Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok haklısın canım ama itiraf etmeliyim tamamen sıkıntıdan yedim, tartıda artı görünce moralim çok bozuldu şekerle moralimi düzeltmek istedim ters psikoloji oluştu yememem gerekirken yemeğe verdim kendimi :18: o yoğurtlarla çikolatayı bi anda tükettim sonra çok pişman oldum tabi :KK25: ama gün içinde telafi etcem onu daha dikkatli yiyerek. Önümüzdeki günlerde de tam dukana uygun saf protein yapıcam inşallah :44:

haklısın canım yaaa,tartı bizden yana olmayınca insanın siniri bozuluyor.
ben de pazar akşam kuşadasından döndüm,artık akşam oldu yemeyeyim diye yulaf kepeğimi yemedim,dün de sabah unuttum akşam yerim dedim akşam yine geç oldu diye yemedim ve bugün de aynı oldu ama artık akşam da olsa yiyeyim.
çünkü çok ilginçtir,yulaf kepeğinin böyle bir etkisi olabileceğini tahmin etmezdim ama 2 gündür cidden deli gibi acıkıyorum ve doymuyorum :KK50: daha önce hiç aksatmadan yediğimden farketmiyormuşum ama gerçekten tahminimden daha etkiliymiş.demekki midede 25 kat büyüyüp yer kapladığı için açlık hissetmiyormuşum yada o sebeple çabuk doyuyormuşum.dün resmen yarım kilo hindi külbastı yedim:KK53: tamam izinli ama normalde o miktarı 3 günde yerdim ben,biraz da işte stresten heralde yedim,ay ama çok da lezzetliydi.her zaman bulamıyorum,bulursanız mutlaka alın bolca marka olan:KK34:
ama ben regl dönemim olmasına rağmen meyveli yoğurt falan yemedim hiç daha fazla durdurmasın diye.sen de azalt kuzum bakalım nolcak:KK34:
kızlar bu arada karnım var ya davul gibi şiş offff :KK49:

Günaydın kızlar :KK54:[

QUOTE=ekinsu;25433703]Güçlendirmedekiler bir sorum olcak bu 2 dilim tahıllı ekmeğimiz kaç gr bilen varmı , ben doğalsanın tahıl unu karışımını aldım kendim yapıcam ekmeğimi ama kaçar grlık yapmalıyım bilemedim
bir de olur herhalde değil mi dukan amcaya sorsak ne der acaba:):KK1:
bu soruya yanıt verildi gerçi ama ben de aynını diyecektim:) tüm gramajı dilim sayısına böl:) buna ortalama gramaj diyelim:KK34:

arkadaşlar yulaf kepeği pek bulunamıyor anladığım kadarıyla, eğer internet sitelerine güvenemiyorsanız migros sanal marketten de temin edebilirsiniz.
marka adı da güvenirliliği de malum (gerçi reklamı sevmem ama amaç burada sorunu çözmek)
gözdesert bedenini çok yorma, Dukan amcanın dediği gibi karar verdiğin anda başlıyor herşey, yulaf kepeğini temin edip başla ki bıkmayasın, diye düşünüyorum.
hoş geldin :KK42:

ya tatlım diğer mesajları okuyunca sebebini de öğrendim (regl olmuşsun: tebrikler :KK34:) yine de durağanlığına alışmamışız herhalde acaaaip hüzünlü geldi bana bu mesajın.
iyi ol tamam mı?
ya da yapabileceğimiz birşey varsa söyle lütfen.
sünger bob konusunda diğer mesaja yine yazacağım şeyler var da hoşuna gitmezse şikayet et beni :KK35:

canımcım ben özellikle sordum, o zaman daha seyirdeydim de bu akşam işten erken çıkarsam uğrayacağım, tekrar sorarım . o gün görevli çocuk yok abla çekirdek değil onlar (ekmeğin üzerindeki şeyleri çekirdek sandım da ben :KK17:),7 farklı tahıldan yapılıyor bu ekmek ama içinde çekrdek yok onlar buğday tanesi, dedi(diye hatırlıyorum). bu akşam kısmetse sorunca yarın söylerim sana da canım.
gerçi halk ekmeğin tam buğdayı da var, üstelik güvenilir, ben halk ekmek tesislerinde çalışan arkadaşlarla konuştum, el değmeden ve inanılmaz steril koşullarda yapılıyormuş. güvenerek ye, dedi.
yine de tam tahılı tercih edeceğim şimdilik :KK34:

oyy kuzum, güle güle git güle güle gel inşaallah.
bize de zor olacak ama iş bu sonuçta, kendine dikkat et, canını sıkan filan olursa da at kendini buraya.
Allah kolaylık versin.

