Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

heeee vallaaa bence de biliyor da vermiyor,kader utansın kuzuu.ılacak inşallah birgün bizimde karşımıza çıkacak prensler:KK23:
hepiciğiniziiiii hasretle öpüyorum bebişlerrr,herkese iyi tatillerr bol eksilerrr inşallahhhhh:KK16::KK16:

İnşallah canımm, ben de dua ediyorum size.:KK16:

Ben de öpüyorum canım, iyi akşamlar, iyihaftasonları ve iyi güçlendirmeler.:KK16::KK54::KK55::KK55:

alemsiniz kuzularım yaa :))
ben fındığımı parka götürüyom, sıcaktan isilik oldu yavru.. görüşürüz :KK66:)

Canlarım, bitanelerim,

Hepinizi çoook çok öpüyorum. Herkese mutlu, sağlıklı, keyifli ve bol eksili bir haftasonu diliyorum. :KK16::KK16::KK16:

Seyir den yeni mezun medesam a da güçlendirme plaketi veririz artık pazartesi.:KK9:
Hepinizi seviyorum canlarım. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

iyi aksamlar dukancanlar..:KK54:yine sayfalar uzamis gitmis hizli hizli okudum bugün izin günüm yarin ve diger gün yine gececiyim benim izin günüm yaklasiyor ama ben daha hic birsey hazirlamadim..Burdaki sizler yani bi el atsaniz yarim saat de biter is güc..:KK1::KK1:Koltugun üzerinde camasirlar beni bekliyor yikanmis ütülencek bavula yerlesecek uyudum uyandim yemek yaptim size bakip hemen islere koyulacagim..:KK34:

Yasenacım, bu video için çok teşekkür ederim. :KK16:

Rica ederim tatlim benim daha yapmaya firsatim olmadi...malum is...:KK50:

arkadaslar kkya giremedim telden baglaniyorum.cok sevdigim bi akrabamiz gece vefat etmis cok kotuyum ve suan yoldayim adanaya gidiyorum.kizlar yarin icin cok ozur diliyorum lutfen kusura bakmayin.bana kirilmayin.kotuyum cok daha gecende kandilde konusmustuk.kendinize iyi bakin

Canim basiniz sagolsun rabbim geride kalanlara sabir ve dayanma gücü versin..

Herkese merhaba,
kendi çabalarımla 2ayda 6 kilo verdim dukan diyetini görümcemde yapıyo oda 6 klio verdi ama benden daha ince görünüyor bende dukan diyeti yapsammı diye düşünmeye başladım,önümüz ramazan bildiğiniz gbi ramazanda bu diyete yapabilirmiyim benim 1.evrede 5 gün yapmam gerekiyor çünkü hedef kilom 10-20 arası
öğünlerde neler yiyorsunuz?ayrıca 1gün saf protein+1 gün protein de ne anlamadm
yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

Hosgeldin arkadasim kitabi almadan mi baslayacaksin dukana.?En güzeli kirabi okuman 5 gün atak yapip ramazanda seyir degilde güclendirme gibi yapabilirsin...1+1 bir gün sirf protein yiyeceksin yumurta,süt,balik,peynir,yogurt,et bu 1proterin günü oluyor protein sebze ise yine istedigin protein den yiyorsun ama yanina sebzede ekliyorsun ve sebze her zaman protein den az olacak..Dedigim gibi sen kitabini al bi güzel oku..:KK34:

Buradan da bakabilirsin..

Dukan Diyeti Ramazan Ayı | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

pksnmz :alinti yapmamis ama hani demissin ya biz neyle calisiyoruz diye.. cok güldüm okuyunca..:KK1::KK1::KK1: Söyleki benim calistigim is yerinde yüklü miktarda para olan kasam var yani o anlamda para ile calisiyorum didim yani kasami kilitleyip 2 dk mesafedeki evime gidemem bu rizki göze alamam diye yulaf kepegini almaya gidemedim..Bide anlatabilsem iyi olcak sen anla beni...:KK9::KK9:

Herkese merhaba,
kendi çabalarımla 2ayda 6 kilo verdim dukan diyetini görümcemde yapıyo oda 6 klio verdi ama benden daha ince görünüyor bende dukan diyeti yapsammı diye düşünmeye başladım,önümüz ramazan bildiğiniz gbi ramazanda bu diyete yapabilirmiyim benim 1.evrede 5 gün yapmam gerekiyor çünkü hedef kilom 10-20 arası
öğünlerde neler yiyorsunuz?ayrıca 1gün saf protein+1 gün protein de ne anlamadm
yardımlarınıza ihtiyacım var kızlar

