarıklık oldu, onu teselli ederken birlikte sızmışız.. iyi ve dinlenmiş olarak gezmelere gidicez birazdan.. bu arada kahvaltı ve 1 ltden fazla suya rağmen az önce yani uyanınca tartıldım 65 leri gördüm nihayett:) uyku ne güzel bişeymiş yahuu:)

kuzuuuum geçmiş olsuun yaaaa,neyseki iyiymiş buna sevindim :KK16:

Al benim sinirlerimiii :KK14: Offf :KK31: İşimi sevmiyorum iştee!! Napiyim puuff!! Hiç bişi yapasım gelmiyo o yüzden.. Hele bir de burayı açınca, bütün gün konuşmak okumak istiyorumm :KK43: Açmayınca da aklım kalıyoo.. Yine kaydadeğer bişey yapamadım ki zaten sabahtan beri.. :KK50:

Haftasonu yazdıklarınızı yaptıklarınızı da okuyamadım :KK43:
Medesa'yla çene yapmışınız galiba :)) Öyle bi şey gördüm sanki bi an :p Medesa minicik kalmış :KK34: Püüüpüüpüpü!!! :nazar: 17 kilo vermişsin atom karınca yaa :)) Hey maşallah..!! :nazar:
Ben hala 10 kilo bile verememenin başarısızlığının mutsuzluğundayım ne yazık ki.. ama sizin adınıza çok seviniyorum :KK9::KK9: Her diyet de herkese uygun olmuyor işte.. Bana uygun diyet yok zaten Dünya'da :KK70: 8 kiloyu vermem mucize :KK70: Ki sanırım onları da alıyorum yani.. Cumartesi yine 59,5 çıktım. Bi daha da tartılmam artık, tartılan da kabahat! O tartıyı fırlatıp atıcam sonunda :KK47::KK47: Ya da kendimi..

Saol canım yaa :KK54: Ama benim her şeyim inatçı sanırım :S moralim de inatçıı. Çabuk bozulup zor düzeliyo :S İyi olucam ama :KK66:

Beni bekliyorsan 4 günümüz kaldı bak :KK66: ama ben yiyeceğim mamaları düşünemiyorum maalesef :KK43: yiyemeyeceğim mamaları düşünüyorum. %80 kilo alıcam çünkü. Aslında hiç yemesem daha iyi.. :KK43: Zaten tatile de gidicem.. E dediğim gibi Cumartesi yine 59,5 çıktım.. Ha 59,5 ha 60 yani:KK43: Ben bu kilolarda olmak istemiyoruuummmm ühühüühühüh :KK43::KK43::KK14: Hiç sabitlenmek istediğim bi kilo değil :KK43: Bilmiyorum ne olacak..

Dondurman çok güzzeeelll... Ama çok canım çektiiii :KK43: Ben de maraş usulü severim senin tersine.. Bööyyleee süneceeekkk.... :131::131: Onun da makinesi alamıcam yani :KK43: Battım zaten üüfff!!! Çok sıkıldım beeeennnnn!!!!!! :KK43:

Hoşgeldin.. Kolay gelsin..

bebeeeem bozma moralini yaaa,ben geçmeyeceğim daha takılıcam biraz buralarda.sen benden önce geçeceksin bak :KK34:

nesli canım kuzuya dikkat et uyumuş ya ne güzel geçmiştir şincik

MEDESA resim noldu bak bekliyom saatlerdir tık yok

kızlar bugün kola içmedim hiç bilerek yarın bakalım etki ediyormu facade su tutuyo falan dediler

tamam kuzu paylaşıyorum derhal :KK34:

merhaba dukaniçeleeer,
geçmişi yeni okuyabildim alıntı yapamadım ama yine de yazayım. Öncelikle love01 hoşgeldin canım, umarım kendini daha iyi hissedersin bi an önce, allah rahmet eylesin arkadaşına yakınlarına da sabır versin inşallah. Bu arada kilo verio oluşuna sevindim, hedefine bi şekilde ulaşacaksın darısı benim başımaa :KK16:

Buraya en son arkadaşıma gitmeden önce yazmıştım hatta yiyeceklerimi de yazmıştım ama ben o listeye uyamadım tabi :KK25: Ödül öğünümü kullanmak zorunda kaldım. İzninizle yediklerimi yazmak istiyorum sizce abartmışmıyım?