benim için tavuk döner değişişiklik olsun, doyurucu olsun, dukana olabildiğince uygun olsun, diye yediğimi bir şeydi. ama söylediklerinde haklısın kimbilir içinde nebaşka neleri var tavuğun ama bunu yediğim zaman düşünmemeye çalıştım. yağ oranı düşük olanı tüketmeye çalıştıysam da yine de ayıkladım içinden çıkınca.

seyirde duraklama mı?
o_ooOOO hem de ne kadar yaşadım. 2-3 afta sabitlendiğim oldu, kabızlık da cabası ama 1 ay duraklayanlarımız da var, bünyeye göre değişiyor. ben 1 defanın dışında hiç kaçamak yapmadım. 2 adet baklava (mecburen kız istemede) ertesinde de 2 gün atak yaptım ama şimdi yapmasaydım da olurmuş diyorum çünkü zaten duraklamadaydım, yine de 200 gr kadar verdim o hafta.

yani oluyor böyle şeyler, sabırlı olup kırılmasını beklemek lazım bir de sanrım sabit basamak kilolar var, ben 57 ve 52 de bunu yaşadım ki çözümleyebildiğim kadarıyla 57 benim sson 2,5 yıldır hemen hemen yerleşen kilomdu, 52 ise daha önce yıllarca kaldığım kilo.
yani bu tip istasyon kilolarda duraklama illaki uzun sürüyor, diye düşünüyorum.
ben güçlendirmeye kadar bir fiske bile yağ ve tuz kullanmadım ama belki de kullanmak lazımdı zira dukan ne derse vra bir püf noktası, şu anda tereddütlüyüm ne kadar kullanabileceğim konusunda o nedenle mesela yeni yeni 1-2 fiske kullanıyorum. metabolizma alışsın, depolamaya geçmesin , diye.
böyle şeyler işte :KK1:
ve elbette hoş geldin :KK34:

ı_ıııhh bak yukarıda yazdıklarımızı oku lütfen. başka diyet değil, dikkatlice ve sbaırla Dukan :KK34:

"çok güzel ve alımlı olmana rağmen" kısmına bayıldım ben:) işte dukan hatunları yaa :KK34::nazar:

isweçtn sonra tekrar devam edecek gücü bulamayabilirsin , diye düşünüyorum. illa ki diyet yapacaksan dukanla başlaman daha iyi olur.

tatlım kaçamak yapmamışsın ki.
istersen kek filan yap kendine ya da dukan çikolata.

almıycaaazz
aa inanalım artık şuna kuzular, en zoru ilk ay, motivasyonumuz tam olursa güçlendirmenin ACEMİLİĞİ ATAK VE SEYİRİN ACEMİLİĞİNDEN FARKLI OLMAYACAKTIR :KK34:
vereceğiz, hep en kötüsüyle başlamamk lazım, bunca gayretimiz var cananlar :KK14:

aynen, ama teyzemi kandıramadım hala. NUH DİYOR, PEYGAMBER DİYOR, GEMİYE BİNMİYOR YAHU:KK4:

:KK9::KK9::KK9::KK9:

koşu bandında ayarlarını bilmiyorum ama 5 gibi başlamıştım ben sonra zamanla 2 ye kadar çıktım.başta hafif tempo başla ve örneğin 10 dk 15 dk sonra ayarı biraz yükselt, tutunmadan koşmaya çalış tabi hep olmuyor ama olabildiğince hızı artırdıkça adımlar koşar olsun ama koşma canım.
zamanında yapmıştım, sakın hırslanıp uzun süre hızlı tempoda koşma bi de mutlakatoplamda 30 dk'nın altına inmemeye çalış. en azından ben yaparken bu şekilde demişlerdi. umarım yanlış bir şey söylememişimdir.

