Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ekiiimmmmm canııım nerelerdesinn,
gojiberryler geldii,çooook teşekkür ederim canım arkadaşım benimmmm :KK16:
kızlarrrrr dün gojiberry sormuştum yaaa,ekim hemen yollamış kuzuuum yaaa,hem de az daha zorlasa çuvalla yollıcakmışşş,diyet bitene kadar daha goji almam heralde :KK9::KK9:
diyete başladığımdan beri ilk defa gojiberrym oldu benim yaşasııııınnnnn :KK52::KK52:
tekrar tekrar teşekkürler melek arkadaşım :KK54::KK54::KK54:

kızlar spor olarak slim in 6 öneririm, başlangıç videosun 20 dk ama yüzünüzden bile ter akıyor..

Son düzenleme:
Yarın tartının resmini yapıştırcam şaaaaak diye o zaman utanacaksın bu sözlerinden, altına da yazıcam dün ödemli ama gururlu bir genç kız vardı, onna dalga geçmiştiniz diyeeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:
Puahahhaa :KK60::KK60: Ay koptum koptum :KK70: Çok yaşa e mi? Tamam mı? Hihihih :KK1: ama sen dedin ki 73,8'im (öyle miydi? İşte öyle bişeydi :)) ) Yarın 73 görürsseeeennn. Ne mutlu bizzeee :KK70: O zaman ticker2ını tepe tepe kullan :KK1: :KK54: :KK1::KK1:

aynen kader arkadaşım:))valla ben güçlendirmede hem de ramazan verebileceğimi sanmıyorum ki azıcık ekstra bişi yesem direk + görürken güçlendirmede verme ihtimali çok uzak geliyo ama güçlendirmedeki kızlr bizden çok veriyo :)))
Ay haklısın valla yaaa hahahaha :KK9::KK9: bizden çok veriyolar haha :KK9:
Ayneennn!! Ben de direk + oluyorum. En az 2 kilo alırım diyorum ben :S Bakalım.. Hasarsız geçsin inşallah.. :)

.............
delyyyyyy..:KK52::KK52::KK52:
olmuş işte olmuş olmuş.
gitmiş birde 300 gr. aman maşallah.:nazar::nazar: gerisi de gelsin inşallah.
bence - evet elimde değil diyorsun ama- sen kendini veremiyorum diye kasmasan daha rahat giderdi.:44:
Saol minnoş :KK16: Haklısın biliyorum ama, şartlanmış işte.. Beyin yani.. Herşey onun suçu :p :KK1::KK1: İnşallah devam eder dediğin gibi.. Umutlanmaya çalışıyorum ama :KK70: becerebildiğim kadar işte :)) :KK1:

pöfff verecek kilom kalmadı galiba ondan gitmiyorlar artık :KK34:
...........
Bence dee :KK34::KK9:

3-4 ay önceki üyeler bugün konuda yok. Acaba hepsi istediği kiloya düştü mü yaa bir ben mi kaldım şişman :) ocaktan beri 23 kilo verebildim. Kendimi beceriksiz olarak nitelendiriyorum :p
Şaka yapıyorsun heralde di mi :KK70::KK70: Şaka olarak alıyorum ve sinirlerimi bozmuyorum :)) 3,5 ayda 8 kilo falan vermiş bulunmaktayım... 23 kilo vermişsin yaaa!! Sınavdan 90 alıp ağlayanlar gibisiniz, ne diyim :)) Bana her zaman 50-60 yetmiştir :KK70: Vücudum da benim gibi işte.. Yeterli olanla yetiniyo garibim :KK70: :KK70:

Loveeee ben istiyom buluşmaaakkkk!!!! Napcez şindik :))

kuzular, 50 gr yulaf kepeği (ince elekten geçirdim)
5 gr süt tozu... her şeye koyuyom diye buna da koydum :))
25 gr süt
1 y kaşığı mısır unu..
1 yumurta sarısı

bu ideal tarifimiz değil.. ilk denemede mantık yürüttük.. yumurta sayısını çoğaltıcaz bi dahakine :KK66:
antika bi erişte/makarna makinesi vardı bizde.. hamuru kıvama getirip onda çektik :KK66:)
benimki soğumadan tabağıma döneyim hohaaa..
fırınlayınca da daha bi lezzetli oldu yahu:KK53:
şaka bi yana,, yapıp yapıp yolleeecez ya size işte!:KK76:

valla canım ben tarifi mail attım kendime şimdi ama bunu bıçakla filan kessem olur mu sence, makinam yok, almaya da niyetim yok doğrusu , olur mu ki? ne dersin kuzum:18:
Ellerinize sağlık kızlar. Süper görünüyor. Bunun üstüne sarımsaklı yoğurt ve kıyma koyacaksınn. Allahhh yemede yanında yat.

Bu arada bana kimse adresini yollamadı. CALLEN cd lerim elimde kaldı. Adreslerinizi atsanıza kızlar.
Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...[/QU[/B]
hemen mail atıyorum canım:)))[/QUOTE

uvvv sarmısaklı yoğurt ve kıymada şahane olur di mi :KK56: galiba dudağımın sol tarafından bi salya akmak üzere :pP :KK9:
Yarın tartının resmini yapıştırcam şaaaaak diye o zaman utanacaksın bu sözlerinden, altına da yazıcam dün ödemli ama gururlu bir genç kız vardı, onna dalga geçmiştiniz diyeeee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

ahahahha ne hayallere kaldık :))))

kızlar o zmn Cumartesi bi buluşma olursa kimler gelebilir,,lütfen söyleyebilir mi?

tatlım ayıptır söylemesi c.tesi sabah 2 dostumla kahvaltım 14:00 da epilasyon:pP randevum var 16:30 gibi size katılabilirim uyarsa ya da pazar yine saat 15-16 gibi
yani bana uyar şahsen.

123 kilodan 100 kiloya inmek kolay. Söz konusu 3 haneli rakamlar ama 100 kilodan düşemedim henüz. 80 kiloya bi insem. Dukanı bıraktım son 2 ay. Şimdi yeni yeni başladım duraklayınca. Siz zayıfsınız ondan zor veriyorsunuz.

Her gün 45 dk yürüyen az az sık sık yiyen ve hiç aç kalmayan biri olarak tavsiyem mutlaka yürüyün ve hep su için Suya dayanın. 3-4 litre içmeden günü bitirmem.

:KK53::KK53: Sen nesin yaaa!! :KK9::KK9: "Yuh!" dicem de demiyim, ayıp olmasın şimdik :)) :KK17: Ama napiyim yaa.. Kusura bakma valla :) "Pes!!" diyim o zaman :KK70::KK70: Maşallah maşallah maşallah :nazar::nazar: Geç bacım geeeeççç! Sen direk korumaya bile geçebilirsin :)) :KK52::KK52: Sen kesin 48'lere düşcen heee :)) :nazar: Hatta daha aşağı bile olabilir :)

aynen aynen 2 haftadır ee inannnılmaz bi şaşkınlıkla takip ediyorum ben de
valla maşallah :nazar:

Teşekkürler kızlar, sırrımı vereyim mi :KK1: merak ediyor musunuz
azzzz sonraaaa:KK1:

Puahahhaa :KK60::KK60: Ay koptum koptum :KK70: Çok yaşa e mi? Tamam mı? Hihihih :KK1: ama sen dedin ki 73,8'im (öyle miydi? İşte öyle bişeydi :)) ) Yarın 73 görürsseeeennn. Ne mutlu bizzeee :KK70: O zaman ticker2ını tepe tepe kullan :KK1: :KK54: :KK1::KK1:

Aslında öyle yapmamıştım ben ticker'ı, 73' den sonra nokta mı girdim virgül mü onu kabul etmemiş galibaaaa:KK35::KK35::KK35: demek ki olması gereken bu bebiyim, final destination hahahahahaha :KK35:

123 kilodan 100 kiloya inmek kolay. Söz konusu 3 haneli rakamlar ama 100 kilodan düşemedim henüz. 80 kiloya bi insem. Dukanı bıraktım son 2 ay. Şimdi yeni yeni başladım duraklayınca. Siz zayıfsınız ondan zor veriyorsunuz.