Canım hoşgeldin,

Kitabı okudun mu bilmiyorum ama okumalısın bence, saf protein günlerinde sadece protein, sebze protein günlerinde de proteine sebzeler de eşlik ediyor. Bunlar hemen anlatılabilecek şeyler değil ama kitabı okuyup burayı da takip ederek kafana takılanları ondan sonra sorarsan daha iyi olur canım. :KK54:

iyi aksamlar dukancanlar..:KK54:yine sayfalar uzamis gitmis hizli hizli okudum bugün izin günüm yarin ve diger gün yine gececiyim benim izin günüm yaklasiyor ama ben daha hic birsey hazirlamadim..Burdaki sizler yani bi el atsaniz yarim saat de biter is güc..:KK1::KK1:Koltugun üzerinde camasirlar beni bekliyor yikanmis ütülencek bavula yerlesecek uyudum uyandim yemek yaptim size bakip hemen islere koyulacagim..:KK34:

Rica ederim tatlim benim daha yapmaya firsatim olmadi...malum is...:KK50:

Yasenam, kolay gelsin sanaaaa :KK16:

Ama ne heyecanlıdır valiz hazırlamak şimdi ya, kimbilir ne zamandır göremiyorsundur canlarını.

Sadece ikimiz kalmışız bitanem ben de çıkıyorum, sen de güzel güzel hazırla valizlerini. Öpüyorum çok seni, kendine iyi bak. :KK16::KK16::KK54:

Yasenam, kolay gelsin sanaaaa :KK16:

Ama ne heyecanlıdır valiz hazırlamak şimdi ya, kimbilir ne zamandır göremiyorsundur canlarını.

Sadece ikimiz kalmışız bitanem ben de çıkıyorum, sen de güzel güzel hazırla valizlerini. Öpüyorum çok seni, kendine iyi bak. :KK16::KK16::KK54:

Aynen canim heyecan dorukta bunada alalim buda lazim olur ailem burda yasiyor benim ama aile büyüklerim tr de onlari cok özledim birde esimle ayri memleketteniz bu yüzden her tatile gittigimde gidemedim Sinop'a..Ne cok kaybim oldu sevdiklerimden mezarlarini ziyaret edecegim..:KK43: Bende seni cok öptüm..sekerle konustunmu bugün..?haber aldinsa banada bi yaziver özelden..

medesa canim beniiiiiiiiiiiim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: cok mutlu oldum inanilmaz mutlu oldum cok cok cok seviyorum hepiciiniziiiiiii:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: p.tesi güclendirmeye gecersin ekimcimin dedigi gibi:KK16::KK16::KK16::KK16:

ekim34 tatlimmmmm insallah sana komsu olurum:21::21::21::21::21: atasehire geliyorum bücük ihtimal:KK76::KK76::KK76: ooh ozaman proteinpersembelerini birlikte geciririz:KK9::KK9:

bundan böyle hergün menümü paylasicam varya söyleyin lütfen yanlisimi hatalarimi:KK45: olmuyor böyle kilo vermem gerek:KK47:

kahvalti: (bu sabah yazdigim gibi sabahlari cok ac olmuyorum laf olsun diye yiyorum)

bir cay bardagi süt bi tatli kasigi nescafe. bir kase 0,1% yogurt

ara: bir nescafe sütlü (yagsiz)

öglen saymadim ama 5 olmasi gerek ton baligi köftesi

ara: iki adet sekersiz seker :KK9::KK9::KK9::KK9: o nasil oluyorsa

ara: iki dilim hindi füme

aksam: bir yumurta ile 1yk kepekten olusan omletim yanina öglenden kalma iki adet ton baligi köftesi:KK8:

kacamak 0 ama sporda sifir birden yagmur bastirdi ne oldugunu sasirdim eve kostum:26:

gece pilates yaparim ama ne kadar su ictigimi saymiyorum bile cünkü cok iciyorum hakikaten:KK28::KK28::KK28:

Son düzenleme:
simdi ablamlara geciyorum....aksam geldigimde yarinki sebze yemegimi yapicam ama büyük ihtimal pizza yapicam :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

madesa tebrik ederim kuzu. :KK19::KK19::KK19: yenı yolunda basarılarının devamını dılerım:KK9::KK9::KK9:

Merhabaaaaaa canlar sizinle bir şey paylaşacağım sözlükte takılırken rastladım bu arada kilo verenleri kutluyorum pek uğrayamıyorum bu günlerde neyse şunu okuyun :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

