Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok teşekkür ederim canım, ben de oturtucam inşallah bu haftadan sonra alışırım sanırım. 4 aylık bi yokluktan sonra birden bi rahatlık gelince insan her şeyi tatmak yemek istiyo belki de bu yüzden vücudum birden almaya başladı. önümüzdeki haftalarda umarım aldıklarımı da verip hatta daha fazlasını da verebilirim =)

Peki sen spor yapıo musun? ben onun da etkisi olduğunu düşünüorum artık kilo veremememde =// vücudum kaslandığı için tartıya yansımıo gibi gelio bana ama bilemiorum tabi =//

kesinlikle tasvip etmemekle beraber hiç spor yapmadım sıfır oğlu sıfır. yürümedim bile. açlık hiç koymadıda spor beni aşıo vallaa. dediğin gibi vücut kıtlığını çektiği şeylere kavuşunca bocalıyo sanırım. o yüzden dedimya kaçardıysan biraz 1 gün telafi moduna geç. . yaşadığımızı bizlerden başkası bilemez ne zorluklarla geldik. aman diim sakın haaa emekler gitmesin boşa. bir kez daha sıfırdan başlamak korkunç.valla fazlasınıda vereceğinden zerre şüphem yok. upuzun bir seyiri geride bırakıp güçlnedirmeye gelebilmişssin. bu nekiii 1 hafta dikkat olduda bitti maşallahhh:KK55::KK55::KK55:

çok teşekkür ederim canım, ben de oturtucam inşallah bu haftadan sonra alışırım sanırım. 4 aylık bi yokluktan sonra birden bi rahatlık gelince insan her şeyi tatmak yemek istiyo belki de bu yüzden vücudum birden almaya başladı. önümüzdeki haftalarda umarım aldıklarımı da verip hatta daha fazlasını da verebilirim =)

Peki sen spor yapıo musun? ben onun da etkisi olduğunu düşünüorum artık kilo veremememde =// vücudum kaslandığı için tartıya yansımıo gibi gelio bana ama bilemiorum tabi =//

Canım, spor salonunda yağ-kas oranına baktılar mı hiç? Tekrar baktırabilirsin farkı görmek için aslında. Bir de kilo verememene rağmen daha sıkılaştığını hissediyor musun?

öncelikle herkese mrb ve ii haftalar kızlar..

merhaba dukaniçeler:)
ben bugün keskinoğlunun piliç dönerini aldım yağ oranı %10.2ydi bide bimde bakmıştım oda %14 yada 15ti.aldım keskinoğlunu ama tadını hiç sevmedim bide böyle yağlı yağlı geldi tava hep yağ içinde kaldı...önerebilceğiniz bi marka varmı?

cnm ben hep migrostan CP.nin piliç dönerini alıorum.yag oranı %7.ama buldugunda stok yap cunku cok cabuk bitio walla.ben her gittiğimde bulursam eger 2-3 tane birden alıorum..ama yinede haftada 1 yada en fazla 2 kez tüketiorum..nede olsa hazır sey.Bim.den bende almıstım bikez,,hiç yag koymadıgım halde tawa nasıl yag olmustuu..dusun yanı etteki yagı.

selaammm kısslarrr

sabah giremedim nete kpss de görewliydimmm...

canlarımm öğretmen adaylarımmm ter döktü 4buçuk saat!!!

umarım hepsi istedikleri illerde istedikleri okullara atanırlarrrr....

bu arada ben -200le başladmm güne 68.300 oldumm:KK70:

ama şöyleki öğle yemeğinde okulda olduğum için tek masum seçeneğim tavuklu salataydı 2 gün üst üste sebze günü oldu:/

2 gün protein mi yapsam acaba????

evet bencede 2 gun ust uste protein yap.

kızlar yarın sağ el bileğimden ameliyat olacağım, sanırım bi süre uğrayamam hepinize bol eksili günler diliyorum, görüşmek üzereee...
geçmiş olsun cnm.