Her gün 45 dk yürüyen az az sık sık yiyen ve hiç aç kalmayan biri olarak tavsiyem mutlaka yürüyün ve hep su için Suya dayanın. 3-4 litre içmeden günü bitirmem.

E bırakmışsın ya, ondan öyle olmuştur. süper vermişsin bence. Mutlaka devam et..
Valla zayıf dediğin için saol :)) Kendi kilo rekorlarımızdan buralara düştük aslında. Yani benim bünyeme göre de 70 kilo çok fazla bi kiloydu.. Fazla olamsına rağmen, yine de yavaş gitti.. gitmeyen bi kaç kilo da hala benle :S :)Suyu 2 litre falan içiyorum. Onun dışında bitki çayları da içiyorum ama.. Evt sanırım arttırmalıyım.. Sen de devam et hadiii!!

Teşekkürler kızlar, sırrımı vereyim mi :KK1: merak ediyor musunuz
azzzz sonraaaa:KK1:
Huhohoho :KK70: Merak ettim valla :KK52::KK52: hahahaa:KK9::KK9:

Aslında öyle yapmamıştım ben ticker'ı, 73' den sonra nokta mı girdim virgül mü onu kabul etmemiş galibaaaa:KK35::KK35::KK35: demek ki olması gereken bu bebiyim, final destination hahahahahaha :KK35:
Ahahah :KK9: Bence de :KK70:
Heeee!! Ondaaann :KK1::KK1: Gerçek nokta koyunca, gösteriyo. O da nasılsa işte 'gerçek nokta' :KK9::KK9: (.) Budur :p

Kızlaaaarrrr!! Bildirim treni kalkıyoorrrr..... :KK55::KK55:

Aeryn
hum
ienmmr
melisadusleri
Sally84
sempatika
sirkencubin
ZAMBAK 3

Son şannssss.... gelmek isteyen var mı sizlerdeeeennn?! Ya da başka gelmek isteyen :) :p

Son düzenleme:
madem bugün kilo bildirimi var ben de geri kalmayayım

67 ile başladım 7 gün atak yaptım ,bu sabah tartıda 63.900 çıktı ,seyir çok yavaş ilerliyor gerçi reglimn son günleri ,ondan da olur ,

koşu bandım geldi ,ben daha yürümeye başlamadım ama felaket bacak ağrım var ,call yaparken zorladım mı bilmiyorum ,çok fena hırsa geldim kızlar ,gidecek bu pis yağlar ,diyete de alıştım ,artık zor gelmiyor ,sayenizde ekmek yapıp yedim ,o bile çok güzel geldi bana

iyi ki varsınız hergün okuyorum sizi ,sizi seviyorum peşinizden ayrılmayacam

öpüldünüz hepiciğiniz

kuzular, 50 gr yulaf kepeği (ince elekten geçirdim)
5 gr süt tozu... her şeye koyuyom diye buna da koydum :))
25 gr süt
1 y kaşığı mısır unu..
1 yumurta sarısı

bu ideal tarifimiz değil.. ilk denemede mantık yürüttük.. yumurta sayısını çoğaltıcaz bi dahakine :KK66:
antika bi erişte/makarna makinesi vardı bizde.. hamuru kıvama getirip onda çektik :KK66:)
benimki soğumadan tabağıma döneyim hohaaa..
fırınlayınca da daha bi lezzetli oldu yahu:KK53:
şaka bi yana,, yapıp yapıp yolleeecez ya size işte!:KK76:

Anam hangi birimize yollayacaksın deli kız. Bu ölçü ile bu kadar mı çıktı. Burda bayağı var sanırım.
Kepeği rondoda çeksem iyice un olsa daha mı güzel olur ki.
Yani zorla tartı ve makinealdıracaksın bana. Benim tartı digital değil yalapşap bişi. Ama hafta sonu deneyeceğim kısmetse.
Aaa unuttum ben makarna sevmem ki.
Belki 4 yıldır falan yemedim ama canım nasıl çekti şimdii. Hayret valla

Ellerinize sağlık kızlar. Süper görünüyor. Bunun üstüne sarımsaklı yoğurt ve kıyma koyacaksınn. Allahhh yemede yanında yat.

Bu arada bana kimse adresini yollamadı. CALLEN cd lerim elimde kaldı. Adreslerinizi atsanıza kızlar.
Love cım sen atıyorum demişsin ama ne gelen var ne giden. Medesama yolladım bileee. Üşengeç gacılar siziii...[/QU[/B]

hemen mail atıyorum canım:)))

Oo kargo yolu yarıladı bileee...

Pehhh!! :KK19: Gelsin artık be yaaa!! :KK37:

Sen nerde oturuyosuunnn? Du ben sana özelden şeyediyim accık :KK19:

Zahmet olmasın diye şeyetmedim yaaww :KK17: Madem öyle diyon, e hadi atıyooommmmmm :KK55::KK55:

Ben de mecburiyetten geçiyorum işte.. Gitmiyo artık hıhhh:63:
Senin de yapacak bişeyin kalmamış artık.. Daha önce çok mu diyet yaptın ki sen de :44: Offf:KK31: Belki de bizim vücutlar güçlendirmede verecek :p kendim bile inanmadım ama hihihih :KK1: İnşallah almayız güçlendirmede diyorum sadece :KK43: Vay kader arkadaşııımmm :105::KK54:

Hadi hadi

pksnmz gönderim mail geldi mi canım?

İvittt

3-4 ay önceki üyeler bugün konuda yok. Acaba hepsi istediği kiloya düştü mü yaa bir ben mi kaldım şişman :) ocaktan beri 23 kilo verebildim. Kendimi beceriksiz olarak nitelendiriyorum :p

Bak sen dalgacıyaaa....

kızlar o zmn Cumartesi bi buluşma olursa kimler gelebilir,,lütfen söyleyebilir mi?

Hangi cumartesi olduğuna bağlı. Bizim şirket 1 cumartesi çalışıyor diğerinde çalışmıyor :)

kızlarrrrr dün gojiberry sormuştum yaaa,ekim hemen yollamış kuzuuum yaaa,hem de az daha zorlasa çuvalla yollıcakmışşş,diyet bitene kadar daha goji almam heralde :KK9::KK9:
diyete başladığımdan beri ilk defa gojiberrym oldu benim yaşasııııınnnnn :KK52::KK52:

Yaw bu meret netten satılıyormu. Bizim buralarda 2 yere sordum yüzüme baktılar böm bömm ne diyon bacım modunda. O kadar bahsettinizki bende almalıyım diye düşünüyorum...

:)

sabah:
uyanınca 2 su bardağı su (400 ml*2)

şirkete gelince 1 yeşil çay
2 normal çay
1 ince dilim kaşar peynir (ikiye böldüm üçgen :KK9:)
migros l.peynir (kalanın hepsini yedim zira yumurta getirmeyi unutmuşum)
1 dilim hindi jambon (bu 150 gr bana herhalde 1 ay yetecek bu gidişle:KK53:)
2,5 y.kepeği denkliğinde ekmek

arada çay su çay su

12:30 gibi
1 ajda bardak sade koyu nescafe

14:00
ton balıklı, tavuklu, peynirli karışık salata
yarım bardak zero

çay su çay su
1 fincan yeşil çay

akşam:
1 küçük danone ligth yoğurt
fırında domates ve biberli tavuk

1 fincan civanperçemi
su su su su
meyve yemeyi unuttum maalesef :KK51:

E bırakmışsın ya, ondan öyle olmuştur. süper vermişsin bence. Mutlaka devam et..
Valla zayıf dediğin için saol :)) Kendi kilo rekorlarımızdan buralara düştük aslında. Yani benim bünyeme göre de 70 kilo çok fazla bi kiloydu.. Fazla olamsına rağmen, yine de yavaş gitti.. gitmeyen bi kaç kilo da hala benle :S :)Suyu 2 litre falan içiyorum. Onun dışında bitki çayları da içiyorum ama.. Evt sanırım arttırmalıyım.. Sen de devam et hadiii!!

Huhohoho :KK70: Merak ettim valla :KK52::KK52: hahahaa:KK9::KK9:

Ahahah :KK9: Bence de :KK70:
Heeee!! Ondaaann :KK1::KK1: Gerçek nokta koyunca, gösteriyo. O da nasılsa işte 'gerçek nokta' :KK9::KK9: (.) Budur :p

Kızlaaaarrrr!! Bildirim treni kalkıyoorrrr..... :KK55::KK55:

Aeryn
hum
ienmmr
melisadusleri
Sally84
sempatika
sirkencubin
ZAMBAK 3

Son şannssss.... gelmek isteyen var mı sizlerdeeeennn?! Ya da başka gelmek isteyen :) :p

beni de yaz şekerciğim

Dukanı bıraktım sağlıklı beslenmeye başladım. Kızlar açıkçası hayatım boyunca uygulayamayacağım anlık beslnme programlarıyla kilo vermek istemedim. Hep sürdürebileceğim ömür boyu kolayca devam ettirebileceğim bir plan uydurdum. Yani her şeyden az az yedim. İrade sahibi oldum. Misal tiramisu yedim akşam yemek yemedim mesela. Böyle diyelim.

Durakladığım için 1 ay kadar dukanca besleneceğim. Zaten genellikle yoğurt ve tavuk yiyorum.

Obezdim şu an sadece şişmanım. Umarım bi gün balık etli olacağım.

Sizin azminize hayranım. Zamanında şaşardım nasıl zayıflıyorlar diye. İçine girince anladım. Azim insanın beyni aslında..

madem bugün kilo bildirimi var ben de geri kalmayayım

67 ile başladım 7 gün atak yaptım ,bu sabah tartıda 63.900 çıktı ,seyir çok yavaş ilerliyor gerçi reglimn son günleri ,ondan da olur ,
koşu bandım geldi ,ben daha yürümeye başlamadım ama felaket bacak ağrım var ,call yaparken zorladım mı bilmiyorum ,çok fena hırsa geldim kızlar ,gidecek bu pis yağlar ,diyete de alıştım ,artık zor gelmiyor ,sayenizde ekmek yapıp yedim ,o bile çok güzel geldi bana
iyi ki varsınız hergün okuyorum sizi ,sizi seviyorum peşinizden ayrılmayacam
öpüldünüz hepiciğiniz

Mirebaaa!! eğer ciddi bir bildirim yapmak istersen :p :KK1:
Başlama tarihin
Başlangıç kilon
Hedefin
geçen haftaki kilon
güncel kilon

yaz, 3340'a gönder hahahaha :KK9::KK9: Ay kendi kendine gülen bir garip kızım yaa hahah :KK70:
Yaz işte bunları buraya hemencik istersen.. Son 5 dakka :KK66:

Son düzenleme:
elinize sağlık kızlar, ben de deneyeyim ekmeklerim bitince. pek güzel görünüyor.
kuzum makine var mı.. makinenin silindirinde çeke çeke anca kıvam tutturduk.. en azından bu tarifle ... olmadı ben sana da yaparım alişim:KK16:
cnm ben yulaf kepegının boceklendıgını buzdolabı dısında saklayanlarda,sıcaktan böceklendiğini duymustum.sen nerde sakladın onu? bu yuzden ben hep buzdolabında saklıorum..hıc böle bi sorun yasamadım daha cok sukur..ben ıkı markayıda kullandım hatta kampanyadan aldıgım elımde hala bi paket ru-sheim daha war,,aksam ewe gidince onu mutlaka tartıcam.. bu görüntü gercekten cok kötu..nerde sakladın sen buzdolabı dısında bı yerdemı?
ben marketten aldım geldim böyleydi.. :KK53: yoksa ben sağlıklı kaplarda, ısı ve ışık olayına dikkat ederekten saklıyorum.. dolaba da koyarım ama o kadar zamandır bende durdu da bişey olmadı kaçç pakete.. o oürüne has bişey.. bi de dikkat ettim o pakette hava basılı değildi.. yani bi yerinden hava alıyor/veriyor olmalı.. diğerleri balon gibi genelde.. Alırken onu da kontrol etmek gerek demek..:26:

Günaydin Dukancanlar..:KK54:

Oglumun okul saatini bekliyorum gönderip hemen yataga..

Bildirim yapmak icin ugradim...:KK34: Tüm yol arkadaslarima bol __ bildirim günü diliyorum..:KK16:

Baslangic tarih: 28.03.2012

Baslanginc kilo: 110kg

Hedef kilo: 65kg

Gecen hafta: 91kg 300

Bu hafta: 90kg 500 :KK52::KK52:
maaaaaaşallahhh bak iniyon iştee kuzumm:nazar::nazar:
Ay bildirimimide yapıp biraz çalışayım çok boşladım işi bu aralar

Başlangıç: 07/05/2012
Başlangıç kilo : 90,1
Geçen hafta : 80,9
Bugün: 80

Hedef: 62,80
Giden :10,10
Kalan: 17,20

Offf yarılasam artık şunuu

Hem psikolojik sınırıma sanırım yarın ulaşırım. 70 lerde takılmak istiyorum artıkkk.

:)
ipekk harikasın tatlımm, yarın 70 lerdesin :KK34:
Günaydın çıtırcanlar,

Dün akşam biraz koşturmacayla geçtiğinden baya bi yoruldum ve spor yapamadım :S Koşturmaca da hiç yoktan iyidir.. Eve gece 11'de falan gittim. Akşam yemeği yiyememiştim. Dolapta önceki günden kalma küçük bi parça tavuk budu vardı, fırında pişmiş. Aslında yemesem de olurdu, öyle de uyurdum da; aç kalmak iyi olmaz diye soğuk soğuk yiyiverdim onu.

Bugün sonunda, 3 hafta önce gördüğüm kiloyu gördüm tartıda :p Bi 300 gr da eksik gördüm :KK66: 58,2'yim bugün. 57'lere varaydım, iyiydi :KK66: Takılmazsam eğer yine, haftaya artık görürüm belkim.. Buna da şükür :)) artık soranlara 58 kiloyum diyebilirim :KK1: Regl de bitti tabi, şişlik de yok :KK66: Saf kilom bu :p

Canımcım Ekim sana göndermiş galiba linki :44: Alabildin mi? Çözüldü mü sorun?
Duraklama ne alemde :KK43: Kırabildin mi bacağınııı!! Ben de 300 gr vermişim işte. hiç yoktan iyidir diyorum. İnşallah sen de verebilmişsindir..

