Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlaaarrrr günaydıııın,
nöbetçiydim yaaa pööffff çok zor uyanıp anca işbaşı yapabildim :KK50:
nasılsınız bakaşom bu sabah ? Size bişey itiraf edeyim mi sabah gözümü açar açmaz siz aklıma geldiniz,dün resimleri falan da gördüm ya böyle gözümde canlandınız :KK34: sonra dedim kızım manyak mısın niye uyanır uyanmaz aklına geliyor,sevgilin değil ki onlar anaaaa dedimmm,kız çok bağlanmışım ben size :21:
bu arada sabah 77.3 çıktım :KK19: 2 ileri 1 geri mehteran gibi oldum 2 haftadır durun bakalım nolcekkk :26:
ammaaa olsuuun dün akşam çoook güzel moral depoladım eski resimlerime baktıkça,onun için çok da mühim değil yani 2 kilo fazla eksik,sonuçta ben kendimi iyi hissediyorum o da yeter :KK34:

YAw hatun ne olmuşsun sen. Maşşalah valla. SÜnger Bob haklı peşine koşmakla.

yasenam...paketin geldi.ne kdr çok şey göndermişsin.gözlerim doldu yemin ederim.burda bütün kızların huzurunda sana çok çok çok teşekkür ediyorum...(kızlar yasena bana almanyadan gojiberry aromalar tatlandırıcı bitki çayları göndermişti o paket bugün elime ulaştı...)nası duygulandım anlatamam...:KK16::KK16::KK16:

Aaa kıskanırız ama. One öleee. olan var olmayan var. zaten yarışmayı kazananı kutlayan bile olmadı sitede 2 kişi dışında. KÜSTÜM ben hepinize...

Pksnmz 5 kg yarışını sen mi kazandın tebrikler bende ne oldu yarış diyordum

Dely şekerim ne şekermişsin öyle bayıldım düğünde şarkı söylerken ki pozlarına maşallah bu arada ne zaman evlendin ne biliyim çokta kilolu gelmedin bana

bu arada doğalsan ve ru-sheimle ilgili bişeyler yazmışsınız gramaj olarak falan.ben tam anlamadım yani hangisini almak daha iyi diyorsunuz ? ben şimdi gurmenetten sipariş vereceğim de ona göre alayım.bu arada aromalarda 5 alana 1 bedavaymış da 5 tane ne alayım rom mu mesela :KK52:
tahim aroması çıkmış bi de yeni :)
Tahin miiiiiiii:KK52::KK52::KK53: Bayılırım tahineee :KK52: :124::124:

kız ıyıce desıfrede olduk ıyımı..:KK53:
......
Ayyy :18: Eveeetttt!! :KK1::KK1:

.........zaten yarışmayı kazananı kutlayan bile olmadı sitede 2 kişi dışında. KÜSTÜM ben hepinize...
Kim o 2 kişiiii :44: Ben 200 gr'ın kalmışken bile tebrik etmiştim peşinen :)) Beni de sayıyon muuu? :KK52::KK52:

......
Dely şekerim ne şekermişsin öyle bayıldım düğünde şarkı söylerken ki pozlarına maşallah bu arada ne zaman evlendin ne biliyim çokta kilolu gelmedin bana
Oyyyy :kk77::kk77: Teşekkürler canıımmm :KK54::KK16: Utandırdın benii..
Evlendikten sonra kilo aldım canım ben :S Evlenmeden önce 2 kilo falan almıştım, sonra da üstüne 8-9 kilo aldım 8-9 ayda :S :KK56::KK1: 14 ay oldu evleneli :107::86: Şimdi düğündekinden 1 kilo falan daha azım. Ama 2 kilo daha az olmak istiyom.. Başaramıyom :KK31: Çok fazla kilolu değilim doğrusu, haklısın ama.. Yine de var bişeyler :KK49::KK1: Göbeğimi kamufle etmeden yaşamak istiyorum :)) Saol canım :KK16::KK54:

kızlar yarın kpsss sınavına giricem zaten hiiç çalışmadım bari son 3 yılın sorularınaa bakıyim dedim onada bakamadım
şimdi kk yıda face de kapatıyorum izninizle :))) bari bugün bakıyım biraz
öpüyorum hepinizi

kızlar yarın kpsss sınavına giricem zaten hiiç çalışmadım bari son 3 yılın sorularınaa bakıyim dedim onada bakamadım
şimdi kk yıda face de kapatıyorum izninizle :))) bari bugün bakıyım biraz
öpüyorum hepinizi
Kolay gelsiiinn! Bu arada Bursalı sayılırım ben de :KK66: Orda okumuşsun sen de.. Güzeldir Bursa.. Ailem ordaaa :KK16:
Sen de oğluşun da çok tatlsınıızzz :KK16::KK16:
Görüşürüüzzz...:79::KK54:

dely buldum canım eline sağlık bakım dedim kimlerle yakınım diye Nesli Medesa ben aşağı yukarı aynı kilolardayız Nesli bekle geliyorum canım yakalıcam seni
Kilo veren hepcinizi ve vermeyenleri de olsun tebrik ederim kuuuu
Rica ederiimmm :87::KK3:

Ben de şimdi kapatıyorum biraz.. Yoksa gerçekten iyi olmucak benim için.. :S :)) Görüşürüüzz kızlaaaarrr...!!