arkadaslar merhaba,
dün tesadüf eseri dukan diyeti kitabını gördüm forumlarda biraz araştırma yaptım ve aksam iş çıkısı alıp hemen okumaya basladım.anlatımı genel olarak güzel fakat ben seyir evresindeki süre ayarlamayı anlayamadım.kilo basına 1 hafta diyor ya acaba 2 kilo vermek istiyoruz mesela 2 hafta mı bu evreye devam etmek gerekiyor.anlayanlar bana bir açıklarsa cok sevinicem

seyirde ön görülen kilo werim miktarı haftada 1 kg.ve istediğiniz kiloya dusene kdr seyir yapıosunuz.

kızlar nacizane bir uyarı.
bilenler bilir 4 ayda 16 kilo verdim.ciddi daraldım beden olarak.ama ben hala kendimi kilolu hissediyorum.bu aralar aynalarda sanki kiloluymuşum gibi geliyor psikolojik bir durum ve üzerine gidiyorum.belki aynı duyguyu yaşayan olur diye yazdım aman dikkat.çevremdeki herkes kızıyor artık:KK54::KK54:

ya ömmurcum ama sen buraya daha sık ugra yaaaa :2:

kızlar sohbetinize katılmak isterim.. ben 23 mayısdan beri yapıyorum ama sadece 6 kilo verdim.. 68 le başladım şimdi 62 yim..ve nerdeyse 15 gündür 62 yim.. birgün plates birgün eliptik bisiklet sürüyorum... ama son 1 haftadır karpuz yiyorum:KK43:( ama sanmıyorumm onun engellediğini:KK50:

ama sız seyırdesınız ve 1 haftadır yasak olan bişiyi hergün yapıosunuz,,duraklama yasamanız bu durumda cok normal..eger kilo werimini engellemicek olsaydı,,bence dukan seyirdede meyweye izin werirdi.

umarım bunlardandır, yoksa eğer bu kadar kilo almaya meyilliysem hedefi medefi bırakıp iyice kilo alma payı bırakarak hesap edicem :KK43:

hay ben bu kadın milletinin çilesine..... bi de sabah akçay'dan ayrılırken annemin yakın bi akrabası geldi.. enişte akciğer kanseriymiş, söyleyememişler henüz,, hafiften hasta zannediyo adam, temiz hava alsın diye gidelim demişler oraya.. aman tam otobüse binerken göz pınarlarıma kadar şiştim yeminle..
bu vesileyle bişey anlatıcam şimdi... ben kefir yapıp içicem demiştim anımsarsanız.. bana kefiri gönderen hanım, kefirin yanında kombuçayı mantarı/kültürü de göndermişti.. Ben yanımda götürdüm, annemlerde yaptım, çoğalttım falan... annemde birkaç haftadır hemoroid oluşmuştu.. bu zımbırtı da bi dünya şeye iyi geliyo hesapta.. annem pamukla bunu kullandı,8 günde geçti :KK53: KK'da da çatlaklara iyi geliyo mucize mucizee vs..diye başlıklar var.. ee içecek olarak kansser tedavisine de destekmiş ben şimdi büyükçe bi mantar oluşturmak için mayaladım az önce... bu bahsettiğim enişte için kullansınlar.. zaten yapılacak bişey yokmuş, bi umut da bu oluversin dedim..

Şimdi çatlaklar için denemeye başlamak istiyorum,, zayıflamayla birlikte çoğumuzun sorunu olacaktır muhtemelen.. gelişme oldukça paylaşırım .. bilen eden varsa siz de bana bilgi verin olur mu?? hala içimlik kıvamı yakalayamadım hep haricen kullanmaya meyilliyim bu yüzden:26:

geçmiş olsun cnm :KK43:

Günaydın canlarım, herkese iyi haftalar,

Umarım herkes iyidir.

Kızlar, güçlendirmede 4. haftaya girdik ve ben bugün 57,0 kiloyum. Ekmekle ilgili de çok tahıllı ekmek almaktan vazgeçtim, onun içince ayçekirdeği var ve tam buğday alıyorum. Herkesin kendi tercihi tabi ama aklınızda olsun.

