Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın kızlar.

kılom aynı. yogun ıkı hafta benı beklıyor. herkes ızınde. ben bu ıkı hafta dıyetı bozmazsam bılınkı omurboyu daha bozmam. cok streslı gececegıne emınım ama yınede sartlandırmamamak ıcın kendımı zor tutuyorum. stresı sımdıden bende etkılerını gostermeye baslasada umarım ıyı gecer. dua edın bana. öpüyorum...

Günaydın kızlaaar..!!

Ben evde bilgisayar açmıyorum pek.. Hatta hiç gibi bişey.. O yüzden burayı takip edemiyorum evde olduğum zaman. Ama telefon bütün gün yanımda olduğundan tabi face'i takip etmek kolay oldu.
Burda yazılanları okumam lazım yine :) Yine baya olmuş :)) Ve de smileylere kavuştum gözünü sevdiğim smileyler.. Sizsiz hayat çok zor ve sıkıcıydı Oh beee!! Reglim bitti bu arada ya, ama yine de 59 lu kilolardayım Perşembeye kadar tartılmıcam bakalım.. Perşembeden sonra da yeşil çay kürü yaparım artık.. Şurda Ramazan'a kaldı 2 hafta.. :18: O zamana kadar zayıfladım zayıfladıımm.. Ay hadi yaaa.. 2 kilocuuukkk...
Yok yaaa... !! 1 hafta kalmışşş doğru ya hahaha Ah günler ne çabuk geçiyoooorr.. benim 2 kilo yalan olur böylece Tamam 1 kilocuk

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız
birazdan çıkcam oğlumu botanik parkına götürücem öğleden sonra görüşürüz Nesli gel sende spor olur onların peşinde koşarken :)) birde artılarının sebebi yolculuk canım vücut çok su tutuyor yolda 2 güne düzelir
rachafline sünnetiniz hayırlı olsun bebekken yaptırınca hiç acı duymuyorlarmış ben kaçırdım treni
kestane lütfen hem nickini hem de avatarını değiştir güzelim oğlum yapışıyor bilgisayara anne aç onu deyip duruyor sayfayı olduğu yerde bekletiyoruz öylee

:)) kaça kadar kalacaksın ona göre geleyim

günaydın kızlar,

cumartesi sabahı +600 iken bu sabah +1000
haftasonu sp günleri yaptım o yüzden bu gelen artılar normal diyorum.allahın izniynen iki günün saf p olacak..
herkese güzel bir hafta diliyorum

ben dondurma makinasini geri yolldim bebeim ya 30 euro sonucta ve ben mikrodalga alicam 60 euro bosuna gereksiz yapmim harcama dedim gayette makinasiz yapiyorum dondurmami..
cok gecmis olsun tatlim
canım dondurma makinasızda yapılabilir ama -sanırım iki saatte birdi- çıkarıp karıştırman lazım bende ev hanımı değilim haftasonlarım var sadece ve çogu zamanda evde olmuyorum dolayısı ile yapamam o yüzden makine aldım.
mikrodalga fırın bende alıcam

Günaydın canlarım, herkese iyi haftalar,

Umarım herkes iyidir.

Kızlar, güçlendirmede 4. haftaya girdik ve ben bugün 57,0 kiloyum. Ekmekle ilgili de çok tahıllı ekmek almaktan vazgeçtim, onun içince ayçekirdeği var ve tam buğday alıyorum. Herkesin kendi tercihi tabi ama aklınızda olsun.

Hepinizi öpüyorum şimdilik.

Günaydın dukancanlar. Başlarda yaşadığım Lale devri ardından tatille başlayan durgunluk dönemimi sanırım kırdım.Tabi bol bol yüzerek ve tenis oynayarak. Islak bikininin de etkisi vardır sanırım. Denizden sancıyla koşup wc ye girmek süper bi duyguuu

ben de duydum onu ama içemem diye hiç kalkışmadım. haricen kullanıldığını bilmiyordum. çatlaklara da iyiyse çok güzel. sen bir mayala bakalım ne olacak sonuç.

