Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

maşallah maşallah !
bu kez mikro keki ekmeği yiyim diye gittim mikrodalga fırın bile aldım. evet kilo veremiyorum öyle çabuk :84: ama kararlıyım

en önemlisi o zaten kuzu,kararlıysan bu iş bitmiştir

canım ben ekmek falan yaptığımda,mesela içine 8 kaşık kepek koydumsa,sekize bölüyorum.2'şerli paketleyip buzluğa atıyorum.böylece her canım istediğinde yemiyorum

vay anam yahuu,offf canım çekti valla.bu zamana kadar kastım kendimi.ben de bu hafta kendime kahve dünyasının light dondurmasından ikram edeyim bari.koca yaz geçti bir dondurma yemedim

vay anam yahuu,offf canım çekti valla.bu zamana kadar kastım kendimi.ben de bu hafta kendime kahve dünyasının light dondurmasından ikram edeyim bari.koca yaz geçti bir dondurma yemedim

yi tabi kuzum neden mahrum ediyorsun ki kendini izinli birşey sonuçta. sahlep sınırlı izinli ama oturupta yarım kg dondurma yiyecek halin yok her halde

bu arada dondurma makinesi şart değil. makinesiz tariflerde var ama iki saatte bir buzluktan alıp karıştırmalı. ben koç burcu olmam sebebüynen sabırsız bir arkideşiniz olaraktan hemen olsun isterim o yüzden makine aldım.

Son düzenleme:

asya deniz cumadan beri dukana uygun hiç bişey yemedim...2.5 hafta boyunca bi gram bile veremememin etkisi var sanırım bu moral bozukluğunda.yarın atakla başlıycam yeniden...dha artı görmedm ama o kdr çok yedmki önmzdeki günlerde görcem eminim

halledeceksin tatlım )

Dukanımın güzelleri hepimize en güzelinden bir hafta diliyorum.

Love01im canımcım başın sağolsun, senin de sağ salim gidip gelmene çok sevindim.
hayat böyle yavrukuşum,zaman geçtikçe de insan kabul etmiyor sanki sadece uzakta bir yerde, gibi düşünüyor. Ailesine ve sizlere sabırlar versin Mevlam.
Tekrar rahmetler diliyorum.

günaydın kızlar

1 aylık güçlendirmenin sonucunu söylüyorum - 800 gr
yaa ekinsum şahanesin ne diyeyim. ben abarttım ilk hafta sonu ama bu konuya sonra değineceğim

canımcım tebrikler öncelikle ve evet maymun etti bu diyet bizi di mi ya

o-O bu iyiymiş karınca derdi bizde de var biz de 5.kattayız öff kafayı yiycez gerçekten de ya da onlar bizi yiyecek. töbe töbe kıyamıyorum demiyorum artık, o kadar yaani

ee sen bişi yememişsin zaten böyle yaşadıysan tebrikler valla ne diyim ben yapamazdım muhtemelen

kuzum darısı başına inşallah, bekliyoruz güçlendirmede sizi

de get seni kimler isteyecek bizden de vermiycez bak diyim ben onu sana :)))) cidden çook daha iyisi değilse salla gitsin canımcım

ekimim tatlım, ben iş durumu belli olmuyor pek, bir anda çörekleniyor herşey bazen de 2 saat tık yok.
ilk fırsatta soluğu burada alıyorum .
güçlendirmedeyim ama ödül öğünüyle başımı yaktım ben biraz yine de seyire dönmeden halletmeyi planlıyorum. başarabilirim inşallah.

lütfen kitabı alın, okuyun, karar verin ve öyle başlayın.
öğünler herkesin kendine göre değişiyor ama fikir vermek açısından zaman zaman menüleri paylaşıyoruz , yine de herkes için damak zevki ayrı ve başka bir şey

yasenacım,taktir-i ilahi Rabbim sevdiklerimizle imtihan etmesin, annem sıralı ölüm der durur. galiba öylesini dilemek lazım.
arkamızda sizler gibi güzel insanlar bırakanlardan oluruz inşallah canım.
hoş gel bu nedenle.

prensseim diğer menülerine de baktım. bence gayet iyi gidiyorsun. ödülünü alacaksın inşallah. ben daha hiç spor yapmadım, sen gene harikasın bence

ahahahhaha malttetmiş bunları yazan. kıskanç dümbelek nolcak. çekemedi tabii 300-400 sayfa gelsin biz ona 600-700 sayfa çektirelim bi güzel emoticonmuş peH

biz de seni özledik hilal bu arada neyi farkettim biliyon muu, seninle tee aylar önce 80 89 arasındakiler birlikte zayıflıyor topiğinde tanışmışız ya biz, selamlaşmışız falan :)))

ahahah Türk filmleri geldi gözümün önüne bir an
amin canım, bol - ye benim epey ihtiyaçım var bu hafta

kızzzzzzzzzzzzzzzzzz naaptın seen. daha ben yemedim yaa
gebertcem hee
dır dır dır
vır vır vır
zır zır zır
tamam yok bi daha böyle kaçamak 3-5 ay olur mu bebeeeem

ohh darısı benim reglin başına inşallah.
bence tarifi 2 ye böl, böylece hepsini yersen zarar daha az olur

