Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kesinlikle tasvip etmemekle beraber hiç spor yapmadım sıfır oğlu sıfır. yürümedim bile. açlık hiç koymadıda spor beni aşıo vallaa. dediğin gibi vücut kıtlığını çektiği şeylere kavuşunca bocalıyo sanırım. o yüzden dedimya kaçardıysan biraz 1 gün telafi moduna geç. . yaşadığımızı bizlerden başkası bilemez ne zorluklarla geldik. aman diim sakın haaa emekler gitmesin boşa. bir kez daha sıfırdan başlamak korkunç.valla fazlasınıda vereceğinden zerre şüphem yok. upuzun bir seyiri geride bırakıp güçlnedirmeye gelebilmişssin. bu nekiii 1 hafta dikkat olduda bitti maşallahhh

Canım, spor salonunda yağ-kas oranına baktılar mı hiç? Tekrar baktırabilirsin farkı görmek için aslında. Bir de kilo verememene rağmen daha sıkılaştığını hissediyor musun?

öncelikle herkese mrb ve ii haftalar kızlar..

cnm ben hep migrostan CP.nin piliç dönerini alıorum.yag oranı %7.ama buldugunda stok yap cunku cok cabuk bitio walla.ben her gittiğimde bulursam eger 2-3 tane birden alıorum..ama yinede haftada 1 yada en fazla 2 kez tüketiorum..nede olsa hazır sey.Bim.den bende almıstım bikez,,hiç yag koymadıgım halde tawa nasıl yag olmustuu..dusun yanı etteki yagı.

evet bencede 2 gun ust uste protein yap.

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...
geçmiş olsun cnm.

seyirde ön görülen kilo werim miktarı haftada 1 kg.ve istediğiniz kiloya dusene kdr seyir yapıosunuz.

ya ömmurcum ama sen buraya daha sık ugra yaaaa :2:

ama sız seyırdesınız ve 1 haftadır yasak olan bişiyi hergün yapıosunuz,,duraklama yasamanız bu durumda cok normal..eger kilo werimini engellemicek olsaydı,,bence dukan seyirdede meyweye izin werirdi.

geçmiş olsun cnm

sen aştın artık aştınnnnnn bende suankı ekmegım bıtsın tam bugday alıcam.hemde bimde baktım 1.5 tl fln fiyatıda gayet uygun..

ne güsel yaa walla bende hala oturtamayanlardanım kafamda su guclendırmeyi

cpnin tadı nasıl?ay keskinoğlu çok fenaydı...gerçi bnde bıktım artık tavuktan etten belkide ondan kötü geldi ama yağlıydı

dün denize gittim ve ödül ögunumu orda kullanayım die hafta boyu kullanmamıstım..ama benimki yine dün biraz ödül ötesi oldu yaaa yemek anlamında deilde özellikle zeroyu dün acayip abarttım.o nedenle bugun protein yapıcam..elifinde dediği gibi insan bıkıor artk we madem ödül dedim bigünden bişi olmaz inş dedim we biraz kacırdım..tek sucluluk duydugum sey yulaf kepegını tuketemedım ,,gerci dun ztn dıyete uyan hiçbişi yapmadım o nedenle bugun karnım acayıp şiş,,sabah tartıya cıkma zahmetini göstermedim.bu arada cumrtesı 53,9 kg geldim.bakalım artk bu cumartesi ne görücem :)

bu arada kızlar dukan makarnayıda bugdaydan onerior ya guclendırme ıcın,,carrefourdan bu yuzden kepeklı makarna aldım.ilk nişasta ögunumde mantarlı domateslı ton balıklı bı makarna yapıp yicem acayıp özledim..bıde ya biliorum papagan gibi hep aynı seyı tekrarlıorum ama ben hafta sonu carrefour ve migrosu tawaf ettim ama yarım yaglı beyaz peynir yok arkadaslar.hep tam yaglı war.az yaglı dıe gecenlerde yine light olanlar :2: kafayı yicem yaa ne tüketmem lazım suan bilemiorum..yine light beyaz peynir mi tüketmem lazım yani :2: ekim sen ne tüketmeye basladın tatil sonrası ?

benide götür bida denize:) ay hiç girmedm bu sene yaaa

öncelikle herkese mrb ve ii haftalar kızlar..

sen aştın artık aştınnnnnn bende suankı ekmegım bıtsın tam bugday alıcam.hemde bimde baktım 1.5 tl fln fiyatıda gayet uygun..

(

Canım benim, afiyet bal olsun

Ben peynirde gerçekten az yağlı olsun diye düşünmüyorum, aksine çok rahatım o konuda, bende mi gariplik var dersin.

Mesela dün gerçekten tam yağlı muhteşem bir beyaz peynir yedim kahvaltıda, önceki gün de, hiç pişman değilim. Bence vücudu yavaş yavaş alıştırıyor dukan amcam. Sen de rahat ol bence ya, her tarafı yağ olsa ne olur, 40 gr. hem benim tartım bile yok, göz kararı tartıyorum.

