Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hosbulduk canım,

Ya ben senin bu yaratıcılığına hayranım, şahane bir fikir 4 aşama, sen çoook yaşa emi güzel arı maya:KK16::KK16:

Kuzum, senin danacık dediğin halin bile çok güzel :nazar::nazar:

Nesliiii ben de merak ediyorum o resmi, hemen kaldırma :))

sağol kuzum benim :KK16:
evettt ben de alırım 4 tane,neden erkeklere 4 hatun hakkı var da bize yook :KK14:
belki ben de hergün pilav yemek istemiyorum allallaaaaahhhh :KK9::KK9:

Kuzum, senin danacık dediğin halin bile çok güzel :nazar::nazar:

Nesliiii ben de merak ediyorum o resmi, hemen kaldırma :))

ok grupta kalıyorsa süper çünkü danacık halimle resimlerimi kendi profilimden paylaşamam doğrusu:KK50:
burdan da paylaşmak istiyorum aslında face olmayan arkadaşlara da motivasyon olsun diye ama ne yazıkki o kadar da deşifre olamam yani malum işlerimiz gereği yoksa sizden saklayacak hiç bişeyim yok elbette :KK34:
yaaa olay resim ne yaa,ben görmedim azcık daha dıursun h.sonu ben bakiiim sonra sil,olma mı :KK52:
ben hepiciğinizii çok seviyoruuum kuzularrr :KK54:

:)) tamam beklesin eccük daha. olan oldu zaten :))
ayrıca da olay dediğime bakmayın baya baya belgesel :)) "insanlığa dönüş":KK33:

selam dukancılar ben de başladım sonunda diyetime ama şu yulaf kepeği nasıl şey yaa:KK43:(bunun içinde sap gibi saman gibi sert bişeyler var onlarıda yememiz gerekiyomu ben yutamıyorum bogazıma takılıyo:KK43:bide zero atakta içile biliyormu. sevgilerr

Hoşgeldin canım,

Yulaf kepeğini nereden aldın, ben doğalsan marka kullanıyorum hiç içinde sap
saman yok, aktardan mı aldın ondan olabilir mi?

Diyetimin ilk aromalarini almis bulunmaktayim nugat ve visne :21: üzerine birde kabizlik giderici seker oldumu sana 30 euro :KK47: ah dukan ah

gurmenete 65 tl daha bayıldım,bol bol rom aroması sipariş ettim ve vanilya ve poti bör ve çikolata aroması sipariş ettim:KK34:
bunların hepsiyle kurbişşlerr,kekler falan yapmayı planlıyorum bakalım :KK56:

yarın kpss girecek tüm adaylara başarılar diliyorum,umarım herkesin gönlüne göre olur :KK16:

bugün tek öğün yedim daha,işe 11de geldiğimden kahvaltı yapamadım,yulaf kepeğimi de akşam yicem mecburen.
öğlen azcık hindi kavurmuştum yoğurtla yedim hepsi bu ama acıkmadım :KK50:

bu arada yulaf kepeğine cvp veren arkadaşlarım teşekkürler.ben 2 markayı da denedim ama bir arkadaş gramajıyla ilgili bişey yazmıştı ondan sordum.bende 2 doğalsan 2 ru sheim sipariş ettim :KK34:

size bişey söylemem lazım.hani daha öncede bahsetmiştim kahve dünyasında light yoğurtla tatlandırıcıyla yapılan tam bize uygun bir dondurma var diye.az önce ordaydım ustaya sordum kiloyla da satıyorlarmış,yani yakınınızda varsa alıp buzluğa atıp arada yersiniz tatlı ihtiyacınızda.kilosu 25 tl.yarım kilo alsak epey yeter bence :KK34:
bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:

madoda da light dondurma var. ondanda yıyebılıyormuyuz.

hoşgeldin kuzuuuum,
walla bak o konuda ben de kararsız kaldım sonra da amaannnn fazla mal göz çıkarmaz dedim :KK9::KK9:
hatta şöyle yapıcam 2 tane daha eklicem bunlara,dukan gibi 4 aşamada kullancam hepsini.
biriyle atağa kalkıcam,atakta yorulunca sonra öbürünle herşeyi seyrine bırakıcam sakin sakin :21:
sonraaa artık daha tecrübeli olduğumdan diğeriyle güçlendirme yapıcam kasları falan :KK23::KK23:
sonuncuyu da hayatımın sonuna kadar yanımdan ayırmayıp heppp koruycam nasıl fikir :KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kuzum maaile olduğunuz fotoyu gördüm ben,miniminiciksin ne güzel işte :KK16:
başka göremedim giremiyorum ya face'e ama ilk fırsatta halledicem bu sorunu yoksa çatlıcam.
teşekkür ederim canım benim sağolasın,gerçi şu an tabi adet geciktirici aldığımdan regl göbeği de var haftaya atlatıcam inşallah:21:

sağol kuzum benim,sen de öylesin maaşalllahh :nazar:
kız şimdi seni gördükten sonra daha iyi hayal edebiliyorum gecelikle sırıtarak sızmış halini ahahahahaa :KK9::KK9::KK9:
bakmak artık sünger bob'a falan,zaten önceden de allah var yani tombiktim ama ee çirkin de değildim yani çok koşmuştu bu benim peşimde.ama tabi şimdi kiloları da verince hakikaten yapıştı kaldı da napiim ben artık onu :21::21:
o da eritirse göbişi düşünürüz ahahahaha :KK9::KK9:

Aynen öle sırıtan halim hep yüzümde zatenn.

ayy dondurmayı light yoğurtla yapma fikri süper walla bi de öyle deniyim :))

Ben dün labne peynir yaptım. Bu akşam deneyeceğim. Sabah bi parmak attım süperdiii.

hoşgeldin kuzuuuum,
walla bak o konuda ben de kararsız kaldım sonra da amaannnn fazla mal göz çıkarmaz dedim :KK9::KK9:
hatta şöyle yapıcam 2 tane daha eklicem bunlara,dukan gibi 4 aşamada kullancam hepsini.
biriyle atağa kalkıcam,atakta yorulunca sonra öbürünle herşeyi seyrine bırakıcam sakin sakin :21:
sonraaa artık daha tecrübeli olduğumdan diğeriyle güçlendirme yapıcam kasları falan :KK23::KK23:
sonuncuyu da hayatımın sonuna kadar yanımdan ayırmayıp heppp koruycam nasıl fikir :KK9::KK9::KK9:

Sana yemin ediyorum 1 saat önce konuştum bunu. Koca adam şok oldu. Eşi dün gece terk etmiş. 2. de boşuyor beni dedi. 4 e kadar yolu var dedi. Aynı fikirdeyim bende istiyorum deyince şaşırdı tabi adamcağızzz.
Senle bir araya gelmememiz lazım medusa cımm. Ay didim medusa beni andı. MEDESA cım. Çok tehlikeli olabilir zira durumlar gibime geliyorr...

benim profilim arkadaşlara aöık... başkasını görememiş bana da bakmamışındır kuzum :))

ben de öyle anladım başlarda :)))

gavur izmirliiii :))))

medesam buradan paylaşmaya sansür gerek dedi galiba kuzum..
bu arada evet resimleri bırakın grup bile görünmez modda :KK66:.. aman bi yerde açık bırakıp gitmeyin haa!! :)) gerçi ben olay resmimi silicem.. haftaya dörtlü olaraktan yine koyuvercemm :KK23:

Kuzum göremedim ben telden bana bi mail falan atsan. Adresimi biliyorsun çok merak ettim de...

sağol kuzum benim :KK16:
evettt ben de alırım 4 tane,neden erkeklere 4 hatun hakkı var da bize yook :KK14:
belki ben de hergün pilav yemek istemiyorum allallaaaaahhhh :KK9::KK9:

Bendeeeeeeeeeeeeeee..

Hoşgeldin canım,

Ben de aktardan alıyorum ve çok memnunum. Evet öle saptı otlu. Suya koyunca hemen şişyorr. Ay bu akşam kısır mı yapsamm. Bende toz olmasını istemiyorum meselaa. Hem ekmekler çok güzel oluyor. Bruce LEE min tarifii süper süperrr..

sadece arkadaşlarına açık bazı bilgiler gibi bişi diyo, ben de face kullanımında acemiyim henüz başka bişi mi yapmam lazımdı acep?

yok kuzu yaa senle ilgili değil.benim bir önceki kıskanç sevgilim kimse bana ulaşamamış diye kapamış erişilebilirliklerimi,ben de face'e sık giremediğimden farketmemişim tabiki.h.sonu halletmeye çalışıcam bunların hepsini dur bakalım :KK16:

madoda da light dondurma var. ondanda yıyebılıyormuyuz.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

kuzu madodaki tamamen bize uygun mudur bilmiyorum.içeriğini öğren önce.
ben sordum kahve dünyasındakinde light yoğurt,light süt ve tatlandırmak için de yoğurt tozu diye bişey varmış.bize tamamen uygun yani.ama ben 3.5 aydır sadece 1 kere küçük bir porsiyonu arkadaşımla paylaşmak suretiyle yedim,kendimi dizginliyorum yoksa bir otururşta yarım kiloyu rahatlıkla yerim yani :KK56::KK56:

Aynen öle sırıtan halim hep yüzümde zatenn.

Ben dün labne peynir yaptım. Bu akşam deneyeceğim. Sabah bi parmak attım süperdiii.