Bu konuya bi açıklık getirirmisin. Çok fazla laf söz var ama deneyen birinin ağzından duymak mantıklı geliyor. Öncelikle kefir. Nasıl oluyor bizim burda mayasını bulamadım sanırım özel bir şeymiş. Bayılıyorum onun genzimi yakan kazan dibi ni andıran yanık kokusuna. Mantar ne iş geçmişi okumaya gücüm ve vaktim yok bugün.

tabi. verilecek kilo ne kadar azsa vermek de o kadar zor. vücudun direnci artıyor. çok paran varsa rahat harcarsız, az paran varsa korka korka harcarsın. vücut da yağları öyle harcıyor.

Hahahayyy. Benim param çok ama benim vucut çok cimri ne yapacağız şimdiii...

herkeze günaydınnn
güçlendirmede 10. günümm. benim gibi güçlendirmeden korkanlara sesleniyorum sakın korkmayınnn. herkezde şu düşünce vardı yemeye bi başlarsak alırızz. ööle olmuyooo kısslarrr ben bu hafta resmen uçtum tatlılar dondurmalar aman dedim aylardır sürünüyorum 1 kilo alsam nolur düşüncesiyle şimardıkça şimardım. bugün benim haftalık tartı günümdü. yağ kemik ne kadar zavazingo varsa tarytılıyorum kurumda. ve sonuççççç 600 gr. gitmiş. kafanızdaki güçlendirme fobisini unutun. rahat rahat seyiri tamamlayın.inanın son 1 aydır iice sallamama rağmen hdefim 55 ti şu an 53 küsürüm. vücut vermeye alışmıişş sevmişte demekki veresi var hala

ayy darısı başıma inşallahhh ben 2.haftanın içindeyim aldığım 2 kilonun şokundayım ben halen daha :44: onları verebilir miyim die kara kara düşünüyorum ama en azından şimdilik kilo alma olayım durdu die seviniyorum kendimce. Spor da yapıorum ama yine de veremiyorum aldığım 2 kiloyu inşallah bundan sonraki haftalarda gram gram da olsa verebilirim die ümit ediorum. İşin bi sırrı varsa bizimle de paylaş ne olur Ekim34

bu arada ben de tam bugday ekmeği aldım bi de çok tahıllı aldım bi gün ondan bi gün diğerinden yiyorum sonuçta her ikisi de esmer ekmek beyaz ekmek olmadıkça sorun yoktur die düşündüm ben de

Günaydıınn :)) Ay oğlun ne tatlıııı hihiih

Günaydııınn!! 1 kilo daha mı verdiiinn Süper yaaa!!!
Ben de geçicem 10 gün sonra.. İnşallah vücut bi şaşırır da, noluyoz der de ben de veriiriimm :)) Öpüyorum canım

Günayddıınnn!! Ne güzel yaaa!! Darısı başımıza.. ama herkesin de bünyesi aynı değil ki Şimdi bile veremiyorum o zaman nasıl vericem :97: Keşke versek biz deee....:26:

Son düzenleme:
:)) hadi gözümüğz aydın tatlım.. ben çok pis yamuldum sistem değiştiricem diye.. artılardayım. bugün protein günüm.. yarın sabah hoşlaşmazsam tartı skoruyla, hemmen dönücem 1+1'e..
kombuça /kombucha bana kefir ile birlikte geldi, iyi niyetli bi balıkçı tarafından D habersizdim, sonradan öğrendim ne işe yaradığını.. şuana kadar -haricen kullanımda- çatlak ve hemoroide iyi geldiği biliniyo.. ben çatlağı kendimde de denemeye başlıiicüm efenim.. isteyene kombuçayı da kefiri de çoğaltıp veririm.. önce kestane şekerim elbet :) kefiri de ilk sana şeedem, pay edem ipek kuzusu..
max. 12.30 öğle güneşine kadar:))5 dk sonra çıkıcağız komşumlan beraber onunda kızı var tepişsinler dedik bahçede
kahvaltıdan kalkıyoruz biz de.. aksilik çıkmazsa atlar taksiye gelirik madem fütursuzca dukan konuşasım var