Bim deki ekmekten alayım ben de o zaman, sağol canım.

benide götür bida denize:) ay hiç girmedm bu sene yaaa

kız gelmek istersen walla bidaha gidersek senide ararım..bende daha ilk kez gittim.gecen hafta havuz dısında ılk kez ayagım suya degecek dıe dusunmustum ama hayalkırıklıgı oldu :2:ben fırsatlardan almıstım selimpaşada bi yerin ama denizi hiç begenmedik sırf yosundu.orama burama yapısan yosundan yuzemedık..o nedenle gun boyu toplasan 1 saat ancak yuzmusuzdur.oranın sahıbı adam gerci bu hafta böle oldu ruzgardan ondan once temızdı deniz dedi ama ne kdr dogru bilemiosun tabi..

ayyy ewt bende öle yapayım ya,,hakikaten suanda light yersem vucudu nasıl alıstırcamda korumada alısmıs olacak die dusunup kafayı yiorum.ondan bu kdr takıntı oldu :2:

tam yağlı beyaz peynir...ooff ooff izmir tulumunu özledim en çok ben...

sarıyerden bi vapur kalkıyomuş altınkum diye bi adaya...çok temizmiş.oraya gidebilirz bi ara:))

Ben de isterim ben deee.... 10 gün sonra güçlendirmedeyim.. ama istediğim kiloya hala ulaşamadığımdan, kilo vermek üzere güçlendirmedeyim

Evet canım yaa.. ama Perşembe bir sürpriz görürüm belki diye umuyorum. Hani daha yeni bitmişti falan :44: Belki bi kaç güne etki eder ne biliimm.. Bari 58,5 olsam.. 1 ay oldu heralde o kiloyu göreli, bi daha da görmedim :S Valla uyuz vücut hahah Ah canıımm.. Kızmasa bari şimdi böyle dedim diye Pek bi korumacı yaa Beni pek bi seviyo hihihih Şaka yaptık şakaa :76::76: Ramazanda da kilo alırım normalde ben.. Ondan da bi korku var :18: ama ben de güçlendirmede şaşırır ve yağlarla artık vedalaşabilir diye düşünüyorum.. Şu güçlendirmeyi bi ezberlemeye başliyim ben kitaptan :)

cpnin tadı nasıl?ay keskinoğlu çok fenaydı...gerçi bnde bıktım artık tavuktan etten belkide ondan kötü geldi ama yağlıydı
Ben de CP alıyorum.. Hatta daha dün yedim. Bence tadı güzel ama katkılar var tabi sonuçta içinde.Tam bi tavuk tadı yok. Piliç döner diyo mesela, rengi kırmızı et gibi :44: renklendirici falan varmış içinde işte.. Ama kurtarıcım olduğundan, haftada 1, bazen 2 kere yiyorum. Ben normalde et seven biri olduğum için, bana kötü gelmiyo olabilir. Yenmicek gibi değil yani :))

Kızlar suan facede okudum yulaf kepegı tuketmemız gereken mıktar guclendırmede 2,5 kasıkmıs.kıtapta 2 kasık yazdıgı ıcın ben hep oyle tuketıyordum ama dukan bunu 2,5 olarak guncellemıs bılgınıze..bundan sonra artk öle tuketecegım bende.sımdıye kdr 2 tuketerek hep eksık yaptık demk

Hahahaha, çok güldüm şimdi bak, ben bir yerde okumuştum onu söyledim sonra beni uyarmıştı arkadaşlar, hatta ekinsu kitaba 139. sayfaya dön dedi, zaten emin olamamıştım hiç, döndüm ben de

Buçuğunu da bundan sonra tüketiriz artık yapacak bişey yok :))

hadi bakalım, güzel haberlerini bekliyoruz

ben değil nesli deneyecek, sonuçları bizimle paylaşacak. bir de paran çoksa hepsini harcama, kilo verince yeni ciciler alırsın

hoşgeldin medesa, tartın öyle bir ileri bir geri işlere başladıysa, pili bitiyor demektir. benimki öyle olmuştu.

sarıyerden bi vapur kalkıyomuş altınkum diye bi adaya...çok temizmiş.oraya gidebilirz bi ara:))

timam sekerım ben netten bakayım nasılmıs orası

evet bende kıtaba baktım hemen ama megerse guncelleme yapmıs..kıtaptan sonra degısen bıcok seyın olması ne kdr kötü

Tuna sanırım az once gojıberry mıktarını soran sendın ama alıntı yapamaıdm cunku yazdıgın yerı bulamadım seyırde 1,5 corba kasıgı yenebılıor gojı.ve duraklama yapmadı sahsen bende.ztn kılosu cok pahalı oldugu ıcın gıdım gıdım yiyorsun

Ben seni yirim, yirim, hiç de kıyamazmış vücuduna. Evet haklısın bence perşembeye tüm şişlik gitmiş olur, hadi inşallah bakalım. Ramazanda almazsın inşallah canım ya, geçen senelerdeki gibi yemeyeceksin ki. Yok öyle bişey, hatta verirsin bence, kıyamadığın vücutçuğun aç bilaç saatler geçirecek. E hadi ezberle bakalım, önce yulaf kepeğini öğren 2,5 kaşık bak, biz de bugün öğrendik.

dün epeyce hereketli bir gündü. uzun bir yürüyüş yaptım. arkadaşımla buluşmuştuk dışarda. onun sıkıntısı vardı biraz. konuştukça yedi. ben de ona eşlik ettim. açıkcası bol kaçamaklı bir gün oldu. 1 tost, 1 dondurma, meyve ve cips... ama yine de -200 gördüm bu sabah. ilerde çıkar acısı mutlak ama şimdilik durum böyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…