Hepinizi öpüyorum şimdilik. :KK16::KK54:

sen aştın artık aştınnnnnn :KK1: bende suankı ekmegım bıtsın tam bugday alıcam.hemde bimde baktım 1.5 tl fln fiyatıda gayet uygun..

herkeze günaydınnn
güçlendirmede 10. günümm. benim gibi güçlendirmeden korkanlara sesleniyorum sakın korkmayınnn. herkezde şu düşünce vardı yemeye bi başlarsak alırızz. ööle olmuyooo kısslarrr ben bu hafta resmen uçtum tatlılar dondurmalar aman dedim aylardır sürünüyorum 1 kilo alsam nolur düşüncesiyle şimardıkça şimardım. bugün benim haftalık tartı günümdü. yağ kemik ne kadar zavazingo varsa tarytılıyorum kurumda. ve sonuççççç 600 gr. gitmiş. kafanızdaki güçlendirme fobisini unutun. rahat rahat seyiri tamamlayın.inanın son 1 aydır iice sallamama rağmen hdefim 55 ti şu an 53 küsürüm. vücut vermeye alışmıişş sevmişte demekki veresi var hala:KK9::KK52::KK52::KK52::KK9:

canım benim bak şimdi. ben daha güçlendirmeye geçmeden arada protein sebze disiplinini bozuyodum şöyleki sp mi yoksa ps mi karıştırdığım zamanlar oluyodu tamam harfiyen kurallara uymak güzel ama olmazssada olmaz yani. güçlendirmenin en başında bende senin gibi bocaladım.baktım olmuyo ödüldü nişastaydı kaldırdım rafa arada atıorum ağzıma çikolata yada normal yemek yiyorum tabi dengeli bir biçimde yada ne bileyim tatlı falan mesela bugün kocaman bir simit yedim susamlı susamlı valla eğer kaçırdıysam ertesi gün saf protein yapıorum nasılsa alışkınız kasmıoda. tamam keşke uyabilsek ama çok uzun bir süreç eğer yorulup bırakmaya meyilliysek en güzeli kendi alışkanlıklarımıza göre uyarlamak. dedimya 10 gündür bööle yapıyorum tabiki dukanın olmazssa olmazlarını terketmeden ve gayet güzel gidio. yani oturtamadım die sakın kasma inan alışıosun sende vücudunda.

ne güsel yaa walla bende hala oturtamayanlardanım kafamda su guclendırmeyi :KK43:

cnm ben hep migrostan CP.nin piliç dönerini alıorum.yag oranı %7.ama buldugunda stok yap cunku cok cabuk bitio walla.ben her gittiğimde bulursam eger 2-3 tane birden alıorum..ama yinede haftada 1 yada en fazla 2 kez tüketiorum..nede olsa hazır sey.Bim.den bende almıstım bikez,,hiç yag koymadıgım halde tawa nasıl yag olmustuu..dusun yanı etteki yagı.

evet bencede 2 gun ust uste protein yap.

geçmiş olsun cnm.

seyirde ön görülen kilo werim miktarı haftada 1 kg.ve istediğiniz kiloya dusene kdr seyir yapıosunuz.

ya ömmurcum ama sen buraya daha sık ugra yaaaa :2:

ama sız seyırdesınız ve 1 haftadır yasak olan bişiyi hergün yapıosunuz,,duraklama yasamanız bu durumda cok normal..eger kilo werimini engellemicek olsaydı,,bence dukan seyirdede meyweye izin werirdi.

geçmiş olsun cnm :KK43:

sen aştın artık aştınnnnnn :KK1: bende suankı ekmegım bıtsın tam bugday alıcam.hemde bimde baktım 1.5 tl fln fiyatıda gayet uygun..