bende çatlak ve sarkma olmadı ama diğer kızlar bundan oldukça şikayetçi
cuma günü ilk defa power plat yaptırdım, ben yürüyüş, callan vs hiç yapmadığım için bari onu yapayım dedim ama oradaki kız bana sarkma ve selülitlere de çok iyi geldiğini söyledi ee bende de selülit popo kenarındaki kıvrımda vardı biraz, gelişme olursa yazarım buradan. netteki yorumlara falan baktım,düşünülen o ki şu anda en iyisi power platemiş, bakalım, yakınlarda bir yer bulabilsem daha iyi, akşam akşam nişantaşı trafiği çekilmiyor pek :KK19:

ben 3 yıl bıraktım sonra 1,5 yıl geçen sene de 9 ay
bunun rahatlığı var sanırım, isteyince bırakıyorum (günde 1,5-2 pakete yakın içnce genelde bırakıyorum)
tabii ki tamamen bırakmış olmayı dilerdim ama bunun içn içimde kuvvetli bir istek duymuyorum doğrusu
herşeyin isteği gerçekleştirme dürtüsüne bağlı olduğuna inanmaya başladım.
Mevlayı ya da belayı... isteyince oluyor yani :KK9:

merhaba
ilk ve en önemli tavsiye: önce kitabı okumalısın :KK66:

ohh ohh şuyundan da oh oh buyundan da ver ver
:KK9::KK9::KK9:

yalnız tabiiiki de değilsin ama kendine neden güvenmiyorsun ?
glshk yapabilirsin canım, güçlendirme bu adı üstünde, güçlü bir iradeyle unufak edeceğiz tüm geçmiş geri dönüşleri.
saf proteini yap elbette moralin de düzelir hem şu kasların gevşer azıcık. ama güçlendirmeden de korkma,
nihayetinde hayatımız boyunca oturtacağımız bir düzen kurmaya çalışıyoruz canım, normal bu iniş çıkışlar
yanındayız.

şimdiki şaşkınlığı sonrakilerin yanında hiiiç :KK1:
hoş geldin aramıza :KK42:

[/QUOTE]

[/QUOTE]

aferin sana En Büyük KK
afiyetler olsun :KK34:

şu anda kafanı kurcalaması ilerde hayatını kurcalamasından iyidir medesam ama noooooluuuuurr iyi düşün
bak diyetti, reglin şaşmasıydı duraklamaydı derken duygusal bir karambole düştün, o sünger bob üzerine düşünce seni havalar zıplatan süngerlerden deeeğiiiiiiilll
zamanında yapardı öyle olsaydı. azıcık soluklan ama fazla kaptırma canım.
ilkinde adam olmayan asla adam olmaz bence.
erkek düşmanı değilim sadece ilk haklarını çarçur eden erkelere düşmanım
kızlar da yavru kuş gibi tabii, gel iki sev cik cik cik
sonra uç git canın isterse gel istemezse göç başka yere başka kıza
yok öyle yaa bebeğim, seviyorsan bile seni haketmek için çok şey yapması lazım ve kilo vermekti kapıda beklemekti vs bunlaryapması gerekenlerin yanında kocaman bir hiç.

haddimi aştıysam bana özelden yaz da rezil olmıyım bari :KK53: şaka şaka haddim olmadığını biliyorum ama bu hadsizliğim seni incittiyse özür dilerim, buradan söylersen de bir daha konuya asla girmem (içimden hariç tabi :KK47:)

kızlar bu arada arkadaştan akşam kitabı aldım
güçlendirmede reçelin adını bile etmiyor Dukan amca. sadece tereyağı sürebilirsiniz demiş :KK9::KK9::KK9:
yani güçlendirmedeki hatunlar reçel yoook, ama beni etkilemedi sanırsam.

bu sabah uyanınca ilki ılık ikincisi soğuk olmak üzere 2 su bardağı su (400ml*2) içtim
ehuehue 1 sigara tabe :KK35:
7:15 gibi şirkete geldim ve 1 kupa yeşil çay
kahvaltı menümse şöylekine:

1 yumurta
2,5 kaşık y.kepeği ekmeği (bugün tüm hakkımı sabahtan yemek istedim çünkü sevdim ben bu ekmeği yaa içine peynir filan koyup mis gibi yedim)
1,5 kibrit büyüklüğünde (otel kibriti dermişim:pP yok yok normal kibrit) l.peynir
2 incecik dilim kaşar
1 dilm anneme aldığım hindi jambon (valla kestane şekerim: bunda karbonhidrat 60 dedi ama et yiyesim vardı bu sabah çaldım bir ten evden ayrıca hindi fümeden dün resmen tiksindim niyeyse)
1 fincan +2 ajda olmak üzere çay

o saat bu saat de hala çiyorum tabi
arada 1 adet oneo sakız :KK1:[/QUOTE]

yoook kuzummm böyle bir konuda hiç alınganlık yapmam zaten yapı olarak da alıngan biri değilim,kaldı ki tüm bu özelimi sizinle ben paylaştıysam sonuçta elbette siz de yorum yapacaksınız,hiç haddini aştığını düşünme.aksine memnun oluyorum sizinle fikir alışverişi yaptıkça.:KK4: aslında bu çocuk şimdi değişti ve benimle ilgilenmeye başladı gibi anlaşılmasın.biz çıkmaya başlamadan önce de 2.5 senelik bir çabası söz konusuydu zaten.aslında her zaman ilgili,sevgili,sürprizli biriydi.veee yanlış anlamanıza ben sebep oldumsa düzelteyim hemen başka bir kız gibi falan bir durum asla olmadı,zaten öyle bişey olacak olsaa yani olamazzz öyle bişeyyy,ellerimi belime koyar kafasını duvardan duvara vururdum heralde:KK47:
yani o kadar olmasa da yüzüne bile bakmazdım bi daha ne işim olur :KK19:
bizim öyle bir sorunumuz yoktu sadece zaman zaman birbirimizi anlayamadığımız noktalar oluyordu ama onun dışında iyi anlaşıyorduk sadece biraz daha olgun olmasını tercih ederdim.sonra da dediğim gibi küçük bir tartışmamızda 3.kişiler ara bulmaya çalışırken resmen ilişkimizin bitmesine sebep oldular.yani şu an işte istemesem de arada görüşüyoruz mecburen :)
ama bişey olacağı yok,yani ben bu çocukla evlenmem ama özellikle şu son birkaç gündür pek bir iyi anlaşıyoruz.onunla böyle keyifli vakit geçirmeyi özlemişim hepsi bu.yani adada bile karşıma çıkınca çok şaşırdım ama mutlu olmadım desem yalan olur:KK23:
ama panik yok,size söz evlenmicem onlaa :KK36::KK36:

ben bugüne +100 ile başladım ama dert değil. dün çok yoruldum, akşam çok geç uyudum, sabah da geç kalktım. ödem yapmışım belliki. zaten elim yüzüm şiş.

arkadaşlar bugünlerde yine "durakladım, kilo veremiyorum, başka diyet denesem..." lafları gırla gidiyor. hepinize biraz daha sabırlı ve kararlı olmanızı tavsiye ediyorum. geçenlerde 15-20 gün foruma girememiştim. tartım da bozuktu, tartılamamıştım. foruma göri döndüğümde çizelgemi düzelteceğim diye hayal ediyordum. o arada yeni tartı aldım. bir tartıldım ki ne göreyim, 15-20 günde hiç kilo vermemişim. hatta 200-300 gr da almışım. yani foruma giremediğim ve tartılamadığım dönemde farkında olmadan sağlam bir duraklama yaşamışım.

bunlar normal. ben, alıştım ve kabullendim artık. duraklamaların motivasyonunuzu kırmasına izin vermeyin lütfen. aranızda çok uzun bir yolu başarıyla alanlar var. onlar duraklamalara zaten alışkın olmalı ve artık fazla takmamalı. yeni başlayanlarsa, daha yolun başında motivasyonlarını kaybetmemeli. kiloları alırken, hiç birimiz her gün tartılıp "ay bugün 100 gr bile almamışım tüh tüh, dün yediğim börekler kekler yaramadı mı acaba, ay ben neden durakladım, neden kilo almıyorum, ne yapsam ki, dur bugün bi litrelik kola içeyim de ödem yapayım" demiyorduk değil mi?..