90.dukan diyeti nedeniyle haşır neşir olduğum site. orda 3000-4000 sayfa boyunca kim ne yaptığını, kaç kilo verdiğini, neler pişirdiğini vs anlatmış insanlar. inanılmaz bir bilgi yığını, çok da faydalı. 25 kilo vermesi gereken de var, düğün öncesi acele 5 kilo vermesi gereken de. kimi "kociş"iyle kavga ediyor diyet yüzünden - malum erkek adam yemek ister(!), kimi çocuğunun hastalığını anlatıyor. yani kk başka bir dünya dostum. oraya girdin mi, kafa gitti. kayış kopuyor. mısır unu ne kadar kullanılıyordu yaa diye giriyorsun, kociş bebiş sayıklayarak çıkıyorsun. arkada yanar döner pembe bi fon. biri mesaj atıyor mesela "kızlaaaar bugün tartıda 59.7yi gördümmm :)))" falan diye, sonraki 3 sayfayı falan geçeceksin kafadan, herkes "canımmm ne güzel", "çok tebrik ederimmmm", "ben de istiyoruuum canım ya" falan derken sağ gözde bir seğirme başlıyor. hele kullanılan acaip emoticonlara değinmiyorum bile, onlar başlı başına delirtir adamı. use responsibly.

take it easy champion diyesim geldi :KK53:

kimsecikler yok gibi ama anca müsait oldu yazmalıyım kızlar

bildiğiniz üzre yıllık iznim tam gaz devam ediyor ve sona yaklaşıyor bitsin diyorum resmen

bu sene tatili istanbulda geçiriyoruz sabah kalk denize git pikniğe git gel ıvız zıvırı topla yıka çocuğu yıka hiç bişe anlamadım gayet yorucu bi tatil yani işe başlasamda dinlensem yawwww

ayrıca sahilde yumurta yemekten fenalık geçirmek üzreyimmm..

bekleyin beni geliyorum anacımmm

off neyse kuzular yapıyorum yapıyorum olmuyor nedenseee,ama ticker'dan görün istemiştim.
o haldee ticker ile uğraşmayı bir kenara bırakıp sizinle müjdemi paylaşmak istiyorummmm.
50 gr için sürpriz yapmazdım tabikiiii,bu sabah tartıldım ve tammmm 76.1 gördüüümmmmm:KK52::KK52:
bu ne demek oluyor bilmeyen arkadaşlarımız varsa söyleyeyim,hedefe sadece 400 gram kaldı demekkkkkkkkk:21::21::KK8:
haydin şerefeeee :nazar:

canım güzel kuşum yawww çok sevindim adına darısı başımıza tebrikler canım

diğer arkadaşlarım hepcinizi öptüm
:KK54::KK34::KK34::KK34:

kimsecikler yok gibi ama anca müsait oldu yazmalıyım kızlar

bildiğiniz üzre yıllık iznim tam gaz devam ediyor ve sona yaklaşıyor bitsin diyorum resmen

bu sene tatili istanbulda geçiriyoruz sabah kalk denize git pikniğe git gel ıvız zıvırı topla yıka çocuğu yıka hiç bişe anlamadım gayet yorucu bi tatil yani işe başlasamda dinlensem yawwww

ayrıca sahilde yumurta yemekten fenalık geçirmek üzreyimmm..

bekleyin beni geliyorum anacımmm

canım güzel kuşum yawww çok sevindim adına darısı başımıza tebrikler canım

diğer arkadaşlarım hepcinizi öptüm
:KK54::KK34::KK34::KK34:
biz de seni özledik hilal :KK66: bu arada neyi farkettim biliyon muu, seninle tee aylar önce 80 89 arasındakiler birlikte zayıflıyor topiğinde tanışmışız ya biz, selamlaşmışız falan :)))

Bi bakmışızki haftasonu gelmiiişşş =)) bugün buralar tenha olur ama ben yine de yazayım :KK1: güçlendirme 2.günümdeyim, tartılmadım bu yüzden kendimi daha huzurlu hissediyorum. Ohh bee dünya varmışşş :KK36: dün hiç kaçamak yapmadım, bugün de aynı performansı göstermeyi bekliorum kendimden. :44: Arkadaşımda kalıcam bu yüzden aç kalma ihtimalim çok yüksek ama napalım idare etcez artık. Bu arada bugünlük menümü yazayım;

Sabah
Her zamanki lezzetli dukan pizzam :KK16: (domates+biber+ 2dilim salam ve kaşar)
Artı 2 dilim salam 1 dilim kaşar
2 meyveli yoğurt (artık şekerli bi şeyler yemek istediğim için meyveli yoğurtları hergün tüketmek istiyorum umarım sorun olmaz)

Öğlen
Normal ekmeğimle yaptığım tost

Akşam
Yanımda yoğurt götürcem artık onla idare edicem bugünlük napalım :KK25:
Et bulamam belki ama sebze bulurum belki salatalık falan yiyebilirim
Bi de meyve bulabilirsem meyve hakkımı tüketicem

Herkese iyi haftasonları ve bol __li günler diliyorumm, iyi bakın kendinizee :KK16:

bugün orda da kimse yok, resim paylaşma coşkusu dışında da asayiş berkemal kuzum:KK66: aşkolsun sana :))

yok kuzu ordada kımse yok. sayfalar ılerlemez oldu anlamadımkı :KK9:bu hatunlar taş gibi oldukca gezmeleremı verdıler kendılerını acep..:26:

X