ne güsel yaa walla bende hala oturtamayanlardanım kafamda su guclendırmeyi :KK43:

cpnin tadı nasıl?ay keskinoğlu çok fenaydı...gerçi bnde bıktım artık tavuktan etten:KK50: belkide ondan kötü geldi ama yağlıydı:KK51:

dün denize gittim ve ödül ögunumu orda kullanayım die hafta boyu kullanmamıstım..ama benimki yine dün biraz ödül ötesi oldu yaaa :KK1: yemek anlamında deilde özellikle zeroyu dün acayip abarttım.o nedenle bugun protein yapıcam..elifinde dediği gibi insan bıkıor artk we madem ödül dedim bigünden bişi olmaz inş dedim we biraz kacırdım..tek sucluluk duydugum sey yulaf kepegını tuketemedım ,,gerci dun ztn dıyete uyan hiçbişi yapmadım :KK1: o nedenle bugun karnım acayıp şiş,,sabah tartıya cıkma zahmetini göstermedim.bu arada cumrtesı 53,9 kg geldim.bakalım artk bu cumartesi ne görücem :)

bu arada kızlar dukan makarnayıda bugdaydan onerior ya guclendırme ıcın,,carrefourdan bu yuzden kepeklı makarna aldım.ilk nişasta ögunumde mantarlı domateslı ton balıklı bı makarna yapıp yicem acayıp özledim..bıde ya biliorum papagan gibi hep aynı seyı tekrarlıorum ama ben hafta sonu carrefour ve migrosu tawaf ettim ama yarım yaglı beyaz peynir yok arkadaslar.hep tam yaglı war.az yaglı dıe gecenlerde yine light olanlar :2: kafayı yicem yaa ne tüketmem lazım suan bilemiorum..yine light beyaz peynir mi tüketmem lazım yani :2: ekim sen ne tüketmeye basladın tatil sonrası ?

dün denize gittim ve ödül ögunumu orda kullanayım die hafta boyu kullanmamıstım..ama benimki yine dün biraz ödül ötesi oldu yaaa :KK1: yemek anlamında deilde özellikle zeroyu dün acayip abarttım.o nedenle bugun protein yapıcam..elifinde dediği gibi insan bıkıor artk we madem ödül dedim bigünden bişi olmaz inş dedim we biraz kacırdım..tek sucluluk duydugum sey yulaf kepegını tuketemedım ,,gerci dun ztn dıyete uyan hiçbişi yapmadım :KK1: o nedenle bugun karnım acayıp şiş,,sabah tartıya cıkma zahmetini göstermedim.bu arada cumrtesı 53,9 kg geldim.bakalım artk bu cumartesi ne görücem :)

bu arada kızlar dukan makarnayıda bugdaydan onerior ya guclendırme ıcın,,carrefourdan bu yuzden kepeklı makarna aldım.ilk nişasta ögunumde mantarlı domateslı ton balıklı bı makarna yapıp yicem acayıp özledim..bıde ya biliorum papagan gibi hep aynı seyı tekrarlıorum ama ben hafta sonu carrefour ve migrosu tawaf ettim ama yarım yaglı beyaz peynir yok arkadaslar.hep tam yaglı war.az yaglı dıe gecenlerde yine light olanlar :2: kafayı yicem yaa ne tüketmem lazım suan bilemiorum..yine light beyaz peynir mi tüketmem lazım yani :2: ekim sen ne tüketmeye basladın tatil sonrası ?

benide götür bida denize:) ay hiç girmedm bu sene yaaa:KK30:

(

Canım benim, afiyet bal olsun :KK56::KK56:

Ben peynirde gerçekten az yağlı olsun diye düşünmüyorum, aksine çok rahatım o konuda, bende mi gariplik var dersin.:KK1:

Mesela dün gerçekten tam yağlı muhteşem bir beyaz peynir yedim kahvaltıda, önceki gün de, hiç pişman değilim. Bence vücudu yavaş yavaş alıştırıyor dukan amcam. Sen de rahat ol bence ya, her tarafı yağ olsa ne olur, 40 gr. hem benim tartım bile yok, göz kararı tartıyorum. :KK9:

Bim deki ekmekten alayım ben de o zaman, sağol canım. :KK16::KK16:

benide götür bida denize:) ay hiç girmedm bu sene yaaa:KK30:

kız gelmek istersen walla bidaha gidersek senide ararım..bende daha ilk kez gittim.gecen hafta havuz dısında ılk kez ayagım suya degecek dıe dusunmustum ama hayalkırıklıgı oldu :2:ben fırsatlardan almıstım selimpaşada bi yerin ama denizi hiç begenmedik sırf yosundu.orama burama yapısan yosundan yuzemedık..o nedenle gun boyu toplasan 1 saat ancak yuzmusuzdur.oranın sahıbı adam gerci bu hafta böle oldu ruzgardan ondan once temızdı deniz dedi ama ne kdr dogru bilemiosun tabi..

