Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar kkya giremedim telden baglaniyorum.cok sevdigim bi akrabamiz gece vefat etmis cok kotuyum ve suan yoldayim adanaya gidiyorum.kizlar yarin icin cok ozur diliyorum lutfen kusura bakmayin.bana kirilmayin.kotuyum cok daha gecende kandilde konusmustuk.kendinize iyi bakin

allah rahmet eylesin canım ,sevdiklerine de sabır versin

3 Hurma disinda yapmadim:26: birde yarim dondurma :26::26::26::26: cok utandim

Canım benim, utanma bitanem, medesamın dediği gibi, hurma mübarek meyve, bişey olmaz.:KK9: Yarım dondurmanı da hatırlıyorum, karşılığında uzunca bir mesafe yürümüştün. Bunlar affedildi, başka yapmayacaksın ama, ona ikna oldum ben. :KK19:

tatlimmm sadece linki alacaksin http:// ile baslayan ve png ile biten ama bunu biliyorsun zaten bence 50 gram yüzünden olmuyor ekimicmin dedigi gibi 100 gr indir bebekisi:KK16:

rachelfine cok leziz görünüyor kuzummmmm afiyet olsun

bende ton baligimi yedim Allahim nasilda tok tutuyormus resmen iki köfteyi aksama biraktim....aksama omletin yanina yesem birsey olmaz kanimca:26:

günde kac fincan nescafeye izin vardi bebekler kitabim yine evde:KK14:

kızlarr bendeki uyuz link bu ama yapıştırınca olmuyorrrrr :KK43:((((
Weight Loss - Diet Ticker

dün kestane_sekeri'mle yerük diye balık almıştım, ama erişte meselesiyle kaynadı gitti.. acilen bi misafir gerekti bana da.. kardeşten öte sevdiğim bi arkadaşım var serdar.. onu aradım kadıköy'de ortağıyla çay içiyomuş.. yemeğe de bana gel dedim..
"valla kuzu, protein varsa gelirim" dedi.. ne proteini lem dedim.. "dukan diyeti diye bişeye başladım ben, protein yiyom artık" dedi.. aha ne zaman başladın sebze protein gününde misin " dedim. yuh dedi bunu da mı biliyon dedi.. benim 2 . ayım nerdeyse oolumm dedim.. neyse geldi netten bakmış kafasına yatmış, hiiiiç bişey bilmeden cahil cesaretiyle 7 gün atak yapmış.. karnıyarıklı, bezelyeli, kuzu şişli menülerini marifetmiş gibi sayınca bi baktım saçını başını yoluyom.. kitabı tutuşturdum eline, kalaylayıp kalaylayıp gönderdimm.. şimdi de takipteyim ama hani yani gözüm üstünde :KK9::KK9:

onn medesası oluciiimmm nuhahahaaha:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Son düzenleme:
..........
Sağol canım benim, hoşbuldum, ben de sizi özledim:KK16:

Başın neden ağrıyor kuzum benim ya, ilaç aldın mı? İnşallah geçer, yakın olsan ovardım azıcık :26:

Köfte kaçamağını hatırlıyorum, o bana çocukluğumu hatırlatır. Çayı 15 yıldır şekersiz içerim ama mercimek köfte, kısır, patates salatası olduğunda onlara özel şekerli, çocukluğumdaki gibi:KK16: Şimdi tatlandırıcılı tabii.:KK9:

Valla karıncalar fena mı fena, ilaç bişey yapmadı, limon da, en son salatalık kabuğu dediler o da olmadı:KK9: Tek umudum rachelfine cığımın özel karışımı, umarım artık kökü kurur. :26:

Gel kuzum gel, ben de özlerim seni, ama iş de yapmak lazım dimi, işlerin kolay gele.:KK16:
......
Migreeen :KK43: Bugünlerde sık sık olmaya başladı ama ataklar :KK43: Pfff!!! Yine normal ağrı kesicilerle geçmedi işte!! Migren ilacı içtim.. Şimdi geçti gibi; ama etkisi geçince yine başlamaz umarım.. Öyle oluyo da :KK43:( Ah canıımm.. Ovacakmış beni.. Ay valla anne gibisin heee :KK16: Yaşı sayma hee :KK66: Yüreğin öyle... E annesin tabi gerçi hhihih :) Ben çok özlüyorum annemleri.. Hele böyle duygusal ve yalnız hissettiğim zamanlarda -ki yalnız hissediyorum genelde kendimi :KK43: - daha çok özlüyorum.. Sen nerdeydin bakiyim.. Ben ailemi özledikçe senin şefkatli kollarına koşiyiimm :KK16::KK16: Ay bak gözlerim doldu inanır mısın.. hihi :) Neyse gülelim yaa :))
Karıncalara saaltalık kabuğu mu verdin :KK1: Afiyetle yemişlerdir :KK9: Bence patlat onları evet hahahah :KK70: Kayınvalidemlerde de var.. Kadıncağız mutfakta bir şey bırakamıyormuş, hemi de 5. katta yaa :S :)) BU 'bbbooommmm!!' formülünü ona da söyliyim bari :KK51: Ay ama bakmam lazım, neydi :44: Bişeyle karbonat :KK70::KK70: Neydi be.. Pudra şekeri miydi neydi :KK1: Bakiyim bari :KK1:

..............
Hahahaha, sorma dely ciğim ya, evet ama artık onlarla bütünleştik merak ediyoruz birbirimizi, o hale geldik. Ya beni çok seviyorlar, ya da akrabalarını öldürdüğüm için koloni halinde gelip bana ders vermek istiyorlar çözemedim. Yemek de bırakmadıydım ama onlar o kadar alıştı ki benim eve kendileri dolaba girer yaparlar da korkarım artık. :KK9::KK8:
:KK9::KK9::KK9: ay çok korkuunnnççç :18: hahaha :KK9: Söyle de bari sana da yemek yapsınlar :p :KK28::76:

Eki Görüntüle 464246
öğlen yemeeem :KK56::KK56::KK56:
karamelize soğan yatağındaaaaa, yoğurt eşliğindeeee, hafif sotelenmiiiiiiiş semizotu :KK1:
:KK9::KK9: Bu isimlere hastayım yaaa :KK70: :KK70: :KK9: Ohhh!! Yatakta uzanmışş, keyfi yerinde :KK1::KK1::76: Elceğizlerine sağlık :)) :KK56:

Sırrımı paylaşayım kızlar
1. Üşengeçlikten lezzetli dukan menüleri yapmadım
2. Spor yapmadım
3. 1 kaşık sabah 1 kaşık akşam üzeri yulaf kepeği aldım
4. günlük yemek listem : sabah 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
öğlen: 150 gr tavuk
akşam üzeri 1 kaşık yulaf kepeği+100 gr light yogurt
akşam: 100 gr tavuk
gün boyu yarım litre light cola
protein+sebze günlerimde bunların yanısıra 2-3 domates
E sen baya az yemişsiiiinnn :KK53: Kalori diyeti gibiii.. Bi de her gün beyaz et mi yediinn? Yani hatta her gün tavuk mu yedin? Bu söylediğin menü sadece son hafta için miydi peki :44: Aslında benim de son haftam ya bu hafta.. Olabildiğince az yesem iyi olur gibi sanki. Hani, çok da öyle doymasam da olur gibi :44: Belki de işe yarar hıımm?

yok yaaa,onu da yapıcam ama suratımı gizleyince,zaten dün sizin için faceten ekledim ama burdan da resim paylaşıcam daha sonra.hele ki yawrum love01 çok istiyordu resim paylaşmamızı,o da yok.inşallah p.tesi paylaşıcam.
ama 50 gram vermişim ticker'ımı güncellemek istedim,ama olmuyor nedense :KK14:

Yardım ediyim mi caniko? ama cidden 50 gr mı yaa :KK1: Eksilt gitsin 100 gr :)) Hem belki duyarlı değildir canım virgülden sonra 2. basamağa falan :44: Ne biliim.. Öyle bir şey olabilir, denemedim ama..

Son düzenleme:
off neyse kuzular yapıyorum yapıyorum olmuyor nedenseee,ama ticker'dan görün istemiştim.
o haldee ticker ile uğraşmayı bir kenara bırakıp sizinle müjdemi paylaşmak istiyorummmm.
50 gr için sürpriz yapmazdım tabikiiii,bu sabah tartıldım ve tammmm 76.1 gördüüümmmmm:KK52::KK52:
bu ne demek oluyor bilmeyen arkadaşlarımız varsa söyleyeyim,hedefe sadece 400 gram kaldı demekkkkkkkkk:21::21::KK8:
haydin şerefeeee :nazar:

off neyse kuzular yapıyorum yapıyorum olmuyor nedenseee,ama ticker'dan görün istemiştim.
o haldee ticker ile uğraşmayı bir kenara bırakıp sizinle müjdemi paylaşmak istiyorummmm.
50 gr için sürpriz yapmazdım tabikiiii,bu sabah tartıldım ve tammmm 76.1 gördüüümmmmm:KK52::KK52:
bu ne demek oluyor bilmeyen arkadaşlarımız varsa söyleyeyim,hedefe sadece 400 gram kaldı demekkkkkkkkk:21::21::KK8:

Süpersin canım, süpersin. :nazar::nazar::nazar::nazar:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlarr bendeki uyuz link bu ama yapıştırınca olmuyorrrrr :KK43:((((
Weight Loss - Diet Ticker

Ama gerçek link bu değilkineee :44:

Ekim vermiş linki zati sonra :KK66:

yok yaaa,onu da yapıcam ama suratımı gizleyince,zaten dün sizin için faceten ekledim ama burdan da resim paylaşıcam daha sonra.hele ki yawrum love01 çok istiyordu resim paylaşmamızı,o da yok.inşallah p.tesi paylaşıcam.
ama 50 gram vermişim ticker'ımı güncellemek istedim,ama olmuyor nedense :KK14:

HEYOOOOOOOOOOO!!!:KK9::KK9::KK52::119::124::122: Süpersin!! Kandırıkçı seniiiii :KK1::KK1: Ya biliyorduk zaten biz böyle olacağını :KK70: Senin duraklamandan ne olcek beee!! Aha işte!! Duraklaman bile zayıf :KK1::KK1: Tebrik ederim canım... Bi hafta daha devam edersen sen kesin en az 1 kilo daha verirsin :)) 400 gr'ı vermeyi mi beklicen (yani 1 gün falan :p ) yoksa Ramazan'da falan mı geçersin sen de güçlendirmeye, 1 hafta sonra?

Son düzenleme:

Hobaaaaaaaaaaaaaaaa
Maşallah kuzumaaaaaaaa
Darısı hepimizin başınaaa.

hobareyyyyyy!!! tey tey teyyyy!!! nan düdükk sana biz onay verdik ya ne hedefii, ağzımızın suyu aka aka baktık fotolarına, senin gönlün olsun diye hedefine yoldaşlık edizyo.. bak şu cılızcanlara, güçlendirmede de seyir gibi kilo viriyiler, ramazan başına kadar verdiğini ver hedef medef dinlemem bennn:KK23: bu ne yaa allahın miss smyrna'sı :KK53:

Son düzenleme:
kızlarr sizi seviyoruuum,ekiiimmmm senii de çoook seviyoruuum,teşekkürler bebişimmm:KK16:
banimkinin sonunda png çıkmıyordu nedense.bizim bilgisayarlar da sorunlu bugün,belki de onla ilgilidir anlayamadım.
neyse oldu da bittii maşaallahhhh,ohhhh attırıvereyim göbecikleriiii :KK76::KK76:

kızlarr sizi seviyoruuum,ekiiimmmm senii de çoook seviyoruuum,teşekkürler bebişimmm:KK16:
banimkinin sonunda png çıkmıyordu nedense.bizim bilgisayarlar da sorunlu bugün,belki de onla ilgilidir anlayamadım.
neyse oldu da bittii maşaallahhhh,ohhhh attırıvereyim göbecikleriiii :KK76::KK76:

Attır attırrrrrr!!! Atmıışşşş yetmiiiişşşş sekseeeeennn ohhh!!! Hatta böyle 3'lü kombo yap :118: hahahahhaha :KK9::KK9:

Ben de 300gr'ımı düşiyim bari ihihihihih:KK1::KK1: Aman yanlış olmasın hahaha :KK9::KK9:

HEYOOOOOOOOOOO!!!:KK9::KK9::KK52::119::124::122: Süpersin!! Kandırıkçı seniiiii :KK1::KK1: Ya biliyorduk zaten biz böyle olacağını :KK70: Senin duraklamandan ne olcek beee!! Aha işte!! Duraklaman bile zayıf :KK1::KK1: Tebrik ederim canım... Bi hafta daha devam edersen sen kesin en az 1 kilo daha verirsin :)) 400 gr'ı vermeyi mi beklicen (yani 1 gün falan :p ) yoksa Ramazan'da falan mı geçersin sen de güçlendirmeye, 1 hafta sonra?