yaz geldi, belki fazla sosyalleştik, kimi tatile çıkıyor, kimi memleketine, ailesinin yanına gidiyor. aileler, eşler, dostlar, sohbetler, güzel yemekler, dondurmalar, tezgahlarda salınan rengarenk meyveler... hepsi insanın aklını çeler ve duraklatır. ama biz ne yapıyoruz? kaçamaklar olsa da ertesi gün aynen devam ediyoruz diyetimize. yenilmiyoruz, yılmıyoruz, direniyoruz. neymiş sloganımız "yılgınlık yok, direniş var", ya da "durkam yok, yola devam" artık size hangisi uyuyorsa onu alın kullanın... öpüyorum hepinizi.

canım yaaa çok sağol yazdıkların için,valla inan burda herkesi motive etmeye çalışan ben bile 3 haftalık duraksama ve +lardan sonra isyan bayrağını çekmiştim artık En Büyük TÜRKİYE
şu an daha iyi hissediyorum kendimi,allah kalan kilolarını 1 hafta için de vermeyi nasip etsin inşallahh aminnnn :nazar::KK16:

günaydın kızçeler :KK16::KK16::KK16::KK16:

oğluşun sıkıntısı geçmedi hala, bir de gözleri iltihap oldu üst üste geldi her şey :KK37::KK37::KK37: yazamıyorum ama arada bakıyorum yazdıklarınıza :KK53::KK53::KK53: dün saf protein yapamadım, yine emme krizi tuttu çünkü, malt içeceği falan içtim yine, sebze yedim biraz, bugün yapıyorum saf protein, umarım yarın da yapabileceğim, benim 0,5 lik sular bitince 1,5 lt liklerden hiç su içesim gelmiyordu, bardakla içmekten de nefret ederim, daha doğrusu bir bardaktan 2. kez su içemem :KK53::KK53::KK53: eşim bana su kabı almış 1 lt lik bişi, bi süre soğutunca 5 saat soğuk kalıyo su :KK52::KK52: inşallah onun hevesi ile yine bol su içmeye başlayacağım :KK1::KK1::KK1:

hepinizi öpüyorum, bir de şu dondurulmuş tavuklar varya hani, fırında 15 dk pişiriliyor iglo nun falan onlardan yiyebiliyor muyuz? yesek ne güzel olur ya, benim yemek yapmaa hiç fırsatım olmuyor :KK53::KK53::KK53::KK53:

canım çok geçmiş olsun öncelikle,Allah bebişini nazarlardan saklasın :nazar:
ben iglo balıklarını yiyiyorum fakat tavukların falan dışında kaplamalar var ya onlar bize uygun değil diye düşünüyorum.

kimse beni neden tebrik etmediiiiiiiiiiiii....-300 begenmedınmızmı yoksa :KK14:

klimalı ortamda kalmıs olabılırmısın canım. gecmıs olsun..

oyy oyy kıyamam ben sanaaaa,çoook tebrik ederim kuzuuum.aldığın fazlalıkların hepsi gitti heralde yeniden gerçek _lere döndün dimi :KK9:

süt ile neden yapıyorsun daha doğrusu o başka bir yöntemmi hiç duymadım da :44::44:

dukan makarnayı pişirmeden önce sütte bekletin diyodu sanırm o yüzden...
ay güçlendirmede yemem ben kepekli makarna üff:KK17: 2 haftada bi yerim salçalı spagetti yerim:KK33::KK30:

kitapta bahsediyordu , sütle yapınca protein oranı arttığından tavsiye niteliğindeydi :KK34:

ewt cnm dukan protein oranı artsın die süt ile pişirmeyi önermiş..kuzum spagettininde war kepekliside,,onuda aldım:KK1: ee adam ztn 1 yemek kasıgı salcayada izin werior..bende ztn domates rendesine salca,baharat ekleyip yicem afiyetle :KK1:

günaydın kızlar...