Ben peynirde gerçekten az yağlı olsun diye düşünmüyorum, aksine çok rahatım o konuda, bende mi gariplik var dersin.:KK1:

Mesela dün gerçekten tam yağlı muhteşem bir beyaz peynir yedim kahvaltıda, önceki gün de, hiç pişman değilim. Bence vücudu yavaş yavaş alıştırıyor dukan amcam. Sen de rahat ol bence ya, her tarafı yağ olsa ne olur, 40 gr. hem benim tartım bile yok, göz kararı tartıyorum. :KK9:

ayyy ewt bende öle yapayım ya,,hakikaten suanda light yersem vucudu nasıl alıstırcamda korumada alısmıs olacak die dusunup kafayı yiorum.ondan bu kdr takıntı oldu :2:

tam yağlı beyaz peynir...ooff ooff:KK43: izmir tulumunu özledim en çok ben...:KK52:

kız gelmek istersen walla bidaha gidersek senide ararım..bende daha ilk kez gittim.gecen hafta havuz dısında ılk kez ayagım suya degecek dıe dusunmustum ama hayalkırıklıgı oldu :2:ben fırsatlardan almıstım selimpaşada bi yerin ama denizi hiç begenmedik sırf yosundu.orama burama yapısan yosundan yuzemedık..o nedenle gun boyu toplasan 1 saat ancak yuzmusuzdur.oranın sahıbı adam gerci bu hafta böle oldu ruzgardan ondan once temızdı deniz dedi ama ne kdr dogru bilemiosun tabi..

ayyy ewt bende öle yapayım ya,,hakikaten suanda light yersem vucudu nasıl alıstırcamda korumada alısmıs olacak die dusunup kafayı yiorum.ondan bu kdr takıntı oldu :2:

sarıyerden bi vapur kalkıyomuş altınkum diye bi adaya...çok temizmiş.oraya gidebilirz bi ara:)):KK34:

herkeze günaydınnn
güçlendirmede 10. günümm. benim gibi güçlendirmeden korkanlara sesleniyorum sakın korkmayınnn. herkezde şu düşünce vardı yemeye bi başlarsak alırızz. ööle olmuyooo kısslarrr ben bu hafta resmen uçtum tatlılar dondurmalar aman dedim aylardır sürünüyorum 1 kilo alsam nolur düşüncesiyle şimardıkça şimardım. bugün benim haftalık tartı günümdü. yağ kemik ne kadar zavazingo varsa tarytılıyorum kurumda. ve sonuççççç 600 gr. gitmiş. kafanızdaki güçlendirme fobisini unutun. rahat rahat seyiri tamamlayın.inanın son 1 aydır iice sallamama rağmen hdefim 55 ti şu an 53 küsürüm. vücut vermeye alışmıişş sevmişte demekki veresi var hala:KK9::KK52::KK52::KK52::KK9:
:nazar::nazar: Ben de isterim ben deee.... :KK52::KK52:10 gün sonra güçlendirmedeyim.. ama istediğim kiloya hala ulaşamadığımdan, kilo vermek üzere güçlendirmedeyim :p