Hobaaaaaaaaaaaaaaaa
Maşallah kuzumaaaaaaaa
Darısı hepimizin başınaaa.

hobareyyyyyy!!! tey tey teyyyy!!! nan düdükk sana biz onay verdik ya ne hedefii, ağzımızın suyu aka aka baktım fotolarına, senin gönlün olsun diye hedefine yoldaşlık edizyo.. bak şu cılızcanlara, güçlendirmede de seyir gibi kilo viriyiler, ramazan başına kadar verdiğini ver hedef medef dinlemem bennn:KK23: bu ne yaa allahın miss smyrna'sı :KK53:

sağolun sağolun sağolun bebişlerimmm,sizler olmasınız gerçekten bu kadarını başaramayabilirdim.
burada herkesin birbirine verdiği güç ayakta kalmamızı sağlıyor resmen,yaaaa şu an inanılmazz mutluyummmm :KK52::KK52:
böyleeee hepinizi ama istisnasız hepiniziiii koskocaaamaaan kucaklayıpppp muck muck öptüğümü hayal edinnnn,yahu sizi içime sokasım geliyor.vallahi çok seviyorummm canlarım benimmmm :KK16::KK16:
bu arada ticker'ımda hedef kilom görünmüyor,neden acaba ahahahahahahahaa ayyyyyyyy çookkk mutluyuuuummmm :KK76:
dukannnnn bekleee beniiii,hatunu da boşamışsın vallahi alacamm seniii lennnn :KK23::KK23:
ayyyy şu an var ya pelvis çalışmış falan gibi sırıtık durumdayım ,baya baya o keyifteyim yaniii :KK1::KK1::KK1:
nesliiiim,dün akşam çıktım sonradan faceten .lap topa da virüs bulaşmış yoksa tombiş resmimi de paylaşacaktım sizlerle ama inşallah pazartesiye kadar yüzüme siyah bant çizittirip paylaşıcam hepiciğinizle önce/sonralarımı :KK52::KK76::KK55:

sağolun sağolun sağolun bebişlerimmm,sizler olmasınız gerçekten bu kadarını başaramayabilirdim.
burada herkesin birbirine verdiği güç ayakta kalmamızı sağlıyor resmen,yaaaa şu an inanılmazz mutluyummmm :KK52::KK52:
böyleeee hepinizi ama istisnasız hepiniziiii koskocaaamaaan kucaklayıpppp muck muck öptüğümü hayal edinnnn,yahu sizi içime sokasım geliyor.vallahi çok seviyorummm canlarım benimmmm :KK16::KK16:
bu arada ticker'ımda hedef kilom görünmüyor,neden acaba ahahahahahahahaa ayyyyyyyy çookkk mutluyuuuummmm :KK76:
dukannnnn bekleee beniiii,hatunu da boşamışsın vallahi alacamm seniii lennnn :KK23::KK23:
ayyyy şu an var ya pelvis çalışmış falan gibi sırıtık durumdayım ,baya baya o keyifteyim yaniii :KK1::KK1::KK1:
nesliiiim,dün akşam çıktım sonradan faceten .lap topa da virüs bulaşmış yoksa tombiş resmimi de paylaşacaktım sizlerle ama inşallah pazartesiye kadar yüzüme siyah bant çizittirip paylaşıcam hepiciğinizle önce/sonralarımı :KK52::KK76::KK55:

ben gördüm senin tontiko fotolarını.. cıksss ondan bize malzeme çıkmaz.. onlarda da çok datlusun zira:KK19::KK15:

Medesaaaa!! Ben de öpüyom seniiiii:KK54: Fıstıktın tam fıstık oldun heee :KK34::KK51:

Ben de kaplumbağadan sümüklü böcüğe döndüm :KK1: ay çok sevimliymiş bu :)) İnşallah o da beni sever :KK1::KK1: Ben 57'de bekliyorum.. gel yavruuumm, gel canııımm :94: :KK9:

Medesaaaa!! Ben de öpüyom seniiiii:KK54: Fıstıktın tam fıstık oldun heee :KK34::KK51:

Ben de kaplumbağadan sümüklü böcüğe döndüm :KK1: ay çok sevimliymiş bu :)) İnşallah o da beni sever :KK1::KK1: Ben 57'de bekliyorum.. gel yavruuumm, gel canııımm :94: :KK9:

hakikaten tam delisin kuzu haaa :KK9:
ya inan,sen hedefe ulaş kendim ulaşmış gibi sevineceğim :KK76:

dün kestane_sekeri'mle yerük diye balık almıştım, ama erişte meselesiyle kaynadı gitti.. acilen bi misafir gerekti bana da.. kardeşten öte sevdiğim bi arkadaşım var serdar.. onu aradım kadıköy'de ortağıyla çay içiyomuş.. yemeğe de bana gel dedim..
"valla kuzu, protein varsa gelirim" dedi.. ne proteini lem dedim.. "dukan diyeti diye bişeye başladım ben, protein yiyom artık" dedi.. aha ne zaman başladın sebze protein gününde misin " dedim. yuh dedi bunu da mı biliyon dedi.. benim 2 . ayım nerdeyse oolumm dedim.. neyse geldi netten bakmış kafasına yatmış, hiiiiç bişey bilmeden cahil cesaretiyle 7 gün atak yapmış.. karnıyarıklı, bezelyeli, kuzu şişli menülerini marifetmiş gibi sayınca bi baktım saçını başını yoluyom.. kitabı tutuşturdum eline, kalaylayıp kalaylayıp gönderdimm.. şimdi de takipteyim ama hani yani gözüm üstünde :KK9::KK9:

onn medesası oluciiimmm nuhahahaaha:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

Hahahaha, çok güldüm ya, bu diyet çok yaygın oldu haaaa, belki de bizi okumuştur ha neslim :KK16:

Onun medesa sı olacaksın ha, kopardın beni :KK1::KK1:
Migreeen :KK43: Bugünlerde sık sık olmaya başladı ama ataklar :KK43: Pfff!!! Yine normal ağrı kesicilerle geçmedi işte!! Migren ilacı içtim.. Şimdi geçti gibi; ama etkisi geçince yine başlamaz umarım.. Öyle oluyo da :KK43:( Ah canıımm.. Ovacakmış beni.. Ay valla anne gibisin heee :KK16: Yaşı sayma hee :KK66: Yüreğin öyle... E annesin tabi gerçi hhihih :) Ben çok özlüyorum annemleri.. Hele böyle duygusal ve yalnız hissettiğim zamanlarda -ki yalnız hissediyorum genelde kendimi :KK43: - daha çok özlüyorum.. Sen nerdeydin bakiyim.. Ben ailemi özledikçe senin şefkatli kollarına koşiyiimm :KK16::KK16: Ay bak gözlerim doldu inanır mısın.. hihi :) Neyse gülelim yaa :))
Karıncalara saaltalık kabuğu mu verdin :KK1: Afiyetle yemişlerdir :KK9: Bence patlat onları evet hahahah :KK70: Kayınvalidemlerde de var.. Kadıncağız mutfakta bir şey bırakamıyormuş, hemi de 5. katta yaa :S :)) BU 'bbbooommmm!!' formülünü ona da söyliyim bari :KK51: Ay ama bakmam lazım, neydi :44: Bişeyle karbonat :KK70::KK70: Neydi be.. Pudra şekeri miydi neydi :KK1: Bakiyim bari :KK1:

:KK9::KK9::KK9: ay çok korkuunnnççç :18: hahaha :KK9: Söyle de bari sana da yemek yapsınlar :p :KK28::76:

Yardım ediyim mi caniko? ama cidden 50 gr mı yaa :KK1: Eksilt gitsin 100 gr :)) Hem belki duyarlı değildir canım virgülden sonra 2. basamağa falan :44: Ne biliim.. Öyle bir şey olabilir, denemedim ama..

Ayyy canım beniiiiim, başının ağrısı geçmiş çok sevindim canım, :KK16::KK16: ben ataşehirdeyim kuzum, kısa süre uzağım ama olsun, sen anneni özlediğinde gel benim yanıma kuzum benim. E tabi anneyim ben, yaşa da bakmam fıstığım ya, takılırım arada size sadece, hiç öyle derdim yok. :emir_bebek::emir_bebek: Sen de hep gülllll ama taam mı. :KK19::KK16::KK16:

Valla karıncalara öğreteyim de yemek falan yapsınlar artık, o kadar uzun zamandır birlikteyiz ki, ben de kayınvaliden gibi hiçbirşey bırakmıyorum mutfakta ama geliyorlar, korkarım onlar beni seviyor, sevmeyeydi iyiydi ama. :KK1:

Medesam bitirdi valla, çok tatlısın duraklaması bile zayıf :KK9::KK9:

Ama sen de kendine haksızlık ediyorsun canım, senin de margarin kalmadı bence vücudunda. :emir_bebek::emir_bebek:

X