4 kilo için başlama bence ama 7 kiloysa başla ve önce kitabı al lütfen.
kalanını buradan biz tamamlarız inşallah mütivasyon filan

yapmiciiiiiz yapmiciiiiiiz....aslinda kacamak yapanlara tarti günleri cezami kessek ne?
bitanesin tatlim cok cok cok sagol
ahahha prensesim bu uygulamaya önümüzdeki hafta başlayalım olur mu..şu cezayı diyorum
-500gr gördümki ben bugün Allahim nazarlardan saklasin
amiiiin

mis misssss ellerine sağlık
ben de bu pazar yapacaktım ama yapamadım zira c.tesi ödül öğününü abartıım tabii
bu hafta inşallah
afiyetler olsun canımcım

testte eksik vardır bir de calgulator kısmını en son taıklamalısın, gelir o zaman

arkadaşlar günde 1 yemek kaşığı yağsız ve şekersiz salça kullanılabiliyormuş. siz hangi marka salça kullanıyorsunuz? yoksa kendi salçanızı kendiniz mi yapıyorsunuz?
ben hiç kullanmadım salça, domates soteledim sadece

ben de doğalsan'ı tavsiye ediyorum, zaten şu böceklenme olayından sonra başka da bir şey almam herhalde

Kızlar lordan usanmışım, gittim Sütaş Light peynir aldım ilk defa. Tadı da fena gelmedi lordan sonra ama içim rahat etmedi uygun mu sizce? Kullanan, öneren, önermeyen?

olur elbet. ama ben migrosun light peynirini tavsiye ederim yağ %si daha düşük ama sütaş da olur .
ben de geçen hafta ilk defa lor aldım, bana da o güzel geldi

Günaydın hatunlarrrr :) Sabahın köründe bomboş okula gelmek kadar kötü bir şey yok ama olsunn Bu hafta güzel geçecek eminim

hoş geldin bulaşıksuyum, boş okul azgın bir dolu okuldan iyi ama sadece bu sıcaklarda iyi, diye düşünüyorum canım
hoş geldin ama menüleri olanaklarımız ve damak zevkimiz çercevesinde kendimiz oluşturuyoruz ayrıca ezme kullanılmıyor
yulaf kepeği alaman gerekiyor

meeeddd sana ultra mega tebriklerimi yolluyorum.
acaba bi yanlışlık mı oldu benim eksiler de yanlışlıkla sana mı geldi, diye düşünmeden edemedim bak ama yabancıya gitmemiş çok şükür
kuzum tebrikler gerçekten aferin sana

kuzum tekrar tekrar hoş geldin.
belki hep bir boşluk olacak ancak atlatacaksın elbet

selam güzellerrr ben geldim tatil bitti hele şükür

keyifler iyidir umarım

77,6 ile başladığım tatil 78 ile son buldu 400 gram artı var su diye düşünüyorum çünkü kaçamak sıfır yarın bakıc ne olacak

işler yığılmış birton beni bekler

yok kuzu kendim yapmıcam ben,kahve dünyasında var light dondurma.sadece light yoğurt,light süt ve yoğurt tozu mu ne öyle bişeyle uapılıyor.kalorisi düşük,bize uygun.ama ben inatla duraksatırsa diye yemedim ama artık yicem valla.kilosunu 25 tl'ye satıyorlar.yarım kilo alıp buzluğa attın mı misss.ama seninki daha iyi tabi,her zaman elinin altında dondurma olabilecek

o kdr durakladığım için oldu böyle...bütün motivasyonum gtti.0 kaçamak 2.5 hafta gram oynamaması ne yaaa yuh yani...