Günaydın canım,
Sizi face ciler sizi :KK9:
Reglin bitti yine aynısın ha, :26: valla artık ben senin vücuduna başlıycam aklama kadar sayıcam başka çare yok be güzelim, kusura bakma artık.:KK9:
Evet ya şeker, 1 kilo daha gitti, ben sana diyorum geç artık güçlendirmeye diye, senin uyuz vücut ancak o zaman şaşıracak göreceksin bak. :KK19:
Evet canım yaa.. ama Perşembe bir sürpriz görürüm belki diye umuyorum. Hani daha yeni bitmişti falan :44: Belki bi kaç güne etki eder :KK37: ne biliimm.. Bari 58,5 olsam.. 1 ay oldu heralde o kiloyu göreli, bi daha da görmedim :S Valla uyuz vücut hahah :KK70: Ah canıımm.. Kızmasa bari şimdi böyle dedim diye :p Pek bi korumacı yaa :KK70: Beni pek bi seviyo hihihih:KK1::KK1: Şaka yaptık şakaa :p :76::76: :KK1: Ramazanda da kilo alırım normalde ben.. Ondan da bi korku var :18: ama ben de güçlendirmede şaşırır ve yağlarla artık vedalaşabilir diye düşünüyorum.. Şu güçlendirmeyi bi ezberlemeye başliyim ben kitaptan :p :)

cpnin tadı nasıl?ay keskinoğlu çok fenaydı...gerçi bnde bıktım artık tavuktan etten:KK50: belkide ondan kötü geldi ama yağlıydı:KK51:
Ben de CP alıyorum.. Hatta daha dün yedim. Bence tadı güzel ama katkılar var tabi sonuçta içinde.Tam bi tavuk tadı yok. Piliç döner diyo mesela, rengi kırmızı et gibi :44: renklendirici falan varmış içinde işte.. Ama kurtarıcım olduğundan, haftada 1, bazen 2 kere yiyorum. Ben normalde et seven biri olduğum için, bana kötü gelmiyo olabilir. Yenmicek gibi değil yani :))

Kızlar suan facede okudum yulaf kepegı tuketmemız gereken mıktar guclendırmede 2,5 kasıkmıs.kıtapta 2 kasık yazdıgı ıcın ben hep oyle tuketıyordum ama dukan bunu 2,5 olarak guncellemıs bılgınıze..bundan sonra artk öle tuketecegım bende.sımdıye kdr 2 tuketerek hep eksık yaptık demk:KK1:

Kızlar suan facede okudum yulaf kepegı tuketmemız gereken mıktar guclendırmede 2,5 kasıkmıs.kıtapta 2 kasık yazdıgı ıcın ben hep oyle tuketıyordum ama dukan bunu 2,5 olarak guncellemıs bılgınıze..bundan sonra artk öle tuketecegım bende.sımdıye kdr 2 tuketerek hep eksık yaptık demk:KK1:

Hahahaha, çok güldüm şimdi bak, ben bir yerde okumuştum onu söyledim sonra beni uyarmıştı arkadaşlar, hatta ekinsu kitaba 139. sayfaya dön dedi, zaten emin olamamıştım hiç, döndüm ben de:KK9:

Buçuğunu da bundan sonra tüketiriz artık yapacak bişey yok :))

tamam aliş, fotoğraf da çekerim fark görünsün diye... doğumdan kalma üstte bacaklarımın ön tarafı da diklemesine çatlaklar var.. dukandan dolayı henüz olmadı.. :26:
argan yağı aldım bi de ordan.. üst deri ile alt deri arasındaki yağlanmaya etki ediyormuşş, ama güneş lekeleri için falan aldım ben.. epey de ucuza aldım netteki fiyatlara göre..
ne denersem ve iyi sonuç alırsam paylaşırım kuzum..
:KK34:

hadi bakalım, güzel haberlerini bekliyoruz:-)

Bu konuya bi açıklık getirirmisin. Çok fazla laf söz var ama deneyen birinin ağzından duymak mantıklı geliyor. Öncelikle kefir. Nasıl oluyor bizim burda mayasını bulamadım sanırım özel bir şeymiş. Bayılıyorum onun genzimi yakan kazan dibi ni andıran yanık kokusuna. Mantar ne iş geçmişi okumaya gücüm ve vaktim yok bugün

ben değil nesli deneyecek, sonuçları bizimle paylaşacak. bir de paran çoksa hepsini harcama, kilo verince yeni ciciler alırsın :-)

