Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesa aynen walla bende ızmırın kızları dıe bosuna dememısler dıe bı yorum yaptım cnm Bu arada neslının oglu deıl kızı war

kuzuuum görmedim yorumunu,çoook teşekkür ederim bebişim
olmazsa h.sonu laptopu yanıma alıp,eski yeni resimlerimi face üzerinden paylaşayım sizinle.burdan da paylaşmak istiyorum ama kafalarımı yok etmemiz lazım mecburen
sonuçta o kadar her konudan konuşuyoruz burda,tanıdık biri falan denk gelir aman haaa bütün özeli deşifre etmiş olmayalım iyice
ama facete de herkesle değil de sadece grupla paylaşabilir miyim resimlerimi şeker ?
bu arada doğru yaaa neslinin kızını hatırlıyorum o zaman belki başkasınınkine mi baktım ki,gizli gizli bağlanayım derken karıştırdım sanırım

cnm neslı o fotoyu paylastıgına göre (facede paylastıgı fotodan bahsedıorum),,sanırım grupta paylasılanları baskası görmuor yoksa paylasmazdı..bide ona sor yınede ıstersen kuzum

Kızlar ben geldiiim,

Ya sistem saat 2 de bir gitti gidiş o gidiş, daha bugün yazdım engellerse sistem ne yaparım diye bugün hat gitti

Medesa, dondurmacıyla mı dukan la mı pelvis çalışacaksın canım?

KPSS sınavına girecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum şimdiden.

ayy dondurmayı light yoğurtla yapma fikri süper walla bi de öyle deniyim :))

cnm neslı o fotoyu paylastıgına göre (facede paylastıgı fotodan bahsedıorum),,sanırım grupta paylasılanları baskası görmuor yoksa paylasmazdı..bide ona sor yınede ıstersen kuzum

Grupta paylastiklarimiz Grupta kaliyor kizlar bende bi ton resim koydum kendimle ilgili

hoşgeldin kuzuuuum,
walla bak o konuda ben de kararsız kaldım sonra da amaannnn fazla mal göz çıkarmaz dedim
hatta şöyle yapıcam 2 tane daha eklicem bunlara,dukan gibi 4 aşamada kullancam hepsini.
biriyle atağa kalkıcam,atakta yorulunca sonra öbürünle herşeyi seyrine bırakıcam sakin sakin
sonraaa artık daha tecrübeli olduğumdan diğeriyle güçlendirme yapıcam kasları falan
sonuncuyu da hayatımın sonuna kadar yanımdan ayırmayıp heppp koruycam nasıl fikir

nesliiiii üyeler nereye gitti yahuuuuuu ,kuzuu bu arada ben hep senin oğluşunun resimlerini gördüm maaşlallaahh
amaaaaa senin resimlerini görmedim ki
benim profilim arkadaşlara aöık... başkasını görememiş bana da bakmamışındır kuzum :))

bende bıan dondurmacı ıle ewleneceksın gıbı anladım,hohoho
ben de öyle anladım başlarda :)))

valla dukan diyeti deneyimlerimden sonra dukanla olan deneyimlerimi de paylaşırım sizinle ahahahaa
gavur izmirliiii :))))

medesam buradan paylaşmaya sansür gerek dedi galiba kuzum..
bu arada evet resimleri bırakın grup bile görünmez modda .. aman bi yerde açık bırakıp gitmeyin haa!! :)) gerçi ben olay resmimi silicem.. haftaya dörtlü olaraktan yine koyuvercemm

Grupta paylastiklarimiz Grupta kaliyor kizlar bende bi ton resim koydum kendimle ilgili

ok grupta kalıyorsa süper çünkü danacık halimle resimlerimi kendi profilimden paylaşamam doğrusu
burdan da paylaşmak istiyorum aslında face olmayan arkadaşlara da motivasyon olsun diye ama ne yazıkki o kadar da deşifre olamam yani malum işlerimiz gereği yoksa sizden saklayacak hiç bişeyim yok elbette
yaaa olay resim ne yaa,ben görmedim azcık daha dıursun h.sonu ben bakiiim sonra sil,olma mı
ben hepiciğinizii çok seviyoruuum kuzularrr

Hosbulduk canım,

Ya ben senin bu yaratıcılığına hayranım, şahane bir fikir 4 aşama, sen çoook yaşa emi güzel arı maya

Kuzum, senin danacık dediğin halin bile çok güzel

Nesliiii ben de merak ediyorum o resmi, hemen kaldırma :))

selam dukancılar ben de başladım sonunda diyetime ama şu yulaf kepeği nasıl şey yaa(bunun içinde sap gibi saman gibi sert bişeyler var onlarıda yememiz gerekiyomu ben yutamıyorum bogazıma takılıyobide zero atakta içile biliyormu. sevgilerr

mrb kızlar,bgn giremedm ev çocuk koca derken anck fırsat buluyorum.

bu sbh 53,8 geldi kilom çok sevindm reglime rağmen 900 gr eksideyim.
bugn seyire geçtm s+p günüydü.

3. gnden snra gerçekten rahatladım ya,bgn baş ağrısı fln kalmadı,iyiyim halszlik de yok,

sebze de ii geldi sanırım.
kabak,patl,biber, dom. ve soğan doğrayıp yağsız fırınladım,yanında kepekli yoğurt ve zero içtm.

sbh da klasik yum,peynr işte,sebze yemedm sbh.

akşamda ton balığı düşünüyorum.

bnden bu kadar şimdilik,oğlumu dondurma almaya götrcm hoşçakalın.geçmişe de bakamadım bu arada:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…