Oyyy :93: teşekkür ederim canıımmm:KK16: Utandım hihihi :kk77: :KK54:
ne güzel haberler bunlarr, hepiciğinize kendimden çok seviniyorum yeminle:KK16:

günaydın güzel yüzlü güzel yürekli hatunlar :KK54:

yok kuzum iyi yaptın paylaşarak, sadece ben daha almam onu:KK51:aliye sağlıklı demiş tamam ama yani bu benim tiksinmemi engellemedi bir de aldığın yerin durumu var tabii, ürün kontrolü yapmalılar.
realden aldım ortada hayvanat ebatlı bi kule yaptılardı.. kısa çöpü çektim herhal:KK53::KK37:
tekrar günaydın kızlar
kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.1
Bu hafta : 50.2

Eki Görüntüle 462908

aslında c.tesi 49.5 tim ve hemen güçlendirmeye geçtim. c.tesini baz alacak olursam bayaa almışım gibi görünüyor :KK9:
güçlendimede ilk haftamdı ama doğru düzgün yapamadım galiba, henüz ödül öğünü kullanmadım, h.içi tahıllı ekmeği de es geçtim (fısrat bulup alamadığım için)
ama onun dışında yedim yani:)

neyse abartmayayım, yine de memnunum tabii 49 lu bişey olsa tadından yenmezdi o başka :KK9::KK9::KK9:

Love01 seni kıramıyorum canım hemen sabah çektirdim bi resim
bu da önceki ve sonraki halim.
Eki Görüntüle 462906 En Büyük KK Eki Görüntüle 462907
maaaşallah yavruş.. ancak ben öncesiyle sonrası arsında dukanlık bişey göremedim.. mazoşist misin lem yoksa:KK6:
Ohohhh!! yiyin gariiii :)) Saolun canlar :KK66: Hemmen alıyorum tarifçiği.. Oyy :S Yalnız gram deyonuz yaa!! O biraz "tartı aaall" demek oliyy :) Alırım yavuuuuu :KK66: Napak.. :)
Ellerinize sağlıııkkkk!!!:KK54::KK56:
gülüm dely'm.. ben bassit ve etkili bi tarif vericem.. bu tarifte yumurta eksiği var.. dolayısıyla çok uğraştık.. ama değdi mi değdi!
cerenimoya da didim, ben akçay'dan biraz da bu yüzden döndüm, rüyalarıma giriyodu bunu başarmak.. şükür yüzüm ak karnım tok çıktık bu işten :))

offfff var ya fenasınız haaa,ellerinize sağlık.kız daha fazla yapın da bize de yollayın,biz nerde bulcaz makarna makinası :KK9:
yolleeeecemm diyom ya anam yolleecemm :KK55:

yaratıcılığınıza sağlık nesly ve cerenimo.:KK16: çok leziz görünüyor. tadı da güzel olmalı ki tabaktan kopamadın.:KK52::KK52:
sos var mı üstünde sos :KK23::KK23:
soslanmış sunumu da ekeleyecektim ki yüce ve düşünceli insan cerenimo " ama canları çeker şimdi, yapma" dedi.. silkindim, boynumu büktüm ve göndermedim. ama o şimdi yola düştü ve ben şincü ekleyebilirüüümmm.. yaşasın kötülükkkk:KK53::KK53::KK53::KK53:

ben levin'le gelebilirim :26:
nan ekimmmm tee nereye kargo ediyon bi şurdan özel mesaj gönderemedin ne diyim sana :KK4:
valla canım ben tarifi mail attım kendime şimdi ama bunu bıçakla filan kessem olur mu sence, makinam yok, almaya da niyetim yok doğrusu , olur mu ki? ne dersin kuzum:18:
olmayabilir canım.. tarifi biraz daha değiştirmek gerek ben makineyle çekmeme rağmen çok uğraştım.. doğru tarifi bulunca ve verince oklavayla açılır mutlaka.. :KK34:

uvvv sarmısaklı yoğurt ve kıymada şahane olur di mi :KK56: galiba dudağımın sol tarafından bi salya akmak üzere :pP :KK9:

ahahahha ne hayallere kaldık :))))
kıyma yoğ idi biber şeettim :))
bu tabağımın yarısı, yarısını yedikten sonra dank etti zira:KK9::KK9::KK56::KK56::KK56:
$Rşt.jpg

Son düzenleme:
X