kızlar günaydın,iyi haftalar
henüz geçmişi okuyamadım,birazdan okuyup döneceğim size :KK34:
tatilim kısa ama güzeldi.
resimler de çekildim bol bol ama benim onları sizle paylaşmam heralde seneye yazı bulur :KK1:
herkes iyidir umarım.
bu arada tartı stabil,3.haftadır gram oynamıyorum:KK50:
gerçi bugün önce 76.9 gösterdi çok sevindim ama bi yanlışlık olması diye tekrar çıktım 77.2 gösterdi,keşke ilk gördüğüme inansaymışım:KK9: en son c.tesi akşamı geciktirici içtim sonra bıraktım,bakalım ne zaman gelecek benim yaramaz.inşallah ondan sonra rahatlayıp vericem kilocukları.ama ilk kez böyle takılı kaldım hayret bişey yaaa,sona yaklaştıkça cidden zorlaşıyormuş vermek :KK50:

hoşgeldin medesa, tartın öyle bir ileri bir geri işlere başladıysa, pili bitiyor demektir. benimki öyle olmuştu.

sarıyerden bi vapur kalkıyomuş altınkum diye bi adaya...çok temizmiş.oraya gidebilirz bi ara:)):KK34:

timam sekerım ben netten bakayım nasılmıs orası:21:

hahahaha, çok güldüm şimdi bak, ben bir yerde okumuştum onu söyledim sonra beni uyarmıştı arkadaşlar, hatta ekinsu kitaba 139. Sayfaya dön dedi, zaten emin olamamıştım hiç, döndüm ben de:KK9:

Buçuğunu da bundan sonra tüketiriz artık yapacak bişey yok :))

evet bende kıtaba baktım hemen ama megerse guncelleme yapmıs..kıtaptan sonra degısen bıcok seyın olması ne kdr kötü :KK43:

Tuna sanırım az once gojıberry mıktarını soran sendın ama alıntı yapamaıdm cunku yazdıgın yerı bulamadım :KK43: seyırde 1,5 corba kasıgı yenebılıor gojı.ve duraklama yapmadı sahsen bende.ztn kılosu cok pahalı oldugu ıcın gıdım gıdım yiyorsun:KK1:

:nazar::nazar: Ben de isterim ben deee.... :KK52::KK52:10 gün sonra güçlendirmedeyim.. ama istediğim kiloya hala ulaşamadığımdan, kilo vermek üzere güçlendirmedeyim :p

Evet canım yaa.. ama Perşembe bir sürpriz görürüm belki diye umuyorum. Hani daha yeni bitmişti falan :44: Belki bi kaç güne etki eder :KK37: ne biliimm.. Bari 58,5 olsam.. 1 ay oldu heralde o kiloyu göreli, bi daha da görmedim :S Valla uyuz vücut hahah :KK70: Ah canıımm.. Kızmasa bari şimdi böyle dedim diye :p Pek bi korumacı yaa :KK70: Beni pek bi seviyo hihihih:KK1::KK1: Şaka yaptık şakaa :p :76::76: :KK1: Ramazanda da kilo alırım normalde ben.. Ondan da bi korku var :18: ama ben de güçlendirmede şaşırır ve yağlarla artık vedalaşabilir diye düşünüyorum.. Şu güçlendirmeyi bi ezberlemeye başliyim ben kitaptan :p :)

Ben seni yirim, yirim, :KK19:hiç de kıyamazmış vücuduna. :KK9::KK9: Evet haklısın bence perşembeye tüm şişlik gitmiş olur, hadi inşallah bakalım. Ramazanda almazsın inşallah canım ya, geçen senelerdeki gibi yemeyeceksin ki. Yok öyle bişey, hatta verirsin bence, kıyamadığın vücutçuğun aç bilaç saatler geçirecek. E hadi ezberle bakalım, önce yulaf kepeğini öğren 2,5 kaşık bak, biz de bugün öğrendik. :KK9::KK9:

dün epeyce hereketli bir gündü. uzun bir yürüyüş yaptım. arkadaşımla buluşmuştuk dışarda. onun sıkıntısı vardı biraz. konuştukça yedi. ben de ona eşlik ettim. açıkcası bol kaçamaklı bir gün oldu. 1 tost, 1 dondurma, meyve ve cips... ama yine de -200 gördüm bu sabah. ilerde çıkar acısı mutlak ama şimdilik durum böyle.

X