Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar,

Medesacım bana İzmir tulum peyniri göndermiş, üstelik almış evde unutmuş, tekrar alıp göndermiş.
:KK16:
Yedim az önce, şahaneydi. :KK56:

Çok sağol bitanem ya, kalbine, yüreğine sağlık. :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım arkadaşııım benim afiyettlerr olsunn :KK56:
ben de az önce döner yedim üstüne de bir avuç canım arkadaşımın gönderdiği goji berry'den yedim bir avuç :KK34:
sen de tekrar çok sağol bitanem.zaten hergün bir avuç yesem heralde anca 3 ayda biter goji çuvalım :KK9::KK9:

bu arada kestane şekerini de unutmadım,azıcık versin kilocuklarını ona da göndericem,seviyorum siziiiii :KK16:

canım arkadaşııım benim afiyettlerr olsunn :KK56:
ben de az önce döner yedim üstüne de bir avuç canım arkadaşımın gönderdiği goji berry'den yedim bir avuç :KK34:
sen de tekrar çok sağol bitanem.zaten hergün bir avuç yesem heralde anca 3 ayda biter goji çuvalım :KK9::KK9:

bu arada kestane şekerini de unutmadım,azıcık versin kilocuklarını ona da göndericem,seviyorum siziiiii :KK16:

Canım benim, nasıl da abartırmış, goji çuvalı:KK9: Afiyet olsun canım benim, ben sana yine gönderirim afiyet bal olsun, yağ olmasın.

Ben de hepinizi çooook seviyorum. :KK16::KK16::KK16:

Tickerfactory neden canımı sıkıyorsun ama yaaaaa,verdiğim 50 gr benim için çok önemliydi pööfffff :KK50:

50 gr da avans ver kendine sen de hayatım. 77,4 olsun.:KK16::KK16::KK16::KK16:

amaaa kuzummm yaaaa neden olmuyor anlamadım ki bir türlü,linki kopyalıyorum yok efemm resmi kopyalıyorum yapışmıyor keratalar,yapışanlara da formta uygun değil diyorrr aaaaaa sen benden iyi mi bilcen kaç tane ticker yaptım ben dicektiiim ama yapmak zorundayım bunu :KK50:

İpekim, 70 lere gelmişsin tatlım, tebrik ederim seni.:nazar::nazar:

Kızlar, ödül öğünümü yedim bir güzel.

Bu arada söylemeyi unuttum ipekimin sihirli tariflerinden Körili Tavuk u dün akşam denedim, tabi pilavın üzerine koymadım, biraz daha sulu göründüğünden ama tadını çok sevdim, light sütle yaptım, muhteşem oldu. Akşam onu yedim bitirene kadar, sabah 1 kg fazla çıkarım sanıyordum ona rağmen 56,2 çıktım tartıda. Sağolasın ipekim tekrar.:KK16:

Teşekkürler canımmmmm.
Afiyet bal şeker olsunn
Can sın Dukancansınn :)

kızlar siz de bir baksanıza ,siz tickerı yapıştırmayı becerebiliyor musunuz yaaaa.
offff sabahtan beri siz sürpriz yapmaya çalışıyorum ama hevesim kaçmak üzere artık bööö :KK50:

tatlimmm sadece linki alacaksin http:// ile baslayan ve png ile biten ama bunu biliyorsun zaten bence 50 gram yüzünden olmuyor ekimicmin dedigi gibi 100 gr indir bebekisi:KK16:

rachelfine cok leziz görünüyor kuzummmmm afiyet olsun

bende ton baligimi yedim Allahim nasilda tok tutuyormus resmen iki köfteyi aksama biraktim....aksama omletin yanina yesem birsey olmaz kanimca:26:

günde kac fincan nescafeye izin vardi bebekler kitabim yine evde:KK14:

kızlar siz de bir baksanıza ,siz tickerı yapıştırmayı becerebiliyor musunuz yaaaa.
offff sabahtan beri siz sürpriz yapmaya çalışıyorum ama hevesim kaçmak üzere artık bööö :KK50:

Canım, yaptım ben yeniden yapıştırdım oldu.

ayyyyy suan kizlara tarif verirken ter basti beni birden yüzüm kizardi benim bugün protein günüm tonbaliginin icerisine lor peyniri disinda birazda yesil sogan dogradim o sebze sayiliyordu degilmi:26::26::26::26::26::26::26::26::26::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

ayyyyy suan kizlara tarif verirken ter basti beni birden yüzüm kizardi benim bugün protein günüm tonbaliginin icerisine lor peyniri disinda birazda yesil sogan dogradim o sebze sayiliyordu degilmi:26::26::26::26::26::26::26::26::26::KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

Çok zararı olmaz canım ama tabii bir tabak dolusu doğradıysan onu bilemem :)) Olan olmuş artık, hiç boşuna yüzün kızarmasın fıstığım.:KK9:

ne kadar doğradın ki canım :KK1::KK1: az sa bişey olmaaaazzzz:KK52::KK52::KK52::KK56:

İpekim, 70 lere gelmişsin tatlım, tebrik ederim seni.:nazar::nazar:

Kızlar, ödül öğünümü yedim bir güzel.

Bu arada söylemeyi unuttum ipekimin sihirli tariflerinden Körili Tavuk u dün akşam denedim, tabi pilavın üzerine koymadım, biraz daha sulu göründüğünden ama tadını çok sevdim, light sütle yaptım, muhteşem oldu. Akşam onu yedim bitirene kadar, sabah 1 kg fazla çıkarım sanıyordum ona rağmen 56,2 çıktım tartıda. Sağolasın ipekim tekrar.:KK16:
afiyet olsunn
yok yaaa,onu da yapıcam ama suratımı gizleyince,zaten dün sizin için faceten ekledim ama burdan da resim paylaşıcam daha sonra.hele ki yawrum love01 çok istiyordu resim paylaşmamızı,o da yok.inşallah p.tesi paylaşıcam.
ama 50 gram vermişim ticker'ımı güncellemek istedim,ama olmuyor nedense :KK14:
50 gr :)) çok tatlısın medesaaa:KK9:

X