Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ama o sekılde sınırlı ızınlılerı daha fazla gun tuketmıs oalcaksın ve hergun bunlarıda tuketmek duraklamaya neden olabılır.ben olsa 2 gunde tuketırdım,daha uzun vadeye yaymazdım..

tamam o zaman affettim seni
ben face'e giremiyorum işten,aklım sizde kalıyor gitmeyin hiç biyerciklereeee
yoook kuzucum birakirmiyim ben buralari hic bulmusum sizi bi daha aslaaaa birakmamm kene karakterli oldum dukandan sonra dukancanlara yapisiyorum birakamamak adina

masallah canimmmm ya Allahim bizede nasip eder insallah

hepinize merhaba dıyım önce,dün aksam üstü sizleri gelip misafir olarak okudum yazdıklarınızın gazıyla daha öncede duydugum dukan diyetine başlamış bulunuyorum 68 kıloyum dün iş çıkısı hemen market alısverısımı yaptım sutumu tavugumu yulaf kepegımı aldım aksam yemegınde tavuk gogsunu haslayıp kekık karabıber yanındada yogurt ve kepegımı karıstırıp yedım , sabah 2 yumurta bı dılım beyaz peynırımı yedım iş yerinde yeşil çayımı ve şu an saat 16.30 2 lt suyumu içtim aksam hasladıgım tavuktan kalan parcayı yogurt ve kepegımı oglen yemegınde yedım,
yediklerimi yazıp hem hatırlamak hemde benım gıbı yenı baslayanlara ısık olur dıye yazıyorum:) şimdi size sormak istediğim bir sey var agzım acayip kuruyor hanı 2 lt daha su ıcerım o derece normalmı bu aksama ne yemem gerek kolay bısı tavsıye beklıyorum :)
hedef 55 dı ama dukan amca 58 ol yeter dedı 3 gun atak surem var ne olur cevap verın

PRENSESSEGİLİ :
galiba bu duraklama reglden dolayı,belki de tükettiğim zero ve kahvelerden dolayı bilmiyorum ama bugün kahveyi zeroyu kestim yeşilçay ve biberiye içiyorum üç gün içeyim iğrenç şeyi bakalım işe yarayacak mı

LOVE_01:
tebrik ederim canım iyi vermişsin ,yumuşacıktım daha da yumuşadım ben

Medesa:yürüyüş bandı gelsin başlıyacam yürümeye

Güneylim:
pover plate çok istedim ama biraz pahalı geldi bana ve merkez uzak ,sen kaça gidiyorsun seansı kaç dk merak ettim sen devam et sonuçlarını yaz etkili olursa giderim ben de

bana da cvp yok?

kızlar size birşey soracam şimdi ben kek ve dukanella gibi bişi yaptım akşam çayın yanında kaçamak yapmamak için ama hani tatlandırıcının, kakaonun hergün tüketilmesi duraklama yapıyor ya ben şimdi normalde 4 yk yulaf kepeği olduğundan günde 2-3 dilim bile kurtarıyo ama ben diyorum ki hergün yiyebilmek için hakkımı ikiye bölsem de hergün yesem olur mu ki:))))

bana da cvp yok?

kızlar size birşey soracam şimdi ben kek ve dukanella gibi bişi yaptım akşam çayın yanında kaçamak yapmamak için ama hani tatlandırıcının, kakaonun hergün tüketilmesi duraklama yapıyor ya ben şimdi normalde 4 yk yulaf kepeği olduğundan günde 2-3 dilim bile kurtarıyo ama ben diyorum ki hergün yiyebilmek için hakkımı ikiye bölsem de hergün yesem olur mu ki:))))

LOVE_01:
tebrik ederim canım iyi vermişsin ,yumuşacıktım daha da yumuşadım benmaşallah canım ,süpersin darısı başımıza ,

cok tşk ederimmmm...

kitabı alıp okuduktan sonra başladınız dimi???

ben sana yorumumu yazmıstım nesrin..

ama o sekılde sınırlı ızınlılerı daha fazla gun tuketmıs oalcaksın ve hergun bunlarıda tuketmek duraklamaya neden olabılır.ben olsa 2 gunde tuketırdım,daha uzun vadeye yaymazdım..

yorumumu yukarda tekrardan gönderiorum..

cok tşk ederimmmm...

kitabı alıp okuduktan sonra başladınız dimi???

ben sana yorumumu yazmıstım nesrin..

görmemişim canım teşekkür ederim:) hımmm o zaman hergün yemek lazım ama işte akşam çayın yanında böle bi atıştırma arıyorum da ben onu nasıl yapsam(

ben tartilmadim daha persembeye kadar tartilmak istemiyorum gereksiz strese sokuyorum kendimi
ben de aynını düşünüyorum, perşembeye kadar tartılmayacağım ama benimkisi güçlendirme ilk hafta, sters yaşamamak adına iyi bir fikir gibi geldi.
inşallah beklediğimiz olur ve + almayız

annaaaaa bütün üyeler nereye kaçtı,şaka gibi bir tel üye ben kalmışım.
kızlarr nirrdesiniz yahuuu,neden beni yalnız bıraktınız yoksa face'e mi kaçtınız küsücem amaaa
o_ooOO güzelim iş,güç, gelen, giden , net filan fırsat buldukça kaçıyoruz buraya üzülme sen hiç :13:

Kizlarcinternetten yulaf kepegi alip da memnun kalan war mi
yulaf kepeği aynı aslında netten ya da marketten ya doğalsan ya ru-sheim kullanıyoruz ama aktardan alan arkadaşlar farklı olduğunu söyleyebilir (açık alanlar)
ben memnunum doğalsandan ama ru-seim de aldım epeyce açıkcası ekmek yaptım hepsiyle fark göremedim.
her türlü mısır ekmeğine benzetiyorum Allah'tan sevdim ben bu ekmeği

Kusura baktım ama neyse keşke bu kadar keskin bir yargıya varmadan önce bir sorsaydınız...

abovv olmaz un. cerenin dediği gibi karbonhidrat ta çok atak ve seyir tehlikeli geldi bana kullanılacaksa da herhalde çok dikkatli tüketmeli

ama ben cevap alamadım soruma hala kızlar ya beni bi aydınlatın((

bu soruna epey önce yanıt verdimdi ben:)
sınırlı izinliler her gün kullanılamıyor yani kullansan bile duraklamaya neden olabilir, deneyip bulman da bir yol ama riske atma bence.
2 lt yeterli gelmiyor olabilir, başlarda ağız kuruluğu çok oluyor sıvı tüketimini artırmalısın.
dukan 58 derse 58'tir kalan 3 kilo için çok iyi motive olman gerek ama olmaz diye birşey yok, başaran çok arkadaş var (ben onlardan değilim o başka tabii )

görmemişim canım teşekkür ederim:) hımmm o zaman hergün yemek lazım ama işte akşam çayın yanında böle bi atıştırma arıyorum da ben onu nasıl yapsam(

sekerlı yerıne tuzlu poaca yapmanı öneririm.hem ıcınde sınırlı ızınlıde yok..ayrıca lor koyarak protein mıktarınıda arttırıosun..ben cok az sekerlı sey yaptım..genelde hep lorlu poaca yaparak tukettım yulaf kepegı hakkımı seyirde.kahwaltıdada ıyı oluodu hem..

evet en güzeli bi poğaça tarifi bulayım da ondan yapayım da akşamları onu yerim en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…