Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kuzummm, ben senin kilonun üzerindeki işareti göremedim çiçek yaptırıverdim, neyse söyle onu yapayım canım

Ben de hepinizi kucaklıyorum canlarım benim, hepicinizi çok seviyorum.

Tebrik ederim kuzum benim, azmettin başardın, artık pazartesiye kalmaz geçersin sen de güçlendirmeye. Peynir bozulmadan geç bari

Pelvis çalışmıştan daha çok keyiflisin bence

kız Nesliiii,bırak ben onun Medesa'sı hayatının kadını falan olayım.Bekar mı arkadaşım bu Serdar ?
Ben ona Dukanı da öğretirim,takip de ederim efendime söyliiim ellerimle Dukan yemekleri de yaparım üstüne bir de yediririm daha da yetmedi Callen da yaparıkk ohhhh yuuppiiiiiii

Kızlar, bu arada güçlendirmede kaç kişiydik biz acep

Love01 im memleketine gitti,
Güneyli min işi çok zannımca
glshk burdasın dimi canım

ekinsu nerde?

Başka kim vardı ki?:44:

Cılız cılız kaldık bugün yaw çabuk gel medesam gellllll.

ben burdayımm geçenlerde biri güçlendirmede olanların listesini çıkarmıştı aslında ama hatırlamıorum kimler vardı. :44: Sanırım artık güçlü güçlü dolaşıolar ortalıklarda, buralara takılmak istemiyolar güçlendirmede olanlar bırakmasın sakın forumu, sonra kim kontrol etcek bizi, kim desteklicek :44: ben çok zorlanıorum mesela güçlendirmeye geçtiğimden beri siz olmasanız çoktan pes edip evdeki bütün dukana aykırı şeyleri tüketmeye başlamıştım. :18:

yok kuzuum çiçek süpeer olmuuşş,hani güncel kilom hedefe o kadar yaklaşmış hatta üstüne binmiş de hedefim görünmüyor yaaa onu demek istediydiimm
hehehehehe peynir bozulmadan geç süpermiş kuzum yaa çok alemsin

valla benim duraklama çok uzun sürdü bu sefer,resmen zorladı kerata.gerçi regliyi de geciktirdim falan o da etkiledi tabi ama çok şükür bakalım umarım artık durmadan tam gaz giderim yokuş aşağııı ammaaaannnnn 2 kere hoplayı zıplasam gider 400 gram zatiiii

çok şımarıyoruum amaaaaaa,Allahım gerçekten şükürler olsun yaaa ben hala inanmıyorum.
geçen hafta face'te bir resim paylaşmıştım ki boydan değil profil yani,gören arkadaşlar görmüştür.
işyerimden giremediğimden dün bağlanabildim yeniden yani 1 hafta sonra.
yaaa insanlar o kadar güzel yorumlar yapmışlar ki şoka girdim inanılmaz mutlu oldumm yaa,insan korkunç motive oluyor
tabi bunların içinde beni epeydir görmeyen arkadaşlar,uzaktaki tanıdıklar ve diyeti yaptığımdan bihaber olan insanlar var.resmen şoka girmişler,keza ben de aynı şokun içindeyim.mutluyummmmmmmmmm hoppidiiii

akşam yemeeeemmm

ayy diyete başladığımdan beri kendime hazırladığım doğru düzgün yemeklerden 3.sü ahahahahah öylesine yiyorum kaç haftadır, yazık bana yaaaa

köz patlıcan ve biber yataaaaandaaaa garam masalalı davuk ve yoort

Yok canım, diğerlerini bilmem ama medesamla ben burda oluruz merak etme, sadık dukancılar olarak. Ben korumada da gidemez dinazor olarak kalırmışım mesela

Valla şımar hayatım hakkındır, çok da güzelsin maşallah, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş. Allah ömrünün sonuna kadar şansını da iyi eder inşallah canım benim.

Datlım, harika görünüyor, ellerine sağlık, yine bir yatak var orda, süper. Ama garam masala bölümünü anlamadım ben:44:

Bi de patlıcanla biberi fırında mı közlüyorsun, ben ocakta yapıyorum ama çok kirleniyor yapmak istemiyorum o yüzden. Fırınım da uyduruk güvenemedim. Deyiver bakalım nasıl yapıyorsun?

Şimdi bu mesaja göre ekimmm kız değil. Erkekmi??
Anlayamadım benn
Kıskandımmı yoksa
Haydaaa bana

Arkadaşın da hayırlısı. Bulacaklar artık bize birer taneee. Farz olduuu...

Ay olmayan kıllarım tiken tiken oldu. AĞlayacağım şimdi. Ne güzel duygu be ya..
İnsan tanımadığı bir insanın mutluluğundan kendine pay çıkarırmı yaaa.

Nesrimcimde çok güzel bi mail atmış bana.

Walla benim hormonlar artık doğur diye bağırıyor sanırım. Her bişeye doluyor gözlerim. Allahtan bu gece en yakın arkadaşım geliyormuş Ankaralardan. Haberi de yeni geldi. Artık ona sarılır sarılır ağlarımm .