Ödül öğünümde:
Bir kase erişteli çorba
Bir tabak z.yağlı kabak
yanına 2-3 kaşık bulgur pilavı
Karpuz ve
tatlı olarak da 2 dilime yakın meyveli pasta

Bu ödül öğünü çok mu ÖDÜL olmuş sizce :KK1: Tartıya çıkmıyorum ben 3-4 gündür. Tartı beni strese sokuo o yüzden bi süre tartısız devam etmeye karar verdim. Önümüzdeki günlerde 3-4 günlük tatile çıkıcam tatilden sonra tartılmayı düşünüyorum. O zaman anlıcam kilo alıp almadığımı ama şimdilik akışına bıraktım biraz.

Bu ödül öğünü dışında kaçamak yapmadım. 2 tane meyveli yoğurt yiyorum her gün onun dışında da bolca kaşar ve salam var menümde. Sizce yapmam ya da yapmamam gereken şeyler neler? Tavsiyelerinize ihtiyacım var :KK16:

levin banyoda düştü kaburgasında epey kızarıklık oldu, onu teselli ederken birlikte sızmışız.. iyi ve dinlenmiş olarak gezmelere gidicez birazdan.. bu arada kahvaltı ve 1 ltden fazla suya rağmen az önce yani uyanınca tartıldım 65 leri gördüm nihayett:) uyku ne güzel bişeymiş yahuu:)

Canım umarım daha iyidir şimdi. Yaa benm çok bozulurum çocuk ağlamasınaa. Walla analarına kızarım geneldeee :KK43:
Neyse geçmiş olsunnnn çokk ..

günaydıın güzellerriiim hepinize iyii haftalarrrr , hoplaya zıplaya keyifli bir hafta geçirin inşallah :KK16::KK16:
eveetttt şimcikkk sizinle müjdemi paylaşabilirim.aslında tartı resmimi ekleyecektim ama ne yazıkki laptopa virüs bulaştığından ekleyemiyorummm :KK50:
cumartesi sabahı tartıldııımmmm ve tammmm 75.7 çıktımmmmm :KK52::KK52:
bu ne demek yine bilmeyenler varsa söyliiiimmmmm,tam da hedefimin üstüne bastım demekkkk ohhh yandannn :KK76:
şaka gibi yaaaa,çoook mutluyummmm :KK16:
ilginç olanı 75.6 yada 75.8 değil yani,tam da hedefim çıktı 75.7 :KK8::KK8:
ben zaten en başından beri bu 17 kiloyu verebilirsem 3 kilo daha zorlayıp 20 kiloya tamamlamak istiyordum.ekimimle konuştuk cumartesi günüüü,o çok fazla zorlamamamdan yana olsa da ben yine de 3 haftalık duraklamayı atlattıktan sonra bu hızla yokuş aşağı yuvarlanabilirsem biraz daha vereyim diye düşünüyorum.hedefimi biraz daha düşürücem yani yada yükselticem neyse :21:
bu arada ekimin seni gerçekten 34 bedenmiş :KK9:
yeni başlayan arkadaşlarıma sesleniyorum,yıllarca pek çok yöntem denemiş ama asla fazlalıklarından kurtulamamış biri olarak ben başardımsa emin olun siz de başarabilirsiniz.her denediğim yöntemde birkaç kilo verip fazlasını geri alıyordum ve artık balık etli biri olarak yaşayacağımı ve hatta balinanın da bir çeşit balık olduğunu kabullenmiş bulunuyordum taa ki dukanla ve buradaki arkadaşlarımla tanışana kadar :KK34:
müthiş bir duyguymuş bu yaaaa :KK8:
yıllardır bana kilo ver kilo ver diyen insanların gün gelip de yeter artık daha fazla kilo verme diyebileceklerini rüyamda görsem inanmazdım :KK76::KK76:
Allah hepinize daha da güzel daha da hızla kaybetmeyi nasip etsin margarinlerinizi :KK9:
herkesi çooook seviyoruuummmm vallaaaahiiiii artık bu mutlulukğumu tarif bile edemiyorummm :KK35:
faceten göremeyen arkadaşlarımız da vardır belki.onlar için de bugün resim eklemeye çalışıcam,motivasyon olsun cümleten :KK9:
hepinizi öpüyorummmm :KK54:

walla süper yaa çok sevindim medesacım :) inşallah o 3 kiloyu da çabucak verirsin süpersin süper :)

......
Ödül öğünümde:
Bir kase erişteli çorba
Bir tabak z.yağlı kabak
Karpuz ve

Bu ödül öğünü çok mu ÖDÜL olmuş sizce :KK1: Tartıya çıkmıyorum ben 3-4 gündür. Tartı beni strese sokuo o yüzden bi süre tartısız devam etmeye karar verdim. Önümüzdeki günlerde 3-4 günlük tatile çıkıcam tatilden sonra tartılmayı düşünüyorum. O zaman anlıcam kilo alıp almadığımı ama şimdilik akışına bıraktım biraz.

Bu ödül öğünü dışında kaçamak yapmadım. 2 tane meyveli yoğurt yiyorum her gün onun dışında da bolca kaşar ve salam var menümde. Sizce yapmam ya da yapmamam gereken şeyler neler? Tavsiyelerinize ihtiyacım var :KK16:

Ben de haftaya geçiyorum güçlendirmeye inşallah.. Kaşar tamam da, salam yiyebiliyor muyuuzz :44: Onda da nişasta vaar. O zaman o nişastalı yemek yerine geçmez mii :S Bilemedim valla :44: bi de Dukan amcam izin veriyor diye 2 tane meyveli yoğurt yeme bence her gün.. Sonra anlamıyoruz neden duraklıyoruz neden kilo almış gibi oluyoruz falan.. Sebebi onlar oluyor işte.. Tabi yine sen bilirsin..
Bence ödül öğünün az bile olmuş ayrıca :)) Kabak zaten Dukan yemeği gibi bişey. Pilavın baya az.. Erişteli çorba ve tatlı bi tek ödül sanki.. Tatlıyı 1 dilim yiyeydin iyiymiş :KK1: Yoksa hiç de fazla değil bence.. Afiyet osluunnn :KK56::KK34:

Ben de haftaya geçiyorum güçlendirmeye inşallah.. Kaşar tamam da, salam yiyebiliyor muyuuzz :44: Onda da nişasta vaar. O zaman o nişastalı yemek yerine geçmez mii :S Bilemedim valla :44: bi de Dukan amcam izin veriyor diye 2 tane meyveli yoğurt yeme bence her gün.. Sonra anlamıyoruz neden duraklıyoruz neden kilo almış gibi oluyoruz falan.. Sebebi onlar oluyor işte.. Tabi yine sen bilirsin..
Bence ödül öğünün az bile olmuş ayrıca :)) Kabak zaten Dukan yemeği gibi bişey. Pilavın baya az.. Erişteli çorba ve tatlı bi tek ödül sanki.. Tatlıyı 1 dilim yiyeydin iyiymiş :KK1: Yoksa hiç de fazla değil bence.. Afiyet osluunnn :KK56::KK34:

canım çok teşekkür ederim. Salamın lightını tüketiyorum. Resmini ekledim geçenlerde yine ekliym, zararlıysa tüketmiym. $20126122f2b774e-0bbe-48bd-9ae1-dc333690ec65.jpg $Adsız.jpg

Bi de bu meyveli yoğurtları şekerli bi şeyler tüketmiş olmak için tüketiyorum. hayatımda hiç tat yok yahu :KK1: ama haklısın onlara biraz ara vereyim çok zorda kalırsam tüketeyim en iyisi, garantiye almış olurum :KK34:

Pastaya aslında bi dilimle başladım ama sonra hızımı alamadım. Allahtan 4 kişiydik ve herkes bi anda pastayı bitirmeye odaklanmıştı bana çok fazla kalmadı yoksa bütün bi pastayı bile yiyebilirdim :KK1:

canım çok teşekkür ederim. Salamın lightını tüketiyorum. Resmini ekledim geçenlerde yine ekliym, zararlıysa tüketmiym.Eki Görüntüle 465821 Eki Görüntüle 465822

Bi de bu meyveli yoğurtları şekerli bi şeyler tüketmiş olmak için tüketiyorum. hayatımda hiç tat yok yahu :KK1: ama haklısın onlara biraz ara vereyim çok zorda kalırsam tüketeyim en iyisi, garantiye almış olurum :KK34:

Pastaya aslında bi dilimle başladım ama sonra hızımı alamadım. Allahtan 4 kişiydik ve herkes bi anda pastayı bitirmeye odaklanmıştı bana çok fazla kalmadı yoksa bütün bi pastayı bile yiyebilirdim :KK1:

delyyyy mail attım kuzum :KK16:
bu arada sana katılıyorum bence de sadece 2 dilim pasta biraz fazla gibi geldi bana kii şu an bi çatal için bile delirebilirimm:KK56:
onun dışında bence de normal duruyor,afiyetler olsun :KK34:

Tabi ki seninkiiii :KK17::KK1: :)) Keşke ben de öyle olsaaaammm....
Beyaz günü denedim canım.. Yarın da yeşil çay kürüne başlıcam. 3 gün müydü 4 gün müydü neydi o :) Neyse zaten 3 gün kalıyo Ramazan'a. İlk gün oruç tutarım kısmetse.. Sonra tatile gidicem zaten :S ama napiyim.. Sonra telafi etmeye çalışırım artık. 3 gün yeşil çay kürü yapcem yani bakalım.. Cumartesi tatile giderken bi tartılırım.. Sonra tatilden sonra :S İnşallah kilo almam.. arada küçük kaçamaklar olabilir.. Neyse güçlendirme yapıcam zaten de, yine de almaktan çok korkuyoommm :18: İyi de bi yüzsem.. Pek öyle balık gibi yüzümem ama :KK1: dinlene dinlene yüzsem de kar kardır :KK66: Herkes benim yağları bi yumruklamak istiyo :)) Sen de gel canım sen de gel :KK4::KK4: :KK54:

yok kuzum ya sen gel şu güçlendirmeye inşallah, yüzme de bence iyi gelecek :KK34:
merhaba dukaniçeleeer,
geçmişi yeni okuyabildim alıntı yapamadım ama yine de yazayım. Öncelikle love01 hoşgeldin canım, umarım kendini daha iyi hissedersin bi an önce, allah rahmet eylesin arkadaşına yakınlarına da sabır versin inşallah. Bu arada kilo verio oluşuna sevindim, hedefine bi şekilde ulaşacaksın darısı benim başımaa :KK16:

Buraya en son arkadaşıma gitmeden önce yazmıştım hatta yiyeceklerimi de yazmıştım ama ben o listeye uyamadım tabi :KK25: Ödül öğünümü kullanmak zorunda kaldım. İzninizle yediklerimi yazmak istiyorum sizce abartmışmıyım?