Son düzenleme:
Valla herkes kendini şişman gördüğü için böyle oluyo demek bebek :)) Göbişini görmedim ama; bana göre süpersin şimdik :128: :KK9:
Sen benim hangi fotoma baktın, de bakalım :)) Kıyafetimi falan söyle, ben anlarım heralde :44: :) Benim de göbeğim vaaarr, bacaklar kalııınnn... Ohooo!!
Yok canım 10 yaş da değil ama :KK70: 25 yaş olsa çok iyi olur :KK70: Çok değil -5 yılcık :) :KK34: :KK75::107: Hala komufle ediyorum çünkü göbişiii..!! Evet.. Ah şu hormonlar.. :KK31: Evlenilmicek de demek bu dünyada.. Puufff!! :KK31: :)

kuzum maaile olduğunuz fotoyu gördüm ben,miniminiciksin ne güzel işte :KK16:
başka göremedim giremiyorum ya face'e ama ilk fırsatta halledicem bu sorunu yoksa çatlıcam.
teşekkür ederim canım benim sağolasın,gerçi şu an tabi adet geciktirici aldığımdan regl göbeği de var haftaya atlatıcam inşallah:21:

YAw hatun ne olmuşsun sen. Maşşalah valla. SÜnger Bob haklı peşine koşmakla.

Aaa kıskanırız ama. One öleee. olan var olmayan var. zaten yarışmayı kazananı kutlayan bile olmadı sitede 2 kişi dışında. KÜSTÜM ben hepinize...

sağol kuzum benim,sen de öylesin maaşalllahh :nazar:
kız şimdi seni gördükten sonra daha iyi hayal edebiliyorum gecelikle sırıtarak sızmış halini ahahahahaa :KK9::KK9::KK9:
bakmak artık sünger bob'a falan,zaten önceden de allah var yani tombiktim ama ee çirkin de değildim yani çok koşmuştu bu benim peşimde.ama tabi şimdi kiloları da verince hakikaten yapıştı kaldı da napiim ben artık onu :21::21:
o da eritirse göbişi düşünürüz ahahahaha :KK9::KK9:

Arkadaslar sınawa gırcek butun dukaniçeleri opuorum ve dua ediyorum
sizde bana dua edin
umarım herkesin gönlüne göre bir sınaw olur
BAŞARILAR...

nesliiiii üyeler nereye gitti yahuuuuuu ,kuzuu bu arada ben hep senin oğluşunun resimlerini gördüm maaşlallaahh :nazar:
amaaaaa senin resimlerini görmedim ki :KK50:

al bendende okadar yasenacimmm dün okadar dikkat ettim yinede 74,8 ciktim bir günde +500gr

kiiiiz cok vermissin ben cok begendim seniiiiii....idolümsünüz hepiciniz yaaa....bende cok iyi elektrikler aliyorum tüm güzellerden:KK23:

ya ben iki haftadir dukanlayim iki haftada sadece bi kez ciktim form caylar yesil caylar bendede ise yaramiyor bende mi dogal ilac kullansam:26:

canimmm bende buradan konusalim orada resim paylasalim istiyorum facfe buranin tadini vermiyor:KK20:

canim yaaa bak buralrdayiz birakmayizzz:KK55:

asiksin bize medesa cim :KK23: bizde sana asigiz kiz

sağol kuzum benim verdim birazcık :KK9:
ama hiç kaçamaksız,bol sporla falan oldu.yoksa sadece diyetle bu kadar iyi olur muydu sonuç bilmiyorum.belki o zaman sarkma falan olabilirdi :KK50: onun için herkese spor yapmayı öneriyorummm :KK8::KK8::KK8:
veeeeeee eveetttt içimde hepinize karşı çoook büyük bir aşk varrrr :KK16::KK16:

Canım, yedek işimiz bile hazır ya, B planımız :KK9::KK9:

Hoşgeldin fıstığım,

Valla ben de öyle, bizi düşün tabi sevgili ex mex seni düşünüyor, sen bize yoğunlaş.