Sağoll canıııımmm

garam masala bi baharat karışımı, orjinal bi tarifi var aslında amaaaa çok kremalı falan ben de tat versin diye tavuk, et yemeklerine koyuyorum.
Köz işini fırının ızgara ayarında yapıyorum, tepsiye de yağlı kaat seriyom ohh missss, çok da güzel oluyor tadı

Ay ipekim kozam, ne güldüdün beni ya :))) Beni seviyor, seni de seviyor, ben de hepinizi seviyorum

Canım benim, burada görmeden de mutlu olabiliyoruz, ne mutlu bize

Allahım sana da en kısa zamanda gönlünün prensini ve en sağlıklı, hayırlısından bir evlat kısmet etsin innşallahhhh

kuzuuuum ellerine sağlııık,çpk güzel görünüyor afiyetler olsuuunnn

yok kuzuuum çiçekkk iyidir,hemii de ismimin anlamında daa varr,değişik bir çiçekmiş ya neysee
anaaaammm sen beni baya güçlendirmeci ilan ettin,ben de kendimi baya o yoga yapanların üst kademesindekilere ne deniyordu işte ondan hissediyorum,pek bi havaya girdim ayooollll
çok çooook sağolun canım arkadaşlarım beniiimmm,ayyy yok ben de koruma da falan kopmam burdan.artık burası dukandan diyetten öte,can dostlarımın bir yerde toplandıkları evimiz gibi falan oldu.gidemem hiç biryerlere.
kız ekimmm bizi burdan emekli etsinler,Dukandan alırız maaşları daa

Anladım, çok da anlamadım ne yalan söyleyim, hiç duymamıştım ben daha önce:44:

Kaç derecede ne kadar sürede oluyor seninki, ben seninkilerden fazla ayarlamalıyım şahane fırınım nedeniyle de ondan sordum

Eeee kızım bir wc yapsan ver elini güçlendirme. Yoga şeysi benim de aklıma gelmedi adı ama anladım

Valla canım burdan emekli olsak ne iyi olur, danışmanlık baabında çalışır dururuz valla. Bana uyar

kuzu ben ocakta yaparsam alüminyum folyoya sararak koyuyorum ocağın üstüne böylece batmıyor ocak, fırında ypacaksam ben de yağlı kağıdın üstüne koyuyorum yada yine folyoya sarıyorum.hem folyoda olunca buharda pişmiş gibi için için güzel keyifli pişiyor baya

yiriiim seni ben kızzzz,valla hakikaten aşk yaşar gibi olduk burda artıkın
hepinizi seviyoruuum ben hem de çoook
senin duygusallığını sevsinler,hormonlardan kuzu oluyor bazen öyle garip şeyler
bu arada bu forumda hakikaten sadece bayanlar mı var,hiç erkek üye yok muu yazılırdık ayy pardon yazışırdık yaw

aha bak bunnar var içinde beybi,
1,5 yemek kaşığı kakule
1 yemek kaşığı rezene tohumu
1 yemek kaşığı kimyon tohumu
1 yemek kaşığı kişniş tohumu
1 yemek kaşığı kara ya da beyaz tane biber
1/4 tarçın sap
1/2 küçük kırmızı kurutulmuş biber
1/2 çay kaşığı taze zencefil rendesi
Büyükçe bir tutam rendelenmiş hindistan cevizi

aslında kendin hazırlıyon da hazırı varken ne hacet yane dimi ama, arifoğlu yapmış hazırını ordan alıyom ben

fırını en yüksek dereceye ayarlıyorum ama öyle mükemmel bir fırına ihtiyacın yok kuzu, kuru olarak koy fırına, hatta ben yıkamıyorum, zaten kabıklarını soyuyoruz. Sonacıma en yüksek ayarda üstten gelcek ısı ısgara dediğim o yane, 2 kere falan çevircen ters yüz, sona bastırcan üstüne maşayla, içe doğru sönüyosa olmuş demektiiiirrr

Son düzenleme:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Yazılırken kapışırdık bence. Azgın teke modunda.
Ben zaten kadınlar kulubu ne giren erkek istemezdim sanıyorummmm. Ne o ölee. Höytt diyecek er dediğin titretecekk. Offff ALLAHIM sen bilirsin işinii.
Biliyoda vermiyooooo biliyoda vermiyooooo

:)

heeee vallaaa bence de biliyor da vermiyor,kader utansın kuzuu.ılacak inşallah birgün bizimde karşımıza çıkacak prensler
hepiciğiniziiiii hasretle öpüyorum bebişlerrr,herkese iyi tatillerr bol eksilerrr inşallahhhhh

Herkese merhaba,
kendi çabalarımla 2ayda 6 kilo verdim dukan diyetini görümcemde yapıyo oda 6 klio verdi ama benden daha ince görünüyor bende dukan diyeti yapsammı diye düşünmeye başladım,önümüz ramazan bildiğiniz gbi ramazanda bu diyete yapabilirmiyim benim 1.evrede 5 gün yapmam gerekiyor çünkü hedef kilom 10-20 arası
öğünlerde neler yiyorsunuz?ayrıca 1gün saf protein+1 gün protein de ne anlamadm
yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

eti de kemiği de margarinleri de senin olsun kuzum ya lafı mı olurrr :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…