kuzuuuuu yok öyle motivasyon düşmesi falan.hadi toparlan bakalım.
bak benim de 3 haftadan fazla sürdü duraklamam hatta artılar görmem hem de hiç kaçamaksız.
ama bak en sonunda aştım.bırakma kendini hadi ama yaaa hem kimse niye bana söz vermedi.hadi bu hafta herkes elinden gelenin en iyisini yapsın.perşembe günü alkışlayalım birbirimizi bol bol

olur elbet. ama ben migrosun light peynirini tavsiye ederim yağ %si daha düşük ama sütaş da olur .
ben de geçen hafta ilk defa lor aldım, bana da o güzel geldi

ben seyirde lordan tiksindim artk,,hep onu yedim cunku...bu arada ben bugun 53,6 görunce tartıda artk genelde light kaşar tuketmeye karar werdim peynir hakkımı.cunku tam yaglı beyaz peynırlerın yagı daha fazla light kaşardan..guclendirme bitene kdr belki 53 olurum hatta belki 52 olurum asıl istedigim hedefe gelirim ama sanmam ben ekim gibi weremiorum hemencecik :))) saka bı yana böle kalsam almasamda olur..bu arada migrosun light peyniri kötü die duymustum birinden,,sen nasıl buldun cnm,,sewdin mi tadını ? ben bikere kaanların light beyaz peynirini aldım anamm Allah günah yazmasın o ne igrenc seydi öle bikaç kere zor yedim,bozuldu kala kala döktüm sonrada

canımcım ben dukanda gözümü migros lightla açtım o nedenle iyi mi kötümü bilemiyorum, bana gayet iyi geldi zira zaten beyaz peynir sevmezdim. ama bıkkınlık gelmiş demek ki yörsan bal gibi geldi üstüne. kaanlar migrosta baktım ama lghtı yoktu isabet olmuş demek , bulamadım yani yörsan aldım, iyiyim şimdi. ben ilaç niyetine tüketiyorum hepsini, açıkcası peynirden tek anladığım dil ve kaşardır benim

bu arada ben c.tesi ödül öğününü acayip abarttım.
iki arkadaşımla kahvaltı yaptım ama ciddi fenaydı yani.
dukana uydum aynı tabaktan 2 kere yemedim ahahah hep değiştirdim tabakları yani
4 saat kahvaltı olur mu? oldu valla.
üstüne bakırköy pazarına gittim zira miden bikaç ton olmuştu sanki töbe yarabbim çıkarsam ancaktı yani ama freni boşalmış araba gibiydim yerken. gerçi meyve filan yemedim hiç.
helva ve çörek,börek, nutella baya işimi gördü töbe yarebbim yaa ama dondurma da yemedim.
çok abarttım çook zaten tartıda 51.7 gördüm dün sabah oyy dedim.
bir daha ödül öğününü aklı başında yapacağıma eminim artık. dıydum herşeye

selam kızlarr
bende yeni başladım dukana, bugün 3. günüm, atak dönemim 3 gün olması gerek ama ben daha fazla yapıcam bunu, 3 günde 1.5 kilo verdim ve zorlanmıyorum bu çok hoşuma gidiyor, umarım bende sizin gibi kilo verebilirim

ödül ögünlerini fazla kacırdıysan ertesi gunu protein yap cnm..ben fazla kacırdıgım zmn ertesi gun protein yapıorum o hafta yapmak zorunda oldugum protein günümün haricinde.bölece dengelenior.

canım ben ekmek falan yaptığımda,mesela içine 8 kaşık kepek koydumsa,sekize bölüyorum.2'şerli paketleyip buzluğa atıyorum.böylece her canım istediğinde yemiyorum

medesam bende mi buzluga atsam acaba ya benim mikrodalgam yok zaten geceden cikaririm ertesi gün yiyecegimi....ama ben kreple de cok mutluyum aksi takdirde hic yumurta sürmem agzima da kreple birlikte iyi gidiyo:26:

bugün regl gecikmemin 8. günü ne zaman endiselensem acaba:26:

bi kac kez daha olmustu son aylarda ama bilemedim:26:

hos vücut her diyette ister istemez degisir bu degisim sonucu gecikme olur belkide basta ne yapayim kizlar doktora ne zaman gidyeyim....bana cok hormon haplari verdi doktor zatende midem kabul etmiyo onlari ne yapicam ne edicem biraz killanma da basladi yüzümde bir iki tane cikiyor görüyorum kesin gideyim ben doktora ya size sorarken kendim analiz ediyorum sorunumu degistim bu diyetten sonra

medesam bende mi buzluga atsam acaba ya benim mikrodalgam yok zaten geceden cikaririm ertesi gün yiyecegimi....ama ben kreple de cok mutluyum aksi takdirde hic yumurta sürmem agzima da kreple birlikte iyi gidiyo:26:

kuzum benim de mikrodalgam yok ama geceden çıkarıyorum buzluktan,ertesi gün işe getirip kahvaltı niyetine yiyiyorum ısıtmadan falan gayet güzel oluyor.aslında ekmekten çok peynirli kek gibi bişey oluyor
daha önce de gecikmen olduysa normaldir belki ama ben olsam en çok h.sonuna kadar bekler,olmazsa p.tesi doktora giderdim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…