Ayyy medesacım, bu arada akşam gördüm seni, o nasıl güzellik öyle, valla maşallahın var. :nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16:

çok çok sağol bitanem benim,o hepinizin güzelliği,hepimize maaşalallaahh :KK16::KK16:

dely buldum canım eline sağlık bakım dedim kimlerle yakınım diye Nesli Medesa ben aşağı yukarı aynı kilolardayız Nesli bekle geliyorum canım yakalıcam seni

Kilo veren hepcinizi ve vermeyenleri de olsun tebrik ederim kuuuu

kız sen beni geçeceksin maşallah kuzum :nazar:

nesliiiii üyeler nereye gitti yahuuuuuu ,kuzuu bu arada ben hep senin oğluşunun resimlerini gördüm maaşlallaahh :nazar:
Amaaaaa senin resimlerini görmedim ki :KK50:

Sağol kuzum benim verdim birazcık :KK9:
Ama hiç kaçamaksız,bol sporla falan oldu.yoksa sadece diyetle bu kadar iyi olur muydu sonuç bilmiyorum.belki o zaman sarkma falan olabilirdi :KK50: Onun için herkese spor yapmayı öneriyorummm :KK8::KK8::KK8:
Veeeeeee eveetttt içimde hepinize karşı çoook büyük bir aşk varrrr :KK16::KK16:

çok çok sağol bitanem benim,o hepinizin güzelliği,hepimize maaşalallaahh :KK16::KK16:

Kız sen beni geçeceksin maşallah kuzum :nazar:

medesa aynen walla bende ızmırın kızları dıe bosuna dememısler dıe bı yorum yaptım cnm :KK16: Bu arada neslının oglu deıl kızı war :KK1: :KK1: :KK1:

gurmenete 65 tl daha bayıldım,bol bol rom aroması sipariş ettim ve vanilya ve poti bör ve çikolata aroması sipariş ettim:KK34:
bunların hepsiyle kurbişşlerr,kekler falan yapmayı planlıyorum bakalım :KK56:

yarın kpss girecek tüm adaylara başarılar diliyorum,umarım herkesin gönlüne göre olur :KK16:

bugün tek öğün yedim daha,işe 11de geldiğimden kahvaltı yapamadım,yulaf kepeğimi de akşam yicem mecburen.
öğlen azcık hindi kavurmuştum yoğurtla yedim hepsi bu ama acıkmadım :KK50:

bu arada yulaf kepeğine cvp veren arkadaşlarım teşekkürler.ben 2 markayı da denedim ama bir arkadaş gramajıyla ilgili bişey yazmıştı ondan sordum.bende 2 doğalsan 2 ru sheim sipariş ettim :KK34:

size bişey söylemem lazım.hani daha öncede bahsetmiştim kahve dünyasında light yoğurtla tatlandırıcıyla yapılan tam bize uygun bir dondurma var diye.az önce ordaydım ustaya sordum kiloyla da satıyorlarmış,yani yakınınızda varsa alıp buzluğa atıp arada yersiniz tatlı ihtiyacınızda.kilosu 25 tl.yarım kilo alsak epey yeter bence :KK34:
bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:

gurmenete 65 tl daha bayıldım,bol bol rom aroması sipariş ettim ve vanilya ve poti bör ve çikolata aroması sipariş ettim:KK34:
bunların hepsiyle kurbişşlerr,kekler falan yapmayı planlıyorum bakalım :KK56:

yarın kpss girecek tüm adaylara başarılar diliyorum,umarım herkesin gönlüne göre olur :KK16:

bugün tek öğün yedim daha,işe 11de geldiğimden kahvaltı yapamadım,yulaf kepeğimi de akşam yicem mecburen.
öğlen azcık hindi kavurmuştum yoğurtla yedim hepsi bu ama acıkmadım :KK50:

bu arada yulaf kepeğine cvp veren arkadaşlarım teşekkürler.ben 2 markayı da denedim ama bir arkadaş gramajıyla ilgili bişey yazmıştı ondan sordum.bende 2 doğalsan 2 ru sheim sipariş ettim :KK34:

size bişey söylemem lazım.hani daha öncede bahsetmiştim kahve dünyasında light yoğurtla tatlandırıcıyla yapılan tam bize uygun bir dondurma var diye.az önce ordaydım ustaya sordum kiloyla da satıyorlarmış,yani yakınınızda varsa alıp buzluğa atıp arada yersiniz tatlı ihtiyacınızda.kilosu 25 tl.yarım kilo alsak epey yeter bence :KK34:
bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Dukan enistemiz olsun sen bol bol pelvis yaparsin bizede özel motive edici sözler söyler aman efenim püf noktalari falan :KK23:

Bu arada usta bana yahuu kaç kilo verdiniz,yeter artık vermeyin dedi :KK52:
Bir arkadaşı da dukan yapmış 127 kilolardan 80lere inmiş.ya bu dukanı bu zamana kadar nasıl keşfetmemişim hayret:26:
Heralde daha öncekiler gibi hayal kırıklığı olur diye kalkışmadım ama seviyorum bu adamı,evleneceğim ben onla pelvis çalışıcam dukanla :KK23::KK23::KK23:

bende bıan dondurmacı ıle ewleneceksın gıbı anladım,hohoho :KK1:

X