-300 ile gunu actım ben.:KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66: nasıl gıttı bende bılmıyorum ama -300 işte :KK9:
işlerim yoğun yazamıyorum hatta okuyamıyorum bıle. öpüyorum sızlerı bol eksılı gunler dılıyorum efenim...:80:

heyooooo cok mutlu oldum kuzummmmm

dün başladım dukana 70.8 ile başladım bugün sabah 69.4 tüm :KK8::21: eşim bile şaşırdı nasıl yanii diyo :KK1:

bende böyle sok oldum atakta ama dukan amcam biliyor dedigi gibi bu gazla siz tüm kilolari verirsiniz diyor ya zaten:KK9:

Günaydın kızlar,
düne göre -400 ama tickerime göre hala +700 :KK53:
regl öncesi dönemde, yaklaşık bir 8-10 gün önce bende bol iştah açılması ve bir kaç gün kala da az da olsa tatlı aşermesi oluyor. herkeste bu kadar uzun sürüyor mu bilmiyorum ama 30 yaşından sonra pms çok zorlaştı. birde afedersiniz bagırsak tembelliği:KK17: üstüne birde saf P yapınca benim bünye şaşıyor. sanırım ben regl olup bir iki gün geçmeden eksi filan göremicem..:18:

neyse aynen devam ediyorum. sevgili güneylinin tikatine.:KK52::KK52:.
bugün kepek hakkımı mikroda yaptıım fincan keklerimnen kullanıcam :KK37::KK37::KK37:

kuzucuuuuum gidecek insallaah onlarda:KK23:

günaydın kızlar,
dünden beri keyifsizim yaaa,dün sesim bile çıkmadı.takır takır yazan ben öyleee uzaktan seyrettim sizi noluyor bana:KK14:
sanırım geciktirici aldım ve regl olamadım yaa hormonal bir iç sıkıntısı yaşıyorum ama geçecek ve özüme dönücem inşallah.
c.tesi ilacı bırakmıştım,dün akşam nazlana nazlana geliyorr gibi yaptı ama doğru düzgün gelmiyor.bu sabah da baktım ehh işte gelsem mi gelmesem mi durumunda :KK50:
adam gibi söktürecek bişey lazım.sizin yazdığınız şu civanperçeminden bulsam buralarda içerim ama nerden bulayım şimdi işyerinde.
dün saat 22:00 gibi mest çayı içmiştim neyse sonra gece 2 gibi uyudum.sabah 06:30'da kıvrana kıvrana uyandım offff neyse ki kıvranmama değdi :KK9:
sabah uzun zamandır eyecanla beklediğim şey oldu ve tartım yanlış göstermiyorsa 76.9 çıktım :KK34:
ama nedense ben buna bile sevinemedim,kendimde hiç alışık olmadığım melankolik bir durum söz konusu.bir an önce olsa bitse şu regli de kurtulsam.

bu arada h.sonu adada kızlarla dolaşırken bilin bakalım kim karşıma çıktıı,hahh doğru bildiniz sünger bob :KK1:
kafamı karıştırmaya çalışıyor kerata,sonuçta insanız yani herkesin hoşuna gider bu kadar ilgi alaka :KK23:
sanırım o da biraz kafamı kurcalıyor,ondan böyle mahsun mahsun oldum :KK34:

canim yaaa evet hic sesin solugun cikmadi....:KK5: insallah bir an önce toparlanirsin kuzucuum özleniyorsun herkesiny eri belli forumda sanki:KK54:

sünger bob u tahmin edebiliyorum...evet kimse bu kadar ilgi alaka karsisinda kas kati kalamaz belliki oda cok etkiliyor snei cok stres yüklüsün kuzum:18: sana hayranim buna ragmen hic kacamak yok ben daha iki günlük dukanciyim iki kez donrudma yedim light olmasina ragmen:KK19: tatlandiriciyi cikardim hayatimdan an itibariyle 70 olana kadar:KK19:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:buarada 76.9 görmüssün tatlimmmm cok mutlu oldum ben :KK54:

Bende 2 hafta duraklama oldu ama sonra iki kilo birden gitti. Şu anda sorunsuz kilo vermeye devam ediyorum.