Sana yemin ediyorum 1 saat önce konuştum bunu. Koca adam şok oldu. Eşi dün gece terk etmiş. 2. de boşuyor beni dedi. 4 e kadar yolu var dedi. Aynı fikirdeyim bende istiyorum deyince şaşırdı tabi adamcağızzz.
Senle bir araya gelmememiz lazım medusa cımm. Ay didim medusa beni andı. MEDESA cım. Çok tehlikeli olabilir zira durumlar gibime geliyorr...

Kuzum göremedim ben telden bana bi mail falan atsan. Adresimi biliyorsun çok merak ettim de...

Bendeeeeeeeeeeeeeee..

Ben de aktardan alıyorum ve çok memnunum. Evet öle saptı otlu. Suya koyunca hemen şişyorr. Ay bu akşam kısır mı yapsamm. Bende toz olmasını istemiyorum meselaa. Hem ekmekler çok güzel oluyor. Bruce LEE min tarifii süper süperrr..

hehehehehe bana da bir araya gelmemiz tehlikeli olabilirmiş gibi geldiiii :KK9::KK9:
amaaannn yok be kuzuuum benim dilimde,öylesine laf olsun diye yoksa görüldüğü üzere icraat falan yok yani :KK50:

Ohhhhh kaç sayfa olmuş anca okuyabildim:KK52: kızlar hepiniz çok güzelmişsiiiiiiiniz ve göze batacak kadar şişman kimseyi görmedim ben maşallaaaaaah tütütütütütütütütü
medasa şu liğht dondurma şeysi içimi kemirdi bi anda :KK23: regl zamanı tatlı olayını süt ve tarçınla bastırmaktan kendimi ezik hissediyorum nerdeeeeeee o çikolataları hüpleten accaaaa :KK52:

Ohhhhh kaç sayfa olmuş anca okuyabildim:KK52: kızlar hepiniz çok güzelmişsiiiiiiiniz ve göze batacak kadar şişman kimseyi görmedim ben maşallaaaaaah tütütütütütütütütü
medasa şu liğht dondurma şeysi içimi kemirdi bi anda :KK23: regl zamanı tatlı olayını süt ve tarçınla bastırmaktan kendimi ezik hissediyorum nerdeeeeeee o çikolataları hüpleten accaaaa :KK52:

kuzu swiss otelin ordaki kahve dünyasına gel sana ısmarlayayım yoğurtlu dondurma ne dersin :KK34::KK34:

kuzu swiss otelin ordaki kahve dünyasına gel sana ısmarlayayım yoğurtlu dondurma ne dersin :KK34::KK34:

beni eylülde bekle medesaaaaaaaa :KK70: sayılı gün çabuk geçermiş :KK23: feysteeeeeeeen ekledim seni ha gördün dimi beni gerçii gelirkeneeeee kırmızı karanfil takarım :KK52:

Canlarım, dukan güzellerim,

Siz şimdi face den devam edersiniz sohbetinize, hepinize iyi akşamlar, iyi haftasonları.

Hepinizi öpüyorum. :KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

yok kuzu yaa senle ilgili değil.benim bir önceki kıskanç sevgilim kimse bana ulaşamamış diye kapamış erişilebilirliklerimi,ben de face'e sık giremediğimden farketmemişim tabiki.h.sonu halletmeye çalışıcam bunların hepsini dur bakalım :KK16:

kuzu madodaki tamamen bize uygun mudur bilmiyorum.içeriğini öğren önce.
ben sordum kahve dünyasındakinde light yoğurt,light süt ve tatlandırmak için de yoğurt tozu diye bişey varmış.bize tamamen uygun yani.ama ben 3.5 aydır sadece 1 kere küçük bir porsiyonu arkadaşımla paylaşmak suretiyle yedim,kendimi dizginliyorum yoksa bir otururşta yarım kiloyu rahatlıkla yerim yani :KK56::KK56:

vay kışkanç vaaayyy, ama şekerim kıskanması da normal yani :)) dondurmayı ben de bi ara hemen hemen her gün yarım kilo yiyodum, insan gibi bi külah yeseydim o zamanlar şimdi de yiyebiliyo olacaktım ahh ahh

Hoşgeldin canım,

teşekür ederim hoş buldumm :))ewt cnm aktardan aldım marketlere baktım ama bulamadım :KK43:

Kizlaaaar ben haftasonunda nöbetteyim KK da birakmiciiiim pembis sayfamiii :KK19:

ayrica oylamaya sunuyorum....ben 1+1 olayini beceremiyorum 5+5 e gecesim var pazar itibariyle

gecme nedenimi söyleyeyim biliyorsunuz daha seyirde ilk haftamdi cok bocaladim bende cok accaip bir bünye var kati olmaliyim ona karsi yoksa diyet psikolojisinden hemen ciki veriyor ve bu sebeple 5 gün ard arda protein ve ard arda protein + sebze de daha basarili olacagima inaniyorum:KK30:

Anket an itibariyle acilmistir yorumlara acigim...:KK14::KK42:

X