Ödül öğünümde:
Bir kase erişteli çorba
Bir tabak z.yağlı kabak
Karpuz ve

canım sen buna ödül öğünü diyorsan ben ayvayı yedim demektir :18:tamam ben abarttım ama sneinki de öyle endişe edeck birşey değil bana göre. kaşar ve salamı bence kademeli olarak artır yani hemen bol bol yeme, bir iki haftaya yay,belki ağır gelir başta diye söyledim bunu . bir iki haftanın ortalaması sana zaten iyi yapıp yapmadığını gösterecektir.
doğrusu abarttığını düşünmüyorum, alacağım, korkunu at üzerinden tamamdır bu iş :KK34:

mesaj tekrarı olmuş yukarda kusura bakmayın gitmedi sanıp bi daha yollamışım =// cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İçim rahatladı biraz. Açıkcası kilodan çok moralimi düşünüorum şu sıralar abartmamışsın demeniz bile yetti bana çok sağolun. Dediğiniz gibi birden yüklenmicem yiyeceklere yavaş yavaş arttırıcam tatilden sonraki tartı bana ne yapmam gerektiğini söylicek ama sizin de yardımlarınızla ben yanlış bi şey yapmıcam inşşaaallllaaahhh :KK55: bu arada güçlendirmeye gelen medesaya kocaman bi hoşgeldinnn diyorumm :KK3: diğerlerini de tez zamanda aramıza bekliyoruzzz :KK16:

hepinize iyi haftalar arkadaslar...geçmişin birazını okuyabildim hepinize çok çok çok tşk ediorum..neyseki hepiniz varsınız ve ben sizleri tanıdım..daha gecen gun kandılde konustugun birinin artk olmadııgını bilmek cok tuhaf,,tarifi zor bi duyguu ama malesef hayat bu :2: :2: kendimi hala ii hissetmiorum ama mecburende işten izin alamayacagım için geldim..bu arada cenaze ewine yemek gotururken,,dolapta bi baktım benim ameliyatta iken götürdüğüm ve orada unuttugum yulaf kepeğim ve light ton balıgım duruor..iki gün aksam onu yedim..öglende fırında tavuk yapmıstık cenaze evi için ondan yedim yogurdun içine kepek karıstırarak..zira diğer yaglı vs seylerı o moralle bide sıcaktan hiç midem almıcaktı..bugun tartıldım 53,6 geldim..bugun 26.gun guclendirmede bendede giden 800 gram oluor..ama suanki moralle buna bile sewinemiorummm :2: :2:

başınız sağolsun canım, allah sabır versin sana ve ailesine.

kuzularım,bizim bilgisayarlarda garip bir ağırlaşma söz konu oldu.ekranlar donup kalıyor.nedir bu teknolojik sorun anlayamadım :KK43:
şimdi server'ı resetleyecekler.size bile zor yazıyorum donup duruyor.
dely istersen resimlerimi sen paylaşabilirsin tabi sana zor olmayacaksa.bu resetleme uzun sürerse arkadaşlara söz verip yapmamış olmak istemem:KK34:
hemen hallettirmeye çalışıp dönücem aranıza tekrardan.
kurbanlık danadan bugünleree ..... :KK9::KK9::KK9:

canım çok teşekkür ederim. Salamın lightını tüketiyorum. Resmini ekledim geçenlerde yine ekliym, zararlıysa tüketmiym.Eki Görüntüle 465821 Eki Görüntüle 465822

bu salam baya iyiymiş :KK51::KK56:

mesaj tekrarı olmuş yukarda kusura bakmayın gitmedi sanıp bi daha yollamışım =// cevaplarınız için çok teşekkür ederim. İçim rahatladı biraz. Açıkcası kilodan çok moralimi düşünüorum şu sıralar abartmamışsın demeniz bile yetti bana çok sağolun. Dediğiniz gibi birden yüklenmicem yiyeceklere yavaş yavaş arttırıcam tatilden sonraki tartı bana ne yapmam gerektiğini söylicek ama sizin de yardımlarınızla ben yanlış bi şey yapmıcam inşşaaallllaaahhh :KK55: bu arada güçlendirmeye gelen medesaya kocaman bi hoşgeldinnn diyorumm :KK3: diğerlerini de tez zamanda aramıza bekliyoruzzz :KK16:

çok çoook sağol canım benim ama ben hedefimi 3 kilo daha aşağı çekeceğim,şansımı biraz daha zorlayıp öyle geçeyim güçlendirmeye diyorum bakalım giderse kilolar tabi :KK34:

X