Ocak ayında 61'dim. Yediklerime dikkat ederek haziranda 57'ye düştüm. Bir arkadaşımın çok zayıfladığını görünce ne yaptığını sordum ve Dukan'ı öğrendim.
Dukan'a Haziranın başında 57 ile başladım.
İki hafta 54 kiloda durakladım. SOnra birden 52'ye indim. Şimdi 50'yim. Yakında güçlendirmeye geçiyorum inşallah.:nazar:

Spor yapmadığım için hala yağlarım duruyor
:KK43:

sadece yürüyüsün bile faydasi var bence kizlar:44:

kızlar çok tuhaf bir durum söz konusu bende:KK53::KK53: siz de de oldumu hiç sanmıyorum ama..kilo verme yavaş olsada gidiyor benim ama benim popom, üst bacak ve basende kilom var ama sanki üsttten gidiyor böle kaburgalarım elime geliyo gibi sayılıyolar halbuki üstüm zayıftır alltan giden bişiy yok üzülüyorum:KK43::KK43:yada bana öle geliyor ama aynad bakıyorm baen duruyo aynı bacak araları duruyo çevremdekiler zayıfladın dio kıyafetlerde aynı.nerde yağ çıksa ordan gitmez mi nie böle olduki..acaba dukanın basenli ve selülitli kadınla riçin olan diyetini mi yapsam haftada 2 gün protein 5 gün normal beslenme??:KK50::KK50::44::44:

spor spor spor güzelim yoksa olmaz:KK20:

annaaaaa bütün üyeler nereye kaçtı,şaka gibi bir tel üye ben kalmışım.
kızlarr nirrdesiniz yahuuu,neden beni yalnız bıraktınız yoksa face'e mi kaçtınız küsücem amaaa:KK19:

kızlarr nirrdesiniz yahuuu,neden beni yalnız bıraktınız yoksa face'e mi kaçtınız küsücem amaaa:KK19:

medesammm bugün izinliyim ben evde is güc camasir kosturuyorum annemler tatilde bana kaldi:KK43:

simdide pilatesimi yapip biraz bakim sonra buradayim yine :KK23:

canım çok geçmiş olsun öncelikle,Allah bebişini nazarlardan saklasın :nazar:
ben iglo balıklarını yiyiyorum fakat tavukların falan dışında kaplamalar var ya onlar bize uygun değil diye düşünüyorum.

ayyy bu nasıl uzun bir yazı yahuuuu :KK52::KK52::KK52::KK52: sağol canımmm aminnnnn :nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:
balık yedim dün ama onun da dışı kıtırdı :KK53::KK53::KK53: tavuklarda aynı, yemiyim mi ben şimdi bunnarııııııı, dur bi bakim ne varmış içinde :KK1::KK1::KK1:

ben de arada arada bakıyorum canım, arada faceye de bakıyorum, küsme kimse face de takılmıyor :KK1::KK1::KK1:

medesammm bugün izinliyim ben evde is güc camasir kosturuyorum annemler tatilde bana kaldi:KK43:

simdide pilatesimi yapip biraz bakim sonra buradayim yine :KK23:

tamam o zaman affettim seni :KK34:
ben face'e giremiyorum işten,aklım sizde kalıyor gitmeyin hiç biyerciklereeee :KK16:

ayyy bu nasıl uzun bir yazı yahuuuu :KK52::KK52::KK52::KK52: sağol canımmm aminnnnn :nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek:
balık yedim dün ama onun da dışı kıtırdı :KK53::KK53::KK53: tavuklarda aynı, yemiyim mi ben şimdi bunnarııııııı, dur bi bakim ne varmış içinde :KK1::KK1::KK1:

cnm o dış kaplamalar galeta unu gibi bişey tahmin ediyorum ve bizi bozar sanki ama yine de bak bakalım biz de öğrenelim :KK34:

güçlendirme sonrası fotom kızlar.Cumartesi 53,9 gördüm,Pazar günkü yediklerimden sonra bidaha görür müyüm o rakamı bilmem :KK1: ama şuandaki kilomu koruyup kilo almayayım yeter artk bana:KK16: $SAM_0657 (2).JPG

Eklentiler

• $SAM_0657.JPG
    $SAM_0657.JPG
    65,3 KB · Görüntüleme: 34
kızlar size birşey soracam şimdi ben kek ve dukanella gibi bişi yaptım akşam çayın yanında kaçamak yapmamak için ama hani tatlandırıcının, kakaonun hergün tüketilmesi duraklama yapıyor ya ben şimdi normalde 4 yk yulaf kepeği olduğundan günde 2-3 dilim bile kurtarıyo ama ben diyorum ki hergün yiyebilmek için hakkımı ikiye bölsem de hergün yesem olur mu ki:))))

X