Zaten minicik bişey yetiyormuş. Sonra çoğalıyormuş .Şİmdi biraz araştırdım da. Gönderirsen çok sevinirim. Yopksa netten sipariş vereceğim. 50 tl ymiş. kargo falan dahil ama biraz abartılı sankiii. Bilemedim. Ya bozuk falan gelirse. Birde katkılı falandır belki o. Yapan birinden almak daha mantıklı sanırım...

kızlar günaydın,iyi haftalar
henüz geçmişi okuyamadım,birazdan okuyup döneceğim size
tatilim kısa ama güzeldi.
resimler de çekildim bol bol ama benim onları sizle paylaşmam heralde seneye yazı bulur
herkes iyidir umarım.
bu arada tartı stabil,3.haftadır gram oynamıyorum
gerçi bugün önce 76.9 gösterdi çok sevindim ama bi yanlışlık olması diye tekrar çıktım 77.2 gösterdi,keşke ilk gördüğüme inansaymışım en son c.tesi akşamı geciktirici içtim sonra bıraktım,bakalım ne zaman gelecek benim yaramaz.inşallah ondan sonra rahatlayıp vericem kilocukları.ama ilk kez böyle takılı kaldım hayret bişey yaaa,sona yaklaştıkça cidden zorlaşıyormuş vermek

Günaydın canım,

Sizi face ciler sizi

Reglin bitti yine aynısın ha, :26: valla artık ben senin vücuduna başlıycam aklama kadar sayıcam başka çare yok be güzelim, kusura bakma artık.

Evet ya şeker, 1 kilo daha gitti, ben sana diyorum geç artık güçlendirmeye diye, senin uyuz vücut ancak o zaman şaşıracak göreceksin bak.

canım benim bak şimdi. ben daha güçlendirmeye geçmeden arada protein sebze disiplinini bozuyodum şöyleki sp mi yoksa ps mi karıştırdığım zamanlar oluyodu tamam harfiyen kurallara uymak güzel ama olmazssada olmaz yani. güçlendirmenin en başında bende senin gibi bocaladım.baktım olmuyo ödüldü nişastaydı kaldırdım rafa arada atıorum ağzıma çikolata yada normal yemek yiyorum tabi dengeli bir biçimde yada ne bileyim tatlı falan mesela bugün kocaman bir simit yedim susamlı susamlı valla eğer kaçırdıysam ertesi gün saf protein yapıorum nasılsa alışkınız kasmıoda. tamam keşke uyabilsek ama çok uzun bir süreç eğer yorulup bırakmaya meyilliysek en güzeli kendi alışkanlıklarımıza göre uyarlamak. dedimya 10 gündür bööle yapıyorum tabiki dukanın olmazssa olmazlarını terketmeden ve gayet güzel gidio. yani oturtamadım die sakın kasma inan alışıosun sende vücudunda.

çok teşekkür ederim canım, ben de oturtucam inşallah bu haftadan sonra alışırım sanırım. 4 aylık bi yokluktan sonra birden bi rahatlık gelince insan her şeyi tatmak yemek istiyo belki de bu yüzden vücudum birden almaya başladı. önümüzdeki haftalarda umarım aldıklarımı da verip hatta daha fazlasını da verebilirim =)

Peki sen spor yapıo musun? ben onun da etkisi olduğunu düşünüorum artık kilo veremememde =// vücudum kaslandığı için tartıya yansımıo gibi gelio bana ama bilemiorum tabi =//

Canım, alıntı yapıp cevaplamamışım :)

Zaten vücut yavaş yavaş alışıyor canım, benim ilk günler + bile görmüşlüğüm var. Spor da yapıyorsun ya, panik yapma canım benim :))

Valla işin sırrı mırrı ypk be güzelim, ama hiç kaçamak yapmadım onu söyleyebilirim sadece :))

ayy yerim ben senin oğlunu yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…